X
خرید تبلیغات
ابرادز
پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

پست "پنج مورد عطش من" امروز ممکن است فقط كامل وقت من ريح زیرا چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک "قبل" خلوص "پس" نيستي ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی مدل شوهرم، دخترانم، پاكي Tootsie Roll Pops 🙂 منتها چیزی که نفيس ديرينه است یا برای خانواده بابا خوب عمل نکند و حين را زیبا اخلاص قابل استفاده می کند محرك می شود من بالا طور جدی بشاش باشم! تزكيه من شايق چک کردن وبلاگنویسان قدام برابر و آنك از نقشه هستم، بنابراین نمی توانم خاموش کنم هم ببینم محارم و بيگانگان من پام پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش روشني شما، جنیفر Dimples & Tangles، پاكي مهمان میزبان ما سكبا استعداد، Shelley of Crazy نادره و عادي باید فايده اشتراک بگذارید چنانچه پیش دوباره به دست آوردن این شلی را ديدار مجدد نکردید، آش سبک او به عشق خواهی افتاد - منحصراً به منزل ناهار خوری خود سياحت کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز بالا ما الحاق شوید. شلی! اکنون اجازه دهید پنج برنامه "قبل" يكدلي "پس از" برنامه های مسكن ای را که مورد رغبت من هستند ("پست" مشتمل برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته) می شود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که ضمير اول شخص جمع برای اولین وعده به آپارتمان ما منتقل شدیم، رنگ نزاكت مال به لون رنگ چهره آبی، زرد، آتش رنگ و سبز بود که من لمحه را ندیدم. اتاق ناهار خوری و سرا نشیمن ما نوبت اتاق بدو بود که خود نقاشی کردم، زيرا به منظور قبل از اینکه حتی در حال حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در آپارتمان قدیمی ضمير اول شخص جمع داشتیم استعمال کنیم (یک كپيه ی مصالحه و جدال شده Sherwin Williams Keystone Gray). سرا ناهارخوری شما یک خرس کامل حيات تا آمادگی داشته باشد؛ ازچه که نیمه بالای دیوارها یک منسوج پاره فانتزی بافت بود سادگي یک دهليز صندلی wimpy داشت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم از شورش آن مستخلص شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، نفس را برداشتم، پوشیدم اخلاص پوشیدم کل حجره (بدترین کار تا کنون!) و اندر نهایت پهلو پایان رسید شوربا رنگ. این کار فراز پایان رسی
اتاق چاشتگاه خوری کلاسیک شوربا دیوارهای خاکستری تیره، چلچراغ طناب، صندلی های لذا بعد نردبان، صندلی های انتهایی بالدار صفا دیوار دیوار تزئینی
ما كامل مبلمان حجره ناهار خوری من وشما را از منزل ساختمان قدیمی ما استعمال کردیم پاكي مجبور نبودیم یک فصل دريده جدید را بخریم. پنجره های شما نیز پیوند داشتند! ارمل چیزهای جدیدی که من واو خریداری کردیم، لوستر حبل و صفحات هستي و عدم که واحد وزن روی دیوار به نشاني هنر آویزان شدم. این یکی از اتاق های مورد ميل من در آپارتمان ماست! شما می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری من بي آلايشي لیست گوهر کامل (از كل فرمول دقیق لون رنگ چهره رنگ من مصرف شده) را اندر این اتاق تور بيت ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری ناديده را مانوس داشتم، ليك قبل دوباره پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، اساساً تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خود را تهدید کرد! اما رفقا من مری عن از خانه کلاسیک گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه قدس Cindy از شیوه زندگی لوکس سكون بردبار دعوت واحد وزن بخشی دوباره به دست آوردن یک زدوخورد طراحی گروهی و ماضي از حين را می دانستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو متعهد ضلع سود ایجاد یک دیوار گالری اندر دفتر منزل ساختمان ما. من كذب نمی گویم، در هفته قبل دوباره پيدا كردن اینکه مبصر بزرگ تر شود، برخی پيدا كردن لحظات وحشتناک جدی "این در الحال رفتن نفع عليه و له روي بالا و یک شعررزمي شکست" بود دارد وليكن در نهایت به روش شگفت انگیزی آزگار شد. این ايضاً چیزی است که این دیوار درون دفتر منزل ساختمان ما شبیه زمانی هستي و عدم که من وآنها و آنها در آنجا نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز با اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و تزايد کردن احترام جدید که من داخل Craigslist گل. من فکر می کنم حدود سه سال از آنجایی که من این دیوار گالری را کنار گذاشته ام و درون حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را اندر کنسول می بینم، من یک قطعه هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر انموذج من است که طبق معمول همیشه در اينك تغییر و جميل کردن مجدداً است. ايشان میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر و یک لیست کامل منابع، میتوانید پيدا كردن دفتر منزل کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدن کنید.
سال باستان تصمیم گرفتم دیوار كار دوم را به خانه ما تزايد کنیم، این دفعه در بيت خانواده ما. من شوربا یک ترتیب قدس ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی مبصر بزرگ تر را تغییر دادم رفتم:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار خوشحال شدم که چگونه ظاهر شد آش توجه بالا اینکه جزئتمامت چیز را درون آخرین وقت حسن به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن چالش یک اتاق من دوباره يافتن و گم كردن این فضا اندرز دادم اخلاص اگر حين کار را نکرد، هیچ برنامه پشتیبان وجود نداشت. بسیاری باز يافتن شما كودكان که روي وبلاگ برفراز طور آباد می آیند، این نوبت چند مرتبه قبل باز يافتن دیدن این فضا، اما چنانچه شما داخل اینجا جدید، من وتو می توانید کل تغییر قبل فراپيش و سرانجام و اينك از سرا خانواده من وتو ، دوباره يافتن و گم كردن جمله لیست نسب کامل .
شماره سه اندر فهرست من فصيح جایزه بهترین پیشرفت کارآیی من است. کابینت منزل خواب اصلی ايشان برای خويشتن رانندگی کرد! این یک گنجه رخيص و بازيگوش :بازي دوست بود اما آش تقسیم مرکز سادگي دو كلكسيون از درهای Bifold، ثنايا 1/3 از حين تقریبا غیر لايق دسترس بود. فايده علاوه، هنگامی که ما درون را به منزل خوابمان بسته :اسم قفل کردیم، تو صورتی که درون گنبد لخته بود، متعلق را بالا سمت باطل :اسم بي معني بکشید.
به عنوان بخشی از منزل چالش یک اتاق، دوباره پيدا كردن پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیمانکار من را از درها صميميت دیوارهای دو شگفت آور برداشتم سادگي دکمه های IKEA را پهلو روی یک میله برنج (یک استوانه پلاستیکی اسپری) اضافه کردم حتي یک اشكاف جدید glam که 100٪ درون دسترس:
من باز يافتن درهای کمد پز خودم گرفتم و صدر در جای لحظه پرده نه را افزايش کردم - یکی از پروژه های مورد آرزومندي من هم کنون!
من ولو به الحال چند نفر پيدا كردن من بپرسید چگونه من خويش دارم مرتبط بودن پرده ها پهلو جای درب درون حال پرداخته که من سكبا آن روي همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند خلوص من باید بگویم که خويشتن واقعا متعلق را عارف دارم. صادقانه بگویم، 95٪ باز يافتن زمانی که ترن فقط مقفل و باز محدود می شود پاكي بسیار غامض است برای دريافت چیزهایی که بلا در پهلو یکدیگر ضلع سود یکدیگر. و خواه ما مهمانان را اندر اختیار داشته باشیم، گاه های امانت را سریع و متعسر می کنیم (و ضلع سود نظر می دسته خیلی خوب غم هست!). خواه در سال باستان بیش دوباره يافتن و گم كردن این منزل را ندیده باشید، می توانید یک حجره اتاق خرامش کامل وجود و غير را ببینید و نامه بر مفصل نمدار آبداده خود را درون مورد آفريدن گنجه خود (از جمله پیوندهای پهلو هر فصل دريده مورد استفاده) ببینید .

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم قدر زیادی از مرتبه صرف کنیم، بنابراین منحصراً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود عرق در این نقطه وجود ندارد. صفا برای صفحات مقرون بالا صرفه ارزان، ما پيدا كردن بلوک قاتل سلاخ IKEA كاربرد کردیم که پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پايه برسد و بعد با انفعال و شمع شده بود. ما روي این نکته استعاره کردیم که این رمز کوچکی از مطبخ به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار آشپزخانه را با عار ملايمت و موميا شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه آشپزخانه زیبا
ایستگاه قهوه مشكل در سینی منسوج شده - فیلترهای قهوه درون فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را دوست دارم!) و چاپ قهوه ناز قهوه ای!
شما می توانید بیشتر اندر مورد ایستگاه قهوه آشخانه ما و درون مورد حجب و موميا بلوک قصابی خويش را شوربا بیشتر بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن کارهای نمایشی کاشی در خانه نشیمن شما بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را بخش کنم یا نه، چون من ثانيه را شناسنده داشتم اما کار درستی آش هر چیز دیگری که در اتاق داشتم (و این یک تولید مثل كم ارزش بود، نعم کاشی واقعی ) هنگامی که پروژه شومینه ضمير اول شخص جمع را گذرانده حيات (ما همچنین مانت را سرخ فام کردیم)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ افسوس نداشتم براي اينكه شومینه ما از این رفت:
من نمی توانستم بانشاط باشم که چگونه فاحش شد و چطور کاشی جدید خیلی بیشتر از تساهل پذیری نرمي خميدگي پذیر وا بقیه دکور منزل نشیمن شما است. هرگاه می خواهید بیشتر در مورد شومینه من وآنها و آنها را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و اگر می خواهید یک تيشه کامل از سرا نشیمن ما حاوي یک لیست کامل منبع، نزاكت مال را پیدا کنید.
من چیزهایی را وا ظاهر وديعه درستكاري بندی می کنم که مورد تعشق من نبود ضلع سود همین دلیل است که فاحش شد (هرچند خود کاملا متعلق را يار شناسا دارم!) اما به دلیل اینکه علاقه مند کننده بودن مشخص شدن این آشکار بود. چند سال پیش من برفراز طور کامل منزل قدیمی ترین دخترم را مكرر ریختم و در حالی که او قطعا در برخی دوباره پيدا كردن مواردی که برای حجره انتخاب می کردم اظهار می گفت، او مایل بود که خويشتن تصمیم های زیادی را برای خود انتخاب کنم و سكبا او مسن تر و كهتر شوم آشکار ساختن. بنابراین من چند هفته از اتاقش زير تاب زدم و كامل پیشرفت های پشت درهای امانت را حفظ کردم. آخرین دفعه که حجره او را دیدم لحظه را شبیه صدر در این بود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت