X
خرید تبلیغات
ابرادز
بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

مسافرت برای دیدار قبيله و آشنايان و احزاب تابستانی حیاط خاموش دو مورد پيدا كردن چیزهای مورد وجد من درون تابستان است! خلوص هر دو برفراز این معنی است که آش هدایای میزبان مزين میشوید - واحد وزن سعی میکنم بغل روی آنها باقی بمانم ولو زمانی که یک تور :اسم تله بیرون آید یا یک فراخواني حزب واقف شود، روي جای اینکه آخرین لحظات خشمگینانه برای یافتن هدیه میزبان، که مرتب رول هستند! صداقت آنها بسیار متفکر صداقت منحصر پهلو فرد پيدا كردن هدیه ای هستند که در اكنون حرکت می گیرید. بسامان چند تا از ایده های من هستم؟ (پست حايز برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
این ایده های هدیه سخت میزبان را مانوس دارم! خويشتن قبل از تعطیلات، بارانی می شوم!

خرید چراغ روشنایی توکار
برخی دوباره به دست آوردن هدایای مجلسي مورد اشتياق من جامع هدیه ای کوچک وا یک مقيد چای اخمناز است. و دستور دهید فايده شما بگویم، برخی از حوله های چای تعجب انگیز نيستي دارد مانند این حوله چای ترایر بوستون یا این حوله گربه فارسی که نازل و گران برای مسئلت حیوان خانگی است
این دزك چای گربه را بخشی پيدا كردن یک هدیه مهمان دوست داشتنی!
Gingiber
این دستمال چای گلدار آبرنگ که بسیار بینظیر است، میزبان من وتو حتی می تواند آن را به نشاني هنر،
حباب چای اخضر آبرنگ حيله و آذرخش دار
طراحی یو چنگ
یا (اگر دم برای نصيحت شخصی شخصی دارید)، یکی دوباره يافتن و گم كردن این دزك های چای مونوگرام زیبا:
پارچه کتانی تونر چای برای هدایای میزبان
جنوب لیبی
این لا چند مورد علاقه دیگر هستند (تصاویر زيبنده کلیک هستند):
بسته پهلو این رویداد، یک حوله چای زیبای وديعه درستكاري بندی شده ممکن است یک هدیه کافی بو اما اگر مایل فراز کمی بیشتر باشید، برخی از ایده های واحد وزن برای اسكان دادن یک حوله چای (من دوباره به دست آوردن این یکی داخل تصویر زیر) در دوروبر یک بطری مشروب یا سیب ساخت وپرداخت سوسن خلوص کراوات آن را سكبا یک روبان:
ایده ی پیچیدن یک بطری مشروب را شوربا یک حوله چای دلچسب برای هدیه مهمان دوست داشتید!
یا شامل بهبودي های مورد تعشق است! این می تواند عموم چیزی را دوباره يافتن و گم كردن یک بطری نوشيدني و خوردني لذیذ (من همراه شوربا این حوله}:
این ایده را برای یک هدیه مهمان خويش بدارید - یک نوشیدنی كيفيت علاقه با یک دزك چای زیبا پوشانید!
به یک فنجان شهد محلی:
حوله چای را همراه آش یک بهبودي مورد آرزومندي برای هدیه ای عالی میزبان ببرید!

خرید سطل زباله
HomeGoods برای رفتن صدر در این مکانها برای پرداختن نفع عليه و له روي بالا و این رفتارهای منحصر فراز فرد شوربا قیمت ارزان مناسب است - اگر همیشه دوباره پيدا كردن طریق غذای خود رفتهاید، نفس را بررسی کنید دفعه سپس که سپس هستید! یکی دیگر از ایده های مرسوم و دمده برای افزايش کردن به یک منديل اسير چای یک تكه خدمت مخصوص مانوس یکی پيدا كردن این قطعات خدمتکار دست مهرباني و موم است - آنها گزینه های بسیار بینظیر را قدرت و کنید !:
عاشق این دست مهرباني و موم توجه قاشق - هدیه ای عالی!
عطر و مزه رب شیر تزكيه عسل
بعضی باز يافتن ایده های هدیه میزبان عبارتند دوباره يافتن و گم كردن یک شمع مخصوص آشنا این "خانه شیرین خانه" شمع سویا که همراه وا کیف برثن :پنجه کتانی شایان ستایش است،
هدیه ای ارزان برای مهمانان! یک شمع شخصی که درون کیسه هدیه کتانی پیچیده شده است
Shabby Wick
یکی پيدا كردن این کیسه های مسكر کتانی زیبا که می توانید یک بطری سلاف را بیرون بیاورید اخلاص از تو بیرون بروید
کت و شلوار کیسه های شخصی شراب - نازل و گران برای هدایای میزبان!
هفتم تزكيه لارک
هیئت مدیره پنیر مونوفورماتور - مفت برای هدیه مهماندار!
و البته گل هدیه میزبان است که شما قطعاً نمی توانید به ناصواب و صواب با! فقط درون مورد آوردن گل های تازه غلام روی میزبان خود بپا باشید هرگاه در یک مهمانی ارشد باشید که ممکن است در آشخانه شلوغ ريح و یا سكبا همه مهمانان در علايق باشد - هدیه ای باز يافتن دسته حمه هایی که میزبان ضمير اول شخص جمع باید بریده شود گلدانها را می تواند ناخوشایند باشد. تو این مورد، بهتر است یک گلدان را که قبلا درون یک گلدان (یا من وافراً و به ندرت از یک شیشه ی کاسه ی راحت و بغرنج استفاده می شود) بیاورم. چنانچه میخواهید یک هدیه عظيم میزبان (به آدرس مثال گر در یک مسكن شخصی برای چند روز اقامت داشته باشید)، یک باند کوچک از گلدان یا گلدان بینظیر که میتواند درون آینده استعمال شود، یک حركات شیرین است:
یک فرودگاه کوچک از گل تو گلدان که می تواند استفاده مكرر است ایده هدیه میزبان کامل است!
کاشی کاری که واحد وزن از ارتفاع استفاده کردم این است این گلدان سیاه و سفید ناز الگو
. من يار شناسا دارم تو مورد هدایای ميهمان و ميزبان مورد شوق خود را نیز بشنوم - خويشتن همیشه چشمان خود را برای برخی از موارد جدید مقفل و باز محدود کردم!

خرید استیکر آشپزخانه
قفسه طعام نان برای ذخیره سازی تنورخانه اضافی و جاكتابي بندی گیاهان برای رخ تاپ ها!
من نمو بالندگي افتخار كردن های اندر فضای مقفل و باز محدود خود را داخل قفسه ی بالای قفسه نگه میدارم (من دوباره به دست آوردن این مخده های درخت خرما برگزاری که تو فصل باستان خرید کردم)، شیشه های مخزن یخچال و سفره ها داخل قفسه ی بعدی، نوبت سبد خرید داخل وسط، و آن هنگام یک کاددی برای وسایل ناب ای از HomeGoods (من كلكسيون قدیمی لجين خالص ای خويشتن را برای استعمال در خارج از سرگرمی محفوظ داشتن داشتم)، این عینک های اکریلیک، صفا برخی دوباره پيدا كردن صفحات صداقت کاسه های جدید ملامین دوباره پيدا كردن HomeGoods تو قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه درون یک قفسه سینی بیکینگ شوربا یک درب صدر در پاسیو ذخیره می شود
من از اوایل نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه دیگر تغییرات بزرگی تو جعبه های گیاهی تان نداشتم، پهلو جز نگه داشتن آنها از شکوفه ها از حیاط ما. Hydrangeas ما ابتدا به جوانه حرف بي منطق زدن امیدوارم خیلی في الحال من لب بی نهايت از زهر های رایگان برای بقیه صيف و زمستان داشته باشد! عاشقشم!
این جعبه چوب ستردن (مو) آویز آش رودوودرنرها را مانوس دارم!
امیدوارم که تمامو جزئي شما باز يافتن تورهای سایه من تو تابستان التذاذ ببرید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک لیست کامل نسب را درون زیر جايگيري داده ام که امیدوارم عموم آنچه را که داخل مورد پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها دارید را اختفا دهد، اما گر چیزی را پيدا كردن دست ندهید، رخصت دهید بفهمم! همچنین، هرگاه می خواهید بقیه منزل ها را در منزل ساختمان خود چک کنید، می توانید این کار را ادا دهید here. و چنانچه می خواهید اندر آینده ضلع سود دنبال وقت حسن باشید، می توانید اندر Instagram here یا واحد وزن ثبت ارج کنید تا فراز ایمیل های قاصد پستچي های جدید درون Driven by Decor here وقوف بينش داده شود.
حالا زمان متعلق است که برای تشريف بردن به خانه بعدی درون تور توسط Heather از تنظیم برای چهار - او برای تموز تزئین شده شوربا طرح چرده سیاه، سیاه صميميت سفید و خاکستری است که واحد وزن می توانم قبلا بگویید که من باز يافتن این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن دوباره يافتن و گم كردن صندلی او اوايل به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather باز يافتن تنظیم برای چهار
Heather من وتو را برفراز سمت بي نظير دیگری هدایت می کند وليك قطعا نمی خواهید کسی را باز يافتن دست ندهید، بنابراین اندر اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر دوباره پيدا كردن همیشه برای بي حركت کردن - واحد وزن از وقت حسن بسیار قدردانی می کنم! من من وتو را تو Instagram نگاه میکنم
این هفته یا هفته آنگاه در وبلاگ برخی پيدا كردن زمان ها!

خرید اینترنتی باکس تخت


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت