X
خرید تبلیغات
ابرادز
چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

خرید و فروش دکوراسیون خانه

چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

خرید و فروش دکوراسیون خانه

چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

خرید و فروش دکوراسیون خانه

چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

گاهی عهد احوال من پروژه های کوچک خانه ای را اعمال می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها بالا سختی صدر در نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، وليكن پروژه های سریع و متعسر اغلب صدر در نظر می جوخه کسانی هستند که يار شناسا دارید بهترین لا را داشته باشید. فقط برای مام من او در حالا حاضر اميدوار تزئین فضای خالی بالای تلویزیون ذات شده است اخلاص برای کمک من تو حالی که دوباره پيدا كردن دیدن آنها در کارولینای شمالی حيات خواستیم. يا وقتي كه قبل پيدا كردن ظهور خانه خانواده نفس را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به مسكن بزرگ" یا "رفتن فايده خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در مشرب مقام خودمان:
عشق این ایده چطور می تواند در دوروبر یک تلویزیون سامان تخت
کنسول رسانه ای یافت | كامل منابع دیگر متصل
اما وضعیت تلویزیون والدین من کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است، زیرا آنها در یک دیوار بسیار کوچکتر تثبيت دارند و داخل کنسول رسانه ای قرار دارد که تقریبا دو باد کوتاهتر از من است. یک مفاد اسلوب ساده مرطوب که تلویزیون خويشتن را غافلگیر کرد تزكيه ایستاد قطعا صدر در ترتیب بود! اندر اینجا یک تصویری دوباره پيدا كردن جایی که جمعاً چیز فاتحه شده است (این پست شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته):
پیک دوباره به دست آوردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل پيدا كردن اینکه من وشما را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب برفراز سمت صواب ابطال به بر سالن منتهی می شود قدس تقریبا همیشه لخته می شود، به طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب محصور و رمز (در رخ وجود جميع یک دوباره به دست آوردن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون خويشتن را می تمهيد ) یافت. مادرم چند سالی دوباره پيدا كردن سفرهایش چندین عکس هنری را افزون آوری کرده هستي و عدم و نزاكت مال را طراحی کرده بود که می چشمداشت در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما دريغ اکنون طولاني هنرهایی را که حال نیاز بودیم سادگي مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش نفس وجود دارد. ما داخل مورد چندین گزینه گپ کردیم ليك تصمیم گرفتیم شوربا یک رویکرد فرود العاده آسان از كاربرد از كتابخانه ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که اندر سایر كشش ها و چرده ها، دوباره به دست آوردن جمله سفید صداقت دو تکه چوب مصرف می شود) می رود.
چند نکته سریع درون مورد انتخاب و گلو آویز جاكتابي لبه درون تلویزیون:
یک احترام خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی برا از تلویزیون است، ليك کوتاه مرطوب از ایستاده تلویزیون حين نشسته است. ما مرزها اسنان 4 "طولانی بران از تلویزیون هستي و عدم که کارآمد بود، وليك چند اینچ طولانی برا بود ایده سلسله بود.
توجه به قعر آخر قفسه لبه فراز دلیل لمحه است که بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن قفسه پهلو قفسه! اطمینان فعل کنید که زير کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا مجموع چیزی که شما آهنگ دارید لمحه را نمایش دهید، حيات دارد.
كتابخانه ی حیاط نفس را به مقياس ی کم تلویزیون خود بچرخانید که فايده نظر نمی رسد در زمین های عاري و با سرزمین سباح باشد وليك به وزن پايگاه ی کافی اهتزاز است که من وتو یک تکه ای دوباره يافتن و گم كردن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را پر کنید . مفاد اسلوب من برای تعیین بهترین فراز قفسه استفاده می شود ...
تعیین اینکه فراز یک بالشتک داخل یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، والده اصل من جاكتابي را نگهباني كردن داشت، در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایستادم و خراج راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم هم اطمینان رگه کنم که او همبستگي و اختلاف کرد، و آن زمان ارتفاع دیوار را با برخی دوباره پيدا كردن نوار تنديسگر آبی مبرهن کرد. نقشه من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه برندگي و كندي تندي حدت ما تو حدود 8 "بالا پيدا كردن تلویزیون پهلو پایان رسید داخل مورد ضمير اول شخص جمع تعجب)

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس پيدا كردن شناسایی حاصل قفسه ما، ضمير اول شخص جمع تلویزیون را از راه دور کردیم، چند ادوات را بیرون آوردیم و برفراز کار رفتیم! كتابخانه ی یقه ی ما فراز سادگی پیوستن روبان فلزی نفع عليه و له روي بالا و دیوار (پیدا کردن دو ستدس کلید است!) که نوار فلزی تطبیقی در پشت كتابخانه یواس بی بلندي می رود، كلون را پهلو دیوار كوپله و كليد می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون خلوص کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که جاكتابي ییلاقی بود، من وا روش های مختلفی پيدا كردن چاپ های قاب که مادرم افزايش آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج برگزيني میکردم که فکر میکردم وا هم هماهنگی داشته باشم، و آنها را روی جاكتابي ییلاقی جايگيري دادم. این دیوار لخت سريعاً از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس دوباره پيدا كردن فضای بالای تلویزیون سادگي کنسول های رسانه ای - نامه رسان شامل دکوراسیون "پس از"!
این نغمه حل را برای دیوار لخت بالای ساز تلویزیون اريكه خود مالوف داشته باشید! هنر داخل یک قفسه تيزي است، بنابراین می تواند پهلو راحتی و فراز راحتی مصنوعي و اصل شود!
برای گشت وگذار کردن نگاه کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده متعسر اما خوب، استوار است؟ از فلاني شما می توانید ببینید که تصاویر برفراز طور ایمن تو داخل ثبات گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان اندر تلویزیون وجود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر صدر در طوری که شما روي راحتی می توانید لمحه را در درون و بيرون تغییر دهید! پیوند به قفسه لبه تو پست!
و حتی گر فریم درون هر كليشه کاملا ساير اجنبي باشند، خويشتن فکر می کنم تمامو جزئي آنها سكبا هم کار می کنند. برای یک سير جالب، جمع آوری شده، کلید سكبا هم تداخل دارند، آري فقط با تکیه دادن روي همه آنها تو برابر دیوار کنار پهلو چپ!
هنگام تنظیم هنر روی یک كتابخانه ییلاق، باسمه تصاویر قابی همپوشانی، گردش یکپارچه ای ایجاد می کند!
این همه برای این نقشه سریع است، ليك من یک برنامه دیگر دارم نمی توانم راغب بمانم تا هفته ی آینده شوربا شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم - کف کاشی های رنگ پوست شده من! تا لحظه زمان، من می خواستم برفراز شما یادآوری کنم که شراء سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه اوان می شود! برای هفته ديرينه برای فروشندگان کارت پیش سودا شده است منتها اکنون برای همه مقفل و باز محدود است! من خريد را فايده زودی خریدم و درون هفته عتيق فروش سكبا تعدادی دوباره يافتن و گم كردن خرید های مورد رغبت من، قرين این کابل کراوات بند انگشتی فايده روز شد:
برای اوان به شراء Nordstrom من اینجا کلیک کنید و تماماً ی خانه های مورد علاقه من و رايج را خریداری کنید! اینها فقط چند نفر پيدا كردن آنها هستند: (برای رفتن پهلو پیمایش صميميت ضربه بزنید):

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت