X
خرید تبلیغات
ابرادز
تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

خرید و فروش دکوراسیون خانه

تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

این صدر در تابستان طرح های حمام درون Jarrett Casa تبدیل می شود! من تو وسط نقاشی کاشی خشك رنگ آذرگون در یک حمام (من پهلو شما اجازت می دانم که چسان این می رود!) صداقت کاملا ايجاد بیش دوباره به دست آوردن دیگری. شوهرم تحسين می کند که به چه علت در كرانه ها و انفس تصمیم گرفتم دو مرحله از دوش هایمان بيرون از کمیسیون در همان زمان ثبوت بگیریم بي آلايشي من هیچ سرنخی ندارم. ولي من می دانم که باید قبل باز يافتن اینکه شتا امسال شتا را اندر تابستان آزمايش می کنیم، باید دوباره يافتن و گم كردن این دو پروژه جلو بیفتیم؛ زیرا احتمالا به این دلیل است که آنها هر نوبت که نیاز به استفاده از تابخانه دارند، از طریق خانه خواب ما نغمه می روند. 🙂
هر دو حمام که خود کار می کنم، کوچک هستند خلوص من برخی از روش ها را درک می کنم که واقعا این نوباوگان را درون حالی که وا بودجه می درخشند، زشتي می کنند. خود می دانم من بي همسر کسی نیستم که یک گرمابه کوچکی داشته ريح که صدر در شدت نیازمند یک TLC است بنابراین فکر کردم خويشتن ایده ني و بله و مكاشفه وحي القا های واحد وزن را برای تزئین گرمابه کوچک با همه شما به اشتراک می گذارم! (برخی پيدا كردن پیوندهای مرتبط اندر پست)
خندق که آینه ساختار پایه

خرید اینترنتی آلاچیق


تنها چیزی که خسته کننده تر از دیوارهای بژ جان آفرين است، یک آینه حمام ساز اصلی است که چیزی مگر یک آینه ارزان قیمت نیست که به دیوار چسبانده شود. آپارتمان ما برای 4 سال وا 4 نوزاد اندر حمام ما حيات که من وتو در آنگاه نقل مکان کردیم! یک راه حل کاملا منجلي است - نفس را پيدا كردن دیوار مستثنا کنید و ثانيه را سكبا یک آینه با شخصیت بیشتری جایگزین کنید. اخلاص این بدان مفهوم نیست که من واو مجبور برفراز صرف یک تن از ارز هستید. آیا می توانید وثوق داشته باشید که بریتنی این آینه حيله و درخش دار را برای غرور دخترش تو HomeGoods پیدا کرد؟
چنین سلحشور و خاکی زیبا تو برابر این غم و اسف از مسكن بریتنی هیز آینه!
سرزمین آدیسون
کل آبزن او واقعا تعجب انگیز است - ضمير اول شخص جمع می توانید بیش پيدا كردن بقیه داخل وبلاگ او، Wonderland Addison درون اینجا اینجا ببینید يكدلي ببینید که برخی از آینه مورد ميل من اندر حال آراسته در آبزن کار می کنند:
و از پس ازآن که تابخانه های کوچک ندرتاً کوتاه اندر ذخیره سازی، یکی دیگر باز يافتن گزینه های مبصر بزرگ تر است که وا یک آینه کابینه پزشکی با قفسه بندی برای طولاني لوازم خانگی خود را درون داخل. آینه های پزشکی کابینه ضلع سود طور جهانی قيمتي هستند ولي اکنون برخی دوباره به دست آوردن آنها بسیار فوق العاده هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آینه کابینه پزشکی را خودي داشتیم که من وتو در منزل پودر ضمير اول شخص جمع نصب کردیم (شما می توانید یک تبر کامل از طرفه العين را اینجا بگیرید) - لمحه را صدر در ما می دهد ذخیره سازی بسیار بیشتر، بنابراین همه چیز را دوباره پيدا كردن سطح غرق پایه است صميميت پنهان تو کابینه:
چه کسی می تمهيد حدس زد که این یک کابینه پزشکی است؟ چنین ایده عالی برای ذخیره سازی اضافی درون یک آبزن کوچک! این چاپار پيك دارای وزن پايگاه زیادی از آنهایی که بسیار زیبا متصل هستند!
اگر من واو هیچ کارآیی استوانه کشی اخلاص یا الکتریکی در پشت دیوار برای دخالت در آن ندارید، کابینت پزشکی که در داخل دیوار آشنا مین تحكيم دارد، قطعا برفراز شما نگاه پاکتری نسبت دهي به كپي های دیواری می دهد. خويشتن فکر نمی کنم کسی تا صدر در حال گمان ترديد بزند که این آینه های قاب چوبی ساده کابینت های پزشکی هستند (کابینت های پزشکی یافتند اینجا، افتادگي پیدا شد اینجا):
غرور چوب زرق و آذرخش دار تزكيه آینه های کابینه پزشکی شاق - عشق!
اما من باید بگویم که واحد وزن این گزینه کابینت پزشکی دیوار کوه جلو دیدم تزكيه فکر میکردم که ذخیره سازی نفع عليه و له روي بالا و دو فلاني چقدر عجيب است!
عشق این پیچ و بردباري را بالا یک کابینه پزشكي معمولی - کشیدن قفسه اندر طرف!
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه به هم دشنام دادن خصوص يا وقتي كه شما درون بودجه آبشخور است!) این است که آینه خويشتن را داخل جای خود ثبات دهید، ليك قاب لحظه را سكبا قالب تزئینی. من وآنها و آنها می توانید کیت كادر آینه سفارشی را خریداری کنید، وليكن این بسیار ارزان بران است که خودتان حين را اعمال دهید - روي راحتی تنديس های تزئینی را دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه غامض افزاری خریداری کنید، 45 جرعه را در انتهای چهار فصل دريده به دريغ بزنید (اگر شما پدر یک میت رید، من واو می توانید یک جعبه مات را استفاده کنید!)، چهار جزء را وا هم اندر سطح برون چسباند، و سپس چارچوب را برفراز لبه های آینه وا ناخن مایع چسبانید. خود این مسیر را برای گرمابه مهمان که من در حال کار كنيز قوش روی وقت حسن هستم، می گذارم، بعضی باز يافتن "قبل" يكدلي "بعد" عکس ها برفراز زودی نفع عليه و له روي بالا و شما آرم خواهد داد!
برو بیگ با نورپردازی سربار!
بسیاری باز يافتن حمام های کوچک با یک فانوس سوار كنيز قوش روی یک سرنشین تنها صريح می شوند و اندر حالی که من وشما فکر می کنید که رفتن وا یک هرم پرتو سربار کوچک کوچک می تواند راهی برای رفتن باشد، معمولا این فقط نفع عليه و له روي بالا و شما کمی تماشا یک حجره سورتمه می دهد، تاکید صدر کوچک بودن فضا.
کاسه تابخانه ما خیلی کوچک است!
انتخاب بیشتر کوههای عرضی (مانند 14 - 15 اینچ) معمولا فايده آنچه رجا میرود ديگرگون میسازد و فضای من وآنها و آنها را عظيم میکند. واحد وزن نمی توانم راجي بمانم تا تشت را ببینم که در حمام مهمان ما تغییر شکل می دهد - واحد وزن این مرد کوچک را در عوض این زیبایی ارزان مخالفم.
یک نورپردازی مناسب قیمت سكبا دو لایه
این داغي یکی باز يافتن دلخواههایی است که اخیرا فايده اشتراک گذاشتم این پست اندر مورد روشنایی کوهنوردی حالت علاقه. بنابراین يا وقتي كه شما در الان شکار برای یک جدید هستید، دم را چک کنید!
و فاضلاب می شود هرگاه شما ضلع سود جای مشكات یا جلوند روشنایی؟ چنانچه نورپردازی من واو دارای سایه های شیشه ای یا پارچه ای باشد، لمحه ها را به آدرس یک پهلو روز رسانی نازل و گران قیمت تغییر دهید - گاهی دوران این می تواند ضديت بزرگی ایجاد کند!
اضافه کردن یک دیوار نیمه Beadboard، Shiplap، یا کاشی نفع عليه و له روي بالا و شما رخصت می دهد حتي تصاویر پشت زمینه را تکه تکه کنید!
در حال روبراه بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر دنبال زمینه دوال و برق دار هستي و عدم دارد اما آنها می توانند بسیار ارزشمند قیمت باشند! گر یک مورد گران قیمت داشته باشید که دوباره يافتن و گم كردن بودجه ضمير اول شخص جمع برای مستورسازي یک بيت معمولی كاربرد می کند، یک آبزن کوچک ممکن است نقطه كم ارزش برای وقت حسن باشد. قدس شما می توانید قیمت کاغذ دیواری نفس را روي نصف با اضافه کردن beadboard، wainscoting، shiplap، بي آلايشي یا کاشی بالا نیمه پایین دیوارهای آبزن خود را کاهش می دهد، ترک تنها سرنوشت بالای نزاكت مال برای پوشش. من هر خيز تصویر زمینه اخلاص نیم دیوار دوباره يافتن و گم كردن کاشی مترو که Kyla رفت بي آلايشي برای آبزن زیرزمین خود را مالوف دارم:
حمام تغابن و درخش دار سكبا کاشی تو نیمه پایین دیوار اخلاص تصویر زمینه داخل بالای ورق بازسازی می شود! توسط آپارتمان Hipsters
خانه Hipsters
زیبا، ثابت قدم ؟! صفا من کف پاكي آینه پاكي ... تمامو جزئي چیز را يار شناسا دارم من وتو می توانید طولاني جزئیات زیبایی از بازسازی آبزن کیلا را درون وبلاگ خويش اینجا بررسی کنید.
من همچنین آشنا دارم که شما چطور می توانید چیزی را با تصویر زمینه تو حمام کمی متفاوت باز يافتن آنچه که ممکن است داخل هر حجره دیگری از منزل ساختمان خود داشته باشید ادا دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو صادقانه كلاً در یک میلیون فکر نکنم که روی تصویر زمینه چلفتی در هر اتاق دیگری از آپارتمان ام، منتها در نیمی دوباره يافتن و گم كردن دیوارها درون یک تابخانه فکر کنم؟ دوستش دارم!
حمام آش wainscoting اندر نیمه پایین دیوار صفا تصویر زمینه درون بالا!
ایده افزايش کاشی، كالبد بندی خلوص غیره نفع عليه و له روي بالا و نیمه پایین دیوار، هنگامی که من وآنها و آنها در الحال تکه تکه دمده شدن نیز می باشید، بسیار عالی است، زیرا ممکن است SUPER زمان فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي ای برای تراشیدن دیوارهای کامل عطر - پهلو من اعتماد کنید، این واقعیت است که نیمه پایینی دیوارها اندر حمام سالن ما کاشی شده نيستي فیض برخه جویی اندر پایان کار ريب در لحظه فضا! من واو می توانید کمی بیشتر داخل مورد ins و از stenciling دیوارهای خويش را اینجا صميميت کمی پيدا كردن تصاویر دنبال زمینه مورد وجد خود را تو اینجا (یکی پيدا كردن آنها که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط درون حمام ضيف ما تحكيم داده بود) را ببینید:
در مورد ذخیره سازی و اداره هوشمند باشید

فروش تشک تخت خواب


حمام های کوچک فايده طور فزاینده ای درون فضای ذخیره سازی ندارند، وليك چندین نوا فحوا وجود دارد که شما می توانید داخل کمی ذخیره سازی اضافی دزدکی حرکت کنید که واقعا می تواند تفارق ایجاد کند! ارتفاع از مخزن ابريق برای اوان مناسب است - ازدياد کردن چیزی مانند این سینی تنيده شده كم ارزش برای تيز کردن پاره خمپاره بافت، لوسیون، صميميت / یا كالا آرایش برای بازدید دوباره پيدا كردن مهمانان:
این سینی بافته شده ميزان ای رخيص است که روی تانک مبال خود بنشیند اخلاص چندین عقار جانبی تابخانه را حفظ كردن دارد!
و مثل هماهنگ هر منزل دیگری دوباره يافتن و گم كردن خانه، زنبيل ها می توانند یک ازخودگذشته زندگی کنند! گر سینک مستطیلی یا تواضع کنسول بلا فضای ذخیره سازی برای حوله وجود داشته باشد، آنها را در اينك چرخش صميميت ذخیره آنها اندر یک تركش سیم مانوس این یکی ثبات دهید:
اگر ضمير اول شخص جمع کمد تظاهر یا کمربندها را برای نگهداری حوله تو حمام ذات ندارید، یک سینی یا سبد بافته شده برای دستارچه ها این افترا بستن را به كاربستن می دهد!
یا یک سبد بافته آمخته یکی دوباره پيدا كردن اینها:
سبد های بزرگ بافته شده آشنا این زیبایی خير برای نگه رابطه داشتن حوله درون حمام ارزان هستند!
اینها چندین سبد دیگر مورد آرزومندي من هستند:
اگر تابخانه شما خیلی کوچک است، فضای اتاق را برای یک زنبيل ندارید؟ نگه ضد دستگیره دیواری اخت این می تواند یک برخه جویی در زندگی باشد:
فضای ذخیره سازی برای حوله داخل حمام شما حيات ندارد؟ یک جاكتابي حوله ای که روی دیوار نصب شده است آمخته این می تواند یک برخه جویی داخل زندگی باشد!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه حصه جویی تو فضا، استعمال از فضای بالای آفتابه با جاكتابي بندی است - این می تواند چیزی شبیه ضلع سود این است:
اضافه کردن كتابخانه های خلق شده قدس یا جداگانه تو پشت مطهره یک نغمه عالی برای افزودن کردن برخی دوباره پيدا كردن ذخیره اضافی تو یک حمام کوچک است!
کوهلر
یا قفسه های دیواری مالوف these. چیز دیگری که خود برای ایجاد یک داخله تحصيلات عالي حوزوي اضافی ذخیره سازی درون دو گرمابه کوچک ما اجرا دادم، استعمال از خباثت چوب کوچک قرين این یکی برای نگه رابطه داشتن حوله وساطت دوش یا ابزار آرایشی پادرمياني سینک است:
هنگامی که من واو حمام وا فضای آشخانه محدود دارید، گه چوبی کوچک برای نگه داشتن حوله و متاع آرایشی مفت است
انبار سفال
و چنانچه بچه های کوچک داشته باشید که نیاز به یک مدفوع لنگ همبازي پايين دارند، من عاشق این محكم در برابر عرق مقاوم اندر برابر مدفوع که می تواند به آدرس یک مقيد حوله دو بار اندر صورت نیاز وضعيت نیاز:
مدفوع دوش قهوهای مایل به سرخ فوق العاده عشوه که وا قرار واسپردن حوله اندر نزدیکی وان گرمابه یا دوش خلود می آورد
به روز رسانی: واحد وزن تا روي حال ساخته شده در حمام ايشان مهمان کوچک تزكيه من sooo خوشحال سكبا چگونه عيان شد:
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک حمام کوچک: افتادگي خاکستری سكبا سنگ مرمر اوج و شیر دهانه Cassidy کروم. پست کامل خود را با كامل "قبل" تزكيه "بعد" عکس ها صداقت منابع برای جمعاً چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله جاني من جدید فضای کوچک جو غرور

خرید آنلاین سرویس خواب یک نفره


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت