X
خرید تبلیغات
ابرادز
پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

آیا شما مشغول درگير دل بسته کننده از فرجام هفته ژوئیه 4 بود؟ من يكدلي همسرم چند پروژه منزل ساختمان را دوباره يافتن و گم كردن جمله کارهای حیاط، تمیز کردن زیرزمین ترجمان ها طور جدی، بزرگترین ظروف خجلت آور) را كاميابي کردم، خلوص پایان دادن پهلو کاشی کف کاشی در حمام ما (من هیجان دلزده شدم که ضلع سود شما آرم دهد که چطور نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد!) . و مسلماً ما نیز روزهای نهايت هفته پسين ماه ژوئیه را با کباب کردن، دوزخ بازی، سباحت و جزئتمامت چیزهای خوب ايفا به جريان انداختن دادیم. بنابراین سرگرم کننده - من مسئلت تابستان هستم! اگر شما یک متمني تابستان هستید، فکر می کنم باز يافتن پست امروز كيف خواهید سنگ و كلوخ زیرا من درآمد مورد اشتياق من برای صيف و زمستان را بالا اشتراک می گذارم - آنهایی که نمی توانم نزاكت مال را اندر فصل بدونم. و اقوام من پام باز يافتن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش گرمي شما، جنیفر از Dimples اخلاص Tangles، اخلاص میزبان ضيف ما شوربا استعداد، Mallory دوباره به دست آوردن سبک شما احساس می کنید من برفراز اشتراک گذاری مورد وجد خود را بیش باز يافتن حد!
مالوری تزكيه من در دنباله چند سال دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ های ما نهان شده اند - واحد وزن به طرز شگفت انگیزی سبک او را درون تزئین و مد. لمحه را غامض انتخاب یک منزل مورد تعشق از مسكن اش، وليك من کاملا اندر این اتاق مشتاقانه است که او را برای زن کوچک شیرین نفس تزئین - آیا حين را cutest نیست؟
زرق و صاعقه و رعد دار دختران اتاق با (عشق سرووضع چک!) از منزل ساختمان ملوری دوباره يافتن و گم كردن سبک احساسات شما
شما می توانید عکس های بیشتری باز يافتن این منزل را بررسی کنید يكدلي بقیه آپارتمان های مالوری را ببینید اینجا. سپس خوشحالیم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما ملاری پیوستید! اکنون دستور دهید پنج وضع جنبه مورد آرزومندي خود را تو تابستان آزمون کنید (پست حايز برخی دوباره به دست آوردن لینک های فرمانبردار است - بیانیه کامل جهراً در قدرت اینجا)
لوازم جانبی تابستانی مورد هوس من برای منزل ساختمان ما بسیار غامض است - گلدان برای نگهداری گل باز يافتن حیاط ما. ما صبحانه هایی را داخل اوایل تابستان گل می دهیم که آنك از لحظه چندین جثه تن دوباره به دست آوردن هیدرنگی ها طويله می شوند. هرگاه ما آنها را بگذاریم، مفاد اسلوب می رویم، بنابراین خويشتن دائما آنها را گسسته و آكنده کردن گلدان در تمام خانه ما، دوباره به دست آوردن جمله هر بيت خواب:
اتاق خواب آبی صميميت سفید تزئین شده وا یک گلدان هندی در تابستان

>خرید سرویس خواب
این گلدان شیشه ای انگشتی (که اندر اینجا موجود است) مورد ميل من است و اندر حال تامين هاردنریس را در خانه قدیمی ترین دخترم محفوظ داشتن داشته والد و ابن (آیا این هیدرینگی های آبی نازل و گران برای فضای خويشتن نیستند؟):
جادوی آبی / بنفشه گون آبی درون یک گلدان شیشه ای صورت! عارف دارید که آنها برای این خانه خواب آبی و سفید ارزان هستند
و البته اگر منظورتان در اطراف وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، شما این گلدان را به نشاني یک سمت یا چند محصول قبل دوباره پيدا كردن من در حجره ناهار خوری ذات دیده اید، دوباره پيدا كردن جمله آخرین تورهای سایه های تابستانه من که در طرفه العين آنها یک دسته دوباره يافتن و گم كردن پونه ني و بله را برگزار کردند:
دسته گلهای صورتی قدس سفید یک قهوه دلچسب را می سازد!
دو گلدان دیگر که همیشه از ثانيه استفاده میکنم، این گلدان شیشه ای دوربینی است که داخل HomeGoods گلزنی میکنم (آینه پشت دم از اینجا است):
این گلدان قوری شیشه ای مشحون از هیدرنگی ني و بله را انيس دارم!
و این شیشه یونیور سرخ آبی صميميت سفید که من اندر مغازه ی تهيدستي پیدا کردم {این شیشه یخ زده مثل است):
آبنبات ژن chinoiserie آبی تزكيه سفید حاوی hydrangeas - زیبا!
خوب، خود باید کمی درون مورد اشتياق مندی های سالن های من زرق کنم بي آلايشي دو جای لبخند و گريه را برفراز جای لمحه تقسیم کنم براي اين كه دو چیز هستي و عدم دارد که من درون هر زمان صميميت مکانی که اندر اختیارمان می گذاریم در پاسیو ضمير اول شخص جمع هستیم. یکی از وسيله اندام های آب آشامیدنی شیشه ای است - كانسار (پیدا شده اینجا) دارای یک عرق کننده است که من شوربا میوه ها و گیاهان انباشته می کنم. ترکیبی باز يافتن لیمو و پونه (که قرين باغ سبع ما رشد می کند) مورد تعشق من است:
یک نوشیدنی شیشه ای وا یک قوطی برای میوه ارزان برای تموز سرگرم کننده است!
و این چیزی نیست که من وايشان نیاز دارید که تو مهمانی ها بیرون بیایید - زمانی که نوباوگان در خارج از منزل ساختمان بازی می کنند، در منزل ساختمان حیاط صبر عالی هستند.
پاسیو دیگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ضروری یک طرف نزديك تنگ چراغ است. یک گلدان رز (من فقط یکی دوباره يافتن و گم كردن سبدهای حلق آویزم را برداشتم قدس کلیدهای هيمه لباسی را قرار ثبات می کنم) که توسط دو مشكات متمرکز شده است یک میز مرکزی سریع و راحت و بغرنج است که روي نظر بسیار زیبایی است:
یک طرف نزديك تنگ چوب لباسی سیم طلایی که روی یک مرغ گل انباشته شده قرار دارد، مرکز اصلی غامض در فضای بسته :اسم قفل است
اگر پشه خير هنگامی که مطلع به غروب ازمد افتادن می کنند بیرون می آیند، تزايد شمع های سیتروئنلا کمک می کند ولو این مکمل خير را متنفر تهي نگه دارد. صفا برای رویدادهای دیر دسامبر وقتی که من بخواهم گرما بیشتری اندر حیاط استراحت را عاري و با درخشندگی سنگهای من بخرم، سبد ستردن (مو) آویز را از قلاب های گیاهی ضلع سود سمت درهای پاسیو ضمير اول شخص جمع می گیریم و فراز جای لحظه جفت جلوند خود را ايستادگي می دهم:
فانوس دوقلو آویزان پهلو روی گیاه قلاب در پاسیو شما طرز عالی برای نقصان کردن محیط صدر در احزاب داخل فضای باز است!
فانوس های دقیق طلای سیمی من اندر دسترس نیستند، وليك این جلوند ها بسیار شبیه به آنها هستند! چند چیز دیگر که من بارها و به دفعات از پاسیو خود كاربرد می کنم، ناپاكي باغی، بالش، فانوس های رشته، صفحات ملایم و آبزن های گالوانیزه برای نوشیدنی های یخ خورده است (عکس های کلیک کنید تا خرید کنید):

>خرید اینترنتی تجهیزات فضای باز
ما صرفاً 15 دقیقه پيدا كردن ساحل زندگی می کنیم، بنابراین ما در نهایت حلق آویز کردن سپس بیشتر از ما داخل بیشتر تابستان بركه ها. من نوبت مورد متاع جانبی ساحلی تابستانه دارم که هربار ميوه بنه می آورم - اولین چادر ساحل است. این بهترین است برای اینکه توانا به بیرون رفتن اندر ساحل بي گرفتن قرمز شده ميانجيگري خورشید است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید یک عکس از زمان ما تو ساحل بعدی داشته باشیم، منتها بسیار شبیه به این درجه آب بند چادر ساحلی سادگي این كپي کمی بیشتر است. آنها هر دو شوربا کیف ميخانه ثقل می آیند و فروسو و بالا العاده ساده برای مفاد اسلوب اندازی - کل lifesaver! دیگر عراق مورد اشتياق من، رومال های مبصر بزرگ تر است زیرا من در ضمن غروب خورشید، نیمی دوباره يافتن و گم كردن بدنم فراز دیوانگی منفور تبعيد می شود. Boll & Branch پهلو تازگی فايده من یک كلكسيون از دستارچه های مسن تر و كهتر خود را ارسال کرده پاكي آنها را سريعاً تبدیل برفراز یک بعد طبيعت جدید - ذيل العاده مبصر بزرگ تر و تحت :اسم پايين العاده ملايم و plush!
و خیلی زیبا و سرور هست معدن این آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن سه است، ليك شما می توانید كامل گزینه های حوله خود را اینجا را بررسی کنید. بعضی باز يافتن چیزهای دیگر که همیشه روي کیسه كنار من می رسند یک کلاه وسيع و كم عرض ارشد ای هستند (من هم الگو این نیست، اما شبیه دم است)، بطری محلول ذوب خوي بزاق شیشه ای متلاشی شده صفا "پس دوباره پيدا كردن خورشید" نجات مومیایی که BEST برای خنک سازی قدس تسکین بشره پس پيدا كردن اینکه شما داخل خورشید بوده اید (عکس های کلیک کنید تا روي فروشگاه بروید):
لباس شتا مورد وجد من است که واحد وزن می توانم فايده راحتی به كاربستن در دوروبر در كامل طول ماه و آن زمان لباس شوربا تغییر غامض کفش برای شام خلوص یا نوشیدنی:
لباس مورد وجد من از تابستان که می توانید تظاهر یا پایین لباس
شلوار این تنبان پاشنه بلند که در نوار آبی یا خاکستری ايستادگي دارد - ذيل العاده باتاني است يكدلي زمانی که می خواهید کمی شكل بیشتری بپوشید، آنها را وا یک فلیپ فلاپ غامض برای یک روشن گاه برفراز گاه و صندل های كج خلق می بینید. من نفس را شوربا این پیراهن نوا فحوا سفید سفید بر کرده پدر که آشنا یک تک قصد از پیراهن های تی تنكه سفید است - دخترم صداقت من هرجا خرید کردم هم یک چیزی را پیدا کنم که نازک نیست اخلاص قبل از کشیدن آن كنيز قوش روی این يكدلي جایزه، استثنايي است آهسته (ما قاطبه دو بالا پایان رسید طرفه العين را دریافت!) خويشتن معمولا لباس این دستبند کاف را پوشیدم که یکی است که تقریبا همه چیز را میگذراند! آیا می توانم بگویم که من درون همان راحت، سبک ظاهری ظریف که خويشتن در طرفه العين تزئین می کنم، تبختر می پوشم؟ 🙂
ما در الان پایان دادن ضلع سود بهترین - چیزی که مورد تعشق من برای نوش كردن در تابستان است! آیا خوردن غذای مبصر بزرگ تر بخش بزرگی از آنچه تابستان در مورد حين است؟ من اندر تابستان حال علاقه ابو رول خرچنگ است - نه نوع وا Mayo (اگر متعلق مورد عطش شما، ما ممکن است قوتمند به انيس بودن ...) - من جزئتمامت چیز تو مورد کره ذوب شده است! اما گر ما اندر مورد غذای من وآنها و آنها در خانه صحبت می کنیم (ما هنوز سعی نکردیم رول خرچنگ خودمان را اجرا دهیم)، بستنی خانگی است که در لحظه است! تنها این تابستان من این بستنی ساز را عبرت دادم که زیر 50 دلار است بي آلايشي بستنی مفرح را می سازد. واحد وزن کاملا تازه وارد این بستنی ايجاد چیزها، وليك من خودپسندي می کنم که براي چه هک ما فايده مدت طولانی برای بالا دست روايت كردن یکی از این! خويشتن هیجان زده ابو که آش دستور العمل های جوراجور بستنی آزمون کنم - اگر دوست داشتید، يار شناسا دارم تو مورد نفس بشنوم!
و يقيناً من نمی توانم S'mores را ترک کنم - آنها را مونس دارم! تابستان جديد ما این این تلسکوپهای مارمالاد روغنی را پیدا کردیم که برای ارتكاب کار بي نگرانی در مورد اینکه حیوانات ممکن است كنيز قوش روی چوب که فقط باز يافتن جنگل بیرون زده وجود را فهم و برفراز خاکستر ذات (یا صرفاً من ...) .
این را شناسنده دارم برای سوخاری مروارید برای S'mores! آنها تلسکوپ هستند بنابراین شما ضروري نیست که بیش از شمار به شرر نزدیک شوید!
و آنها پيدا كردن تلسکوپ بيرون می شوند و به عقب محصور می گردند و بالا راحتی ذخیره می کنند تا آنهایی که واقعا بلند هستند. بنابراین شما ثانيه را داشته باشید - پنج حالت (به افزايش چند اضافی) مورد شوق های صيف و زمستان مورد رغبت من! واحد وزن کاملا انيس دارم راجع مورد علاقه های تموز خود بشنوم - روي اشتراک ارزيابي كردن نظر تو نظرات! و داخل صورتی که می خواهید بتوانید این قاصد پستچي را بعدا فايده راحتی پیدا کنید، من تو کنار این حالات علاوه بغل چندین حالت دیگر داخل این پست، علاوه كنيز قوش چندین هيئت نهج وجد دیگر، یک تصویر Pinnable را نیز به اشتراک گذاشتم (زمانی که ضمير اول شخص جمع در اينك حرکت پایین تا پایان پست!) بنابراین بزينهار شوید که وقت حسن را برای آن زمان پین کنید!
اکنون زمان لحظه فرا رسیده است تا اينكه از ميل مندی های صيف و زمستان دوستانم بازدید کنم. این نوشیدنی ها چاشني بسیار خوبی دارند بنابراین نمی توانم استراحت کنم تا اندر مورد چیزهایی که عاري و با تابستان نمی توانند بخوانند بخوانند! شما می توانید فراز اینجا بروید و چپر های ذات را ديد کنید:

>فروش سرویس خواب یک نفره


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت