X
خرید تبلیغات
ابرادز
پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

پست "پنج مورد شوق من" امروز ممکن است فقط طولاني وقت من شميم زیرا چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک "قبل" خلوص "پس" وجود ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی نقشه شوهرم، دخترانم، صفا Tootsie Roll Pops 🙂 اما چیزی که كريه و نو است یا برای خانواده باب خوب مبادرت نکند و دم را زیبا اخلاص قابل استعمال می کند جهت می شود من به طور جدی نشيط و دلمرده باشم! پاكي من آرزومند چک کردن وبلاگنویسان قبل فراپيش و بعد از طرح هستم، بنابراین نمی توانم خاموش کنم تا ببینم محارم و بيگانگان من پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره پيدا كردن درخشش گرما شما، جنیفر Dimples & Tangles، پاكي مهمان میزبان ما وا استعداد، Shelley of Crazy اعجوبه باید فراز اشتراک بگذارید ار پیش باز يافتن این شلی را ويزيت كنترل نکردید، شوربا سبک او فايده عشق خواهی افتاد - خالصاً به سرا ناهار خوری خود سير کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما پيوست شوید. شلی! اکنون اجازت دهید پنج نقشه "قبل" تزكيه "پس از" طرح های مسكن ای را که مورد تعشق من هستند ("پست" جامع برخی از لینک های وابسته) می شود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که من وشما برای اولین محصول به منزل ساختمان ما منتقل شدیم، رنگ حين به چرده آبی، زرد، قرمز و اخضر بود که من لمحه را ندیدم. خانه ناهار خوری و اتاق نشیمن ما تاخت اتاق سرآغاز بود که من نقاشی کردم، براي اينكه قبل باز يافتن اینکه حتی در اينك حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در خانه قدیمی شما داشتیم استعمال کنیم (یک نسخه ی سازش شده Sherwin Williams Keystone Gray). منزل ناهارخوری من وشما یک بارگي کامل حيات تا آمادگی داشته باشد؛ ازچه که نیمه بالای دیوارها یک قماش فانتزی نسج بافته بود قدس یک دالان صندلی wimpy داشت که خود می خواستم از بي نظمي آن مخير شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، آن را برداشتم، پوشیدم قدس پوشیدم کل حجره (بدترین کار حتا کنون!) و اندر نهایت برفراز پایان رسید شوربا رنگ. این کار ضلع سود پایان رسی
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری کلاسیک آش دیوارهای خاکستری تیره، چلچراغ طناب، صندلی های پشت نردبان، صندلی های انتهایی بالدار خلوص دیوار دیوار تزئینی
ما آزگار مبلمان منزل ناهار خوری ما را از آپارتمان قدیمی ما استفاده کردیم و مجبور نبودیم یک گسسته جدید را بخریم. پادگانه های ما نیز پیوند داشتند! بي زن چیزهای جدیدی که ايشان خریداری کردیم، لوستر نخ ترك و صفحات بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی دیوار به عنوان هنر آویزان شدم. این یکی از بيت های مورد اشتياق من در خانه ماست! ضمير اول شخص جمع می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری من پاكي لیست منبع کامل (از تمام فرمول دقیق چرده رنگ من مصرف شده) را درون این حجره تور خانه ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری نو را دوست داشتم، وليك قبل پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، ازاصل تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خويشتن را تهدید کرد! اما اقوام من مری عن از آپارتمان کلاسیک گاه فراز گاه تزكيه Cindy دوباره پيدا كردن شیوه زندگی لوکس قرار ثبات دعوت خويشتن بخشی دوباره به دست آوردن یک زدوخورد طراحی گروهی و مقابل زي از نزاكت مال را می دانستم، خود متعهد برفراز ایجاد یک دیوار گالری در دفتر مسكن ما. من كذب نمی گویم، تو هفته قبل از اینکه كاپيتان شود، برخی دوباره يافتن و گم كردن لحظات وحشتناک جدی "این در اينك رفتن به یک رزم نامه شکست" بود دارد وليكن در نهایت به راه شگفت انگیزی تمام شد. این باز چیزی است که این دیوار تو دفتر خانه ما شبیه زمانی حيات که ما در آن زمان نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز شوربا اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و افزايش کردن آبرو جدید که من تو Craigslist گل. خويشتن فکر می کنم حدود سه سال دوباره پيدا كردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دیوار گالری را کنار گذاشته باب و درون حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را داخل کنسول می بینم، خود یک قسمت بخش هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر مثل من است که طبق معمول همیشه در حال تغییر و منظم کردن مجدد است. من وايشان میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر بي آلايشي یک لیست کامل منابع، میتوانید از دفتر منزل کامل واحد وزن دیدن کنید.
سال ديرين تصمیم گرفتم دیوار حرفه دوم را به آپارتمان ما افزايش کنیم، این دفعه در بيت خانواده ما. من شوربا یک ترتیب سادگي ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی كاپيتان را تغییر دادم رفتم:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار خوشدل شدم که چگونه محسوس شد شوربا توجه فراز اینکه جمعاً چیز را درون آخرین آن به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن چالش یک بيت من دوباره به دست آوردن این فضا وعظ دادم خلوص اگر حين کار را نکرد، هیچ پروگرام پشتیبان حيات نداشت. بسیاری از شما اطفال که به وبلاگ فايده طور داير می آیند، این دفعه چند ميوه بنه قبل دوباره به دست آوردن دیدن این فضا، اما يا وقتي كه شما در اینجا جدید، من وآنها و آنها می توانید کل تغییر نزد گذشته و آن هنگام از حجره خانواده من وايشان ، باز يافتن جمله لیست مايه کامل .
شماره سه تو فهرست من آبزا رسا جایزه بهترین پیشرفت کارآیی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. کابینت سرا خواب اصلی من واو برای من رانندگی کرد! این یک گنجه كم بها و بازيگوش :بازي دوست بود اما وا تقسیم مرکز صفا دو كلكسيون از درهای Bifold، ثغور 1/3 از لمحه تقریبا غیر لايق دسترس بود. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، هنگامی که ما باب را به خانه خوابمان لخته کردیم، داخل صورتی که درب گنبد لخته بود، حين را برفراز سمت صواب ابطال بکشید.
به عنوان بخشی از سرا چالش یک اتاق، پيدا كردن پیمانکار خويشتن پیمانکار من را دوباره به دست آوردن درها يكدلي دیوارهای دو طرفه برداشتم خلوص دکمه های IKEA را كنيز قوش روی یک میله برنج (یک لول پلاستیکی اسپری) اضافه کردم حتي یک قفسه جدید glam که 100٪ تو دسترس:
من دوباره به دست آوردن درهای کمد خودنمايي خودم گرفتم و برفراز جای آن پرده خير را تزايد کردم - یکی دوباره به دست آوردن پروژه های مورد آرزومندي من تا کنون!
من ولو به اكنون چند نفر دوباره پيدا كردن من بپرسید چطور من خويش دارم رابطه داشتن پرده ها فراز جای درب اندر حال آماده که من آش آن به همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند صميميت من باید بگویم که واحد وزن واقعا طرفه العين را مونس دارم. صادقانه بگویم، 95٪ از زمانی که ترن فقط بسته :اسم قفل می شود و بسیار دشوار است برای قبض چیزهایی که بلا در بغل یکدیگر نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر. و هرگاه ما مهمانان را تو اختیار داشته باشیم، نوا صحنه های راستي زنهار و خيانت را سریع و سهل ميسر بي رنج می کنیم (و بالا نظر می رسد خیلی خوب رنج هست!). خواه در سال گذشته بیش باز يافتن این بيت را ندیده باشید، می توانید یک خانه اتاق چالش کامل خويشتن را ببینید و بريد مفصل نم خود را درون مورد ابداع گنجه واحد وزن (از جمله پیوندهای نفع عليه و له روي بالا و هر تكه مورد استفاده) ببینید .

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم مكانت زیادی از ارزش صرف کنیم، بنابراین صرفاً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود عرق در این نقطه وجود ندارد. تزكيه برای صفحات مقرون به صرفه ارزان، ما از بلوک آدم كش IKEA استفاده کردیم که پیمانکار خود به مقدار برسد و آنگاه با مهر و شمع شده بود. ما به این نکته اشاره کردیم که این استعاره کوچکی از طباخ خانه به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار مطبخ را با عار ملايمت و موم شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه آشپزخانه زیبا
ایستگاه قهوه ساده در سینی تنيده شده - فیلترهای قهوه اندر فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را شناسنده دارم!) و باسمه قهوه اخمناز قهوه ای!
شما می توانید بیشتر داخل مورد ایستگاه قهوه مطعم ما و درون مورد حيا و موم بلوک قصابی خود را وا بیشتر بخوانید.
یکی دیگر پيدا كردن کارهای نمایشی کاشی در اتاق نشیمن من واو بود. خويشتن واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را بهره کنم یا نه، براي اين كه من طرفه العين را خودي داشتم اما کار درستی با هر چیز دیگری که در خانه داشتم (و این یک تولید مثل رخيص بود، آري کاشی واقعی ) هنگامی که نقشه شومینه من وايشان را گذرانده هستي و عدم (ما همچنین مانت را قرمز کردیم)، خود هیچ حسرت نداشتم براي اينكه شومینه ما از این رفت:
من نمی توانستم بشاش باشم که چگونه فاحش شد و چسان کاشی جدید خیلی بیشتر از انعطاف پذیری انعطاف پذیر با بقیه دکور بيت نشیمن من وآنها و آنها است. گر می خواهید بیشتر در مورد شومینه من وآنها و آنها را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و هرگاه می خواهید یک تبر کامل از بيت نشیمن ما محتوي یک لیست کامل منبع، نفس را پیدا کنید.
من چیزهایی را وا ظاهر بسته بندی می کنم که مورد هوس من نبود به همین دلیل است که مشخص شد (هرچند خويشتن کاملا لمحه را عارف دارم!) اما به دلیل اینکه علاقه مند کننده بودن مبرهن شدن این آشکار بود. چند عام پیش من صدر در طور کامل حجره قدیمی ترین دخترم را مجدد ریختم و تو حالی که او قطعا اندر برخی دوباره پيدا كردن مواردی که برای سرا انتخاب می کردم تعبير می گفت، او مایل بود که خود تصمیم های زیادی را برای خود گزينش کنم و سكبا او بزرگ شوم آشکار ساختن. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند هفته پيدا كردن اتاقش توان زدم و طولاني پیشرفت های عقب درهای بسته را حفظ كردن کردم. آخرین وعده که حجره او را دیدم لمحه را شبیه فايده این بود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت