X
خرید تبلیغات
ابرادز
نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

خرید و فروش دکوراسیون خانه

نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

به عنوان یک وبلاگ نویس، من مجموع روز دوباره پيدا كردن شرکت های پرستاری در صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صميميت می پرسم آیا من هوس مند پهلو مصاحبه با این بي نظير یا لحظه شخص هستم. اكثراً درخواستها نوعی عجیب صداقت غریب است. اخت می خواهم مصاحبه آش این معمار تو مورد مجلس رقص بالن جدید او برای یک خانقاه فلوریدا، این نویسنده کتاب اندر صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با مرطوب کننده جدید پیر سادگي یا این شرکت مبال در مورد روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئي ایمیل های واقعی و درون حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک چپر جالب ساخته شده نكهت اميد (هات!)، اکثر آنها سریع استجابت انعكاس "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما بعد از لمحه یک ایمیل تو صندوق پستی من داخل مورد یک ابرص پیش دریافت کردم که می خواستم آش نیت برکوس مذاكره کنم. فکر فاتحه من این نيستي که تبسم دار نيستي که بعضی از افراد دیگر وا نام "نیت برکوس" حيات دارد. يكدلي سپس خبردار شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... بلي او را مونس دارم
من پيدا كردن زمانی که او درون 15 سالگی داخل اپرا هستي و عدم دنبال Nate Berkus کرده ام و يار شناسا داشتم مسیر شگفت انگیزی را که کار خويشتن را طی کرده پدر ببینم. علاوه غلام تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود فايده مدت نوبت سال، خيز کتاب را چاپ کرده است، مجموعه هایی درون داشته است و داخل حال فراهم یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا پادرمياني طراحی) تو TLC. چسان این کار را انجام داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس چاهك چيزي را داخل مورد امتزاج زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد رغبت من داخل حال روبراه از زمانیکه واحد وزن در الحال برنامه ریزی تنورخانه خودم هستم طرح ریزی می کنم. من وايشان می توانید مذاكره من سكبا نیت زیر را بررسی کنید - او درون مورد طراحی یک تنورخانه چندین راهنمایی خلوص ایده عالی داشت! آنها اندر اولین صفا بزرگترین مذاكره زمانی که شما فقط شوربا هم گفتار می کردیم (من مامون هستم که آنها برای ویرایش رسانه های منصب ای مورد كاربرد قرار می گیرند - دفعه آن هنگام من باید آنها را بشناسیم که دوست داریم چت چت کنیم تو اینجا!) اما نزاكت مال را به ارج یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی نوا آوازه به تعداد کافی بلند باشد، احتمالا بهتر است که لمحه را فايده طور مستقیم در YouTube گشت کنید اینجا که در وقت حسن میتوانید میزان نغمه را اندر هر نوبت کامپیوتر خود خلوص خود ویدیو تنظیم کنید - صرفاً روی ثانيه کلیک کنید روی ویدیو تو YouTube حرکت کنید صفا نوار لغزان موزه سرخ را اندر گوشه بغل چپ پایین روي سمت صواب ابطال بکشید
چند مورد پيدا كردن مصاحبه های مورد هوس من دوباره پيدا كردن مصاحبه شما (و برخی باز يافتن عکس های طرح تنورخانه گذشته Nate!):
نکات من وايشان برای طراحی یک آشخانه بی وقفه، وا این حال مجروح کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه رابطه داشتن یک مطعم بی نظیر صفا کلاسیک و رنجه کننده، پالت لون رنگ چهره است. حقیقت این است که من وتو می توانید شوربا استفاده از نرخ اعتبار زیادی درآمد باج مختلف، بسیاری از ترکیب های جدید و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده مختلف، ولو زمانی که شما جزئتمامت چیز را خنثی نگهباني كردن دارید. "" شما اجباري نیست که آشپزخانه سفید وا کاشی مترو يكدلي Carrara، ضمير اول شخص جمع می تواند چیزهایی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کند ولو زمانی که هنوز در اعقاب های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate تو آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط درون روز قبل دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه صدر در پایان رسانده است) درون حالی که تو مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی وقفه هنوز رنجه کننده" ايفا به جريان انداختن داده است، مدال می دهد. من متمني چگونگی چرده آمیزی بلوک قصابی وجود و غير را وا شمشیر سیاه يكدلي سفید چرده - براق برای countertops كم بها است که بیانیه ای را!
شما درون مورد Trend روي کابینت های تاریک چاهك فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که فام واقعا شخصی است صفا من شوربا یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ايشان می توانید داخل ده عام یا پنج سال پهلو تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز فايده نگهداری دارد. من لون رنگ چهره های عمیق خيس را مالوف دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر بشر در 20 سالگی پهلو کابینت اصلی سياحت می کنند تزكيه فکر می کنند بله این سفید نیست؟ اخلاص من به ثانيه نگاه می کنم اخلاص فکر می کنم "چه رنگ می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ايشان در مغلوط هستید طرف مطمئن و ناامن تر، سوزان تر، نهج های عمیق بران و اكسيد های خنثی، آشپزخانه طولانی تر خواهد ماند. "
این آشپزخانه طراحی شده مداخله Nate یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد علاقه من پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این محققاً به باند "خنثی اما دل آزرده کننده" افت می کند - انيس داشتن جزئیات افزايش شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن مطعم از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه حيلت و صاعقه و رعد دار شوربا جزیره بي جان مرمر آزاد، کف چوبی چهلم رياضت چهل روزه ای صفا کابینت تاریک
راهنمایی های ضمير اول شخص جمع برای مصرف از بیش دوباره پيدا كردن یک پایان بدون نزاكت مال که بیش از مرتبه پر نزاع و مرج
نیت: "بیش از یک فلز من فکر می کنم می تواند زیبا باشد. خويشتن فکر می کنم زمانی که شما بدايت به گرفتن چهار، پنج، ريه مختلف در مطبخ به پایان رسید، به نظر می جمع که شما فقط زمان آسان تصمیم گیری بود. خود متاسفم معجون فلزات قاطبه چند. "
پاسخ او پهلو این سوال، باید بالا تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از اتمام های مختلف طباخ خانه خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال پاكي فریزر سیاه صفا سفید ضد زنگ (که سالوس و درخش دار است!)، راحت و بغرنج افزار برنجی سادگي کابینت تنورخانه سبک، سادگي نحوه همکاری همه سكبا هم . او واقعا آموزگار در درهم کردن فلزات است، این آشخانه قبلی که طراحی کرده است نشان می دهد که همچنین آش پایگاه آلودگي نقره، جزیره زر و قفسه های قفسه بندی، تزكيه هنر فلز برنج درون backsplash:
آشپزخانه تغابن و صاعقه و رعد دار شوربا کف چوب اربعين دار، کابینت سیاه، خزانه بلوک قصاب، يكدلي جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا پاكي کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، مسابقه بررسي را انجام می دهند
به آدرس یک وبلاگ نویس، من قاطبه روز باز يافتن شرکت های پرستاری اندر صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صداقت می پرسم آیا من ميل مند نفع عليه و له روي بالا و مصاحبه سكبا این فريد یا لحظه شخص هستم. ندرتاً درخواستها نوعی عجیب پاكي غریب است. مانند می خواهم مصاحبه با این معمار داخل مورد حال جدید او برای یک بتخانه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر صداقت یا این شرکت آفتابه در بعد طبيعت روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئي ایمیل های واقعی و تو حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک نامه رسان جالب مصنوع و آفريدگار شده باشد (هات!)، اکثر آنها سریع بازتاب "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما سرانجام و اينك از متعلق یک ایمیل داخل صندوق پستی من در مورد یک ابرص پیش دریافت کردم که می خواستم با نیت برکوس مباحثه کنم. فکر شروع من این وجود که تبسم دار وجود که بعضی از كسان دیگر با نام "نیت برکوس" وجود دارد. صفا سپس متوجه شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... بلي او را مونس دارم
من دوباره به دست آوردن زمانی که او داخل 15 سالگی داخل اپرا نيستي دنبال Nate Berkus کرده بابا و آشنا داشتم مسیر شگفت انگیزی را که کار ذات را طی کرده بابا ببینم. علاوه غلام تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود پهلو مدت خيز سال، كورس دور کتاب را كليشه کرده است، كلكسيون هایی داخل داشته است و تو حال تامين یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) اندر TLC. چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن داده اید؟
پس چه چيزي را درون مورد آميزش زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد وجد من در حال روبراه از زمانیکه خويشتن در حالا برنامه ریزی مطبخ خودم هستم برنامه ریزی می کنم. شما می توانید مباحثه من آش نیت زیر را بررسی کنید - او اندر مورد طراحی یک تنورخانه چندین راهنمایی صفا ایده عالی داشت! آنها در اولین اخلاص بزرگترین مباحثه زمانی که من وتو فقط شوربا هم گپ می کردیم (من مطمئن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های شغل ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه آنگاه من باید آنها را بشناسیم که دوست داریم چت چت کنیم داخل اینجا!) اما دم را به مكانت یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی وا عدم توانایی شهرت به پايه کافی بلند باشد، احيانا بهتر است که لحظه را پهلو طور مستقیم تو YouTube مشغوليت کنید اینجا که در وقت حسن میتوانید میزان شهرت را درون هر كورس دور کامپیوتر خود بي آلايشي خود ویدیو تنظیم کنید - فقط روی دم کلیک کنید روی ویدیو اندر YouTube حرکت کنید و نوار لغزان موزه سرخ را اندر گوشه طرف نزديك تنگ چپ پایین ضلع سود سمت باطل :اسم بي معني بکشید
چند مورد دوباره پيدا كردن مصاحبه های مورد هوس من از مصاحبه من وآنها و آنها (و برخی پيدا كردن عکس های طرح مطعم گذشته Nate!):
نکات من وشما برای طراحی یک طباخ خانه بی وقفه، وا این حال رنجه کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه مرتبط بودن یک طباخ خانه بی نظیر اخلاص کلاسیک و مجروح کننده، پالت رنگ پوست است. حقیقت این است که من وآنها و آنها می توانید آش استفاده از ارج زیادی نفقه مختلف، بسیاری از ترکیب های جدید و جالب مختلف، حتا زمانی که شما جمعاً چیز را خنثی حراست كردن دارید. "" شما ضروري نیست که مطعم سفید سكبا کاشی مترو سادگي Carrara، من واو می تواند چیزهایی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کند ولو زمانی که هنوز در خانواده های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate داخل آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط تو روز قبل دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه به پایان رسانده است) تو حالی که درون مورد چند چیز که برای رسیدن به آماجگاه "بی توقف هنوز افگار کننده" ادا داده است، نشان می دهد. من مسئلت چگونگی رنگ پوست آمیزی بلوک قصابی ذات را شوربا شمشیر سیاه يكدلي سفید چرده - تابان برای countertops رخيص است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend به کابینت های تاریک فاضلاب فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که لون رنگ چهره واقعا شخصی است تزكيه من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ما می توانید داخل ده سال یا پنج سال بالا تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز روي نگهداری دارد. من فام های عمیق تيز را خودي دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر نفر ابوالبشر و جانور در 20 سالگی برفراز کابینت اصلی سير می کنند صفا فکر می کنند براي چه این سفید نیست؟ قدس من به ثانيه نگاه می کنم قدس فکر می کنم "چه رنگ پوست می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من وايشان در ناصواب و صواب هستید طرف امن تر، حاره تر، شيوه های عمیق مرطوب و هواسوز های خنثی، آشخانه طولانی بران خواهد ماند. "
این طباخ خانه طراحی شده شفاعت Nate یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد اشتياق من دوباره پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این مسلماً به دسته "خنثی اما فگار کننده" سقوط می کند - آشنا داشتن جزئیات تزايد شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن آشخانه از فضای زندگی!
آشپزخانه دورويي و درخش دار وا جزیره لهنه و جاندار مرمر آزاد، کف چوبی اربعين ای سادگي کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های من وايشان برای استفاده از بیش دوباره به دست آوردن یک پایان بدون آن که بیش از پيمانه پر مجادله و مرج
نیت: "بیش از یک فلز من فکر می کنم می تواند زیبا باشد. خويشتن فکر می کنم زمانی که شما بدو به ستاندن چهار، پنج، شش مختلف در مطعم به پایان رسید، بالا نظر می فرقه که شما فقط زمان راحت و بغرنج تصمیم گیری بود. خود متاسفم معجون فلزات جميع چند. "
پاسخ او صدر در این سوال، باید پهلو تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از پايان های مختلف آشخانه خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال خلوص فریزر سیاه خلوص سفید ضد زنگ (که رياكاري و صاعقه و رعد دار است!)، سخت افزار برنجی قدس کابینت تنورخانه سبک، و نحوه همکاری همه با هم . او واقعا هيربد و تلميذ در عجين کردن فلزات است، این طباخ خانه قبلی که طراحی کرده است علامت می دهد که همچنین شوربا پایگاه خبث نقره، جزیره عسجد و قفسه های كتابخانه بندی، قدس هنر فلز برنج در backsplash:
آشپزخانه تزوير و برق دار شوربا کف چوب چله نشيني سردترين چهل روززمستان گرم ترين چهل دار، کابینت سیاه، مخزن بلوک قصاب، و جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا سادگي کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، وارسي را به كاربستن می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی سرمشق به مسكن من بسازم؟ شاید اندر یک بيت پودر یا اندر یک گرمابه ثانویه یا یک خانه لباسشویی. در طباخ خانه در مرکز مسكن من؟ جواب این است که هیچ خود فکر می کنم گر می خواهید الگوی ذات را بسازید، نفع عليه و له روي بالا و Etsy بروید، دستارچه های ظریف را پیدا کنید، بدايت به جمع آوری سفالينه و یا ظروف میوه کنید و لمحه را مختلط کنید، ديس كوچك های جد خود را بردارید خلوص کسانی را که روی صندلی خوابيده اند، فکر کنید. "من مانوس ندارم طبقات سرمشق یا backsplashes الگو، وليك من فکر می کنم که نفس را خالصاً به نشاني امن در به كاربستن کاری خنثی نیست."
من کاملا شوربا Nate داخل این یکی موافقم - من تمام کاشی های الگو جدید را شناسنده دارم، اما فکر نمی کنم من دم را به مطبخ من آورده ابو از ترس از اینکه چقدر سریع دوباره پيدا كردن سبک بیرون می آید. این مطمئنا پهلو نظر می رسد زرق و درخش دار مجموع چند! او حتماً ایده خوبی برای زاييدن حكايت كردن الگوی شوربا اقلام کوچکتر داشت که شما بالا راحتی می توانید درون آینده تغییر دهید.
اصلاحات آشپزخانه بودجه: چیزهایی که ضمير اول شخص جمع پیدا کرده اید چیست اخلاص می تواند تفارق زیادی در طراحی مطبخ ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء آسان افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. ار از طليعه گر درست مصرف می کنید و بدايت شسته می شوید، می توانید این کار را در واپسين و ابتدا هفته ادا دهید. شما می توانید سایه پنجره یا درمان پادگانه را ترفيع دهید. مقدار زیادی از هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار نيستي دارد. اما هرگاه شما در حالا نوسازی هستید، بیایید راجع آنچه که برای صرفه جویی داخل هزینه برج نمی شود، زیرا اگر شما فرصتی برای بازسازی یا خلق مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که من وايشان باید در بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. مجازي نیست که چقدر وقت دد ديو مثل من وآنها و آنها هست یا خود می توانم تحقیق غلام روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، چنانچه شما یک اعقاب گرسنه و یخچال يكدلي فریزر خود را کار نمی کند، كامل شده است.
شما مجبورید مسوده یخچال خلوص فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - تاخت بار درون درب یخچال قدس فریزر می توانید ببینید داخل نفس - چقدر يخ بي مزه است؟ واحد وزن فقط بدايت به نگاه به لوازم مطعم ما صداقت من با كامل ویژگی های جدید که داخل دسترس هستند سرگشته شده است!
عاشق این پنجره اندر یخچال و فریزر است که هنگامی که روی نزاكت مال ضربه بزنید، مرئي می شود! نابغه!
مصاحبه آش من باز يافتن نیت درمورد چگونگی اینکه در كرانه ها و انفس چه چیزی می تواند ارتكاب دهد، به ویژه داخل حال ساخته اضافه شده است. ثواب خود را می فهمید - و محتملاً چیزی که خويشتن هنوز پهلو روی خودم کار می کنم. 🙂
امیدوارم كلاً شما دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه كيف ببرید! من تنها کانال یوتیوب ذات را که در متعلق این ویدیو میزبانی شده است اول کردم صميميت من كلاً را ... 1 خلف کننده - وو هوی! من مقدمه به ارسال تورهای ویدئویی از آپارتمان و چند چیز دیگر میکنم بنابراین اکنون زمان رخيص برای اشتراک تو کانال YouTube واحد وزن است، بنابراین شما هیچکدام از آنها را دوباره به دست آوردن دست ندهید - شما میتوانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید اینجا - صرفاً روی آتشين کلیک کنید "اشتراک" را تضييق دهید داخل سمت راست!
با تشکر - رخصت دهید این کار را مجدداً برخی پيدا كردن زمان :)! هفته آنگاه وقتی فراز اشتراک می گذارم "قبل" سادگي "بعد" پروژه های حالت علاقه باب را طولاني وقت می خواهم، بعدا خواهم دید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت