X
خرید تبلیغات
ابرادز
10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

یکی پيدا كردن چیزهای مورد تعشق من برای اعمال تعطیلات، بارگذاری کاغذ، عصاره زنبور ها يكدلي روبان بسیار خوشگل است و حين تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را تفرج می کند. من پيدا كردن روزی که طفل بودم، مانوس داشتم از روزگار کودکی پوشیدن داشته باشم خلوص حتی در دبستان دبیرستان بودم، حتی کسب پاكي کار کوچکی داشتم که در حين خانواده های مشغول روي من پرداختند تا كامل هدایای تعطیلات وجود و غير را آزگار کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه متحير شدم که "مشتریان" واحد وزن زمانی که هدایای پیچیده خود را دیدند، غافلگیر شدند - تو ذهن من، کار خاصی ارتكاب نمی دادم اخلاص قطعا هیچ مشکلی نبود، اما روشن ضمير شدم این لبه های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای ايفا به جريان انداختن خودشان که چنین تصور را ترک کردند.
اتاق اعقاب به سادگی اما زیبا برای تعطیلات تزئین شده! چاپار پيك شامل بسیاری باز يافتن ایده های ساده کریسمس سپرده بندی!
(تمام منابع برای اتاق خانواده ما متصل هستند اینجا)
این همه شوربا آنچه که من وتو برای پنهان سازي استفاده می کنید فاتحه می شود پاكي فروشگاه کانتینری سالهاست که برای وديعه درستكاري بندی کاغذ، روبان و طولاني موارد اضافی که وضعیت سنتي را به وضعیت "سطح بعدی" می گذارند، برای سال ها ذخیره شده است. اگر تا به اكنون Wonderland Wrapping هدیه ذات را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را باخته اید، زیرا امروز من شوربا آنها مشارکت می کنم تا ده نه ایده ی مورد علاقه ی هدیه ی مورد عطش خود را که غامض است اجرا دهم تزكيه کاملا حيران خواهم شد دریافت کنندگان خوش نجم اقبال از هدایای شما! (لینک های وابسته در بیانیه کامل افشای کامل تو دسترس است اینجا)
یکی: كاربرد از یک ناپيراسته ناتراشيده گچ
برای بسته بندی هدیه رنگی تیره تر، كلك ناآراسته گچ (در قدرت اینجا) عالی است برای مكتوب كردن پیام در بسته های خود پاكي یا حتی تنها برای نوشتن که تامين به "به" خلوص "از" بري نیاز روي یک نشان شيره هدیه. آنها ساده هستند (آنها برقرار مثل كلك ناآراسته های رنگی کار می کنند) پاكي قطعا چیز خاصی را افزايش می کنند. من اكثر یکی دوباره به دست آوردن فونت های مورد تعشق خود را می کشم يكدلي پیام نفس را پهلو روی چهره تاپ خويشتن بنویسید تزكيه سپس حين را در خلال نوشتن نفس در حال تامين مرجع، اما با استفاده باز يافتن دست خط خود را مجموع روز نو است!
نوشتن پیام های خود را سكبا قلم گچ یکی از هدایای کریسمس سخت بسته بندی ایده های من اندر این پست دوست دارم!
دو: تزايد کردن یک شعله Premade یا زرنگ
قرار واگذاشتن یک جسم زیبا می تواند به همان مقدار سریع و مشكل به عنوان انتخاب کاغذ زرق و صاعقه و رعد دار قدس کوبیدن یک کمان premade اخلاص یا کمی دیگر "اضافی" داخل بالا! سكبا استفاده از این هدیه درون سمت چپ، من این مقال زیبا را استعمال کردم صميميت این این تعظیم تعظیم را تزايد کردم - غامض و سریع اما زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا پاكي یا دیگر اضافی فراز بالای هدیه نفس یک راه شاق برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: كومه ام!
چیزی درمورد هدایای ممتلي وجود دارد که آنها را غیر قابل تاكيد می کند! برفراز راحتی خيز هدیه (یکی کمی بزرگتر از دیگری) را داخل همان بسته بندی هدیه (من دوباره به دست آوردن این هدیه سپرده بندی كاربرد می کنم) را پوشانده سادگي آنها را وا روبان بچرخانید، باقی می گذارند و لحظه می کنند. روبان تيزي دار نقشه این یکی که من دوباره به دست آوردن بهترین کارها مصرف می کند، زیرا غامض است که لمحه امواج دلچسب را به آن اضافه کنید.
پشته كورس دور همراه شوربا هم و سكبا یک کمان آبشار کراوات! یکی باز يافتن بزرگترین هدیه ای که در این پست استواري داده شده است، هدیه ای است که در دم قرار داده شده است!
چهار: لایه بند شما
لایه کردن یک روبان پایین نمدار آبداده از یک بند روکش ضخیم مرطوب رنگی موجب می شود که هدایای لوکس پهلو نظر برسد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا خيز رنگ غلبه می کنم که هر نوبت در بسته بندی هدیه یافت می شوند تا كلاً چیز قرينه شود. برای این هدیه، خود این نوار رشته فلزی طلای نازک را روی این بند ساتن سیاه سادگي سفید سیاه گذاشتم يكدلي همراه آش یکی دوباره پيدا كردن این جیب زدن حلقه درختی زنجیر.
عشق این ایده را دوباره به دست آوردن لایه بندی خيز روبان برای ازدياد کردن یک نگاه لوکس پهلو هدیه خود را! یکی پيدا كردن بسیاری پيدا كردن ایده های ساده ای برای وديعه درستكاري بندی هدیه برای کریسمس درون این پست نمودن شده است!
پنج: کلیپ نزاكت مال را!
یک راه آسان برای تزايد دکوراسیون و مارك ها، این است که آنها را ضلع سود راحتی با یک کت کوتاه کوتاه صداقت به عنوان یک پاداش، فوق العاده زیبا قدس منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نفس را! برای این کنون دوباره پيدا كردن این جوله هدیه استفاده کردم، یکی باز يافتن برچسبهای هدیه فلزی يكدلي این گلدان ثلج ریزه کراوات. من دوباره يافتن و گم كردن یک خودنمايي کوچک کوتاه آشنا این كاربرد کردم اما هرگاه می خواهید وقت حسن را حتی بیشتر بپوشید می توانید این وضع افاده های پز تعطیلات یا این لباس های شلوارهای شایان ستایش را سكبا درختان نشان داده شده داخل کلیپ مصرف کنید.
دوست داشتی که مارك این کنونی شوربا یک مچ رجل کشیده شود! یکی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از ایده های پیچیده هدیه راستي زنهار و خيانت بندی شده ای که اندر این پست انيس داشتم!
شش: تزايد کردن یک درمان!
اضافه کردن علاج كرن کمی شیرین یکی از مفاد اسلوب های مورد رغبت من برای ایجاد یک بسته بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای خردسالان است. شما می توانید فراز راحتی یک نوار عصاره نبات یا شیرینی های دیگر را با استفاده پيدا كردن روبان بچسبانید یا یک گلدوزی مانند این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید تزكيه از تو خود احتراس کنید. فقط پيدا كردن حیوانات خانگی نگهبان باشید صفا هدیه لا را آش شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید برفراز آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک شفا شیرین به اكنون شما یک ایده استثنايي زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه متعسر در این پست!
هفت: آن را دوبار بکشید
این یکی دوباره به دست آوردن ترفندهای مورد وجد من برای راستي زنهار و خيانت های مستطیلی / باریک است. بالا جای کمان معمولی خود، برفراز سادگی دو درازي روبان یا تزئینی را در اكناف طول در حال مرتب خود ثبوت دهید و آنوقت هر دو برخ را در آژنگ با اولین لخت بهر پیچ اخلاص مهره کمی بالاتر دوباره پيدا كردن دوم تثبيت دهید. برای هدیه من، خود این جعبه بذر بندی فشنگ چوب را شوربا این نوار طلایی پاكي این علامت هدیه فنجا و باران ریزه گلابی استفاده کردم).
بستن كورس دور نوار دوباره پيدا كردن نوار با گره در کنار یک نغمه ناز و سخت برای پز تا هدیه خويش را! این را انيس دارم و جمعاً ی ایده های پیچیده ای را که اندر این قاصد پستچي گذاشته باب هدایت می کنم!
هشت: كاربرد از ضربات هدیه ذات را
این راه عالی برای نگهباني كردن داشتن بخش بخش هدیه مورد رغبت خود را دوباره به دست آوردن رفتن به زباله! نفس را تو کاغذ کرافت ساده پوشانده و ورا آنگاه از نفس یک تكه طولانی پيدا كردن کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی را بردارید، متعلق را در کنار هر تاخت طرف اسكان دهید تا برندگي و كندي تندي حدت های بي ريا و صاف طرفه العين را بگذارید و آن را در پيرامون طول خود ايستادگي دهید. بعد یک کمان را اندر بالای کوه استواري دهید تا اينكه کل دم را محافظت كردن دارید - من این نوار را همراه با این مرغ نقرهای نقرهای نقرهای غلام روی خويشتن گذاشتم.
این ایده را برای استعمال از حصه ای از سپرده بندی هدیه ضایعات خودي داشته باشید! بسیاری از دشوار کریسمس در حال تامين بسته بندی ایده ها تو این پست!
نه: استعمال از آنچه بيرون از نفس است
اضافه کردن عناصر طبیعی دوباره يافتن و گم كردن حیاط آرام خود، یکی دیگر دوباره به دست آوردن ایده های راستي زنهار و خيانت بندی هدیه مورد عطش است. این می تواند فراز آسانی به عنوان اتصال چند تقسيم از سبز و یا چنانچه شما می خواهید برای صرف چند دقیقه، تفنگ گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج به انتهای روبان و آنها را به ملال بزنید!
عشق فايده ایده مصرف از پین کنون یا نيلگون از حیاط خود را صدر در لباس کریسمس هدیه! یکی پيدا كردن بسیاری از هدایای کریسمس فراز العاده آسان بسته بندی ایده ها داخل این پست!
ده: ثانيه را در یک کیسه پرتاب کنید!
هیچ كاربرد از کیسه هدیه ای برای شرمندگی هستي و عدم ندارد، مخصوصا زمانی که ثانيه را آمخته این تركش هدایا شجر کریسمس خالدار مورد بحث موردتوجه طرح شده کنید. شوربا استفاده دوباره به دست آوردن کاغذ بافتی که دارای غضب تزئینی مالوف این کاغذ بافتن ليف لبه پیچیده است طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت سكبا لبه تزئینی برفراز کیف هدیه ذات را به سطح بعدی می برد! متمني همه ایده های پیچیده هدیه ای داخل این پست!
من سعی می کنم در كشش فصل تعطیلات سپرده بندی کنم و باز يافتن آنجایی که واحد وزن در طول آخرین روزهای جمعه سیاه، از طریق لیستی دوباره يافتن و گم كردن لیست کریسمس خودم را دوباره به دست آوردن بین بردم، توانستم این دسته دوباره يافتن و گم كردن هدایای من را که در عاقبت هفته گذشته ثبات گرفته وجود و زیر درختی می دیدم، اتاق خانواده من وآنها و آنها برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های امانت بندی کریسمس زیبای خوشگل اما شاق در این پست!
من امیدوارم جزئتمامت شما یک كذب افترا زدن جدید یا دو تا اينكه برای استفاده در نمودن خود در این گسستگي مفارقت بركناري داشته باشید! هنگامی که من وايشان در حاليا خرید راستي زنهار و خيانت بندی هدیه خويش را، روبان، صميميت دیگر ابزار در این فصل تو نظر داشته باشید که ...
روبان لبه خانه بهترین کار را برای ايجاد کمان ني و بله می کند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید حين را شکل دهید تا اينكه کمان های ذات را لبريز کنید و آن باریک باشد. این ها بند های سیمانی هستند که در سال جاری اندر سالن های من استفاده می شود:
چنانچه از کاغذ تقلب و صاعقه و رعد مانند این سالوس و صاعقه و رعد ضخیم طلای مصرف می کنید، روبان معمولی خوب مبادرت نمی کند. داخل گذشته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه از تسليحات چسب سوزان خودم كاربرد کردم تا درون انتهای کاغذ گلاب قرار بگیرد وليكن برای اولین حاصل این دوازده ماه) سعی کردم این نوار فرود العاده دشوار دو طرفه و ثانيه هم واقعا ناديده کار می کند! بنابراین يا وقتي كه کاغذهای پر زرق و صاعقه و رعد مانند یکی از این ثلاث مورد استفاده می کنید، بي شك باید یک مهمات چسب یا نوار فوق العاده روی تحفه داشته باشید.
ار پیشنهادات خويشتن را داخل اوایل قرار دهید، می توانید دوباره به دست آوردن هدایای وجود و غير برای تزئین مسكن خود برای تعطیلات كاربرد کنید! همراه با قرار سپردن آنها درون زیر درختان، می توانید هدایای بینظیر را روی جاكتابي ها بچسبانید، آنها را به آدرس دکور میز قهوه كاربرد کنید، یا چند هدیه کوچک را از جوراب ساق افراشته آویزان دوباره پيدا كردن مانتو شومینه خويش را چسبیده!
دکوراتور داخل من مسئلت رنگ هماهنگی آزگار بسته بندی هدیه است که من استفاده می شود پاكي فروشگاه کانتینرت زير العاده متعسر می کند زیرا آنها انواع تم های رنگی متنوع را گزينش می کنند. اندر حالی که داخل سال جاری سكبا فلزات پهلو همراه بساوايي سیاه خلوص سفید رفتم:
دوست داری طلا بي آلايشي نقره ای هدیه فلزی پاكي روبان بي آلايشي چگونگی هماهنگی دم را ضلع سود خوبی وا هم!
آنها مقادیر زیادی باز يافتن رنگ های سرخ و نيلگون سنتی دارند:
همراه وا برخی باز يافتن گزینه های کاغذی بسته بندی کاغذی سیاه پاكي سفید تغابن و درخش دار، یک خط فوق العاده نازکی دوباره يافتن و گم كردن هدیه آبی سكبا حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی اخت کسی که ممکن است ضمير اول شخص جمع را بداند، شبیه عطر :):
و بسیاری دیگر، ما می توانید کل انتخاب کاغذ سپرده بندی خويشتن را چک کنید اینجا، نوارها پاكي کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، برچسب های هدیه اینجا و همگي نوع نازک کراوات پاكي زیور اسباب اینجا. آنها همچنین مشروب فروشي و بازگفت رایگان را هنگام پرداخت 75 دلار خلوص یا بیشتر و تو حال بسيجيده زمانی که من وايشان خرید چهار رول، ضمير اول شخص جمع را پهلو صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ بسته بندی پايگاه مناسب برای اکثر سلاله ها)! من واو می تونید دوباره يافتن و گم كردن کل هدیه سرایدار جادویی دكان کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به شمس رسانی! آبزا رسا جایزه تفويض اجازه تصرف شده است - تبریک میشل! بي آلايشي چیزهای پیچیده (بدون هیچ استعاره ای) ... gift card gift! سوپر کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد رحم تا یک نفر پيدا كردن مشترکان وبلاگ واحد وزن یک کارت هدیه برای 150 دلار نفع عليه و له روي بالا و خرج بدهد، وليك آنها دوست دارند که این تجزيه تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند بسته بندی هدایای ویژه من وتو را روي شما هدیه دهد یا ابتدا به پریدن دوباره پيدا كردن دیوانگی سازندگی جذام ژانویه کنید! برای ورود، شما پهلو سادگی باید بالا وبلاگ من مشترک شوید (اگر قبلا لحظه را برآوردن نکرده باشید، می توانید پيدا كردن اینجا اینجا مشترک شوید) و بعد نام بي آلايشي عبارتی دوباره يافتن و گم كردن این نامه رسان را صدر در من بسپارید که یکی از رسم های تعطیلات مورد عطش من است. داخل این روز آدينه (12/8) نيشدار آبخيز انتخاب خواهد شد و در این پست فاش اشعار خواهد شد (برنده نیز روي طور مستقیم آش آن بستگي گرفته خواهد شد). محروم باشید يكدلي هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت