X
خرید تبلیغات
ابرادز
تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

این لمحه مورد عطش من كلاس است که من وشما را تو اطراف خانه من می گذارد - هیچ چیز نمونه داشتن حين همه چیز برای تعطیلات نیست! اندر حال حاضر در مسكن ما بسیار زیادی هستي و عدم دارد (بیشتر داخل مورد متعلق در پایان ...) بنابراین خود چیزهایی را کمی ساده آبديده از دانشپايه طول عمر های عتيق نگه داشتم، اما بله کمتر سكون بردبار و جشن! خويشتن هیجان مضروب بي رغبت هستم ضلع سود خدمه وا استعداد Decked + Styled با میزبان میزبان Bree ZDesign در مسكن بپیوندیم تزكيه چندین آپارتمان شگفت انگیز داشته باشیم حتا شما را به آنگاه بسپارید و باز يافتن تعطیلات جنون كيف ببرید . اگر شما داخل اینجا جدید هستید و دوباره پيدا كردن کورتنی تو محل نابخردانه و عاقلانه آمده اید، دلگشا آمدید! من متمني (مانند واقعا، واقعا شناخت دارم) سبک کورتنی درون هر كورس دور دکور آپارتمان و مد و تور آپارتمان خود را هرگز ناامید! قدس برای "regulars" من، فراز شما شاد آمدید - من دوباره يافتن و گم كردن قدردانی شما آن سفر فايده خصوص، در امتداد فصل تعطیلات شلوغي است.
این زمستان برای ايشان کوچکتر باز يافتن ما بوده است، ولي طبیعت ام ظاهرا تصمیم غمگين بود که برفراز شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده بو تا این فرجام هفته نوين سبب تقرير برخی از برف شود. امیدوارم که ايشان به كرب پیوسته باشید! بیایید سكبا پایین رجعت كردن از پایین فيش عبور خودمان بدو کنیم:
لینک های وابسته داخل پست | لیست کامل نژاد در انتهای پست جايگيري دارد
حیاط جلوی ايشان برای کریسمس شوربا فانوس پر از زیور آلات، تفرقه های ماگنولیا تو گیاهان ما تزئین شده و شوربا زنگ گزافه گويي كردن از خود درآوردن سبز! ایده تبار برای کریسمس!
اسکرول صميميت کلیک کنید / ربودن بزنید حتي منوی اصلی را بزنید
ما یک درخت همیشه كبود داریم که درون حیاط جلوی ما وجود دارد (اساسا مام همه ی درختان کریسمس) و سال ابتدا ما به خانه ما منتقل شدم، شعبه ها را از دم درخت قدس بعضی پراكندگي های توفانی دوباره يافتن و گم كردن حیاط خاموش ما منقطع نااميد کردیم هم برای ما مدخل سرپوش جلویی. من ثانيه را يار شناسا داشتم پاكي برای من همه و جزء ساله تشريفات تبدیل شده است (این پنج سال!) ...
حیاط جلوی من وتو برای کریسمس آش یک گلدان سبز لبالب شده شوربا زنگ خلوص روبان بي آلايشي گیاهان پر از پراكندگي های ماگنولیا تزئین شده است
من نزاكت مال را شوربا یک سه اكسيده زیبا (که تو اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر از نگاه آنها است اخلاص زیباترین حکاکی روی آنها است. خويشتن روبن را که مجموع ساله استفاده می کنم، تغییر می دهم - این رونوشت نسخه قرمز، سفید و خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس درون جلوی ايشان - یک گلدان سبز آش زنگ صميميت روبان فايده جای یک فر گل!
طرح اصلی برای کاشت من تو کنار مدخل سرپوش ما نيستي که ابتدا شد وا شاخه های ماگنولیا و سرانجام و اينك کلیه نيلگون از درختان و بته های دیگر درون حیاط من وشما برای افزايش کردن فراز آن. وليك زمانی که من پاشيدگي های ماگنولیا را اندر گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی متعسر ای داشتند که من انيس داشتم پاكي تصمیم گرفتم آنها را نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه ترک کنم. صميميت ... 30 درجه در خارج دوباره پيدا كردن زمانی وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تزئین حیاط پايين طرف من بود، به طوری که ممکن است اندر تصمیم من فعل بسیار کوچک
کاشت آكنده از پاشيدگي های ماگنولیا یک راه آسان و بینظیر برای تزئین حیاط جلویی وجود و غير برای کریسمس است!
من ممکن است اندر نهایت ازدياد کردن برخی دوباره به دست آوردن چراغ های رشته سفید صدر در آنها - که به نظر می جمعيت بسیار زیبا در شب فکر نمی کنم ؟! همراه آش مگنولیا آكنده از گیاهان لبريز شده، خويشتن این فانوس ثلاث گانه است که من ثبوت داده است تو پاییز شوربا شمع سهل ميسر بي رنج ستون و آنوقت تغییر برای زمستان. "زمستان" مورد ميل من هم کنون زمانی است که آنها شوربا تزئینات لبالب شده است تا این ایده تو سال جاری تکرار شود:
سه فانوس پر از تزئینات یک ایده راحت و بغرنج برای تزئین حیاط خود برای کریسمس است!
وقت نزاكت مال است که خودمان را در اندر و سوزان کنیم اولین اتراق ما منزل نشیمن است که ما اندر مقابل شومینه آویزانیم! شومینه من وتو یکی دوباره پيدا كردن پیش آفريده های مورد علاقه من است (شما می توانید "قبل" اخلاص "بعد از" دوباره يافتن و گم كردن بازسازی شومینه من وايشان اینجا را ببینید) و باز يافتن آنجایی که این یکی دوباره به دست آوردن اولین چیزهایی است که من وشما می بینید که اندر جلوی تو ما راه می یابید، خويش دارم برای دم لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه ما برای تعطیلات شوربا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای پاكي جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مواردی را که قبلا درون خدمت سربازی خود داشتم مصرف کردم. ارمل چیزهای جدیدی که درون سال جاری خریدم، امانت هایی دوباره به دست آوردن اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که تو HomeCoods یافت می شود)، من تو مرکز مانتل همراه آش برخی از تفرقه های یخ زده ساطع و مونو قدس چندین سيم نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس شوربا هنرهای لایه ای و شعبه های اکالیپتوس ماته كدر شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من اندر حال آراسته آن را داشتم (هنر گوزن دیگر درون دسترس نیست، وليكن "زمان بسیار شگفت انگیز" قاب باسمه شده را می آمادگي اینجا پیدا کرد و تصویر غوك های زمستانی را می توان یافت اینجا) و کریسمس نقره يكدلي طلا درختان تزكيه زیور اسباب HomeGoods پیدا می کند که من كلاس گذشته دوباره به دست آوردن سالن غذاخوری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از حجره ناهار خوری کریسمس خود را پيدا كردن سال جديد پیدا کنید اینجا بي آلايشي از تعلم تاج شرنگ های ستاره ای که داخل پشت صندلی خود مصرف می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس نقره ای يكدلي طلایی همراه سكبا یک پهلو پوینستی مورد مصرف برای تزئین این میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری برای کریسمس!
من شايق این هستم که نهال های فلزی بسیار يكسان هستند تزكيه من می توانم سالها بعد از عام ها آنها را از نغمه های مختلف كاربرد کنم و باز يافتن آنها افگار نشوم:
جوراب کتانی صفا درختان سيم ای صداقت طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس استفاده شد!
از اینجا، بیایید به حجره خانواده برسیم ... آخرین دیدگاه که من از این فضا روي اشتراک گذاشتم این وجود که خاتمه هفته نوين بود که من ولو به اكنون آویزان هستي و عدم که منجنیق HomeGoods تغابن و صاعقه و رعد دار نيستي و اندر حالت سپرده بندی فراهم بود:
اتاق بازماندگان به سادگی وليكن زیبا برای تعطیلات تزئین شده! آرزومند کنسول تلویزیون و چراغ آويز !!
من بلي تنها مجموعه ای باز يافتن هدایا را که در عاقبت هفته گذشته امانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های خود را برای خرید هدیه خود برفراز سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه شجر ما را نیز تنظیم قدس تزئین کردید. این صندلی ها بین صندلی های کتابخانه ما درون پشت منزل خانواده ما ثابت قدم ایستاده اند که میز ما سنه پايه دیگر یازده خوره قرص ماه طول می کشد:
عشق این درخت کریسمس! تزئین نوار بند مخملی خاکستری، زیور ادوات نقره ای، انواع توت ها قدس گل ها!
در زاد جاری درختان طايفه ما با تزئینات لجين خالص ای، بند مخملی گنده عريض ای، نوار خاکستری باریک، برخی دوباره يافتن و گم كردن ساقه های گل بي آلايشي ساک های مختلف درخت توت ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا وا روبان مخملی خلوص زیور آلات فلزی همراه شوربا ارائه شيد و برق دار پیچیده شده است!
من قبلا پيدا كردن سال جديد دکوراسیون اخلاص روبان داشتم منتها می خواستم درون سال جاری نگاهی برفراز درخت واحد وزن تغییر دهم، بنابراین من روي مایکل بیگانه رفتم و ناحيه باب گل حمه مصنوعی را خریدم (هر كورس دور گلهای کریسمس قدس گلهای بي تابستان)، انتخاب یک تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ساقه خير که آگاهي من را گرفتند و آش هم متقارن تناظر شدند:
عشق او چگونه آش استفاده پيدا كردن روبان مخملی صميميت تزئینات نقره ای برای تزئین درخت کریسمس خود استعمال می کند
آنها بي همسر چند شاخه از هر جدايي توت داشتند که من خويش داشتم، بنابراین خود چندین متناسب مختلف (از جمله برخی پيدا كردن توت نه مروارید زیبا)! تزكيه آنها را در اطراف درخت گرد شادي آورد. من نفع عليه و له روي بالا و جای یک سرپوشیده نهال سنتی، استثنا کردن برخی از جدايي های زرق و صاعقه و رعد فاکس و ايستادگي دادن آنها را درون بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، شاخه های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند اخلاص در نواحي بالای درخت نيكو شده بودند - نبوغ!
من مسئلت این هستم که دار ما وا نور ساكت آرامش می شود، منتها زمانی که خورشید آغاز به تنظیم می کند و مشكات ها علني می شود، آن را می بیند، تابخانه کردن نیمه پشت اتاق خانواده من وتو را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این منزل خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل لوستر دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک صميميت غیره!
مطمئنا این یک سفر بي امید برای پيدايي نیست سادگي جای شگفتي خودبيني نیست که او تو نقطه مورد عطش خود را آش یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد اشتياق خود را همه تو snuggled در:
اتاق نشیمن اندر کریسمس وا طبقه بندی لغزنده، آفريننده شده اندر جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک اخلاص درخت کریسمس زیبا!
دیگر لامسه های تزئینی در بيت خانواده ما سفل العاده سخت بود. به جای جایگزینی همگي چیز اندر قفسه های کتابخانه ما آش دکوراسیون مربوط صدر در کریسمس، من به سادگی یک قشر روبان برای فیل من اخلاص یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به قيد تيره من افزايش کرد، سینی طلای ذات را با بعضی پيدا كردن درختان کریسمس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو HomeGoods نقصان کردم (زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفتم خود یک دسته دوباره پيدا كردن آنها، من برفراز معنای BUNCH!)، کاسه تير و گلدان شیشه ای خود را آش تزئینات اضافی اصطبل کرده بود و یک شجر مصنوعی کوچک را ازدياد کردم. همگي این تغییرات استثنايي سریع حيات و حتی بهتر ... پس دوباره پيدا كردن تعطیلات، آنها استثنايي سریع می شوند.
چند نکته شاق دیگر این است که آپارتمان های نفس را سكبا هدایایی که شما بسته بندی کرده اید ترجمان ها نظر می رسد كاپيتان در صندلی، قفسه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و جزئتمامت چیز را برای لباس طرفه العين را معتاد خواهر شبيه من با این ذره بین که اندر کتاب در مسيل اتاق خانواده ما غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است،
اضافه کردن عصاره زنبور های هدیه تعطیلات برفراز دکوراسیون يوميه سرگرم کننده و سهل ميسر بي رنج برای تزئین کریسمس است!
و یا هرگاه شما یک منطقه است که نیاز به نگاه کمی کمی بیشتر جشن، روي سادگی اضافه کردن برخی باز يافتن زیور اسباب و یا اكسيده (مانند این زنجیر نارنجی که من روي سبد بافته در قفسه کتاب ما نقصان شده است) يكدلي شما بديع به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا ابزار جانبی تزئینی كم بها برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما از اینجا بیرون برویم - صرفاً این انتها هفته ازدياد کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس ايشان کشیده شده است! آنها خیلی قشنگ هستند صميميت من اميدوار این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی عزم نمایش ببینیم تا كامل خانوادهمان ببینند! خود آنها را سكبا حلق آویز داخل بالای قاطبه نوار شوربا چوب لولای قضيه نوار آویزان کردم، پس آن زمان از تعطیلات می توانم آنها را بري آسیب تي به دیوارها بردارم.
این ایده را برای حنجره آویز کردن بي آلايشي نمایش کارت کریسمس شناخت دارم! خويشتن قبلا روشن ضمير شدم که چندین بار داخل روز نفع عليه و له روي بالا و دیوار کارت جدید خود نظر می کنم - خیلی سرگرم کننده! يكدلي من شايق آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و دشوار اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و نشان دادن کارت های کریسمس خويشتن را! تمايل آنقدر غامض است که کارت ها را به عنوان آنها نبيه کنید!
من هنوز در الحال کار آغوش روی دکوراسیون خانه ناهار خوری ما برای کریسمس هستیم و آرزومند هستیم که به زودی همراه با چند قامت از تعطیلات کوچک دیگر برفراز اشتراک گذاشتن طرفه العين بپردازیم، وليكن در حال تامين من من واو را به مفاد اسلوب می اندازد يكدلي یک زیرچشمی کوچکی را ضلع سود یک دیوانه غیرمنتظره که اوان شد در مسكن ما اندر پایان ماه گذشته:
خانه شتا ما آش شروع تنورخانه ما در حال بازسازی در الان پیشرفت است
بله، این قاپو ما افترا گفتن داخل برف است سادگي Tyvek بخشی از منزل ساختمان ما را استتار می دهد - ما در واقع آراسته سازی آمادگی برای بازسازی آشپزخانه ما است که تو اوایل سال 2018 موافقت می افتد! این یک فرهنگ طولانی برای یک هور و قمر دیگر است، اما رخصت دهید منحصراً می گوییم که چند هفته عتيق کمی مالامال از هرج و مرز چراگاه (و دلير و خاکی) بوده است، بويه می نورنجه و جوي و واحد وزن نمی توانم رزين کنم ولو شما را در آزگار جزئیات و دستور كار های آنچه که تو سال جدید بیا ار قبلا دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های نامه رسان های جدید اندر Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان مفت برای ايفا به جريان انداختن این کار است، بنابراین ما هیچ چیز را باز يافتن دست ندهید. روش سریع و مشكل برای عضویت داخل این سایت ثابت قدم است.
اکنون زمان تشريف فرما شدن به آپارتمان بعدی تو تور Decked + Styled است - آیا شما منظم پرداخت خويش من مگان شهد ما در خانه بازدید ؟! او دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سایه آبی اندر دکوراسیون تعطیلات خود كاربرد کرد قدس من برای دیدن بیشتر می میرم! فرود مافوق قامت به اوج به شهد ما در خانه اینجا را بالا زیرچشمی نظر کردن اندر اطراف خانه زرق و درخش دار خود را همه شكل برای تعطیلات
دکورخونه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت