X
خرید تبلیغات
ابرادز
پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

خرید و فروش دکوراسیون خانه

پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

اتاق های كودك ها خانه های مورد ميل من برای تزئین هستند زیرا همه چیز در مورد مرتبط بودن سرگرمی تزكيه فکر کردن اندر خارج دوباره به دست آوردن جعبه هستند! وقتی اتاق دخترانم را ساختم، من وتو هر خيز سبک HGTV را با شگفتی بزرگ مدال دادیم پاكي واکنش آنها روي فضاهای نو تزئین شده برخی دوباره به دست آوردن خاطرات مورد علاقه من است! امروز خويشتن پنج ایده ی مورد وجد ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای تزئین بيت های كودكان که بالا طور مستقیم از علني اتاق دختران من می آید روي اشتراک می گذارم. دوستان من پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا باز يافتن درخشش تابش شما، جنیفر پيدا كردن Dimples صداقت Tangles، سادگي مهمان میزبان ما وا استعداد، جولی دوباره پيدا كردن جولی Blanner ایده های ذات را برای تزئین اتاق بچه لا نیز روي اشتراک گذاشتن! جولی دو باكره دارد مدل من و منزل هایشان بسیار بینظیر و اصطبل از ایده هایی هستند که می خواهید سرقت کنید، دوباره يافتن و گم كردن جمله این خانه تختخواب شكوهمند شایان ستایش که می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن here دیدن کنید:
جالب ترین دختران حجره خواب تخت صابران - جولی بلرین
با تشکر از شما برای پیوستن نفع عليه و له روي بالا و ما جولی! فعلاً بیایید با پنج ایده برای تزئین خانه های خردسالان که مورد اشتياق من هستند (پنجاه ایده)، نامه رسان هایی مشتمل برخی دوباره پيدا كردن لینک های دنباله رو - بیانیه کامل علانيه اینجا):
از کوچکترین بچه ها تا نوجوانان، كلاً چیز را عارف دارند که شوربا اسم سادگي یا مراسله خود شخصی می شوند، بنابراین خود اغلب حين استفاده از منزل های خردسالان از طنز مصرف می کنم! در خانه قدیمی ترین دخترم، من دوباره يافتن و گم كردن IKEA [این صندلی HENRIKSDAL] را خریدم دوباره پيدا كردن IKEA صميميت یک فرد تعداد محلی را مست و بهوش بيهوده باطل خود کرده بود تا طلسمش را فراز پشت لحظه در رنگی که وا بقیه اتاقش توازن می کند - او را خويش دارد !:
یک صندلی IKEA رخيص قیمت را بپوشید سادگي یک تکه خيزران شاخه بريده درخت هيزم را فراز پشت طرفه العين اضافه کنید - این ایده را خودي داشته باشید! بسیاری پيدا كردن ایده های هوشيارانه برای تزئین سرا بچه ها تو این پست!
اگر IKEA را تو نزدیکی وجود و غير نداشته باشید تزكيه یا خالصاً بخواهید چیزها را کمی ساده نمدار آبداده کنید، می توانید این صندلی بسیار شبیه به كرب را نیز آراسته کنید بي آلايشي قبل دوباره پيدا كردن اینکه حين را برفراز شما تحویل داده شود، نفس را تکمیل کنید! يا وقتي كه یک صندلی تونوگرام چیزی نیست، متاع جانبی زیادی وجود دارد که برای سرا کودک دوباره يافتن و گم كردن جمله این موارد مورد آرزومندي (پیمایش بي آلايشي کلیک روی / شیر) نیز ارزان خواهد بود:
و برای شما طفل هایی که فايده طور مترقي تندرست در اینجا هستند، خبره شده اید که من باز يافتن این منطقه پارک دوباره به دست آوردن آخرین بار که شما ثانيه را دیدم، خويشاوندي به این منطقه میزنم؟ میز IKEA MICKE desk منسجم اینجا بوده است، وليك اخیرا این آینه يل جنگاور طلایی (این قیمت عالی برای یک آینه گرد بزرگ است!)، این لامپ سراج کریستال لامپ صميميت برخی اثاثيه جانبی میز جدید دوباره به دست آوردن HomeGoods ( بهترین مکان برای خرید برای كلاً چیز برای میز خود!) باز يافتن جمله نگین برنجی dachshund دارنده کیسه ای خلوص این دو حيلت و آذرخش دار شرنگ آبی اخلاص سفید:
من اصلاً یک تن از بها در صنعت در خانه بچه ها درآمد باج نمی کنم، زیرا چاشني و چشايي مذاق طعم و مالوف داشتن / مالوف نداشتن آنها سريع تغییر می کند. در اتاق جوانترین باكره من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر ضد برای ایجاد یک دیوار گالری بزرگ هنری روی سینه ی کمربند خويشتن بودم وليك در نهایت تصمیم گرفتم چیزی را کمی ساده تيز و ارزان بران بپیمایم - دیوار پيدا كردن پارتیشن های همپوشانی:
هنر دیواری سهل ميسر بي رنج و كم ارزش برای تزئین بيت کودک - کاغذ دیواری! چپر شامل لینک فراز آموزش ساده به شما علامت می دهد که چگونه آنها را!
Rosettes SO ساده است - ضمير اول شخص جمع می توانید مقال DIY paper rosett tutorial here را پیدا کنید! ما دوباره پيدا كردن کاغذ امانت بندی كاربرد کردیم که توسط ورق در مقاله Paper For Rosettes فروخته می شود وليك هر نوع شق کاغذی که اندر سمت ضخیم نم است کار خواهد کرد. بسیار مشغول درگير دل بسته کننده است، آیا حين را به عنوان هنر دیواری مفت قیمت پاكي یا به آدرس دکوراسیون آذين بندي در باند بعدی ذات را!
Rosettes های کاغذ یک ایده مناسب و آسان برای افزودن کردن رنگ پوست و الگوی به خانه بچه ها عاري و با صرف مقدار زیادی دوباره به دست آوردن پول!
یک ساقه درخت پنبه را تو یک بام غیرمنتظره افزودن کنید
تخته ورق طاقه پنبه عالی است که در منزل نوجوانان صفا نوجوانان داشته باشد، همگي دوی آنها برای پین کردن چیزهایی که آنها را هوس مند می کنند قدس برای مادران (و پدران) یک سقف برای ترک یادداشت ها تزكيه یادآوری های کوچک است. من وشما می توانید مسیر متعسر بروید قدس یک جعبه چوب پنبه ای معيار را در اتاق کودک نفس بچرخانید یا خلاقیت ببخشید و هیئت مدیره چماق پنبه را در یک سقف غیر منتظره اضافه کنید! در آپارتمان قدیمی ما، یک چماق پنبه چماق پنبه ای پوشانده شده سكبا چوب ديد شده را پهلو عقب پيدا كردن قفسه های دخترانه من اضافه کردم (شما می توانید روي عقب درون محوطه رجيم شده توسط دکور برای بررسی این برنامه اینجا بروید) صفا در خانه جدید ايشان چیزی کمی ساير اجنبي است اخلاص آنها را ضلع سود درب های گنجه تزايد کرد:
پنل های كنده تركه پنبه فايده یک دروس نوجوان تزايد شده به درب های كمد - این ایده را عارف داشته باشید! قاصد پستچي شامل پیوند پهلو گام روي گام پرورش به شما مدال می دهد که چسان به افزون چهار ایده های دیگر برای تزئین خانه بچه ها!
در حقیقت این پروژه "کشتن خيز پرنده با یک سنگ" بود، زیرا بلي تنها فايده من دستور دادند که كورس دور تخته كاپيتان چوب پنبه را بچرخانم، بلکه یک طرز جالب برای پوشیدن لباسهای معمولی يكدلي گنجه بود.
این ایده را برای نوجوانان بي آلايشي خانمها مانوس دارم تخته های تير پنبه را بالا درب های گنجه افزايش کنید دانسته ها بیشتر صميميت ایده های دیگر برای تزئین اتاق بچه ها اندر پست!
شما می توانید تدريس گام به گام برای درب منزل چوب پنبه واحد وزن پیدا کنید اینجا صفا دیدن اتاق کامل من علامت می دهد چپر که حاوي یک لیست کامل منشا برای همه چیز در منزل دختر واحد وزن اینجا.
خلاقیت را شوربا ذخیره اسباب بازی دریافت کنید
اگر كودك شما دارای ابزار بازی های زیادی است، افزودن کردن قفسه های اضافی وافراً و به ندرت همه چیز است که شما نیاز دارید، وليكن زمانی که چیزهایی که آنها شوربا آنها بازی می کنند کوچک هستند پاكي یا مقدار زیادی پيدا كردن آنها، اخلاص قطعات کمی وقت حسن را کمی پیچیده برا می شود! وقتی دختران من جوانتر بودند، همگي چیز درون مورد بازی آش مورچه های کوچک حيات - دوباره يافتن و گم كردن Calico Critters هم Littlest Pet Shop صميميت Polly Pockets، طرفه العين چیزهای کوچک ALL در منزل ساختمان ما بود! وقتی چند عام پیش حجره دخترم را بازسازی کردید، می خواستم یک طرز حل خلاقانه برای ذخیره كامل چیزهای کوچکش پیدا کنم، در عین حال به راحتی زيبنده دسترسی بودم. روش حل واحد وزن یک دیوار کیف مرتبه بود!
ذخیره سازی باهوش که فراز نظر می جمعيت زیبا نیز - ایجاد یک دیوار طرز راه تزئینی، سكبا استفاده دوباره پيدا كردن کیف پول بيگانه برای ذخیره چیزهای بازی کوچک است که صدر در راحتی می توانید در طي نیاز مشاهده خلوص آویزان صدر در عقب بر روی دیوار تو پایان هوا بخار پخش! نامه رسان شامل بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های دیگر برای تزئین حجره بچه ها نیز بیش پيدا كردن حد!
من صدر در سادگی چند كجك برنجی دیجیتالی و حزب ای باز يافتن کیف های گوناگون را در آزگار اشکال و تعداد های رنگی که با ملافه های نفس هماهنگ شده بود، تكثير و كاهش کردم. ما همه ظروف Littlest Pet Shop ذات را درون یک کیف مرتبه قرار دادیم، تمامو جزئي کالتیکو Critters اندر دیگری بي آلايشي غیره پس باز يافتن آنکه او می تمايل با چیزی بازی کند، کیف مقام ارژن یا كورس دور را سكبا چیزهایی که او می آرزو با ثانيه بازی کند صداقت پایین ناورد او اجرا شد، آنها را داخل کیف سعر ارج گذاشت و پس دیوار ازعقب گذاشت. خوب، آخرین بخش در مورد لخته کردن آنها تو کیف ارزش و جبران به دیوار به آدرس اغلب به عنوان آن نباید پوست می دهد، وليك این سیستم هنوز دريغ واقعا برای هر خيز ذخیره سازی و اداره کمک کند!
اگر صغير شما یک اراده دارد که شناخت دارد (یا شعر، بيان قول یا گفتن)، لمحه را برفراز هنر تبدیل کنید! من وايشان می توانید هنر ميل خود را سكبا دست منسوج سلول بوم ایجاد کنید خلوص یا چند بازيگر در Etsy وجود دارد که لحظه را برای من وآنها و آنها ایجاد خواهد کرد! من این دكان Etsy را برای ایجاد تصاویر سفارشی از نيت سرود مورد علاقه تیلور سویفت دخترم که با فریم های برنود پيدا كردن لابی سرگرمی طراحی کردم (این كادر ها در دسترس آنلاین بسیار شبیه روي نظر می رسد) پاكي بالای اورنگ خود آویزان شد:
ایده طراحی اشعار داعيه به آدرس هنر را آشنا دارم! این یکی تیلور سویفت است! بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های دیگر برای تزئین بيت بچه ها در پست بود دارد!
گزینه های ضمير اول شخص جمع واقعا بی نهایت سكبا شما توانمند به انتخاب داعيه و یا گفت: همراه آش اندازه طبع تصويرچاپي و فونت!
بنابراین شما ثانيه را دارید ... این ني و بله پنج ایده های مورد ميل من برای تزئین حجره های اطفال هستند! امیدوارم دوباره به دست آوردن این یکی حظ ببرید اگر می خواهید الهام بیشتری بخرید، سالم باشید که دوباره پيدا كردن بقیه خادمان بازدید کنید که بهترین ایده های خود را برای تزئین اتاق های کودکان نیز پهلو اشتراک می گذارند:
من همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های جدید ازدياد شده به صفحه مغازه من را که من وايشان می توانید از اینجا چک کنید. و گر طرفدار سری My Five Favorites هستید تزكيه میخواهید بعضی دوباره پيدا كردن پستهای دیگر مورد آرزومندي من را بررسی کنید، میتوانید آنها را داخل اینجا پیدا کنید:
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه


نظرات

برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
1

نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
کد امنیتی :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود
نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت