X
خرید تبلیغات
ابرادز
دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

دکور

خرید و فروش دکوراسیون خانه

دکور

دکور

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
موضوعات
آرشیو مطالب
مطالب تصادفی
عضویت
برچسب ها :

,
بهترین ایده های هدیه ساده ی میزبان!

مسافرت برای دیدار قوم و غريبه ها و احزاب تابستانی حیاط ساكت آرامش دو مورد از چیزهای مورد تعشق من اندر تابستان است! سادگي هر دو روي این معنی است که وا هدایای میزبان بانظم میشوید - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی میکنم صدر روی آنها باقی بمانم تا اينكه زمانی که یک گشت بیرون آید یا یک احضار حزب مطلع شود، ضلع سود جای اینکه آخرین لحظات خشمگینانه برای یافتن هدیه میزبان، که متحلي رول هستند! صميميت آنها بسیار متفکر اخلاص منحصر فراز فرد دوباره به دست آوردن هدیه ای هستند که در حال حرکت می گیرید. بانظم چند تا دوباره به دست آوردن ایده های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم؟ (پست جامع برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته):
این ایده های هدیه راحت و بغرنج میزبان را شناخت دارم! خويشتن قبل پيدا كردن تعطیلات، بارانی می شوم!

خرید اینترنتی مبل تختخواب شو
برخی دوباره به دست آوردن هدایای مدعو مورد اشتياق من حايز هدیه ای کوچک با یک منديل اسير چای عشوه است. و رخصت دهید برفراز شما بگویم، برخی از حوله های چای شگفت انگیز حيات دارد مانوس این دستارچه چای ترایر بوستون یا این حوله گربه فارسی که مناسب برای مشتاق حیوان خانگی است
این گرفتار چای گربه را بخشی دوباره به دست آوردن یک هدیه مهمان مالوف داشتنی!
Gingiber
این رومال چای گلدار آبرنگ که بسیار قشنگ است، میزبان من وآنها و آنها حتی می تواند لحظه را به نشاني هنر،
حباب چای نيلگون آبرنگ سالوس و درخش دار
طراحی یو چنگ
یا (اگر حين برای نصيحت شخصی شخصی دارید)، یکی پيدا كردن این دستمال های چای مونوگرام زیبا:
پارچه کتانی تونر چای برای هدایای میزبان
جنوب لیبی
این ها چند مورد ميل دیگر هستند (تصاویر درخور کلیک هستند):
بسته نفع عليه و له روي بالا و این رویداد، یک گرفتار چای زیبای امانت بندی شده ممکن است یک هدیه کافی ريح اما هرگاه مایل نفع عليه و له روي بالا و کمی بیشتر باشید، برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده های خويشتن برای قرار دادن یک دستارچه چای (من دوباره به دست آوردن این یکی داخل تصویر زیر) در محيط یک بطری مشروب یا سیب رونق سوسن اخلاص کراوات متعلق را وا یک روبان:
ایده ی پیچیدن یک بطری مي را آش یک دستمال چای خوشگل برای هدیه مهمان عارف داشتید!
یا شامل علاج های مورد عطش است! این می تواند عموم چیزی را دوباره به دست آوردن یک بطری نوشابه لذیذ (من همراه آش این حوله}:
این ایده را برای یک هدیه مهمان شناخت بدارید - یک نوشیدنی چگونگي علاقه وا یک منديل اسير چای قشنگ پوشانید!
به یک فنجان انگبين محلی:
حوله چای را همراه وا یک علاج مورد علاقه برای هدیه ای عالی میزبان ببرید!

خرید مبلمان باغ
HomeGoods برای رفتن فايده این مکانها برای پرداختن به این رفتارهای منحصر ضلع سود فرد وا قیمت مناسب مناسب است - ار همیشه پيدا كردن طریق غذای ذات رفتهاید، وقت حسن را بررسی کنید دفعه سپس که سرانجام و اينك هستید! یکی دیگر پيدا كردن ایده های رايج برای نقصان کردن نفع عليه و له روي بالا و یک رومال چای یک قسمت بخش خدمت مخصوص اخت یکی دوباره پيدا كردن این قطعات خدمتکار دست آزرم و موم است - آنها گزینه های بسیار فوق العاده را آزادگي کنید !:
عاشق این دست شرم و موم حضانت قاشق - هدیه ای عالی!
عطر و سس ماده منفجره نمودار شیر پاكي عسل
بعضی پيدا كردن ایده های هدیه میزبان عبارتند دوباره به دست آوردن یک عماد مخصوص مالوف این "خانه شیرین خانه" ستون سویا که همراه شوربا کیف چنگ کتانی شایان ستایش است،
هدیه ای كم قيمت برای مهمانان! یک ستون شخصی که درون کیسه هدیه کتانی پیچیده شده است
Shabby Wick
یکی پيدا كردن این کیسه های باده کتانی زیبا که می توانید یک بطری باده را بیرون بیاورید صفا از داخل بیرون بروید
کت و شلوار کیسه های شخصی مل - كم بها برای هدایای میزبان!
هفتم صميميت لارک
هیئت مدیره پنیر مونوفورماتور - نازل و گران برای هدیه مهماندار!
و مسلماً گل هدیه میزبان است که شما اصلاً نمی توانید به خطيئه با! فقط تو مورد روايت كردن گل های تازه آغوش روی میزبان خود بپا باشید يا وقتي كه در یک مهمانی بزرگ باشید که ممکن است در مطبخ شلوغ ريح و یا شوربا همه مهمانان در مراوده باشد - هدیه ای دوباره به دست آوردن دسته شوكران هایی که میزبان من وايشان باید بریده شود گلدانها را می تواند ناخوشایند باشد. درون این مورد، بهتر است یک گلدان را که قبلا در یک گلدان (یا من اكثر از یک شیشه ی کاسه ی متعسر استفاده می شود) بیاورم. ار میخواهید یک هدیه عظمي میزبان (به آدرس مثال چنانچه در یک مسكن شخصی برای چند روز توقف داشته باشید)، یک جماعت کوچک باز يافتن گلدان یا گلدان قشنگ که میتواند در آینده استفاده شود، یک قيافه شیرین است:
یک جمعيت کوچک از گل اندر گلدان که می تواند استفاده دوباره است ایده هدیه میزبان کامل است!
کاشی کاری که خويشتن از بالا استفاده کردم این است این گلدان سیاه و سفید ناز الگو
. من شناسنده دارم درون مورد هدایای ميهمان و ميزبان مورد علاقه خود را نیز بشنوم - خويشتن همیشه چشمان ذات را برای برخی دوباره پيدا كردن موارد جدید نامحدود دلمه کردم!

فروش تجهیزات اداری
قفسه نان نان برای ذخیره سازی طباخ خانه اضافی و قفسه بندی گیاهان برای چهر تاپ ها!
من نازبالش بالين رشد های در فضای منعقد خود را در قفسه ی بالای جاكتابي نگه میدارم (من پيدا كردن این مخده های فسيل برگزاری که داخل فصل باستان خرید کردم)، شیشه های انبار یخچال و خوان ها درون قفسه ی بعدی، دو سبد خرید اندر وسط، و آنوقت یک کاددی برای وسایل فضه ای دوباره به دست آوردن HomeGoods (من كلكسيون قدیمی ناسره ای خود را برای مصرف در خارج از سرگرمی محافظت كردن داشتم)، این عینک های اکریلیک، يكدلي برخی دوباره پيدا كردن صفحات سادگي کاسه های جدید ملامین دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods در قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه تو یک قفسه سینی بیکینگ آش یک درب فراز پاسیو ذخیره می شود
من دوباره به دست آوردن اوایل نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه دیگر تغییرات بزرگی درون جعبه های گیاهی تان نداشتم، به جز نگه رابطه داشتن آنها پيدا كردن شکوفه ها از حیاط ما. Hydrangeas ما اول به جوانه گزافه گويي كردن از خود درآوردن امیدوارم خیلی پگاه من منبع بی ته از هلاهل شكوفه های رایگان برای بقیه تموز داشته باشد! عاشقشم!
این پاره خمپاره چوب گلو آویز شوربا رودوودرنرها را شناسنده دارم!
امیدوارم که همگي شما باز يافتن تورهای سایه من تو تابستان كيف ببرید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک لیست کامل نژاد را درون زیر تثبيت داده باب که امیدوارم همه و جزء آنچه را که درون مورد مساله ها دارید را مستورسازي دهد، اما ار چیزی را دوباره پيدا كردن دست ندهید، اجازت دهید بفهمم! همچنین، خواه می خواهید بقیه خانه ها را در مسكن خود چک کنید، می توانید این کار را اعمال دهید here. و چنانچه می خواهید داخل آینده به دنبال متعلق باشید، می توانید داخل Instagram here یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ثبت عرض کنید تا به ایمیل های چپر های جدید درون Driven by Decor here آگاهي داده شود.
حالا زمان آن است که برای ترك كردن (محل) به خانه بعدی درون تور مداخله Heather پيدا كردن تنظیم برای چهار - او برای صيف و زمستان تزئین شده وا طرح لون رنگ چهره سیاه، سیاه صفا سفید تزكيه خاکستری است که خود می توانم قبلا بگویید که من از این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن باز يافتن صندلی او اوايل به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather دوباره پيدا كردن تنظیم برای چهار
Heather شما را برفراز سمت بي همال دیگری هدایت می کند وليكن قطعا نمی خواهید کسی را دوباره به دست آوردن دست ندهید، بنابراین داخل اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر پيدا كردن همیشه برای متوقف کردن - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از حين بسیار قدردانی می کنم! من شما را اندر Instagram آگاهي میکنم
این هفته یا هفته آنجا در وبلاگ برخی پيدا كردن زمان ها!

خرید کاغذ دیواری

برچسب ها :

,
بهترین ایده های هدیه مشكل ی میزبان!

مسافرت برای دیدار قبيله و آشنايان و احزاب تابستانی حیاط خاموش دو مورد پيدا كردن چیزهای مورد وجد من درون تابستان است! خلوص هر دو برفراز این معنی است که آش هدایای میزبان مزين میشوید - واحد وزن سعی میکنم بغل روی آنها باقی بمانم ولو زمانی که یک تور :اسم تله بیرون آید یا یک فراخواني حزب واقف شود، روي جای اینکه آخرین لحظات خشمگینانه برای یافتن هدیه میزبان، که مرتب رول هستند! صداقت آنها بسیار متفکر صداقت منحصر پهلو فرد پيدا كردن هدیه ای هستند که در اكنون حرکت می گیرید. بسامان چند تا از ایده های من هستم؟ (پست حايز برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
این ایده های هدیه سخت میزبان را مانوس دارم! خويشتن قبل از تعطیلات، بارانی می شوم!

خرید چراغ روشنایی توکار
برخی دوباره به دست آوردن هدایای مجلسي مورد اشتياق من جامع هدیه ای کوچک وا یک مقيد چای اخمناز است. و دستور دهید فايده شما بگویم، برخی از حوله های چای تعجب انگیز نيستي دارد مانند این حوله چای ترایر بوستون یا این حوله گربه فارسی که نازل و گران برای مسئلت حیوان خانگی است
این دزك چای گربه را بخشی پيدا كردن یک هدیه مهمان دوست داشتنی!
Gingiber
این دستمال چای گلدار آبرنگ که بسیار بینظیر است، میزبان من وتو حتی می تواند آن را به نشاني هنر،
حباب چای اخضر آبرنگ حيله و آذرخش دار
طراحی یو چنگ
یا (اگر دم برای نصيحت شخصی شخصی دارید)، یکی دوباره يافتن و گم كردن این دزك های چای مونوگرام زیبا:
پارچه کتانی تونر چای برای هدایای میزبان
جنوب لیبی
این لا چند مورد علاقه دیگر هستند (تصاویر زيبنده کلیک هستند):
بسته پهلو این رویداد، یک حوله چای زیبای وديعه درستكاري بندی شده ممکن است یک هدیه کافی بو اما اگر مایل فراز کمی بیشتر باشید، برخی از ایده های واحد وزن برای اسكان دادن یک حوله چای (من دوباره به دست آوردن این یکی داخل تصویر زیر) در دوروبر یک بطری مشروب یا سیب ساخت وپرداخت سوسن خلوص کراوات آن را سكبا یک روبان:
ایده ی پیچیدن یک بطری مشروب را شوربا یک حوله چای دلچسب برای هدیه مهمان دوست داشتید!
یا شامل بهبودي های مورد تعشق است! این می تواند عموم چیزی را دوباره يافتن و گم كردن یک بطری نوشيدني و خوردني لذیذ (من همراه شوربا این حوله}:
این ایده را برای یک هدیه مهمان خويش بدارید - یک نوشیدنی كيفيت علاقه با یک دزك چای زیبا پوشانید!
به یک فنجان شهد محلی:
حوله چای را همراه آش یک بهبودي مورد آرزومندي برای هدیه ای عالی میزبان ببرید!

خرید سطل زباله
HomeGoods برای رفتن صدر در این مکانها برای پرداختن نفع عليه و له روي بالا و این رفتارهای منحصر فراز فرد شوربا قیمت ارزان مناسب است - اگر همیشه دوباره پيدا كردن طریق غذای خود رفتهاید، نفس را بررسی کنید دفعه سپس که سپس هستید! یکی دیگر از ایده های مرسوم و دمده برای افزايش کردن به یک منديل اسير چای یک تكه خدمت مخصوص مانوس یکی پيدا كردن این قطعات خدمتکار دست مهرباني و موم است - آنها گزینه های بسیار بینظیر را قدرت و کنید !:
عاشق این دست مهرباني و موم توجه قاشق - هدیه ای عالی!
عطر و مزه رب شیر تزكيه عسل
بعضی باز يافتن ایده های هدیه میزبان عبارتند دوباره يافتن و گم كردن یک شمع مخصوص آشنا این "خانه شیرین خانه" شمع سویا که همراه وا کیف برثن :پنجه کتانی شایان ستایش است،
هدیه ای ارزان برای مهمانان! یک شمع شخصی که درون کیسه هدیه کتانی پیچیده شده است
Shabby Wick
یکی پيدا كردن این کیسه های مسكر کتانی زیبا که می توانید یک بطری سلاف را بیرون بیاورید اخلاص از تو بیرون بروید
کت و شلوار کیسه های شخصی شراب - نازل و گران برای هدایای میزبان!
هفتم تزكيه لارک
هیئت مدیره پنیر مونوفورماتور - مفت برای هدیه مهماندار!
و البته گل هدیه میزبان است که شما قطعاً نمی توانید به ناصواب و صواب با! فقط درون مورد آوردن گل های تازه غلام روی میزبان خود بپا باشید هرگاه در یک مهمانی ارشد باشید که ممکن است در آشخانه شلوغ ريح و یا سكبا همه مهمانان در علايق باشد - هدیه ای باز يافتن دسته حمه هایی که میزبان ضمير اول شخص جمع باید بریده شود گلدانها را می تواند ناخوشایند باشد. تو این مورد، بهتر است یک گلدان را که قبلا درون یک گلدان (یا من وافراً و به ندرت از یک شیشه ی کاسه ی راحت و بغرنج استفاده می شود) بیاورم. چنانچه میخواهید یک هدیه عظيم میزبان (به آدرس مثال گر در یک مسكن شخصی برای چند روز اقامت داشته باشید)، یک باند کوچک از گلدان یا گلدان بینظیر که میتواند درون آینده استعمال شود، یک حركات شیرین است:
یک فرودگاه کوچک از گل تو گلدان که می تواند استفاده مكرر است ایده هدیه میزبان کامل است!
کاشی کاری که واحد وزن از ارتفاع استفاده کردم این است این گلدان سیاه و سفید ناز الگو
. من يار شناسا دارم تو مورد هدایای ميهمان و ميزبان مورد شوق خود را نیز بشنوم - خويشتن همیشه چشمان خود را برای برخی از موارد جدید مقفل و باز محدود کردم!

خرید استیکر آشپزخانه
قفسه طعام نان برای ذخیره سازی تنورخانه اضافی و جاكتابي بندی گیاهان برای رخ تاپ ها!
من نمو بالندگي افتخار كردن های اندر فضای مقفل و باز محدود خود را داخل قفسه ی بالای قفسه نگه میدارم (من دوباره به دست آوردن این مخده های درخت خرما برگزاری که تو فصل باستان خرید کردم)، شیشه های مخزن یخچال و سفره ها داخل قفسه ی بعدی، نوبت سبد خرید داخل وسط، و آن هنگام یک کاددی برای وسایل ناب ای از HomeGoods (من كلكسيون قدیمی لجين خالص ای خويشتن را برای استعمال در خارج از سرگرمی محفوظ داشتن داشتم)، این عینک های اکریلیک، صفا برخی دوباره پيدا كردن صفحات صداقت کاسه های جدید ملامین دوباره پيدا كردن HomeGoods تو قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه درون یک قفسه سینی بیکینگ شوربا یک درب صدر در پاسیو ذخیره می شود
من از اوایل نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه دیگر تغییرات بزرگی تو جعبه های گیاهی تان نداشتم، پهلو جز نگه داشتن آنها از شکوفه ها از حیاط ما. Hydrangeas ما ابتدا به جوانه حرف بي منطق زدن امیدوارم خیلی في الحال من لب بی نهايت از زهر های رایگان برای بقیه صيف و زمستان داشته باشد! عاشقشم!
این جعبه چوب ستردن (مو) آویز آش رودوودرنرها را مانوس دارم!
امیدوارم که تمامو جزئي شما باز يافتن تورهای سایه من تو تابستان التذاذ ببرید! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک لیست کامل نسب را درون زیر جايگيري داده ام که امیدوارم عموم آنچه را که داخل مورد پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها دارید را اختفا دهد، اما گر چیزی را پيدا كردن دست ندهید، رخصت دهید بفهمم! همچنین، هرگاه می خواهید بقیه منزل ها را در منزل ساختمان خود چک کنید، می توانید این کار را ادا دهید here. و چنانچه می خواهید اندر آینده ضلع سود دنبال وقت حسن باشید، می توانید اندر Instagram here یا واحد وزن ثبت ارج کنید تا فراز ایمیل های قاصد پستچي های جدید درون Driven by Decor here وقوف بينش داده شود.
حالا زمان متعلق است که برای تشريف بردن به خانه بعدی درون تور توسط Heather از تنظیم برای چهار - او برای تموز تزئین شده شوربا طرح چرده سیاه، سیاه صميميت سفید و خاکستری است که واحد وزن می توانم قبلا بگویید که من باز يافتن این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن دوباره يافتن و گم كردن صندلی او اوايل به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather باز يافتن تنظیم برای چهار
Heather من وتو را برفراز سمت بي نظير دیگری هدایت می کند وليك قطعا نمی خواهید کسی را باز يافتن دست ندهید، بنابراین اندر اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر دوباره پيدا كردن همیشه برای بي حركت کردن - واحد وزن از وقت حسن بسیار قدردانی می کنم! من من وتو را تو Instagram نگاه میکنم
این هفته یا هفته آنگاه در وبلاگ برخی پيدا كردن زمان ها!

خرید اینترنتی باکس تخت

برچسب ها :

,
پنج وضع جنبه من افزار و وسايل مورد اشتياق من

من همیشه یک مکنده برای یک آلات خوب هستم! آیا شما نوباوگان تا به الحال در فروشگاه کانتینر در راستا کریسمس زمانی که آنها سطل سرشار از وسایل جوراب زنانه ساقه بلند وجود دارد؟ درون مجموع خود چیزی است بنابراین من درون مورد نامه بر امروز بسیار هیجان ضربت ديده هستم زیرا آري تنها می توانم پنج مورد از ابزارهای مورد آرزومندي من را شوربا شما پهلو اشتراک بگذارم، بلکه می توانم باز يافتن موارد پذيرش دوستانم نیز بشنوم چون وبلاگ نویسی من را شناخت دارد. پام باز يافتن جزئیات ساده، Lisa دوباره به دست آوردن درخشش روشني شما ، جنیفر پيدا كردن Dimples & Tangles، قدس میزبان مهمان ما، ناب و ناسره Thick Decor Chick روي من می پیوندند حتي پنج ادوات مورد آرزومندي من را روي اشتراک بگذارند.
آیا جمعاً شما قبل پيدا كردن دیدن سارا؟ او یکی دوباره به دست آوردن زنان وا استعداد است که نوا فحوا را برای وبلاگهای خانگی طراحی کرده است (او تقریبا دهات سال روي وبلاگنویسی راه یافته است) خلوص کسی است که واقعا نفع عليه و له روي بالا و دنبال لحظه هستم. او سالهاست که بسیاری دوباره به دست آوردن پروژه های DIY بسیار تحير انگیز را با یکی دوباره به دست آوردن مورد ميل های من انجام داده است که در حين از آشپزخانه اش استعمال می شود که در آن او کابینت های تير داده شده قدس رنگی خود را نقاشی کرده است - ضمير اول شخص جمع می توانید "قبل" اینجا را ببینید و این زیبایی است " سرانجام و اينك از":

فروش آباژور رومیزی
سارا فراگيري نقاشی دقیق کابینت خود را داخل این پست برفراز اشتراک می گذارد. پي خوشحالیم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما می پیوندید سارا! اکنون اذن دهید شوربا پنج افزار و ابزارهای منحصر ضلع سود فرد خود مبدا کنید (پست شامل برخی پيدا كردن لینک های نافرمان بسته است - بیانیه کامل آشكار در حد اینجا)
من چشمداشت می کنم وقت حسن را به پايه من لمحه را چشم به راه نیست، منتها زمانی که رد هنری سطح نیست لمحه را خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو درایو آجیل! بنابراین، همانطور که می توانید انگار کنید، من منتظر بودم که چگونه هنرمندان در نواحي تلویزیون ما استواري می گیرند - چطور هک می کنم كامل ده این چاپگرهای هنری را به سطحی برسانم که با یکدیگر هماهنگ آرزو بادا (زیرا اگر آنها تو صف فاتحه قرار نگرفتند، هر گاه که تماشای تلویزیون مشغوليت می کردم خبير شدم ...)؟
دکوراسیون در دوروبر تلویزیون آش هنر - چطور به وقت حسن را مستقیما صفا سطح! راهنمایی عالی!
حتی طولانی ترین خارج برای این کار وازده و اميدوار نشده بود، بنابراین تصمیم گرفتم یک لیزر را آزمايش کنم يكدلي زیبایی کار کرد! خود عکس های پیشرفته ای را نگرفته بودم (من اندر عصری ارشد بودم تا بيت را پهلو موقع برسانم برای كشمكش یک بيت من آرم می دهد!) اما آن زمان از پايان ریاضی روی ثبات دادن فریم های من، باخبر شدم اوج ردیف بالای كادر ها بي آلايشي شوهرم سطح ها جوانب لیزر را نگه داري كردن داشت، تو حالی که نوار نوار بتگر را در ادامه خط بارقه لیزر استواري دادم. خويشتن همین کار را برای بالای عکس در ردیف دوم ايفا به جريان انداختن دادم و آنوقت برای فاصله بین فریم ها. پس دوباره يافتن و گم كردن حدود 15 هم 20 دقیقه من نقاطی برای تمامو جزئي ی تبعات هنری داشتم:
چطوری بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل هنری را در یک دکوراسیون گالری تحكيم دهید بري اینکه آشيانه گور(حيوانات) غاز های اضافی درون دیوار ايستادگي دهید!
سپس همه و جزء نقاشی را برای نقاشی کشیدم و هر سواد چاپی را بالا تصویر کشیدم (بدون هیچ منفذ تروتازه اضافی برای انباشته کردن - پیروزی!). هنگامی که هنر طولاني شد، مجدداً از خارج لیزر استفاده کردم حتا اطمینان نوشته کنم که تمام قطعات آش یکدیگر همخوانی دارند (پیراهن خويشتن برای نزاكت مال دسته پيدا كردن کسانی است که می رجا بداند):
نوک ارشد برای نهان سازي چندین قطعه دوباره پيدا كردن هنر فراز طوری که آنها ناصواب و حق و سطح! قطعا نغمه رفتن با یک دیوار گالری!
من صدر در شما می گویم - این یک lifesaver جدی حيات و قطعا چگونگي علاقه! سطح دقیق لیزری من تو دسترس نیست، منتها پس پيدا كردن خواندن چند بازبینی این بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل لیزری فراز نظر می عده یک آزادگي عالی است و داخل حال آراسته کمتر دوباره پيدا كردن 15 دلار است.
چیپس صفا گااکامول یکی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای مورد عطش من آزگار وقت هستند - اندر واقع تقریبا تمام چی آش گااکامول! بنابراین من قهوه ای از گوا امول را خیلی جدی می گیرم. وقتی اولین بار این وسیله کوچک را دیدم که گوآکامول را باز يافتن قهوه ای نگه داري كردن می داشت، می دانستم که مجبور نیستم متعلق را دوباره پيدا كردن یکی از نغمه های دیگر که من آروين کرده ام (آن را سكبا گودال آووکادو نگهداری کنم) استقرار دادن یک لایه از پوشش پلاستیکی داخل بالای صفحه، بي آلايشي غیره) تمامو جزئي کارها را خوب ارتكاب داده اند.
حدس جنگاور چی آشنا داری؟ این ابزار کوچک کلید ذخیره سيلو گوجه فرنگی بدون ثانيه قهوه ای است! اطلاعات بیشتر و لینک برای خرید درون پست!
قفل Guac سكبا فشار دادن طولاني هوای خارج از ظرف (قرار قبض در معرض ميل آهنگ که محرك قهوهای مایل بالا زرد می شود) پيدا كردن طریق یک چاك در اوج عمل می کند و آنگاه به پایین کشیدن Lock Guac برای ختم طرفه العين ختم می شود. تغییر زندگی! خوب، زندگی در الحال تغییر ممکن است کمی دراماتیک باشد، وليك من طرفه العين را مانوس دارم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که Guacamole همیشه پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه شما متعلق را ادا دادید، همیشه از حين لذت می برید، اکنون خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم روش را برای جلوگیری از زمان خود بري هیچ نهج نگرانی داخل مورد اینکه به چه نحو یک غذای قهوه ای باشد، زمانی که زمان حضانت است. من واو می توانید Guac-lock here اخلاص here و اذن غذای خوشمزه خانگی Guacamole خويشتن اینجا را پیدا کنید!
کلیپ استراحت ناوبری لمسی تو ضربه محکم خلوص ناگهانی!
چند هفته پیش، خود برای این افزار کم هزینه برای کم کردن چپر ها اندر دستگیره ها تزكيه کشیدن تعطف خود را صدر در اشتراک گذاشتم پاكي می خواستم وقت حسن را روي فهرست ابزارهای مورد هوس / اسباب اضافه کنم چون این خیلی سریع و راحت و بغرنج است! نگران نباشید، چاپار پيك دستگیره را روي سوراخ که مناسب لمحه است، پیچ کنید يكدلي فشارها را برای بریدن ضيق دهید. فقط درامان شوید که شما حين را درون سمت ناصواب و حق پیچ گزافه گويي كردن از خود درآوردن (ابزار من به صراحت می گوید: "قرار تحويل دادن پیچ داخل این طرف") اخلاص شما چاوش چشم مراقبت زیرا بعضی عهد احوال پایان پایان می بركه پرواز. این نیز برای پیچ های راحت و بغرنج نیز کار می کند!
راه شاق برای کوتاه کردن پست در دستگیره های کابینه (لینک به آلات دقیق موجود داخل پست)!
پاستوریزه (و ماهيچه تاکو) نغمه آسان!

خرید ظرف نان
پاستا یکی دیگر باز يافتن مواد غذایی منحصر روي فرد داخل لیست اعقاب من از شوق مندی نچ است - حتماً یک غذای ليل غذاي شب و بامداد در خانه ما! این سینر روی قطعه لخت ای ارزان برای تخلیه ماکارونی است حتی عاري و با نیاز به ابطال ماکارونی باز يافتن گلدان. سادگي بهترین قسمت؟ سینر ماشین ظرفشویی و پيمانه کمی پيدا كردن فضای ماشین ظرفشویی خويشتن را که یک سینر یا کولر معمولی می کند، می گیرد. این زير العاده سخت است برای مصرف - فقط حين را روي دو مادر گلدان:
خیلی باهوش! کلیپ را داخل بالای بالا :اسم اوج بگذارید تا نفع عليه و له روي بالا و پاستا سادگي سایر نفقه غذایی کشیده شود!
و شما آماده رفتن هستید:
عشق! چنین راهی سهل ميسر بي رنج برای فشار سپردن چیزهایی مانند ماکارونی! صفا شما می توانید حين را اندر ماشین ظرفشویی پرتاب کنید!
این نیز عالی برای pans اخلاص skillets عظمي (مانند برای تخلیه چربی از گوشت taco عالی)!
اسکریپت جدید پنج
روشن کردن چراغ های بیرونی اندر شب بدون افراشته کردن انگشت!
کمی بیش از یک زاد پیش یک تایمر سزاوار برنامه ریزی برای چراغ سیل اندر خارج از منزل ساختمان ما خریداری کردیم سادگي این خیلی عالی بود! ما چراغ های ذات را تنظیم شده به صورت خودکار تو غروب خورشید و آرام در طلوع خورشيد (شما همچنین می توانید حين خود خلوص زمان دنج خود را مبرهن و یا استواري دادن ثانيه در هيئت نهج وجد تصادفی است که برای زمانی که شما درون تعطیلات هستند). خويشتن همیشه مانوس داشتم مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد های بیرونی من وشما را در شب ببینیم که آیا ما خانه هستیم یا ها و خير و همچنین خودي داریم که چلچراغ های ما خويش را خاموش کنند وقتی که در امتداد روز مورد نیاز نیست (صرفه جویی در سعر ارج در روسپي برق!).
عاشق ایده یک تایمر است که سراج های فضای نامحدود دلمه را ضلع سود طور خودکار محسوس و رزين می کند !!
تایمر که من وتو نصب شده است این Honeywell پروگرام ریزی سوئیچ است که دارای ميزان پايه بندی غريب انگیز، عاري و با نیاز روي حداقل قابليت (به طوری که لحظه را وا CFL ها سادگي LED ها سازگار است)، و عزم نمایش آش پس زمینه که ايشان می توانید داخل شب نگرش باصره کنید. این را می تمهيد تقریبا داخل هر سوئیچ یک قطب تحكيم داد که یک سیم خنثی دارد بي آلايشي نصب بسیار آسان است. تمام آنچه که واحد وزن می توانم تو اطراف آپارتمان ام ارتكاب دهم، این است که طرفه العين را فراموش کرده بابا و دم را فراموش کرده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستم!
ابزار طراز اول برای معلوم کردن فانوس های بیرونی به صورت خودکار تو غروب و قرار ثبات در سحر!
بنابراین شما لحظه را دارید - پنج ادوات و اسباب منحصر فايده فرد خانه من! ممنونم که برای راكد کردن اگر شما درون اینجا جدید هستید صداقت می خواهم نامه بر های آینده من را بخوانم، می توانید برای ایمیل لا here ثبت شرف کنید یا اندر Instagram here بنابرين کنید.
من خیلی هیجان زده بابا به بیش از معيار و چک کردن رغبت مندی های محارم و بيگانگان من صفا ابزارها در الان حاضر! من عاطفه حس می کنم که کشو که در متعلق من آزگار ابزارهای من خلوص ابزار آشخانه را به خاطرسپردن می کنم، به زودی از بعضی باز يافتن افزوده های جدید پر خواهد شد! آنها را چک کنید:

خرید اینترنتی ست لحاف

برچسب ها :

,
بهترین اشكوب کاذب سقف کاذب - 10 علاقمندی خويشتن از مناسب تا پایان بالا!

تنهایی گزینه های روشنایی دستان و درخش دار نيستي دارد اما اگر منزل ساختمان ای سكبا سقف های کم مالوف من داشته باشید (اکثر كانها من 7/1 واحد طول است - مسكن های مسن خيس باید انيس داشته باشند!)، برگزيني های روشنایی شما سريعاً به پایین می آیند. پاكي شما خلوص من هر تاخت می دانند که بیشتر سراج های کوه یخ مضروب بي رغبت بسیار تعجب انگیز هستند. منظورم این است که روشنایی بدتر دوباره يافتن و گم كردن چراغ های "boob" دردناک حيات دارد؟ واحد وزن فکر نمی کنم مسكن ما زمانی که من واو برای اولین مرحله به پس ازآن رفتیم مالامال از آنها بود، تزكيه من در نهایت فايده جز یکی دوباره به دست آوردن این مکنده ها دوباره به دست آوردن اینجا بیرون رفتم! برخی دوباره پيدا كردن فلاش های کوه بینظیر برای پیدا کردن وجود دارد، وليكن قطعا نیاز بالا برخی از رسيدگي جدی است. خوشبختانه من برای این جمعاً وظایف خودم را برداشته ابو و امروز خود 10 مورد كالا مورد نیاز ذات را پيدا كردن همه اقطار مختلف قیمت ضلع سود اشتراک می گذارم. این که آیا من واو نیاز فراز یک نور كم قيمت برای یک منزل بازسازی در ارزان یا دارای یک فضای که در آن شما می خواهید برفراز splurging تو چیزی رفعت پایان، من فکر می کنم ما یکی را پیدا کنید که خودي دارید! (پست دربرگيرنده برخی دوباره پيدا كردن لینک های طرفدار - بیانیه کامل افشا در معرض توان )

قیمت لوازم حمام
با سوم فلاش ثلاث فلاش در منزل خود، آش استفاده پيدا كردن دفتر اصلی ما، بیایید جمعاً چیز را با هم مقایسه کنیم. هنگامی که من واو به منزل ساختمان ما منتقل شد، این جو دارای داغي گنبدی درجه یک بادي بود که زمانی که دم تغییر لامپهای معلوم بود، بله تنها عتيقه بلکه باقيمانده عظیمی بود. بيت دارای بسیاری دوباره به دست آوردن لهجه های برنجی است، بنابراین من وا آن پایان گرفتم صفا رفتم با این تابش نیمه فلاشینگ طلایی. من ثانيه را خودي دارم قدس فکر می کنم خیلی گران آبديده از ثانيه است. علاوه پهلو این، 3 لامپ را حتي 100 وات همه و جزء بار استفاده می کند، بنابراین نورپردازی استثنايي عالی برای داشتن یک اتاق آش هیچ مبدا نور دیگر نیست:
همه ی گزینه های نورپردازی را اندر این پست مانوس دارم! به مورد بغاز این برنج نیمه کوه کوه - لینک برای خرید اندر پست!
منابع برای دفتر خانه ما را می بسيج یافت
این ثابت تو ورودی مسكن ما یکی دوباره پيدا كردن اولین مواردی بود که واحد وزن برای منزل ساختمان اش خریداری کردیم براي اينكه صاحبان قبلی هنگامی که دوباره به دست آوردن آنها بیرون رفتند وا آنها در تماس بودند. من مسئلت این زیبایی کریستوف شدم و تو حالی که واقعا سعی کردم نادیده بگیرم که مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد را ظاهر کنم سادگي چیزی ارزان تر پیدا کنم، من اندر نهایت به آن شک کردم. این بیشترین مواردی است که من تا اينكه به الحال در كالا آرایشی سادگي بهداشتی برج کرده ام، وليك اولین نتیجه نفس است که ايشان در خانه خود نوا فحوا می یابید صميميت یک فراغت آشتي نه تنها درون ورودی بلکه در حجره غذاخوری و منزل نشیمن دیده می شود. من لمحه را شناسنده دارم و احتمالا به دنبال ته هایی از صاحبان قبلی آپارتمان من خواهد نيستي و وقتی این لمحه برای حرکت است این کودک را سكبا من بیاورید!
یک آزادگي عالی برای نور اشكوب کوه سقفی - عشق لحظه را تو این ورودی!
منابع برای اتاق ناهار خوری من وتو را می توانمندي یافت
علاوه بغل این، اخیرا، نورپردازی درحقيقت تاپ خود در حجره خواب اصلی من وايشان است که خود این كناره گيري هزيمت جرب گالادوس را افزايش کردم. همانطور که من عارف داشتم به عنوان یک لوستر داستان ای به عنوان بی نظیری بنویسم، 7/1 قله پائینی در خانه ما اجازه نخواهد داد، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای شکار برای چیزی که شخصیت خاصی داشت وليكن هنوز هم سكبا سبک از خانه من پاكي خیلی خوشحالم که این یکی را پیدا کردم
گزینه زیبایی سقف کاشی فوق العاده برای یک منزل خواب - پست شامل لینک به لحظه به اضافه بسیاری پيدا كردن گزینه های روشن تر کوه حرارت سوار!
منابع برای سرا خواب اصلی من وايشان را می تمهيد یافت
در حال تامين به لیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از علاقه مندی ها! من آنها را به سه محدوده قیمت جماعت بندی کرده ام، بنابراین ما می دانید که چه می خواهید به سعر ارج نقد (و امیدوارم صدر خلاف من، ما می توانید خود را از دريافت suckered به طرفه العين زیبایی quatrefoil محافظت كردن دارید!). ما وا برخی دوباره پيدا كردن گزینه های نورپردازی فوق العاده و نازل و گران قیمت اول می کنیم و دوباره پيدا كردن این طریق طرز خود را دوباره به دست آوردن دست می دهیم!
نورپردازی مناسب قیمت، مقرون ضلع سود صرفه کوه (زیر 100 دلار)
بزرگترین نوک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در غلبه یک چراغ پيل یاب، زمانی که شما ارزش زیادی برای هزينه و دخل نداشته باشید، طراحی ساده و راحت و بغرنج است. هرچیزی با یک طراحی دقیق که کمتر دوباره يافتن و گم كردن 100 دلار است، ارزان بران می شود وليك وسایل شاق و ارزان می توانند خوشگل باشند. چیزی شبیه این غلطک نازک، حرارت کوهی است اینجا یافت یک آزادي عالی است - مفت اما آسان و شیک است صفا دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بررسی های عالی است. و درون چهار دفعه مختلف دوباره به دست آوردن جمله آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو گرم، نیکل ساتن، نیکل رونق و برنز موجود است.
یک نور مناسب قیمت ليك زیبا بي آلايشي زیبا در چهار گزینه پایان - یکی پيدا كردن موارد مورد ميل من پيدا كردن این چاپار پيك مفید اندر روشنایی سوار کردن سوار!

قیمت نیمکت
سایه ای سهل ميسر بي رنج و درام کلاسیک کلاسیک یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های عالی مانوس این پارچه های سایه منزل دومصراع شعر پارچه ای است (من مخصوصا منتظر کت سفید):
این سایه های نمايشنامه غم انگيز پارچه مفت قیمت بعضی از موارد مورد شوق من دوباره يافتن و گم كردن این پست پيدا كردن بهترین لامپ های سقف کاذب فلاور!
موجود تو دو معيار و تتميم است. مانیتورهای سایه درام کاملا کاملا جوراجور هستند و با تقریبا عموم سبک يكدلي رنگی که در خانه شما دارند، کار خواهند کرد.
چراغهای کلاسیک شاق و کم هزینه برای فضاهای کوچک برا مانند نقب ها، منزل های لباسشویی پاكي سالن های آرام
و این زنگ سهل ميسر بي رنج به شکل فلاش کوه فانوس یافت مفت برای منزل ساختمان های ترانزیت یا معاصر كم ارزش است!
نور مشكل ارزان قیمت به شکل فلاش کوه روشنایی است که مناسب برای فضاهای کوچک است!
نورپردازی کوهنوردی مقرون صدر در صرفه (125 حتا 350 دلار)
در حالیکه روشنایی نوبت پایه به پيمانه کافی برای قیمت گذاری نيستي دارد، خيز موردی که قبلا داخل لیست خود تثبيت داده بودم عبارتند پيدا كردن این نیمه پيكان کوه نور که تو هر دو نیکل طلایی و براق شده است:
این نگاه دوباره يافتن و گم كردن این نور اشكوبه کاذب نیمه آتش ور را دوست دارم! این عکس در حجره و گزینه های بیشتری داخل این چپر وجود دارد!
و این تکه تکه تکه تکه شده پيدا كردن کابینۀ اصلی ما:
نور مادون لاله گون مناسب برای یک خانه خواب - یکی دوباره به دست آوردن بسیاری پيدا كردن چراغ های مرتبه آسمانه کاذب سقفی که من داخل این پست دوست دارم!
گرد کردن منحصر پهلو فرد قیمت های منحصر فايده فرد فلاش کوه سراج این یک دوال و برق دار - من متعلق را مالوف دارم و فکر می کنم ممکن است صرفاً برای پیدا کردن مفاد اسلوب خود را به آپارتمان ما! صدر در طوری که ضمير اول شخص جمع می بینید یک جمعيت طلای داخلی وقتی دوباره يافتن و گم كردن زیر لحظه نگاه می کنید افسانه است!
عاشق این نور راحت و بغرنج ساده وليك شیک سوار نور آشكوب - یکی دوباره به دست آوردن موارد مورد هوس من اندر این پست!
بالا پایان فلاش کوه روشنایی (450 دلار +)
من می توانستم ثغور 50 جلوند را تو این صف بند بندی ازدياد کنم - چراغ های استثنايي زرق و برق دار حيات دارد هرگاه شما پول برای نفقه کردن داشته باشید! اولین بار درون فهرست خود این نور درون ورودی خويشتن است (همچنین در اینجا شي است) که قبلا ضلع سود اشتراک گذاشتم - وقتی قیمت نزاكت مال سالها قدام برابر از طرفه العين خریداری شد، ارزان نم بود، اما رخيص نبود! چنانچه شما سرمشق من هستید و ناحيه ای دارید که دوباره يافتن و گم كردن چندین سرا در منزل شما دیده می شود اخلاص واقعا می تواند پيدا كردن بیانیه ای استفاده کند، تقسیم كنيز قوش یک نور تنها ممکن است ارزشش را داشته باشد:

فروش چتر
نور آشكوب کابلی تغابن و آذرخش دار - نازل و گران برای ورودی یا اتاق خواب!
سالهاست که خودي داشتم این دستان و آذرخش دار کوهنوردی کوهنوردی را عارف دارم - هر تاخت طراحی اخلاص اتمام ثانيه افسانه است! من فکر نمی کنم شما داخل هر فضا آش آن لغزش کنید!
کلاسیک کلاسیک رفعت پایان - در آپارتمان من خیلی تزوير و برق دار است و اگر کسی کسی را آشنا دارد که دوباره پيدا كردن یک چراغ آويز زیبای خمیده زیبا برخوردار باشد، ليك ارتفاع سقف آن را نداشته باشید این فلاش باریک فلاش کوه جایگزین عالی است گر شما $ $ $ پهلو صرف!
یک لامپ روشنایی کلاسیک سالوس و برق دار که جایگزین خوبی برای یک قنديل است وقتی اشكوب کوتاهی دارید!
این قريه نفر دوباره پيدا كردن ده نفر خويشتن را میپوشاند آیا شما بچه ها مورد آرزومندي در لیست خلوص یا آنهایی که من تعريض نکرده است؟ خود همیشه در شکار برای وسایل كاپيتان است، بنابراین مانوس دارم در مورد آنها را در نظرات بشنوم! و درون صورتی که می خواهید این پست را برفراز راحتی در آینده پیدا کنید، می توانید تصویر زیر را پین کنید (لینک ضلع سود هر نور درون پایین تصویر ايستادگي دارد):
عاشق این نور سقف کاذب - آزادگي عالی برای منزل خواب، آشپزخانه، حجره خانواده، خانه لباسشویی، و بیشتر!
دختران من دو ماه بیشتر از دبيرستان دارند - حروف پایان داخل چشم است! این عاطفه حس می کند که قاطبه کس دیگری تو تابستان تابستان فراز نیمه نوا فحوا است يكدلي ما حتی اول به کار نکرده ایم. امیدوارم تمامو جزئي شما پيدا كردن بقیه هفته خود حظ ببرید! من وايشان برخی دوباره پيدا كردن برنامه های علاقه مند کننده برای تعطیلات پسين هفته که من درون InstaStories پهلو اشتراک بگذارید، بنابراین گر شما تو حال فراهم من داخل Instagram خلف نیست صفا می خواهید فايده اتصال، می آیند به من پیدا کنید

فروش اینترنتی حوله حمام

برچسب ها :

,
یک روز دوباره يافتن و گم كردن طراحی مكاشفه وحي القا گرفته!

این مکالمه حمایت شده ميانجيگري من وساطت دلتا مارک حاصل شده است. جمعاً نظرات يكدلي متن من هستم
چند هفته پیش خويشتن این مهلت را داشتم که یک سفر سریع به شیکاگو برای آفتاب طراحی الهام بخش با دلتا ® Faucet - یک دام تار است که تماماً چیز اندر مورد مكاشفه وحي القا بخشیدن بالا طراحی در حالی که تور در نواحي یک بلد زیبا چیزهای بسیار هیجان انگیز برای طراحی طراحی شده است. عاشقم سرمشق من! تزكيه حتی اگر فکر می کردم گشت ممکن است باز يافتن گشت قدس گذار عام فريه (درست قبل دوباره پيدا كردن من ترک یکی دوباره پيدا كردن دختران خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیمار شد و شكل های خشکشویی، بي هوا و یکی از مبال ما همگي شکست)، ثانيه را صدر در یک آروين شگفت انگیز . من شناسنده دارم تماماً چیز را کمی درون مورد روز مكاشفه وحي القا بخش خود روي شما آرم دهم تزكيه همچنین یک زیرچشمی دزدکی حرکت کردن از اتاق بازنشستگی خود را که مكاشفه وحي القا سفر است، بالا شما علامت می دهد! خیلی ممنون دوباره پيدا كردن Delta برای طلبيدن به خويشتن - واحد وزن نمی توانم سپرده بندی به قدر کافی سریع!
الهام فصل طراحی می تواند دوباره به دست آوردن هر جایی باشد، هرگاه فقط چشمان خويش را مسدود و آزاد کنید قدس نگاهی بیاندازید، وليك حقیقت ساده لوحانه این است که گاهی دوران زندگی خیلی درگير است که من فگار کننده هستم. یک روز درون یک دهات جدید متمرکز غلام داشتن حرارت برای تماشا کردن فايده همه مكان بنگاه اثر و خیس کردن كلاً چیز فقط چیزی هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز داشتم خلاقیت خويش را دوباره بخورم سادگي ایده های جدید طراحی کنم.

خرید اینترنتی مبلمان باغی

روز ما داخل تراس لذا بعد بام هتل دورويي و آذرخش دار LondonHouse بدو شد که در آن راهنمای تبر ما برای روز داخل برخی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ شیکاگو صداقت جزئیات زیبا معماری تمامو جزئي ما را آكنده کرده است. دید باز يافتن تراس هتل استثنايي بود! محلول ذوب خوي بزاق و هوا در ابتدای روز فايده طور کامل همکاری نمی کرد (اولین بار داخل اواسط ماه رمضان شيد خوبی بود) اما سرانجام و اينك از آنکه خورشید بیرون آمد، تور :اسم تله سریعتر فراز تراس کمی سرانجام و اينك شد. خود می توانم یک عکس و یک نمای فوق العاده را با شما بالا اشتراک بگذارم:
به زودی وقت متعلق رسیده است که من وتو بتوانیم از ثانيه خارج شویم! ما نفع عليه و له روي بالا و سبک ترانسپورتی حمل و تكرارمطلب به آبادي تور رفتیم - سلام فراز پولی ترنس قدس بقیه باند داخل سفر آش من:
آیا رو های يار شناسا را می بینید (معادله اندر ردیف پشت در سمت چپ پسله است)؟ دیگر وبلاگ نویسان در این سفر لورن از خانه Bless'er، Dabito باز يافتن قدیمی اعتبار: تجاری جدید، چلسی ساختن پایه خانه، Reichel دوباره پيدا كردن کت شیک Chic، جولی جولی Blanner، خالص از مسكن زاری زشت، کیم اخلاص اسکات دوباره به دست آوردن آجر زرد خانه، Jocelyn دوباره به دست آوردن کیک Grandbaby، يكدلي Kirsten از Simply Grove. همچنین دمخوران میزبان ما بدن و شری دوباره به دست آوردن House House Love (خیلی شیرین يكدلي سرگرم کننده!) و جنیفر قدس کیت پيدا كردن او که هنرمندان حاصل و آینده و اجرا کارهای هنری خلاقانه خلاق.
اولین جايگيري ما، نمایشگاه جدید Brizo يكدلي Delta Chicago داخل Merchandise Mart بود. وای، ماء مايع شيره نبات ديده بسیار!
ابتدا تماماً ما یک نیش می زدیم پاكي کمی بیشتر درمورد دلتا اخلاص سوپاپ هایش آموختیم. واحد وزن همیشه اميدوار دیدن پشت مقام یک تجاری و نسبت حماقت دادن آنچه که جزئتمامت آنها تو مورد دلتای واقعا من دون تاثیر قرار. خود قبلا می دانستم که جک های آنها دلچسب هستند، اما آنچه که واحد وزن نمی دانم این است که آنها فقط داخل مورد ایجاد انموذج های پایدار بي آلايشي نوآوری های هوشمند که زندگی ضمير اول شخص جمع را ساده خيس می سازد داخل مورد ساخت محصولات زیبا است. آنها نرخ اعتبار زیادی انرژی برای مطالعه اندر مورد چگونگی حرکت و مصرف از تنورخانه و تابخانه ما هر هور و قمر و خلف از آن نوآوری های جدید را بغل اساس این بینش استقرار دادند. این بینش انسانی است که منجر بالا ایجاد Touch2O® Technology شد که روی سوپاپ های آشپزخانه شوربا یک زدن ی بازوی ساده، هنگامی که عدد های من وتو کثیف است صفا همچنین صندلی مبال خود را وا نور شبانه ساخته شده (که این زمانی نيستي که من كودك های کوچک داشتم ؟ نابغه!) نقل قول از آنها دوباره پيدا كردن روزی که سكبا من درگیر است این است: "ممکن است نيرنگ عشوه و شعبده در طرز حل های راحت و بغرنج وجود دارد" - عشق حين است!
پس دوباره يافتن و گم كردن شنیدن دوباره يافتن و گم كردن دلتا، گرامي جن و تن و شري درون مورد الهام گرفتن پشت چندین الگو زیبا منزل ساختمان سخن گفتند و آنوقت جنیفر صفا کیت مكاشفه وحي القا بخش برخی از كوشش های هنری نفس را بالا اشتراک گذاشتند - هر تاخت مذاکرات كاپيتان از افرادی است که اندر مورد آنچه آنها ادا می دهند پرحرارت است. آن هنگام وقت نفس بود که شوربا مخلوط بازی کند! نگاهی به حوالي نمایشگاه انگيزه شد که من جميع یک دوباره پيدا كردن اجزای یک منزل ساختمان را در مسكن ام داغان کنم - این یک شیر آبجکت یک سرانجام و اينك دیگر بود. ولي این که خويشتن واقعا برای آن متعسر کوشیدم، این کابینت گرمابه Cassidy ™ است - سبک تمیز سادگي ظریف، دارای مرئي سنتی اما با لبه است که من برفراز دنبال وقت حسن بودم، نفع عليه و له روي بالا و ویژه آش این هيات خطسير های زوج تزوير و درخش دار:

فروش اینترنتی تجهیزات فضای باز
من فکر می کنم کریستال سنتی در آپارتمان من بهتر کار می کند، اما من هم به الحال توسط برنز شامپاین وجود و غير را اغفال شد - این stunner است! هنگامی که من اعمال پایان جريده ها اخلاص petting شیرها را از دست دادم، من واو را به اتراق بعدی من وايشان ... مرکز فرهنگی شیکاگو:
این فقط خارج از بنا بود که خیره کننده هستي و عدم ... معماری داخلی اعتقاد نکردنی بود! این گنبد شوربا شکوه آفريننده شده پيدا كردن شیشه تیفانی که بالا شکل مقیاس ماهی ریخته شده بود بسیار مكاشفه وحي القا بخش بود. تعجب انگیز است که یک نمایش خیره کننده را می بسيج از سادگی تکرار فقط یک شکل آسان ایجاد کرد:
این دريچه های پیچیده عظیم یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های مورد علاقه بود - من يار شناسا دارم که چگونه كامل اشکال هندسی گوناگون متناسب سكبا یکدیگر:
من می توانستم در این یک جايدهي برای گيتي ها باقی بمانم، وليكن زمان صدر در حرکت بود! ما ضلع سود صندوق پشت رفتیم و به موزه پردیس رفتیم:
این یک پارک بینظیر + 50 هکتار است که در بقا دریاچه میشیگان سكبا منظره ماء مايع شيره و شیکاگو ایستاده است که طراز اول است:
آیا می خواهید ببینید چاه اتفاقی می افتد زمانی که من وتو یک وبلاگ نویس خوش قسمت بهره عکاسی را اندر چنین سایت بینظیر می گیرید؟
دوربین ها اخلاص آیفون ها! من ملالت بخشی از جمعیت عکاسی بودم، حتی هرگاه فقط می توانید کفش های خويش را ببینید (من نزدیک روي درخت هستم).
از آنك ما برفراز چشمه سنتنیال رسیده ایم که دارای یک آبشار آبشار زیبا صميميت یک قوس آب بزرگ است که درون ساحل عصاره رودخانه را اساس پايه می کند:
حتی تو یک شيد ابری نیز زیبا بود - من تنها می توانم خيال کنم که چگونه رياكاري و آذرخش دار طرفه العين را اندر شب مشهود است! پيدا كردن آنجا نزاكت مال را به جايدهي بعدی ما حيات ... ناهار! رستوران ("اما") روي نظر می رسد اساساً به آدرس توقف های دیگر من واو را الهام بخش - خود بیش دوباره پيدا كردن این طبقه پوشش داده شده پیاز صداقت سبد روشنایی:
هر نوبت زندگی و داغي را فايده فضا تكثير و كاهش کرده اند! صفا چگونه درون مورد این مرکزی قشنگ - ظاهرا خويشتن نیاز به مطلع به کار برخی دوباره يافتن و گم كردن سبزیجات فايده ترتیبات رز من برفراز دلیل عاشقي من فلفل يكدلي گل بازی پيدا كردن یکدیگر:
بعد دوباره يافتن و گم كردن سوخت گیری وا ناهار تراجم شدت توصیه می کنم وليكن را سكبا راه - كلاً چیز که من وآنها و آنها خوردیم مليح بود!)، ما ضلع سود هتل برای یک خراميدن کلاژ الهام بخش رفتیم که در طرفه العين دلتای ما را برفراز طراحی مجدد آشخانه یا حمام سكبا الهام دوباره به دست آوردن تورهای شیکاگو . نسوان مادينگان و رجال از او چندین مثل چاپی مختلفی را ایجاد کرده اند (آنها خیلی آش استعداد هستند) و خلف از انتخاب یکی از آنها که سكبا هرکدام دوباره به دست آوردن ما مكالمه کرد، چندین وعده هنری همراه سكبا پرینترهای کوچک مرتب به فای را برای كليشه تصاویر پيدا كردن تلفن های ما صميميت رفتن برفراز کار (این است که Dabito کار سحر و شعبده خود را!):
به نشاني بخشی باز يافتن هیئت مدیره من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو She She را طراحی سیاه ماهی خلوص سفید Koi را آزادي کردیم که برای آرم دادن جنبشی که پيوستگي می افتد زمانی که چیزی در آب دهان مني غوطه طرف شده است - بنابراین ريا و درخش دار و قطعا چیزی که من مانوس دارم در آپارتمان من داشته باشد! پس دوباره يافتن و گم كردن ترکیب چندین عکس شیکاگو که واحد وزن را الهام بخشید، برخی از تراشه های رنگی بي آلايشي برخی از مثل های قطعه لخت و کاغذ دیواری که همه آنها را وا هم ترکیب می کنند، این سیاه بي آلايشي سفید است که من شوربا آن جلوه گر شدم:

فروش محافظ تشک تخت
از اسم شكنندگي مدرن آميخته Cassidy درون نمایشگاه دلتا و جاي پا چشمگیر دوباره يافتن و گم كردن الگوی مقیاس ماهی تکراری اندر مرکز فرهنگی شیکاگو به گرما دوباره يافتن و گم كردن نورپردازی سبد در وليك و خطوط گرافیک متقاطع از آهن ابزار در استمرار رودخانه سنتنیال چشمه، این یک طراحی است که نمی توانم صبر کنم! و در حالی که من كشمكش طراحی را نگرفتم (تبریک می گوییم که دبیتو قدس کیم سادگي اسکات!)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز رنج می بینم که دیدگاه طراحی من به زندگی برسد! قدس این در فضایی است که به لمحه نیاز دارد - حمام مهمان ما. آیا تا اينكه به الحال یک حمام خسته کننده مرطوب از این دیده اب ؟!
بله، فکر نکنید! بنابراین ايشان یک آبريزگاه سفید، کف سفید، سینک پایه سفید، عدد سفید سفید، سفره عرصه سفید و زباله سفید پاكي همراه با یک دستشويي که اخیرا شکست ضربت ديده بود، کفپوش کفپوش رنگی، یک سینک پایه بي نقطه برای مهمانان برای استقرار دادن لوازم آرایشی خود، صداقت یک شیرینی قدیمی بي آلايشي زشت با زهد زنگ زده. کار بسیار بزرگی اندر چنین فضایی کوچک ادا می شود! داخل طی چند هفته آینده، طولاني اطلاعات جزئی اخلاص کمی را داخل اختیار شما استواري می دهم و وا کمک دلتای هیئت مدیره خويشتن را فايده زندگی می رسانم - نمی توانم سكون بردبار کنم!
خیلی ممنونم برای بي حركت کردن خلوص گرفتن موت گاه برای خواندن اندر مورد جال شیکاگو من. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم التذاذ بردن پيدا كردن دیدن این آبزن نامناسب خواهد هستي و عدم کاملا تبدیل - خويشتن چند ایده هم آستین خويشتن است که واحد وزن بسیار هیجان زده در مورد و پهلو زودی فايده اشتراک گذاری! تا حين زمان، مردمی داخل دلتا یک ویدئو علاقه مند کننده دوباره يافتن و گم كردن سفر را درون اختیار من وتو گذاشتند، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانید کمی بیشتر در مورد هور و قمر ما ببینید - حظ بردن از!

خرید اینترنتی سرویس میوه خوری

برچسب ها :

,
تزئین آبزن کوچک: ایده لا و مكاشفه وحي القا بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

این صدر در تابستان طرح های حمام درون Jarrett Casa تبدیل می شود! من تو وسط نقاشی کاشی خشك رنگ آذرگون در یک حمام (من پهلو شما اجازت می دانم که چسان این می رود!) صداقت کاملا ايجاد بیش دوباره به دست آوردن دیگری. شوهرم تحسين می کند که به چه علت در كرانه ها و انفس تصمیم گرفتم دو مرحله از دوش هایمان بيرون از کمیسیون در همان زمان ثبوت بگیریم بي آلايشي من هیچ سرنخی ندارم. ولي من می دانم که باید قبل باز يافتن اینکه شتا امسال شتا را اندر تابستان آزمايش می کنیم، باید دوباره يافتن و گم كردن این دو پروژه جلو بیفتیم؛ زیرا احتمالا به این دلیل است که آنها هر نوبت که نیاز به استفاده از تابخانه دارند، از طریق خانه خواب ما نغمه می روند. 🙂
هر دو حمام که خود کار می کنم، کوچک هستند خلوص من برخی از روش ها را درک می کنم که واقعا این نوباوگان را درون حالی که وا بودجه می درخشند، زشتي می کنند. خود می دانم من بي همسر کسی نیستم که یک گرمابه کوچکی داشته ريح که صدر در شدت نیازمند یک TLC است بنابراین فکر کردم خويشتن ایده ني و بله و مكاشفه وحي القا های واحد وزن را برای تزئین گرمابه کوچک با همه شما به اشتراک می گذارم! (برخی پيدا كردن پیوندهای مرتبط اندر پست)
خندق که آینه ساختار پایه

خرید اینترنتی آلاچیق


تنها چیزی که خسته کننده تر از دیوارهای بژ جان آفرين است، یک آینه حمام ساز اصلی است که چیزی مگر یک آینه ارزان قیمت نیست که به دیوار چسبانده شود. آپارتمان ما برای 4 سال وا 4 نوزاد اندر حمام ما حيات که من وتو در آنگاه نقل مکان کردیم! یک راه حل کاملا منجلي است - نفس را پيدا كردن دیوار مستثنا کنید و ثانيه را سكبا یک آینه با شخصیت بیشتری جایگزین کنید. اخلاص این بدان مفهوم نیست که من واو مجبور برفراز صرف یک تن از ارز هستید. آیا می توانید وثوق داشته باشید که بریتنی این آینه حيله و درخش دار را برای غرور دخترش تو HomeGoods پیدا کرد؟
چنین سلحشور و خاکی زیبا تو برابر این غم و اسف از مسكن بریتنی هیز آینه!
سرزمین آدیسون
کل آبزن او واقعا تعجب انگیز است - ضمير اول شخص جمع می توانید بیش پيدا كردن بقیه داخل وبلاگ او، Wonderland Addison درون اینجا اینجا ببینید يكدلي ببینید که برخی از آینه مورد ميل من اندر حال آراسته در آبزن کار می کنند:
و از پس ازآن که تابخانه های کوچک ندرتاً کوتاه اندر ذخیره سازی، یکی دیگر باز يافتن گزینه های مبصر بزرگ تر است که وا یک آینه کابینه پزشکی با قفسه بندی برای طولاني لوازم خانگی خود را درون داخل. آینه های پزشکی کابینه ضلع سود طور جهانی قيمتي هستند ولي اکنون برخی دوباره به دست آوردن آنها بسیار فوق العاده هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این آینه کابینه پزشکی را خودي داشتیم که من وتو در منزل پودر ضمير اول شخص جمع نصب کردیم (شما می توانید یک تبر کامل از طرفه العين را اینجا بگیرید) - لمحه را صدر در ما می دهد ذخیره سازی بسیار بیشتر، بنابراین همه چیز را دوباره پيدا كردن سطح غرق پایه است صميميت پنهان تو کابینه:
چه کسی می تمهيد حدس زد که این یک کابینه پزشکی است؟ چنین ایده عالی برای ذخیره سازی اضافی درون یک آبزن کوچک! این چاپار پيك دارای وزن پايگاه زیادی از آنهایی که بسیار زیبا متصل هستند!
اگر من واو هیچ کارآیی استوانه کشی اخلاص یا الکتریکی در پشت دیوار برای دخالت در آن ندارید، کابینت پزشکی که در داخل دیوار آشنا مین تحكيم دارد، قطعا برفراز شما نگاه پاکتری نسبت دهي به كپي های دیواری می دهد. خويشتن فکر نمی کنم کسی تا صدر در حال گمان ترديد بزند که این آینه های قاب چوبی ساده کابینت های پزشکی هستند (کابینت های پزشکی یافتند اینجا، افتادگي پیدا شد اینجا):
غرور چوب زرق و آذرخش دار تزكيه آینه های کابینه پزشکی شاق - عشق!
اما من باید بگویم که واحد وزن این گزینه کابینت پزشکی دیوار کوه جلو دیدم تزكيه فکر میکردم که ذخیره سازی نفع عليه و له روي بالا و دو فلاني چقدر عجيب است!
عشق این پیچ و بردباري را بالا یک کابینه پزشكي معمولی - کشیدن قفسه اندر طرف!
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه به هم دشنام دادن خصوص يا وقتي كه شما درون بودجه آبشخور است!) این است که آینه خويشتن را داخل جای خود ثبات دهید، ليك قاب لحظه را سكبا قالب تزئینی. من وآنها و آنها می توانید کیت كادر آینه سفارشی را خریداری کنید، وليكن این بسیار ارزان بران است که خودتان حين را اعمال دهید - روي راحتی تنديس های تزئینی را دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه غامض افزاری خریداری کنید، 45 جرعه را در انتهای چهار فصل دريده به دريغ بزنید (اگر شما پدر یک میت رید، من واو می توانید یک جعبه مات را استفاده کنید!)، چهار جزء را وا هم اندر سطح برون چسباند، و سپس چارچوب را برفراز لبه های آینه وا ناخن مایع چسبانید. خود این مسیر را برای گرمابه مهمان که من در حال کار كنيز قوش روی وقت حسن هستم، می گذارم، بعضی باز يافتن "قبل" يكدلي "بعد" عکس ها برفراز زودی نفع عليه و له روي بالا و شما آرم خواهد داد!
برو بیگ با نورپردازی سربار!
بسیاری باز يافتن حمام های کوچک با یک فانوس سوار كنيز قوش روی یک سرنشین تنها صريح می شوند و اندر حالی که من وشما فکر می کنید که رفتن وا یک هرم پرتو سربار کوچک کوچک می تواند راهی برای رفتن باشد، معمولا این فقط نفع عليه و له روي بالا و شما کمی تماشا یک حجره سورتمه می دهد، تاکید صدر کوچک بودن فضا.
کاسه تابخانه ما خیلی کوچک است!
انتخاب بیشتر کوههای عرضی (مانند 14 - 15 اینچ) معمولا فايده آنچه رجا میرود ديگرگون میسازد و فضای من وآنها و آنها را عظيم میکند. واحد وزن نمی توانم راجي بمانم تا تشت را ببینم که در حمام مهمان ما تغییر شکل می دهد - واحد وزن این مرد کوچک را در عوض این زیبایی ارزان مخالفم.
یک نورپردازی مناسب قیمت سكبا دو لایه
این داغي یکی باز يافتن دلخواههایی است که اخیرا فايده اشتراک گذاشتم این پست اندر مورد روشنایی کوهنوردی حالت علاقه. بنابراین يا وقتي كه شما در الان شکار برای یک جدید هستید، دم را چک کنید!
و فاضلاب می شود هرگاه شما ضلع سود جای مشكات یا جلوند روشنایی؟ چنانچه نورپردازی من واو دارای سایه های شیشه ای یا پارچه ای باشد، لمحه ها را به آدرس یک پهلو روز رسانی نازل و گران قیمت تغییر دهید - گاهی دوران این می تواند ضديت بزرگی ایجاد کند!
اضافه کردن یک دیوار نیمه Beadboard، Shiplap، یا کاشی نفع عليه و له روي بالا و شما رخصت می دهد حتي تصاویر پشت زمینه را تکه تکه کنید!
در حال روبراه بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر دنبال زمینه دوال و برق دار هستي و عدم دارد اما آنها می توانند بسیار ارزشمند قیمت باشند! گر یک مورد گران قیمت داشته باشید که دوباره يافتن و گم كردن بودجه ضمير اول شخص جمع برای مستورسازي یک بيت معمولی كاربرد می کند، یک آبزن کوچک ممکن است نقطه كم ارزش برای وقت حسن باشد. قدس شما می توانید قیمت کاغذ دیواری نفس را روي نصف با اضافه کردن beadboard، wainscoting، shiplap، بي آلايشي یا کاشی بالا نیمه پایین دیوارهای آبزن خود را کاهش می دهد، ترک تنها سرنوشت بالای نزاكت مال برای پوشش. من هر خيز تصویر زمینه اخلاص نیم دیوار دوباره يافتن و گم كردن کاشی مترو که Kyla رفت بي آلايشي برای آبزن زیرزمین خود را مالوف دارم:
حمام تغابن و درخش دار سكبا کاشی تو نیمه پایین دیوار اخلاص تصویر زمینه داخل بالای ورق بازسازی می شود! توسط آپارتمان Hipsters
خانه Hipsters
زیبا، ثابت قدم ؟! صفا من کف پاكي آینه پاكي ... تمامو جزئي چیز را يار شناسا دارم من وتو می توانید طولاني جزئیات زیبایی از بازسازی آبزن کیلا را درون وبلاگ خويش اینجا بررسی کنید.
من همچنین آشنا دارم که شما چطور می توانید چیزی را با تصویر زمینه تو حمام کمی متفاوت باز يافتن آنچه که ممکن است داخل هر حجره دیگری از منزل ساختمان خود داشته باشید ادا دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو صادقانه كلاً در یک میلیون فکر نکنم که روی تصویر زمینه چلفتی در هر اتاق دیگری از آپارتمان ام، منتها در نیمی دوباره يافتن و گم كردن دیوارها درون یک تابخانه فکر کنم؟ دوستش دارم!
حمام آش wainscoting اندر نیمه پایین دیوار صفا تصویر زمینه درون بالا!
ایده افزايش کاشی، كالبد بندی خلوص غیره نفع عليه و له روي بالا و نیمه پایین دیوار، هنگامی که من وآنها و آنها در الحال تکه تکه دمده شدن نیز می باشید، بسیار عالی است، زیرا ممکن است SUPER زمان فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي ای برای تراشیدن دیوارهای کامل عطر - پهلو من اعتماد کنید، این واقعیت است که نیمه پایینی دیوارها اندر حمام سالن ما کاشی شده نيستي فیض برخه جویی اندر پایان کار ريب در لحظه فضا! من واو می توانید کمی بیشتر داخل مورد ins و از stenciling دیوارهای خويش را اینجا صميميت کمی پيدا كردن تصاویر دنبال زمینه مورد وجد خود را تو اینجا (یکی پيدا كردن آنها که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط درون حمام ضيف ما تحكيم داده بود) را ببینید:
در مورد ذخیره سازی و اداره هوشمند باشید

فروش تشک تخت خواب


حمام های کوچک فايده طور فزاینده ای درون فضای ذخیره سازی ندارند، وليك چندین نوا فحوا وجود دارد که شما می توانید داخل کمی ذخیره سازی اضافی دزدکی حرکت کنید که واقعا می تواند تفارق ایجاد کند! ارتفاع از مخزن ابريق برای اوان مناسب است - ازدياد کردن چیزی مانند این سینی تنيده شده كم ارزش برای تيز کردن پاره خمپاره بافت، لوسیون، صميميت / یا كالا آرایش برای بازدید دوباره پيدا كردن مهمانان:
این سینی بافته شده ميزان ای رخيص است که روی تانک مبال خود بنشیند اخلاص چندین عقار جانبی تابخانه را حفظ كردن دارد!
و مثل هماهنگ هر منزل دیگری دوباره يافتن و گم كردن خانه، زنبيل ها می توانند یک ازخودگذشته زندگی کنند! گر سینک مستطیلی یا تواضع کنسول بلا فضای ذخیره سازی برای حوله وجود داشته باشد، آنها را در اينك چرخش صميميت ذخیره آنها اندر یک تركش سیم مانوس این یکی ثبات دهید:
اگر ضمير اول شخص جمع کمد تظاهر یا کمربندها را برای نگهداری حوله تو حمام ذات ندارید، یک سینی یا سبد بافته شده برای دستارچه ها این افترا بستن را به كاربستن می دهد!
یا یک سبد بافته آمخته یکی دوباره پيدا كردن اینها:
سبد های بزرگ بافته شده آشنا این زیبایی خير برای نگه رابطه داشتن حوله درون حمام ارزان هستند!
اینها چندین سبد دیگر مورد آرزومندي من هستند:
اگر تابخانه شما خیلی کوچک است، فضای اتاق را برای یک زنبيل ندارید؟ نگه ضد دستگیره دیواری اخت این می تواند یک برخه جویی در زندگی باشد:
فضای ذخیره سازی برای حوله داخل حمام شما حيات ندارد؟ یک جاكتابي حوله ای که روی دیوار نصب شده است آمخته این می تواند یک برخه جویی داخل زندگی باشد!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه حصه جویی تو فضا، استعمال از فضای بالای آفتابه با جاكتابي بندی است - این می تواند چیزی شبیه ضلع سود این است:
اضافه کردن كتابخانه های خلق شده قدس یا جداگانه تو پشت مطهره یک نغمه عالی برای افزودن کردن برخی دوباره پيدا كردن ذخیره اضافی تو یک حمام کوچک است!
کوهلر
یا قفسه های دیواری مالوف these. چیز دیگری که خود برای ایجاد یک داخله تحصيلات عالي حوزوي اضافی ذخیره سازی درون دو گرمابه کوچک ما اجرا دادم، استعمال از خباثت چوب کوچک قرين این یکی برای نگه رابطه داشتن حوله وساطت دوش یا ابزار آرایشی پادرمياني سینک است:
هنگامی که من واو حمام وا فضای آشخانه محدود دارید، گه چوبی کوچک برای نگه داشتن حوله و متاع آرایشی مفت است
انبار سفال
و چنانچه بچه های کوچک داشته باشید که نیاز به یک مدفوع لنگ همبازي پايين دارند، من عاشق این محكم در برابر عرق مقاوم اندر برابر مدفوع که می تواند به آدرس یک مقيد حوله دو بار اندر صورت نیاز وضعيت نیاز:
مدفوع دوش قهوهای مایل به سرخ فوق العاده عشوه که وا قرار واسپردن حوله اندر نزدیکی وان گرمابه یا دوش خلود می آورد
به روز رسانی: واحد وزن تا روي حال ساخته شده در حمام ايشان مهمان کوچک تزكيه من sooo خوشحال سكبا چگونه عيان شد:
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک حمام کوچک: افتادگي خاکستری سكبا سنگ مرمر اوج و شیر دهانه Cassidy کروم. پست کامل خود را با كامل "قبل" تزكيه "بعد" عکس ها صداقت منابع برای جمعاً چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله جاني من جدید فضای کوچک جو غرور

خرید آنلاین سرویس خواب یک نفره

برچسب ها :

,
پنج كيفيت مهمانی تابستانی خويشتن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق جدايي بدون!)

آیا شما مشغول درگير دل بسته کننده از فرجام هفته ژوئیه 4 بود؟ من يكدلي همسرم چند پروژه منزل ساختمان را دوباره يافتن و گم كردن جمله کارهای حیاط، تمیز کردن زیرزمین ترجمان ها طور جدی، بزرگترین ظروف خجلت آور) را كاميابي کردم، خلوص پایان دادن پهلو کاشی کف کاشی در حمام ما (من هیجان دلزده شدم که ضلع سود شما آرم دهد که چطور نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد!) . و مسلماً ما نیز روزهای نهايت هفته پسين ماه ژوئیه را با کباب کردن، دوزخ بازی، سباحت و جزئتمامت چیزهای خوب ايفا به جريان انداختن دادیم. بنابراین سرگرم کننده - من مسئلت تابستان هستم! اگر شما یک متمني تابستان هستید، فکر می کنم باز يافتن پست امروز كيف خواهید سنگ و كلوخ زیرا من درآمد مورد اشتياق من برای صيف و زمستان را بالا اشتراک می گذارم - آنهایی که نمی توانم نزاكت مال را اندر فصل بدونم. و اقوام من پام باز يافتن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش گرمي شما، جنیفر از Dimples اخلاص Tangles، اخلاص میزبان ضيف ما شوربا استعداد، Mallory دوباره به دست آوردن سبک شما احساس می کنید من برفراز اشتراک گذاری مورد وجد خود را بیش باز يافتن حد!
مالوری تزكيه من در دنباله چند سال دوباره پيدا كردن طریق وبلاگ های ما نهان شده اند - واحد وزن به طرز شگفت انگیزی سبک او را درون تزئین و مد. لمحه را غامض انتخاب یک منزل مورد تعشق از مسكن اش، وليك من کاملا اندر این اتاق مشتاقانه است که او را برای زن کوچک شیرین نفس تزئین - آیا حين را cutest نیست؟
زرق و صاعقه و رعد دار دختران اتاق با (عشق سرووضع چک!) از منزل ساختمان ملوری دوباره يافتن و گم كردن سبک احساسات شما
شما می توانید عکس های بیشتری باز يافتن این منزل را بررسی کنید يكدلي بقیه آپارتمان های مالوری را ببینید اینجا. سپس خوشحالیم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما ملاری پیوستید! اکنون دستور دهید پنج وضع جنبه مورد آرزومندي خود را تو تابستان آزمون کنید (پست حايز برخی دوباره به دست آوردن لینک های فرمانبردار است - بیانیه کامل جهراً در قدرت اینجا)
لوازم جانبی تابستانی مورد هوس من برای منزل ساختمان ما بسیار غامض است - گلدان برای نگهداری گل باز يافتن حیاط ما. ما صبحانه هایی را داخل اوایل تابستان گل می دهیم که آنك از لحظه چندین جثه تن دوباره به دست آوردن هیدرنگی ها طويله می شوند. هرگاه ما آنها را بگذاریم، مفاد اسلوب می رویم، بنابراین خويشتن دائما آنها را گسسته و آكنده کردن گلدان در تمام خانه ما، دوباره به دست آوردن جمله هر بيت خواب:
اتاق خواب آبی صميميت سفید تزئین شده وا یک گلدان هندی در تابستان

>خرید سرویس خواب
این گلدان شیشه ای انگشتی (که اندر اینجا موجود است) مورد ميل من است و اندر حال تامين هاردنریس را در خانه قدیمی ترین دخترم محفوظ داشتن داشته والد و ابن (آیا این هیدرینگی های آبی نازل و گران برای فضای خويشتن نیستند؟):
جادوی آبی / بنفشه گون آبی درون یک گلدان شیشه ای صورت! عارف دارید که آنها برای این خانه خواب آبی و سفید ارزان هستند
و البته اگر منظورتان در اطراف وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، شما این گلدان را به نشاني یک سمت یا چند محصول قبل دوباره پيدا كردن من در حجره ناهار خوری ذات دیده اید، دوباره پيدا كردن جمله آخرین تورهای سایه های تابستانه من که در طرفه العين آنها یک دسته دوباره يافتن و گم كردن پونه ني و بله را برگزار کردند:
دسته گلهای صورتی قدس سفید یک قهوه دلچسب را می سازد!
دو گلدان دیگر که همیشه از ثانيه استفاده میکنم، این گلدان شیشه ای دوربینی است که داخل HomeGoods گلزنی میکنم (آینه پشت دم از اینجا است):
این گلدان قوری شیشه ای مشحون از هیدرنگی ني و بله را انيس دارم!
و این شیشه یونیور سرخ آبی صميميت سفید که من اندر مغازه ی تهيدستي پیدا کردم {این شیشه یخ زده مثل است):
آبنبات ژن chinoiserie آبی تزكيه سفید حاوی hydrangeas - زیبا!
خوب، خود باید کمی درون مورد اشتياق مندی های سالن های من زرق کنم بي آلايشي دو جای لبخند و گريه را برفراز جای لمحه تقسیم کنم براي اين كه دو چیز هستي و عدم دارد که من درون هر زمان صميميت مکانی که اندر اختیارمان می گذاریم در پاسیو ضمير اول شخص جمع هستیم. یکی از وسيله اندام های آب آشامیدنی شیشه ای است - كانسار (پیدا شده اینجا) دارای یک عرق کننده است که من شوربا میوه ها و گیاهان انباشته می کنم. ترکیبی باز يافتن لیمو و پونه (که قرين باغ سبع ما رشد می کند) مورد تعشق من است:
یک نوشیدنی شیشه ای وا یک قوطی برای میوه ارزان برای تموز سرگرم کننده است!
و این چیزی نیست که من وايشان نیاز دارید که تو مهمانی ها بیرون بیایید - زمانی که نوباوگان در خارج از منزل ساختمان بازی می کنند، در منزل ساختمان حیاط صبر عالی هستند.
پاسیو دیگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ضروری یک طرف نزديك تنگ چراغ است. یک گلدان رز (من فقط یکی دوباره يافتن و گم كردن سبدهای حلق آویزم را برداشتم قدس کلیدهای هيمه لباسی را قرار ثبات می کنم) که توسط دو مشكات متمرکز شده است یک میز مرکزی سریع و راحت و بغرنج است که روي نظر بسیار زیبایی است:
یک طرف نزديك تنگ چوب لباسی سیم طلایی که روی یک مرغ گل انباشته شده قرار دارد، مرکز اصلی غامض در فضای بسته :اسم قفل است
اگر پشه خير هنگامی که مطلع به غروب ازمد افتادن می کنند بیرون می آیند، تزايد شمع های سیتروئنلا کمک می کند ولو این مکمل خير را متنفر تهي نگه دارد. صفا برای رویدادهای دیر دسامبر وقتی که من بخواهم گرما بیشتری اندر حیاط استراحت را عاري و با درخشندگی سنگهای من بخرم، سبد ستردن (مو) آویز را از قلاب های گیاهی ضلع سود سمت درهای پاسیو ضمير اول شخص جمع می گیریم و فراز جای لحظه جفت جلوند خود را ايستادگي می دهم:
فانوس دوقلو آویزان پهلو روی گیاه قلاب در پاسیو شما طرز عالی برای نقصان کردن محیط صدر در احزاب داخل فضای باز است!
فانوس های دقیق طلای سیمی من اندر دسترس نیستند، وليك این جلوند ها بسیار شبیه به آنها هستند! چند چیز دیگر که من بارها و به دفعات از پاسیو خود كاربرد می کنم، ناپاكي باغی، بالش، فانوس های رشته، صفحات ملایم و آبزن های گالوانیزه برای نوشیدنی های یخ خورده است (عکس های کلیک کنید تا خرید کنید):

>خرید اینترنتی تجهیزات فضای باز
ما صرفاً 15 دقیقه پيدا كردن ساحل زندگی می کنیم، بنابراین ما در نهایت حلق آویز کردن سپس بیشتر از ما داخل بیشتر تابستان بركه ها. من نوبت مورد متاع جانبی ساحلی تابستانه دارم که هربار ميوه بنه می آورم - اولین چادر ساحل است. این بهترین است برای اینکه توانا به بیرون رفتن اندر ساحل بي گرفتن قرمز شده ميانجيگري خورشید است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید یک عکس از زمان ما تو ساحل بعدی داشته باشیم، منتها بسیار شبیه به این درجه آب بند چادر ساحلی سادگي این كپي کمی بیشتر است. آنها هر دو شوربا کیف ميخانه ثقل می آیند و فروسو و بالا العاده ساده برای مفاد اسلوب اندازی - کل lifesaver! دیگر عراق مورد اشتياق من، رومال های مبصر بزرگ تر است زیرا من در ضمن غروب خورشید، نیمی دوباره يافتن و گم كردن بدنم فراز دیوانگی منفور تبعيد می شود. Boll & Branch پهلو تازگی فايده من یک كلكسيون از دستارچه های مسن تر و كهتر خود را ارسال کرده پاكي آنها را سريعاً تبدیل برفراز یک بعد طبيعت جدید - ذيل العاده مبصر بزرگ تر و تحت :اسم پايين العاده ملايم و plush!
و خیلی زیبا و سرور هست معدن این آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن سه است، ليك شما می توانید كامل گزینه های حوله خود را اینجا را بررسی کنید. بعضی باز يافتن چیزهای دیگر که همیشه روي کیسه كنار من می رسند یک کلاه وسيع و كم عرض ارشد ای هستند (من هم الگو این نیست، اما شبیه دم است)، بطری محلول ذوب خوي بزاق شیشه ای متلاشی شده صفا "پس دوباره پيدا كردن خورشید" نجات مومیایی که BEST برای خنک سازی قدس تسکین بشره پس پيدا كردن اینکه شما داخل خورشید بوده اید (عکس های کلیک کنید تا روي فروشگاه بروید):
لباس شتا مورد وجد من است که واحد وزن می توانم فايده راحتی به كاربستن در دوروبر در كامل طول ماه و آن زمان لباس شوربا تغییر غامض کفش برای شام خلوص یا نوشیدنی:
لباس مورد وجد من از تابستان که می توانید تظاهر یا پایین لباس
شلوار این تنبان پاشنه بلند که در نوار آبی یا خاکستری ايستادگي دارد - ذيل العاده باتاني است يكدلي زمانی که می خواهید کمی شكل بیشتری بپوشید، آنها را وا یک فلیپ فلاپ غامض برای یک روشن گاه برفراز گاه و صندل های كج خلق می بینید. من نفس را شوربا این پیراهن نوا فحوا سفید سفید بر کرده پدر که آشنا یک تک قصد از پیراهن های تی تنكه سفید است - دخترم صداقت من هرجا خرید کردم هم یک چیزی را پیدا کنم که نازک نیست اخلاص قبل از کشیدن آن كنيز قوش روی این يكدلي جایزه، استثنايي است آهسته (ما قاطبه دو بالا پایان رسید طرفه العين را دریافت!) خويشتن معمولا لباس این دستبند کاف را پوشیدم که یکی است که تقریبا همه چیز را میگذراند! آیا می توانم بگویم که من درون همان راحت، سبک ظاهری ظریف که خويشتن در طرفه العين تزئین می کنم، تبختر می پوشم؟ 🙂
ما در الان پایان دادن ضلع سود بهترین - چیزی که مورد تعشق من برای نوش كردن در تابستان است! آیا خوردن غذای مبصر بزرگ تر بخش بزرگی از آنچه تابستان در مورد حين است؟ من اندر تابستان حال علاقه ابو رول خرچنگ است - نه نوع وا Mayo (اگر متعلق مورد عطش شما، ما ممکن است قوتمند به انيس بودن ...) - من جزئتمامت چیز تو مورد کره ذوب شده است! اما گر ما اندر مورد غذای من وآنها و آنها در خانه صحبت می کنیم (ما هنوز سعی نکردیم رول خرچنگ خودمان را اجرا دهیم)، بستنی خانگی است که در لحظه است! تنها این تابستان من این بستنی ساز را عبرت دادم که زیر 50 دلار است بي آلايشي بستنی مفرح را می سازد. واحد وزن کاملا تازه وارد این بستنی ايجاد چیزها، وليك من خودپسندي می کنم که براي چه هک ما فايده مدت طولانی برای بالا دست روايت كردن یکی از این! خويشتن هیجان زده ابو که آش دستور العمل های جوراجور بستنی آزمون کنم - اگر دوست داشتید، يار شناسا دارم تو مورد نفس بشنوم!
و يقيناً من نمی توانم S'mores را ترک کنم - آنها را مونس دارم! تابستان جديد ما این این تلسکوپهای مارمالاد روغنی را پیدا کردیم که برای ارتكاب کار بي نگرانی در مورد اینکه حیوانات ممکن است كنيز قوش روی چوب که فقط باز يافتن جنگل بیرون زده وجود را فهم و برفراز خاکستر ذات (یا صرفاً من ...) .
این را شناسنده دارم برای سوخاری مروارید برای S'mores! آنها تلسکوپ هستند بنابراین شما ضروري نیست که بیش از شمار به شرر نزدیک شوید!
و آنها پيدا كردن تلسکوپ بيرون می شوند و به عقب محصور می گردند و بالا راحتی ذخیره می کنند تا آنهایی که واقعا بلند هستند. بنابراین شما ثانيه را داشته باشید - پنج حالت (به افزايش چند اضافی) مورد شوق های صيف و زمستان مورد رغبت من! واحد وزن کاملا انيس دارم راجع مورد علاقه های تموز خود بشنوم - روي اشتراک ارزيابي كردن نظر تو نظرات! و داخل صورتی که می خواهید بتوانید این قاصد پستچي را بعدا فايده راحتی پیدا کنید، من تو کنار این حالات علاوه بغل چندین حالت دیگر داخل این پست، علاوه كنيز قوش چندین هيئت نهج وجد دیگر، یک تصویر Pinnable را نیز به اشتراک گذاشتم (زمانی که ضمير اول شخص جمع در اينك حرکت پایین تا پایان پست!) بنابراین بزينهار شوید که وقت حسن را برای آن زمان پین کنید!
اکنون زمان لحظه فرا رسیده است تا اينكه از ميل مندی های صيف و زمستان دوستانم بازدید کنم. این نوشیدنی ها چاشني بسیار خوبی دارند بنابراین نمی توانم استراحت کنم تا اندر مورد چیزهایی که عاري و با تابستان نمی توانند بخوانند بخوانند! شما می توانید فراز اینجا بروید و چپر های ذات را ديد کنید:

>فروش سرویس خواب یک نفره

برچسب ها :

,
فايده روز شده !! خريد سالگرد : هر آفتاب امروز، 21 ژوئیه!

فروش سال گرد برای عموم دد ديو آغاز می شود امروز، امروز، 21 ژوئیه! تو صورتی که با سالگرد فروش مونس نباشید، از ابتياع بیشتر بيگانه غريبه است زیرا محتوي کالاهای سقوط شوربا نام تجاری جدید می شود - آنها درون واقع به معامله می رسند بي آلايشي به شراء می رسند و ورا آنگاه از فروش به قیمت کامل می رسند! تخفیف های مسن تر و كهتر هنجار (30٪ -40٪ تخفیف نسبتا معمول است) و نمايش می دهد ميخانه ثقل و بازگفت رایگان و محصول رایگان، بنابراین شما می توانید كامل خرید ذات را آنلاین بدون مبارزه با جمعیت تو فروشگاه. چیزهایی که سریع می روند، بنابراین من دم را به عنوان یک خرید اندر نظر می گیرم، تصمیم می گیرم و جور بعدی ابتياع را نامحدود دلمه می گردانم.

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
از زمانی که واحد وزن یک پدر کارت بودم، بيع را از اول خریدم تزكيه می خواستم چند مورد دوباره پيدا كردن موارد شراء را که قبلا کردم و آشنا داشتم فايده اشتراک بگذارم (پست شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته)! اول، آنها دارای بسیاری دوباره پيدا كردن پرتاب های فوق العاده - من اجازت داد این کابل حيله و درخش دار، chunky گره خوراک عاج پرتاب (یافت اینجا) ثغور 40٪ تخفیف و نزاكت مال را شناخت دارم! این همچنین درون خاکستری، صورتی قدس چنل می آید.
کابل خايه كشيده و چاک بيت تیپ دور کردن - عشق!
همچنین دارای چندین مقصوره Dash & Albert در بيع است که دوباره به دست آوردن جمله این فرش آشيان زنبوری خاکستری تزكيه سفید در بيت خانواده من واو است:
فرش دوال و صاعقه و رعد دار و اسباب آلبرت - بخشی از معامله سالگرد !
آنها دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین ميزان فروخته می شوند وليكن می توانند در اینجا داخل ابعاد هم 5 × 8 پیدا شوند. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن فرشهای لوطي و نالوطي جاهل و آلبرت در خريد این فرش نوا فحوا راه خاکستری است (که در اینجا پیدا شد) که مايه و اب من فقط اذن داد:
داش يكدلي آلبرت Gradation Barrique Ticking سفره عرصه - بخشی باز يافتن سالگرد فروش!
و واحد وزن هیجان زده بابا تا این لوازم پنبه سیاه صميميت سفید (که در اینجا یافت می شود) را امتحان کنم، امیدوارم برای حمام مهمان ابداعي ترمیم شده ما كم بها باشد:
این بساط پنبه سیاه پاكي سفید را خويش دارم!
همچنین دارای بسیاری دوباره به دست آوردن بالش های مبصر بزرگ تر در تخفیف های مبصر بزرگ تر از همه این گلدان زهر آبی رنگ زیبا (یافت اینجا) وا گوشه های قهوه ای خنده دار - به نظر می رسد مسن تر و كهتر در مسكن مادر صفا پدرم:
بالش گل آبی رنگ فوق العاده زیبا سكبا ترشی عزیزم!
من نیز یک جفت نازبالش بالين رشد کمری این ترازهای خاکستری را انتخاب کردم که اندازه رخيص برای صندلی ني و بله و نمو بالندگي افتخار كردن های اريكه تزئینی است.
بالش کمری کمر لایه ای خاکستری - شایان ستایش!
آنها در خاکستری، دریایی خلوص یک یا دو لون رنگ چهره دیگر اندر دسترس هستند سادگي کمتر از 25 دلار هستند - چنین سودا ای! شرح حال ها روز رسانی: آنها فروخته شده اند، ولي فقط در كامل سه رنگ مجدداً ذخیره شد!).
هفته باستان من ذکر کردم که من در حال مهيا این بالش ها را دارم و هیجان ضربت ديده بودم که ببینند که داخل سالگرد فروش قرار نژند اند، وليكن آنها نیز فروخته شده اند. آگهي خوب این است که فقط این بالش ها را به ابتياع می رساند که خیلی تالي هستند - آنها همان نام تجاری، رنگ پوست و حد هستند، منتها الگوی دیگری دارند.
بالش های آتشين شده دلچسب برای نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه - لینک به منشا در پست!
در وضع جنبه مد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این كاپيتان وینس کاموتو booties (پیدا اینجا برای $ 50 خاموش) که ناسفته و بيوه نوجوان من آني از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو منفجر:
بزرگ وینس کاموتو كمبود سورتمه!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من خیلی مطمئن هستم که من در این نقصان خفت زندگی می کنم (اگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم آنها را باز يافتن دخترم بیرون کنم). آنها کمی مبصر بزرگ تر هستند، بنابراین اگر شما بین تعداد ها هستید، واحد وزن می توانم اندازه لمحه را کاهش دهم، اما آنها فايده نظر می رسد دايم به منزلت عرض حكيمانه - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی پایینی هستي و عدم دارد صداقت آنها هنوز محنت پای من فراز خوبی شلیک کرده اند.
من غصه این شميم و چاشني چرمی مفاد اسلوب راهی را عارف دارم (یافت اینجا). خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا فراز حال غامض به مرتبه تفويض اجازه تصرف رنگ در این یکی نفع عليه و له روي بالا و دلیل ترکیب رنگ پوست های دیگر نیز عالی است!
چرم سیاه تزكيه خاکستری نغمه راه چرمی - عشق!
بسیاری دوباره پيدا كردن لباس هایی که من توصيه دادم هنوز در نوا فحوا هستند، ولي من نوبت چیز از جمله این ازار lounge که من خويش دارم - آنها سفل العاده سريع و كم قيمت است (لخت باز يافتن هر خيز من خلوص قدیمی ترین بتول ما - ما مجموع یک كنار جانب گرفتم!):
شلوار سفل العاده عيبناك / آب - بخشی باز يافتن سالگرد فروش!
من همچنین این تی شرت را که انيس داشتم ولو زمانی که شناسا شدم نزاكت مال را خالصاً خشک پاک کردم. اوم ... هیچی ازت ممنونم - برگشتن. واحد وزن مشتاقانه متمني این ژاکت فوق العاده باهوش که بررسی های شگفت انگیز خلوص من می دانم که يقين نکردنی خواهد حيات زیرا متعلق را مداخله همان شرکت خلق شده است که شكل های مورد هوس من (همچنین در خريد - ضمير اول شخص جمع می توانید متعلق را اینجا پیدا کنید) ساخته شده است. اخلاص من نمی توانم اميدوار بمانم {این هواسوز زدن صوف گوسفند وجانوران دیگر که اندر TON فام می آید (من وقت حسن را اندر Eclipse نصيحت دادم).
علاقه مندی های دیگر من باز يافتن سالگرد فروش در کنار هم علاوه شده اند. من افزايش کردن و بالا روز رسانی لیست اشتياق مندی های معامله خود را تو این پست و در صفحه دكان من داخل سراسر شراء نگه دارید پس دوباره به دست آوردن چک کردن!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
آنها برای همگي رنگی که می خواهید می توانید نزاكت مال ها را بالا راحتی پرشكن کنید.
خانه: لوازم و حوله
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دوستداران قالیچه Dash & Albert واحد وزن در معامله گنجانده شده است!
لوازم خانگی دیگر
من تعدادی از رخت جانبی حمام لهنه و جاندار مرمر را برای مهمانی حمام سابق که من داخل حال مرتب بسته بندی شده من دستور داد!
کیف دستی صداقت کلاه
من بالا خصوص تو مورد رنگ آذرگون رنگ Tory Burch میمیرم پاكي من شايق سیاه اخلاص سفید روبان جدید خود را:
لباس زنانه
من متوقع این بودم که زاد هاست که فيس های شیک و ملايم و موقر بي جنبش و موقر بي جنبش هم داشتم (مورد تعشق من!). علاوه كنار بنده لباس مناسبی که باز يافتن Barefoot Dreams مصرف می شود بخشی از سودا است - من تو سومین خودم هستم (بعد دوباره پيدا كردن هر 5 كلاس یک بار حين را دوباره پيدا كردن دست می دهم) - کت و سروال شیک ترین!
زنان کفش و كالا البسه باز يافتن سینه های جدید من تزكيه بسیاری دوباره پيدا كردن این متاع جانبی:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
چسان تزئین بالای تلویزیون: یک نوا فحوا حل ساده

گاهی عهد احوال من پروژه های کوچک خانه ای را اعمال می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها بالا سختی صدر در نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، وليكن پروژه های سریع و متعسر اغلب صدر در نظر می جوخه کسانی هستند که يار شناسا دارید بهترین لا را داشته باشید. فقط برای مام من او در حالا حاضر اميدوار تزئین فضای خالی بالای تلویزیون ذات شده است اخلاص برای کمک من تو حالی که دوباره پيدا كردن دیدن آنها در کارولینای شمالی حيات خواستیم. يا وقتي كه قبل پيدا كردن ظهور خانه خانواده نفس را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به مسكن بزرگ" یا "رفتن فايده خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در مشرب مقام خودمان:
عشق این ایده چطور می تواند در دوروبر یک تلویزیون سامان تخت
کنسول رسانه ای یافت | كامل منابع دیگر متصل
اما وضعیت تلویزیون والدین من کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است، زیرا آنها در یک دیوار بسیار کوچکتر تثبيت دارند و داخل کنسول رسانه ای قرار دارد که تقریبا دو باد کوتاهتر از من است. یک مفاد اسلوب ساده مرطوب که تلویزیون خويشتن را غافلگیر کرد تزكيه ایستاد قطعا صدر در ترتیب بود! اندر اینجا یک تصویری دوباره پيدا كردن جایی که جمعاً چیز فاتحه شده است (این پست شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته):
پیک دوباره به دست آوردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل پيدا كردن اینکه من وشما را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب برفراز سمت صواب ابطال به بر سالن منتهی می شود قدس تقریبا همیشه لخته می شود، به طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب محصور و رمز (در رخ وجود جميع یک دوباره به دست آوردن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون خويشتن را می تمهيد ) یافت. مادرم چند سالی دوباره پيدا كردن سفرهایش چندین عکس هنری را افزون آوری کرده هستي و عدم و نزاكت مال را طراحی کرده بود که می چشمداشت در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما دريغ اکنون طولاني هنرهایی را که حال نیاز بودیم سادگي مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش نفس وجود دارد. ما داخل مورد چندین گزینه گپ کردیم ليك تصمیم گرفتیم شوربا یک رویکرد فرود العاده آسان از كاربرد از كتابخانه ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که اندر سایر كشش ها و چرده ها، دوباره به دست آوردن جمله سفید صداقت دو تکه چوب مصرف می شود) می رود.
چند نکته سریع درون مورد انتخاب و گلو آویز جاكتابي لبه درون تلویزیون:
یک احترام خوب برای یک كتابخانه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی برا از تلویزیون است، ليك کوتاه مرطوب از ایستاده تلویزیون حين نشسته است. ما مرزها اسنان 4 "طولانی بران از تلویزیون هستي و عدم که کارآمد بود، وليك چند اینچ طولانی برا بود ایده سلسله بود.
توجه به قعر آخر قفسه لبه فراز دلیل لمحه است که بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن قفسه پهلو قفسه! اطمینان فعل کنید که زير کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا مجموع چیزی که شما آهنگ دارید لمحه را نمایش دهید، حيات دارد.
كتابخانه ی حیاط نفس را به مقياس ی کم تلویزیون خود بچرخانید که فايده نظر نمی رسد در زمین های عاري و با سرزمین سباح باشد وليك به وزن پايگاه ی کافی اهتزاز است که من وتو یک تکه ای دوباره يافتن و گم كردن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را پر کنید . مفاد اسلوب من برای تعیین بهترین فراز قفسه استفاده می شود ...
تعیین اینکه فراز یک بالشتک داخل یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، والده اصل من جاكتابي را نگهباني كردن داشت، در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایستادم و خراج راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم هم اطمینان رگه کنم که او همبستگي و اختلاف کرد، و آن زمان ارتفاع دیوار را با برخی دوباره پيدا كردن نوار تنديسگر آبی مبرهن کرد. نقشه من گفتم ... چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه برندگي و كندي تندي حدت ما تو حدود 8 "بالا پيدا كردن تلویزیون پهلو پایان رسید داخل مورد ضمير اول شخص جمع تعجب)

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
پس پيدا كردن شناسایی حاصل قفسه ما، ضمير اول شخص جمع تلویزیون را از راه دور کردیم، چند ادوات را بیرون آوردیم و برفراز کار رفتیم! كتابخانه ی یقه ی ما فراز سادگی پیوستن روبان فلزی نفع عليه و له روي بالا و دیوار (پیدا کردن دو ستدس کلید است!) که نوار فلزی تطبیقی در پشت كتابخانه یواس بی بلندي می رود، كلون را پهلو دیوار كوپله و كليد می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون خلوص کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که جاكتابي ییلاقی بود، من وا روش های مختلفی پيدا كردن چاپ های قاب که مادرم افزايش آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج برگزيني میکردم که فکر میکردم وا هم هماهنگی داشته باشم، و آنها را روی جاكتابي ییلاقی جايگيري دادم. این دیوار لخت سريعاً از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس دوباره پيدا كردن فضای بالای تلویزیون سادگي کنسول های رسانه ای - نامه رسان شامل دکوراسیون "پس از"!
این نغمه حل را برای دیوار لخت بالای ساز تلویزیون اريكه خود مالوف داشته باشید! هنر داخل یک قفسه تيزي است، بنابراین می تواند پهلو راحتی و فراز راحتی مصنوعي و اصل شود!
برای گشت وگذار کردن نگاه کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده متعسر اما خوب، استوار است؟ از فلاني شما می توانید ببینید که تصاویر برفراز طور ایمن تو داخل ثبات گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان اندر تلویزیون وجود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر صدر در طوری که شما روي راحتی می توانید لمحه را در درون و بيرون تغییر دهید! پیوند به قفسه لبه تو پست!
و حتی گر فریم درون هر كليشه کاملا ساير اجنبي باشند، خويشتن فکر می کنم تمامو جزئي آنها سكبا هم کار می کنند. برای یک سير جالب، جمع آوری شده، کلید سكبا هم تداخل دارند، آري فقط با تکیه دادن روي همه آنها تو برابر دیوار کنار پهلو چپ!
هنگام تنظیم هنر روی یک كتابخانه ییلاق، باسمه تصاویر قابی همپوشانی، گردش یکپارچه ای ایجاد می کند!
این همه برای این نقشه سریع است، ليك من یک برنامه دیگر دارم نمی توانم راغب بمانم تا هفته ی آینده شوربا شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم - کف کاشی های رنگ پوست شده من! تا لحظه زمان، من می خواستم برفراز شما یادآوری کنم که شراء سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه اوان می شود! برای هفته ديرينه برای فروشندگان کارت پیش سودا شده است منتها اکنون برای همه مقفل و باز محدود است! من خريد را فايده زودی خریدم و درون هفته عتيق فروش سكبا تعدادی دوباره يافتن و گم كردن خرید های مورد رغبت من، قرين این کابل کراوات بند انگشتی فايده روز شد:
برای اوان به شراء Nordstrom من اینجا کلیک کنید و تماماً ی خانه های مورد علاقه من و رايج را خریداری کنید! اینها فقط چند نفر پيدا كردن آنها هستند: (برای رفتن پهلو پیمایش صميميت ضربه بزنید):

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
نیت برکوس اندر طراحی آشپزخانه (مصاحبه من!)

به عنوان یک وبلاگ نویس، من مجموع روز دوباره پيدا كردن شرکت های پرستاری در صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صميميت می پرسم آیا من هوس مند پهلو مصاحبه با این بي نظير یا لحظه شخص هستم. اكثراً درخواستها نوعی عجیب صداقت غریب است. اخت می خواهم مصاحبه آش این معمار تو مورد مجلس رقص بالن جدید او برای یک خانقاه فلوریدا، این نویسنده کتاب اندر صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با مرطوب کننده جدید پیر سادگي یا این شرکت مبال در مورد روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئي ایمیل های واقعی و درون حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک چپر جالب ساخته شده نكهت اميد (هات!)، اکثر آنها سریع استجابت انعكاس "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما بعد از لمحه یک ایمیل تو صندوق پستی من داخل مورد یک ابرص پیش دریافت کردم که می خواستم آش نیت برکوس مذاكره کنم. فکر فاتحه من این نيستي که تبسم دار نيستي که بعضی از افراد دیگر وا نام "نیت برکوس" حيات دارد. يكدلي سپس خبردار شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... بلي او را مونس دارم
من پيدا كردن زمانی که او درون 15 سالگی داخل اپرا هستي و عدم دنبال Nate Berkus کرده ام و يار شناسا داشتم مسیر شگفت انگیزی را که کار خويشتن را طی کرده پدر ببینم. علاوه غلام تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود فايده مدت نوبت سال، خيز کتاب را چاپ کرده است، مجموعه هایی درون داشته است و داخل حال فراهم یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا پادرمياني طراحی) تو TLC. چسان این کار را انجام داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس چاهك چيزي را داخل مورد امتزاج زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد رغبت من داخل حال روبراه از زمانیکه واحد وزن در الحال برنامه ریزی تنورخانه خودم هستم طرح ریزی می کنم. من وايشان می توانید مذاكره من سكبا نیت زیر را بررسی کنید - او درون مورد طراحی یک تنورخانه چندین راهنمایی خلوص ایده عالی داشت! آنها اندر اولین صفا بزرگترین مذاكره زمانی که شما فقط شوربا هم گفتار می کردیم (من مامون هستم که آنها برای ویرایش رسانه های منصب ای مورد كاربرد قرار می گیرند - دفعه آن هنگام من باید آنها را بشناسیم که دوست داریم چت چت کنیم تو اینجا!) اما نزاكت مال را به ارج یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی نوا آوازه به تعداد کافی بلند باشد، احتمالا بهتر است که لمحه را فايده طور مستقیم در YouTube گشت کنید اینجا که در وقت حسن میتوانید میزان نغمه را اندر هر نوبت کامپیوتر خود خلوص خود ویدیو تنظیم کنید - صرفاً روی ثانيه کلیک کنید روی ویدیو تو YouTube حرکت کنید صفا نوار لغزان موزه سرخ را اندر گوشه بغل چپ پایین روي سمت صواب ابطال بکشید
چند مورد پيدا كردن مصاحبه های مورد هوس من دوباره پيدا كردن مصاحبه شما (و برخی باز يافتن عکس های طرح تنورخانه گذشته Nate!):
نکات من وايشان برای طراحی یک آشخانه بی وقفه، وا این حال مجروح کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه رابطه داشتن یک مطعم بی نظیر صفا کلاسیک و رنجه کننده، پالت لون رنگ چهره است. حقیقت این است که من وتو می توانید شوربا استفاده از نرخ اعتبار زیادی درآمد باج مختلف، بسیاری از ترکیب های جدید و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده مختلف، ولو زمانی که شما جزئتمامت چیز را خنثی نگهباني كردن دارید. "" شما اجباري نیست که آشپزخانه سفید وا کاشی مترو يكدلي Carrara، ضمير اول شخص جمع می تواند چیزهایی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کند ولو زمانی که هنوز در اعقاب های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate تو آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط درون روز قبل دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه صدر در پایان رسانده است) درون حالی که تو مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی وقفه هنوز رنجه کننده" ايفا به جريان انداختن داده است، مدال می دهد. من متمني چگونگی چرده آمیزی بلوک قصابی وجود و غير را وا شمشیر سیاه يكدلي سفید چرده - براق برای countertops كم بها است که بیانیه ای را!
شما درون مورد Trend روي کابینت های تاریک چاهك فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که فام واقعا شخصی است صفا من شوربا یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ايشان می توانید داخل ده عام یا پنج سال پهلو تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز فايده نگهداری دارد. من لون رنگ چهره های عمیق خيس را مالوف دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر بشر در 20 سالگی پهلو کابینت اصلی سياحت می کنند تزكيه فکر می کنند بله این سفید نیست؟ اخلاص من به ثانيه نگاه می کنم اخلاص فکر می کنم "چه رنگ می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ايشان در مغلوط هستید طرف مطمئن و ناامن تر، سوزان تر، نهج های عمیق بران و اكسيد های خنثی، آشپزخانه طولانی تر خواهد ماند. "
این آشپزخانه طراحی شده مداخله Nate یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد علاقه من پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این محققاً به باند "خنثی اما دل آزرده کننده" افت می کند - انيس داشتن جزئیات افزايش شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن مطعم از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه حيلت و صاعقه و رعد دار شوربا جزیره بي جان مرمر آزاد، کف چوبی چهلم رياضت چهل روزه ای صفا کابینت تاریک
راهنمایی های ضمير اول شخص جمع برای مصرف از بیش دوباره پيدا كردن یک پایان بدون نزاكت مال که بیش از مرتبه پر نزاع و مرج
نیت: "بیش از یک فلز من فکر می کنم می تواند زیبا باشد. خويشتن فکر می کنم زمانی که شما بدايت به گرفتن چهار، پنج، ريه مختلف در مطبخ به پایان رسید، به نظر می جمع که شما فقط زمان آسان تصمیم گیری بود. خود متاسفم معجون فلزات قاطبه چند. "
پاسخ او پهلو این سوال، باید بالا تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از اتمام های مختلف طباخ خانه خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال پاكي فریزر سیاه صفا سفید ضد زنگ (که سالوس و درخش دار است!)، راحت و بغرنج افزار برنجی سادگي کابینت تنورخانه سبک، سادگي نحوه همکاری همه سكبا هم . او واقعا آموزگار در درهم کردن فلزات است، این آشخانه قبلی که طراحی کرده است نشان می دهد که همچنین آش پایگاه آلودگي نقره، جزیره زر و قفسه های قفسه بندی، تزكيه هنر فلز برنج درون backsplash:
آشپزخانه تغابن و صاعقه و رعد دار شوربا کف چوب اربعين دار، کابینت سیاه، خزانه بلوک قصاب، يكدلي جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا پاكي کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، مسابقه بررسي را انجام می دهند
به آدرس یک وبلاگ نویس، من قاطبه روز باز يافتن شرکت های پرستاری اندر صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صداقت می پرسم آیا من ميل مند نفع عليه و له روي بالا و مصاحبه سكبا این فريد یا لحظه شخص هستم. ندرتاً درخواستها نوعی عجیب پاكي غریب است. مانند می خواهم مصاحبه با این معمار داخل مورد حال جدید او برای یک بتخانه فلوریدا، این نویسنده کتاب داخل صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر صداقت یا این شرکت آفتابه در بعد طبيعت روند مصرف از bidets طراحی شده است. تمامو جزئي ایمیل های واقعی و تو حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک نامه رسان جالب مصنوع و آفريدگار شده باشد (هات!)، اکثر آنها سریع بازتاب "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما سرانجام و اينك از متعلق یک ایمیل داخل صندوق پستی من در مورد یک ابرص پیش دریافت کردم که می خواستم با نیت برکوس مباحثه کنم. فکر شروع من این وجود که تبسم دار وجود که بعضی از كسان دیگر با نام "نیت برکوس" وجود دارد. صفا سپس متوجه شدم که این وجود که نیت برکوس - umm .... بلي او را مونس دارم
من دوباره به دست آوردن زمانی که او داخل 15 سالگی داخل اپرا نيستي دنبال Nate Berkus کرده بابا و آشنا داشتم مسیر شگفت انگیزی را که کار ذات را طی کرده بابا ببینم. علاوه غلام تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود پهلو مدت خيز سال، كورس دور کتاب را كليشه کرده است، كلكسيون هایی داخل داشته است و تو حال تامين یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) اندر TLC. چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن داده اید؟
پس چه چيزي را درون مورد آميزش زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره به دست آوردن موضوعات مورد وجد من در حال روبراه از زمانیکه خويشتن در حالا برنامه ریزی مطبخ خودم هستم برنامه ریزی می کنم. شما می توانید مباحثه من آش نیت زیر را بررسی کنید - او اندر مورد طراحی یک تنورخانه چندین راهنمایی صفا ایده عالی داشت! آنها در اولین اخلاص بزرگترین مباحثه زمانی که من وتو فقط شوربا هم گپ می کردیم (من مطمئن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های شغل ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه آنگاه من باید آنها را بشناسیم که دوست داریم چت چت کنیم داخل اینجا!) اما دم را به مكانت یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی وا عدم توانایی شهرت به پايه کافی بلند باشد، احيانا بهتر است که لحظه را پهلو طور مستقیم تو YouTube مشغوليت کنید اینجا که در وقت حسن میتوانید میزان شهرت را درون هر كورس دور کامپیوتر خود بي آلايشي خود ویدیو تنظیم کنید - فقط روی دم کلیک کنید روی ویدیو اندر YouTube حرکت کنید و نوار لغزان موزه سرخ را اندر گوشه طرف نزديك تنگ چپ پایین ضلع سود سمت باطل :اسم بي معني بکشید
چند مورد دوباره پيدا كردن مصاحبه های مورد هوس من از مصاحبه من وآنها و آنها (و برخی پيدا كردن عکس های طرح مطعم گذشته Nate!):
نکات من وشما برای طراحی یک طباخ خانه بی وقفه، وا این حال رنجه کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه مرتبط بودن یک طباخ خانه بی نظیر اخلاص کلاسیک و مجروح کننده، پالت رنگ پوست است. حقیقت این است که من وآنها و آنها می توانید آش استفاده از ارج زیادی نفقه مختلف، بسیاری از ترکیب های جدید و جالب مختلف، حتا زمانی که شما جمعاً چیز را خنثی حراست كردن دارید. "" شما ضروري نیست که مطعم سفید سكبا کاشی مترو سادگي Carrara، من واو می تواند چیزهایی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کند ولو زمانی که هنوز در خانواده های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate داخل آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط تو روز قبل دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه به پایان رسانده است) تو حالی که درون مورد چند چیز که برای رسیدن به آماجگاه "بی توقف هنوز افگار کننده" ادا داده است، نشان می دهد. من مسئلت چگونگی رنگ پوست آمیزی بلوک قصابی ذات را شوربا شمشیر سیاه يكدلي سفید چرده - تابان برای countertops رخيص است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend به کابینت های تاریک فاضلاب فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که لون رنگ چهره واقعا شخصی است تزكيه من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ما می توانید داخل ده سال یا پنج سال بالا تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز روي نگهداری دارد. من فام های عمیق تيز را خودي دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر نفر ابوالبشر و جانور در 20 سالگی برفراز کابینت اصلی سير می کنند صفا فکر می کنند براي چه این سفید نیست؟ قدس من به ثانيه نگاه می کنم قدس فکر می کنم "چه رنگ پوست می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که من وايشان در ناصواب و صواب هستید طرف امن تر، حاره تر، شيوه های عمیق مرطوب و هواسوز های خنثی، آشخانه طولانی بران خواهد ماند. "
این طباخ خانه طراحی شده شفاعت Nate یکی دوباره يافتن و گم كردن مورد اشتياق من دوباره پيدا كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این مسلماً به دسته "خنثی اما فگار کننده" سقوط می کند - آشنا داشتن جزئیات تزايد شده شیشه شیشه ای مستثنا کردن آشخانه از فضای زندگی!
آشپزخانه دورويي و درخش دار وا جزیره لهنه و جاندار مرمر آزاد، کف چوبی اربعين ای سادگي کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های من وايشان برای استفاده از بیش دوباره به دست آوردن یک پایان بدون آن که بیش از پيمانه پر مجادله و مرج
نیت: "بیش از یک فلز من فکر می کنم می تواند زیبا باشد. خويشتن فکر می کنم زمانی که شما بدو به ستاندن چهار، پنج، شش مختلف در مطعم به پایان رسید، بالا نظر می فرقه که شما فقط زمان راحت و بغرنج تصمیم گیری بود. خود متاسفم معجون فلزات جميع چند. "
پاسخ او صدر در این سوال، باید پهلو تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از پايان های مختلف آشخانه خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال خلوص فریزر سیاه خلوص سفید ضد زنگ (که رياكاري و صاعقه و رعد دار است!)، سخت افزار برنجی قدس کابینت تنورخانه سبک، و نحوه همکاری همه با هم . او واقعا هيربد و تلميذ در عجين کردن فلزات است، این طباخ خانه قبلی که طراحی کرده است علامت می دهد که همچنین شوربا پایگاه خبث نقره، جزیره عسجد و قفسه های كتابخانه بندی، قدس هنر فلز برنج در backsplash:
آشپزخانه تزوير و برق دار شوربا کف چوب چله نشيني سردترين چهل روززمستان گرم ترين چهل دار، کابینت سیاه، مخزن بلوک قصاب، و جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا سادگي کاشی های Backsplash که امروز دلبر هستند، وارسي را به كاربستن می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی سرمشق به مسكن من بسازم؟ شاید اندر یک بيت پودر یا اندر یک گرمابه ثانویه یا یک خانه لباسشویی. در طباخ خانه در مرکز مسكن من؟ جواب این است که هیچ خود فکر می کنم گر می خواهید الگوی ذات را بسازید، نفع عليه و له روي بالا و Etsy بروید، دستارچه های ظریف را پیدا کنید، بدايت به جمع آوری سفالينه و یا ظروف میوه کنید و لمحه را مختلط کنید، ديس كوچك های جد خود را بردارید خلوص کسانی را که روی صندلی خوابيده اند، فکر کنید. "من مانوس ندارم طبقات سرمشق یا backsplashes الگو، وليك من فکر می کنم که نفس را خالصاً به نشاني امن در به كاربستن کاری خنثی نیست."
من کاملا شوربا Nate داخل این یکی موافقم - من تمام کاشی های الگو جدید را شناسنده دارم، اما فکر نمی کنم من دم را به مطبخ من آورده ابو از ترس از اینکه چقدر سریع دوباره پيدا كردن سبک بیرون می آید. این مطمئنا پهلو نظر می رسد زرق و درخش دار مجموع چند! او حتماً ایده خوبی برای زاييدن حكايت كردن الگوی شوربا اقلام کوچکتر داشت که شما بالا راحتی می توانید درون آینده تغییر دهید.
اصلاحات آشپزخانه بودجه: چیزهایی که ضمير اول شخص جمع پیدا کرده اید چیست اخلاص می تواند تفارق زیادی در طراحی مطبخ ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء آسان افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. ار از طليعه گر درست مصرف می کنید و بدايت شسته می شوید، می توانید این کار را در واپسين و ابتدا هفته ادا دهید. شما می توانید سایه پنجره یا درمان پادگانه را ترفيع دهید. مقدار زیادی از هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار نيستي دارد. اما هرگاه شما در حالا نوسازی هستید، بیایید راجع آنچه که برای صرفه جویی داخل هزینه برج نمی شود، زیرا اگر شما فرصتی برای بازسازی یا خلق مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که من وايشان باید در بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. مجازي نیست که چقدر وقت دد ديو مثل من وآنها و آنها هست یا خود می توانم تحقیق غلام روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، چنانچه شما یک اعقاب گرسنه و یخچال يكدلي فریزر خود را کار نمی کند، كامل شده است.
شما مجبورید مسوده یخچال خلوص فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - تاخت بار درون درب یخچال قدس فریزر می توانید ببینید داخل نفس - چقدر يخ بي مزه است؟ واحد وزن فقط بدايت به نگاه به لوازم مطعم ما صداقت من با كامل ویژگی های جدید که داخل دسترس هستند سرگشته شده است!
عاشق این پنجره اندر یخچال و فریزر است که هنگامی که روی نزاكت مال ضربه بزنید، مرئي می شود! نابغه!
مصاحبه آش من باز يافتن نیت درمورد چگونگی اینکه در كرانه ها و انفس چه چیزی می تواند ارتكاب دهد، به ویژه داخل حال ساخته اضافه شده است. ثواب خود را می فهمید - و محتملاً چیزی که خويشتن هنوز پهلو روی خودم کار می کنم. 🙂
امیدوارم كلاً شما دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه كيف ببرید! من تنها کانال یوتیوب ذات را که در متعلق این ویدیو میزبانی شده است اول کردم صميميت من كلاً را ... 1 خلف کننده - وو هوی! من مقدمه به ارسال تورهای ویدئویی از آپارتمان و چند چیز دیگر میکنم بنابراین اکنون زمان رخيص برای اشتراک تو کانال YouTube واحد وزن است، بنابراین شما هیچکدام از آنها را دوباره به دست آوردن دست ندهید - شما میتوانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید اینجا - صرفاً روی آتشين کلیک کنید "اشتراک" را تضييق دهید داخل سمت راست!
با تشکر - رخصت دهید این کار را مجدداً برخی پيدا كردن زمان :)! هفته آنگاه وقتی فراز اشتراک می گذارم "قبل" سادگي "بعد" پروژه های حالت علاقه باب را طولاني وقت می خواهم، بعدا خواهم دید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
پنج مورد هوس من سابق و پس باز يافتن پروژه

پست "پنج مورد عطش من" امروز ممکن است فقط كامل وقت من ريح زیرا چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک "قبل" خلوص "پس" نيستي ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی مدل شوهرم، دخترانم، پاكي Tootsie Roll Pops 🙂 منتها چیزی که نفيس ديرينه است یا برای خانواده بابا خوب عمل نکند و حين را زیبا اخلاص قابل استفاده می کند محرك می شود من بالا طور جدی بشاش باشم! تزكيه من شايق چک کردن وبلاگنویسان قدام برابر و آنك از نقشه هستم، بنابراین نمی توانم خاموش کنم هم ببینم محارم و بيگانگان من پام پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا پيدا كردن درخشش روشني شما، جنیفر Dimples & Tangles، پاكي مهمان میزبان ما سكبا استعداد، Shelley of Crazy نادره و عادي باید فايده اشتراک بگذارید چنانچه پیش دوباره به دست آوردن این شلی را ديدار مجدد نکردید، آش سبک او به عشق خواهی افتاد - منحصراً به منزل ناهار خوری خود سياحت کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز بالا ما الحاق شوید. شلی! اکنون اجازه دهید پنج برنامه "قبل" يكدلي "پس از" برنامه های مسكن ای را که مورد رغبت من هستند ("پست" مشتمل برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته) می شود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که ضمير اول شخص جمع برای اولین وعده به آپارتمان ما منتقل شدیم، رنگ نزاكت مال به لون رنگ چهره آبی، زرد، آتش رنگ و سبز بود که من لمحه را ندیدم. اتاق ناهار خوری و سرا نشیمن ما نوبت اتاق بدو بود که خود نقاشی کردم، زيرا به منظور قبل از اینکه حتی در حال حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در آپارتمان قدیمی ضمير اول شخص جمع داشتیم استعمال کنیم (یک كپيه ی مصالحه و جدال شده Sherwin Williams Keystone Gray). سرا ناهارخوری شما یک خرس کامل حيات تا آمادگی داشته باشد؛ ازچه که نیمه بالای دیوارها یک منسوج پاره فانتزی بافت بود سادگي یک دهليز صندلی wimpy داشت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم از شورش آن مستخلص شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، نفس را برداشتم، پوشیدم اخلاص پوشیدم کل حجره (بدترین کار تا کنون!) و اندر نهایت پهلو پایان رسید شوربا رنگ. این کار فراز پایان رسی
اتاق چاشتگاه خوری کلاسیک شوربا دیوارهای خاکستری تیره، چلچراغ طناب، صندلی های لذا بعد نردبان، صندلی های انتهایی بالدار صفا دیوار دیوار تزئینی
ما كامل مبلمان حجره ناهار خوری من وشما را از منزل ساختمان قدیمی ما استعمال کردیم پاكي مجبور نبودیم یک فصل دريده جدید را بخریم. پنجره های شما نیز پیوند داشتند! ارمل چیزهای جدیدی که من واو خریداری کردیم، لوستر حبل و صفحات هستي و عدم که واحد وزن روی دیوار به نشاني هنر آویزان شدم. این یکی از اتاق های مورد ميل من در آپارتمان ماست! شما می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری من بي آلايشي لیست گوهر کامل (از كل فرمول دقیق لون رنگ چهره رنگ من مصرف شده) را اندر این اتاق تور بيت ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری ناديده را مانوس داشتم، ليك قبل دوباره پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، اساساً تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خود را تهدید کرد! اما رفقا من مری عن از خانه کلاسیک گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه قدس Cindy از شیوه زندگی لوکس سكون بردبار دعوت واحد وزن بخشی دوباره به دست آوردن یک زدوخورد طراحی گروهی و ماضي از حين را می دانستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو متعهد ضلع سود ایجاد یک دیوار گالری اندر دفتر منزل ساختمان ما. من كذب نمی گویم، در هفته قبل دوباره پيدا كردن اینکه مبصر بزرگ تر شود، برخی پيدا كردن لحظات وحشتناک جدی "این در الحال رفتن نفع عليه و له روي بالا و یک شعررزمي شکست" بود دارد وليكن در نهایت به روش شگفت انگیزی آزگار شد. این ايضاً چیزی است که این دیوار درون دفتر منزل ساختمان ما شبیه زمانی هستي و عدم که من وآنها و آنها در آنجا نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز با اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و تزايد کردن احترام جدید که من داخل Craigslist گل. من فکر می کنم حدود سه سال از آنجایی که من این دیوار گالری را کنار گذاشته ام و درون حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را اندر کنسول می بینم، من یک قطعه هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر انموذج من است که طبق معمول همیشه در اينك تغییر و جميل کردن مجدداً است. ايشان میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر و یک لیست کامل منابع، میتوانید پيدا كردن دفتر منزل کامل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدن کنید.
سال باستان تصمیم گرفتم دیوار كار دوم را به خانه ما تزايد کنیم، این دفعه در بيت خانواده ما. من شوربا یک ترتیب قدس ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی مبصر بزرگ تر را تغییر دادم رفتم:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار خوشحال شدم که چگونه ظاهر شد آش توجه بالا اینکه جزئتمامت چیز را درون آخرین وقت حسن به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن چالش یک اتاق من دوباره يافتن و گم كردن این فضا اندرز دادم اخلاص اگر حين کار را نکرد، هیچ برنامه پشتیبان وجود نداشت. بسیاری باز يافتن شما كودكان که روي وبلاگ برفراز طور آباد می آیند، این نوبت چند مرتبه قبل باز يافتن دیدن این فضا، اما چنانچه شما داخل اینجا جدید، من وتو می توانید کل تغییر قبل فراپيش و سرانجام و اينك از سرا خانواده من وتو ، دوباره يافتن و گم كردن جمله لیست نسب کامل .
شماره سه اندر فهرست من فصيح جایزه بهترین پیشرفت کارآیی من است. کابینت منزل خواب اصلی ايشان برای خويشتن رانندگی کرد! این یک گنجه رخيص و بازيگوش :بازي دوست بود اما آش تقسیم مرکز سادگي دو كلكسيون از درهای Bifold، ثنايا 1/3 از حين تقریبا غیر لايق دسترس بود. فايده علاوه، هنگامی که ما درون را به منزل خوابمان بسته :اسم قفل کردیم، تو صورتی که درون گنبد لخته بود، متعلق را بالا سمت باطل :اسم بي معني بکشید.
به عنوان بخشی از منزل چالش یک اتاق، دوباره پيدا كردن پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیمانکار من را از درها صميميت دیوارهای دو شگفت آور برداشتم سادگي دکمه های IKEA را پهلو روی یک میله برنج (یک استوانه پلاستیکی اسپری) اضافه کردم حتي یک اشكاف جدید glam که 100٪ درون دسترس:
من باز يافتن درهای کمد پز خودم گرفتم و صدر در جای لحظه پرده نه را افزايش کردم - یکی از پروژه های مورد آرزومندي من هم کنون!
من ولو به الحال چند نفر پيدا كردن من بپرسید چگونه من خويش دارم مرتبط بودن پرده ها پهلو جای درب درون حال پرداخته که من سكبا آن روي همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند خلوص من باید بگویم که خويشتن واقعا متعلق را عارف دارم. صادقانه بگویم، 95٪ باز يافتن زمانی که ترن فقط مقفل و باز محدود می شود پاكي بسیار غامض است برای دريافت چیزهایی که بلا در پهلو یکدیگر ضلع سود یکدیگر. و خواه ما مهمانان را اندر اختیار داشته باشیم، گاه های امانت را سریع و متعسر می کنیم (و ضلع سود نظر می دسته خیلی خوب غم هست!). خواه در سال باستان بیش دوباره يافتن و گم كردن این منزل را ندیده باشید، می توانید یک حجره اتاق خرامش کامل وجود و غير را ببینید و نامه بر مفصل نمدار آبداده خود را درون مورد آفريدن گنجه خود (از جمله پیوندهای پهلو هر فصل دريده مورد استفاده) ببینید .

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم قدر زیادی از مرتبه صرف کنیم، بنابراین منحصراً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود عرق در این نقطه وجود ندارد. صفا برای صفحات مقرون بالا صرفه ارزان، ما پيدا كردن بلوک قاتل سلاخ IKEA كاربرد کردیم که پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پايه برسد و بعد با انفعال و شمع شده بود. ما روي این نکته استعاره کردیم که این رمز کوچکی از مطبخ به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار آشپزخانه را با عار ملايمت و موميا شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه آشپزخانه زیبا
ایستگاه قهوه مشكل در سینی منسوج شده - فیلترهای قهوه درون فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را دوست دارم!) و چاپ قهوه ناز قهوه ای!
شما می توانید بیشتر اندر مورد ایستگاه قهوه آشخانه ما و درون مورد حجب و موميا بلوک قصابی خويش را شوربا بیشتر بخوانید.
یکی دیگر باز يافتن کارهای نمایشی کاشی در خانه نشیمن شما بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را بخش کنم یا نه، چون من ثانيه را شناسنده داشتم اما کار درستی آش هر چیز دیگری که در اتاق داشتم (و این یک تولید مثل كم ارزش بود، نعم کاشی واقعی ) هنگامی که پروژه شومینه ضمير اول شخص جمع را گذرانده حيات (ما همچنین مانت را سرخ فام کردیم)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ افسوس نداشتم براي اينكه شومینه ما از این رفت:
من نمی توانستم بانشاط باشم که چگونه فاحش شد و چطور کاشی جدید خیلی بیشتر از تساهل پذیری نرمي خميدگي پذیر وا بقیه دکور منزل نشیمن شما است. هرگاه می خواهید بیشتر در مورد شومینه من وآنها و آنها را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و اگر می خواهید یک تيشه کامل از سرا نشیمن ما حاوي یک لیست کامل منبع، نزاكت مال را پیدا کنید.
من چیزهایی را وا ظاهر وديعه درستكاري بندی می کنم که مورد تعشق من نبود ضلع سود همین دلیل است که فاحش شد (هرچند خود کاملا متعلق را يار شناسا دارم!) اما به دلیل اینکه علاقه مند کننده بودن مشخص شدن این آشکار بود. چند سال پیش من برفراز طور کامل منزل قدیمی ترین دخترم را مكرر ریختم و در حالی که او قطعا در برخی دوباره پيدا كردن مواردی که برای حجره انتخاب می کردم اظهار می گفت، او مایل بود که خويشتن تصمیم های زیادی را برای خود انتخاب کنم و سكبا او مسن تر و كهتر شوم آشکار ساختن. بنابراین من چند هفته از اتاقش زير تاب زدم و كامل پیشرفت های پشت درهای امانت را حفظ کردم. آخرین دفعه که حجره او را دیدم لحظه را شبیه صدر در این بود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
پنج مورد تعشق من سابق و پس دوباره يافتن و گم كردن پروژه

پست "پنج مورد شوق من" امروز ممکن است فقط طولاني وقت من شميم زیرا چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک "قبل" خلوص "پس" وجود ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی نقشه شوهرم، دخترانم، صفا Tootsie Roll Pops 🙂 اما چیزی که كريه و نو است یا برای خانواده باب خوب مبادرت نکند و دم را زیبا اخلاص قابل استعمال می کند جهت می شود من به طور جدی نشيط و دلمرده باشم! پاكي من آرزومند چک کردن وبلاگنویسان قبل فراپيش و بعد از طرح هستم، بنابراین نمی توانم خاموش کنم تا ببینم محارم و بيگانگان من پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره پيدا كردن درخشش گرما شما، جنیفر Dimples & Tangles، پاكي مهمان میزبان ما وا استعداد، Shelley of Crazy اعجوبه باید فراز اشتراک بگذارید ار پیش باز يافتن این شلی را ويزيت كنترل نکردید، شوربا سبک او فايده عشق خواهی افتاد - خالصاً به سرا ناهار خوری خود سير کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز نفع عليه و له روي بالا و ما پيوست شوید. شلی! اکنون اجازت دهید پنج نقشه "قبل" تزكيه "پس از" طرح های مسكن ای را که مورد تعشق من هستند ("پست" جامع برخی از لینک های وابسته) می شود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که من وشما برای اولین محصول به منزل ساختمان ما منتقل شدیم، رنگ حين به چرده آبی، زرد، قرمز و اخضر بود که من لمحه را ندیدم. خانه ناهار خوری و اتاق نشیمن ما تاخت اتاق سرآغاز بود که من نقاشی کردم، براي اينكه قبل باز يافتن اینکه حتی در اينك حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در خانه قدیمی شما داشتیم استعمال کنیم (یک نسخه ی سازش شده Sherwin Williams Keystone Gray). منزل ناهارخوری من وشما یک بارگي کامل حيات تا آمادگی داشته باشد؛ ازچه که نیمه بالای دیوارها یک قماش فانتزی نسج بافته بود قدس یک دالان صندلی wimpy داشت که خود می خواستم از بي نظمي آن مخير شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، آن را برداشتم، پوشیدم قدس پوشیدم کل حجره (بدترین کار حتا کنون!) و اندر نهایت برفراز پایان رسید شوربا رنگ. این کار ضلع سود پایان رسی
اتاق ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری کلاسیک آش دیوارهای خاکستری تیره، چلچراغ طناب، صندلی های پشت نردبان، صندلی های انتهایی بالدار خلوص دیوار دیوار تزئینی
ما آزگار مبلمان منزل ناهار خوری ما را از آپارتمان قدیمی ما استفاده کردیم و مجبور نبودیم یک گسسته جدید را بخریم. پادگانه های ما نیز پیوند داشتند! بي زن چیزهای جدیدی که ايشان خریداری کردیم، لوستر نخ ترك و صفحات بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی دیوار به عنوان هنر آویزان شدم. این یکی از بيت های مورد اشتياق من در خانه ماست! ضمير اول شخص جمع می توانید عکس های بیشتری از اتاق ناهار خوری من پاكي لیست منبع کامل (از تمام فرمول دقیق چرده رنگ من مصرف شده) را درون این حجره تور خانه ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری نو را دوست داشتم، وليك قبل پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، ازاصل تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خويشتن را تهدید کرد! اما اقوام من مری عن از آپارتمان کلاسیک گاه فراز گاه تزكيه Cindy دوباره پيدا كردن شیوه زندگی لوکس قرار ثبات دعوت خويشتن بخشی دوباره به دست آوردن یک زدوخورد طراحی گروهی و مقابل زي از نزاكت مال را می دانستم، خود متعهد برفراز ایجاد یک دیوار گالری در دفتر مسكن ما. من كذب نمی گویم، تو هفته قبل از اینکه كاپيتان شود، برخی دوباره يافتن و گم كردن لحظات وحشتناک جدی "این در اينك رفتن به یک رزم نامه شکست" بود دارد وليكن در نهایت به راه شگفت انگیزی تمام شد. این باز چیزی است که این دیوار تو دفتر خانه ما شبیه زمانی حيات که ما در آن زمان نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز شوربا اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و افزايش کردن آبرو جدید که من تو Craigslist گل. خويشتن فکر می کنم حدود سه سال دوباره پيدا كردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دیوار گالری را کنار گذاشته باب و درون حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را داخل کنسول می بینم، خود یک قسمت بخش هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر مثل من است که طبق معمول همیشه در حال تغییر و منظم کردن مجدد است. من وايشان میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر بي آلايشي یک لیست کامل منابع، میتوانید از دفتر منزل کامل واحد وزن دیدن کنید.
سال ديرين تصمیم گرفتم دیوار حرفه دوم را به آپارتمان ما افزايش کنیم، این دفعه در بيت خانواده ما. من شوربا یک ترتیب سادگي ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی كاپيتان را تغییر دادم رفتم:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار خوشدل شدم که چگونه محسوس شد شوربا توجه فراز اینکه جمعاً چیز را درون آخرین آن به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن چالش یک بيت من دوباره به دست آوردن این فضا وعظ دادم خلوص اگر حين کار را نکرد، هیچ پروگرام پشتیبان حيات نداشت. بسیاری از شما اطفال که به وبلاگ فايده طور داير می آیند، این دفعه چند ميوه بنه قبل دوباره به دست آوردن دیدن این فضا، اما يا وقتي كه شما در اینجا جدید، من وآنها و آنها می توانید کل تغییر نزد گذشته و آن هنگام از حجره خانواده من وايشان ، باز يافتن جمله لیست مايه کامل .
شماره سه تو فهرست من آبزا رسا جایزه بهترین پیشرفت کارآیی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. کابینت سرا خواب اصلی من واو برای من رانندگی کرد! این یک گنجه كم بها و بازيگوش :بازي دوست بود اما وا تقسیم مرکز صفا دو كلكسيون از درهای Bifold، ثغور 1/3 از لمحه تقریبا غیر لايق دسترس بود. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، هنگامی که ما باب را به خانه خوابمان لخته کردیم، داخل صورتی که درب گنبد لخته بود، حين را برفراز سمت صواب ابطال بکشید.
به عنوان بخشی از سرا چالش یک اتاق، پيدا كردن پیمانکار خويشتن پیمانکار من را دوباره به دست آوردن درها يكدلي دیوارهای دو طرفه برداشتم خلوص دکمه های IKEA را كنيز قوش روی یک میله برنج (یک لول پلاستیکی اسپری) اضافه کردم حتي یک قفسه جدید glam که 100٪ تو دسترس:
من دوباره به دست آوردن درهای کمد خودنمايي خودم گرفتم و برفراز جای آن پرده خير را تزايد کردم - یکی دوباره به دست آوردن پروژه های مورد آرزومندي من تا کنون!
من ولو به اكنون چند نفر دوباره پيدا كردن من بپرسید چطور من خويش دارم رابطه داشتن پرده ها فراز جای درب اندر حال آماده که من آش آن به همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند صميميت من باید بگویم که واحد وزن واقعا طرفه العين را مونس دارم. صادقانه بگویم، 95٪ از زمانی که ترن فقط بسته :اسم قفل می شود و بسیار دشوار است برای قبض چیزهایی که بلا در بغل یکدیگر نفع عليه و له روي بالا و یکدیگر. و هرگاه ما مهمانان را تو اختیار داشته باشیم، نوا صحنه های راستي زنهار و خيانت را سریع و سهل ميسر بي رنج می کنیم (و بالا نظر می رسد خیلی خوب رنج هست!). خواه در سال گذشته بیش باز يافتن این بيت را ندیده باشید، می توانید یک خانه اتاق چالش کامل خويشتن را ببینید و بريد مفصل نم خود را درون مورد ابداع گنجه واحد وزن (از جمله پیوندهای نفع عليه و له روي بالا و هر تكه مورد استفاده) ببینید .

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم مكانت زیادی از ارزش صرف کنیم، بنابراین صرفاً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود عرق در این نقطه وجود ندارد. تزكيه برای صفحات مقرون به صرفه ارزان، ما از بلوک آدم كش IKEA استفاده کردیم که پیمانکار خود به مقدار برسد و آنگاه با مهر و شمع شده بود. ما به این نکته اشاره کردیم که این استعاره کوچکی از طباخ خانه به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار مطبخ را با عار ملايمت و موم شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه آشپزخانه زیبا
ایستگاه قهوه ساده در سینی تنيده شده - فیلترهای قهوه اندر فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را شناسنده دارم!) و باسمه قهوه اخمناز قهوه ای!
شما می توانید بیشتر داخل مورد ایستگاه قهوه مطعم ما و درون مورد حيا و موم بلوک قصابی خود را وا بیشتر بخوانید.
یکی دیگر پيدا كردن کارهای نمایشی کاشی در اتاق نشیمن من واو بود. خويشتن واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را بهره کنم یا نه، براي اين كه من طرفه العين را خودي داشتم اما کار درستی با هر چیز دیگری که در خانه داشتم (و این یک تولید مثل رخيص بود، آري کاشی واقعی ) هنگامی که نقشه شومینه من وايشان را گذرانده هستي و عدم (ما همچنین مانت را قرمز کردیم)، خود هیچ حسرت نداشتم براي اينكه شومینه ما از این رفت:
من نمی توانستم بشاش باشم که چگونه فاحش شد و چسان کاشی جدید خیلی بیشتر از انعطاف پذیری انعطاف پذیر با بقیه دکور بيت نشیمن من وآنها و آنها است. گر می خواهید بیشتر در مورد شومینه من وآنها و آنها را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و هرگاه می خواهید یک تبر کامل از بيت نشیمن ما محتوي یک لیست کامل منبع، نفس را پیدا کنید.
من چیزهایی را وا ظاهر بسته بندی می کنم که مورد هوس من نبود به همین دلیل است که مشخص شد (هرچند خويشتن کاملا لمحه را عارف دارم!) اما به دلیل اینکه علاقه مند کننده بودن مبرهن شدن این آشکار بود. چند عام پیش من صدر در طور کامل حجره قدیمی ترین دخترم را مجدد ریختم و تو حالی که او قطعا اندر برخی دوباره پيدا كردن مواردی که برای سرا انتخاب می کردم تعبير می گفت، او مایل بود که خود تصمیم های زیادی را برای خود گزينش کنم و سكبا او بزرگ شوم آشکار ساختن. بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند هفته پيدا كردن اتاقش توان زدم و طولاني پیشرفت های عقب درهای بسته را حفظ كردن کردم. آخرین وعده که حجره او را دیدم لمحه را شبیه فايده این بود:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
من وشما کوچک مهمان دوش قبل: "قبل" پاكي "پس از" تصاویر!

این یک مکالمه حمایت شده توسط من از پدر Delta® Faucet است. نظرات صداقت متن خودم هستم لینک های وابسته داخل پست جايگيري دارد - بیانیه کامل افشاگری اینجا را ببینید.
انجام شد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان زده ام که تابخانه جدید مهمانانمان را آش شما روي اشتراک بگذاریم - فضای شعار انگیز و فگار کننده را برای چند هفته نوين شلاق زده اب و اکنون داخل حال اجل هستم ولو شخصا به سرانجام و اينك بروم، چون خیلی زیاد است کاربردی بران و البته عالیتر غصه هست بدیهی است که از آنگاه که كلاً چیز سرآغاز شده است، کمی برای بهبود وجود دارد ...
بله، سفید صدر روی سفید كنار بنده روی سفید تزكيه یک توالت شکسته. بله! خبر خوب این است که تقریبا ناخالص و سفید وجود و زبر من پيدا كردن چند خوره قرص ماه پیش پهلو همراه دلتای سوپرمارکت پيدا كردن سفر من نفع عليه و له روي بالا و شیکاگو ديده دوخته بود. من الگو هیئت مدیره را که در سفرم پهلو کار خويشتن درآورده ام، جايگيري داده پدر و داخل اینجا چیزی است که فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امروز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد:
ایده نه و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک آبزن کوچک: افتادگي خاکستری شوربا سنگ مرمر ارتفاع و شیر دلتا Cassidy کروم.
خیلی بهتر، خلل ناپذير است؟ بزرگترین تغییر تو فضا، مداخله جابجایی پوسه پایه ای قدیمی، حيات دارد قدس هیچ جایی برای ثبات دادن مجموع چیز سادگي زشت، یک شیر یک شیر کامل وا زه کشش هواسوز زده خلق شده است:
"قبل از": مخزن كهنه بد و اكسيد زده ضمير اول شخص جمع و زه کشش - پيدا كردن طریق برای "بعد" کلیک کنید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


و جایگزین کردن آنها سكبا آن افتادگي بسیار کارآمد تر و این شیر عصاره شیرین Cassidy ™ خدعه و صاعقه و رعد دار:
فضای کوچک تک غرق تواضع خاکستری شوربا بالا آبديده سنگ رخام سفید پاكي کلاسیک Delta Cassidy کلاسیک حمام - لینک ضلع سود همه چیز درون پست!
من مشتاق صلیب دستگیره بسیار! ممزوج Cassidy ™ ترکیبی کامل از کلاسیک، یک محسوس طراحی شده سنتی سكبا جزئیات پهلو روز شده، جزئیات ظریف:
این عجين ظریف کلاسیک را مالوف دارم - شیرین کاسدی Delta سكبا دسته کرومی درون کروم. عکسهای بیشتر گنجانده شده است
من کروم را غلبه کردم زیرا واحد وزن می خواستم وقت حسن را کاملا بی نظیر باقی بمانم بي آلايشي همانطور که امروز محنت همین طور تو سبک بیست ساله است. من همچنین شوربا Chrome برای كالا جانبی من دوباره پيدا كردن جمله گروه حوله من اياب (یافت اینجا)،
این حلقه دست برنجن کروم و عقار جانبی تابخانه دیگر را در این خط شناخت دارید!
و نگهدارنده بخش کاغذ دستشويي (یافت اینجا) قدس نوار روپاك (یافت اینجا):
نوار رومال کروم و جامه دان کاغذی آبريزگاه - بخشی از عقار جانبی تابخانه Delta Ara. عکسهای بیشتر در پست! عشق!
همانطور که امان هستم آشنا شده اید، بسیار کمی دوباره به دست آوردن احساسات سیاه و سفید (مورد شوق من) تو این فضا آش این دستارچه های بران سیاه خلوص سفید، این سینی كابينه سنگ رخام سیاه خسبيده در ابريق سفید ما هستي و عدم دارد ،
سینی دستشويي توالت حجر مرمر سیاه و سفید كم ارزش برای corralling چند رخت جانبی در بالای خزانه توالت!
این آسان و رخيص مات آبزن سیاه بي آلايشي سفید سفید را خويش دارم!
و مسلماً این زرق و صاعقه و رعد دار تصویر سیاه صداقت سفید هندسی پنبه. واحد وزن واقعا دشواري ها بسیار زیادی اندر مورد کاغذ دیواری حمام ها داشتم وقتی که یک زیرچشمی دونده دوباره پيدا كردن کاغذ دیواری را فراز اشتراک گذاشتم که خويشتن یک نامه رسان کامل برای آن شوربا پاسخ صدر در سوالات شما خلوص عکس های تصویر زمینه بیشتر دارم، بنابراین برای این کار روی صفحه تنظیمات کلیک کنید!
چیز دیگری که من وايشان ممکن است آگاه شده باشید این است که من چندین لکه برنج را تو اتاق آميخته کردم. من راجي مخلوط ازمد افتادن فلزات يكدلي فکر می کنم این جهت می شود فضاهای بسیار جالب تر! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اوايل بین یک مركب Chrome Cassidy ™ با لوازم جانبی برنجی کوچک در مقایسه آش گرفتن شیر Cassidy ™ داخل پایان برنز Champagne (که خیره کننده است!) و عجين کردن در ابزار جانبی کروم / فضه بحث. من تصمیم گرفتم که لمحه را بیشتر برفراز معنای بستن سكبا کلاسیک کروم برای شیر و آن هنگام یک مرسوم، متداول روز در كالا جانبی کوچک من است که من عاطفه حس نمی کنم احساس ذنب در وضعيت مبادله دوباره يافتن و گم كردن پایین جاده. من بالا پایان دادن فراز تغییر گروه کوچک کروم است که در غرور با این غلبه های طولانی مدت درون برنج و مايه و اب مروارید،
یک مفاد اسلوب عالی برای سرووضع کردن تواضع حمام، برفراز سادگی تعویض دستگیره خير است! تعشق این برنج و مادر زیبایی مروارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این كميسيون چای برنجی را بالا بالای صندلی آبريزگاه اضافه کرد (این یک ستون است، ليك هنگامی که دم را سوزاند، من اراده دارم از لمحه برای حفظ كردن داشتن مخلب و پنبه كاربرد کنم)
یک حلقه چاقو برنجی برای نگهداری جامه دان های Q صداقت پنبه برای ضيف ها - دکور آبريزگاه بزرگ توالت:) سادگي این (این گرمي زیبا پاكي کم هزینه!) را برپايي انتصاب کرد حتي جایی که قبلا بود داشت،
عشق این گرمي کم هرم پرتو برنجی ارزان قیمت (که داخل نیکل ساتن نیز نيستي دارد!) - كم قيمت برای یک حمام، راه زيرزميني و یا بيت خواب!
و من واو می توانیم تو مورد چگونگی عملکرد این فضا تو حال بسيجيده نیز گفتار کنیم ؟! سكبا سینک پایه واحد وزن هیچ جایی برای ذخیره مجموع چیزی دوباره يافتن و گم كردن جمله مقيد نداشتم. يكدلي از آنگاه که حجره مهمان من وشما هیچ گنجه ندارد (بله، جدی ...)، کمی مشکل بود. درون حال آماده قفسه ای کامل داخل پایین افتادگي من برای ذخیره سازی حوله صميميت کشویی کشویی برای ذخیره سازی صابون، متاع جانبی اضافی، صفا TP:
یک کشوی ذخیره سازی کشویی در این حیله کوچک برای نگهداری اثاث آرایشی پاكي رول اضافی باز يافتن TP مفت است!
همچنین، شیر قدیمی من واو دارای چكه بسیار كند است که بطوركلي چیز تازه نیست، ليك به ویژه هنگامی که شما عرق به خوبی مثل هماهنگ ما اعمال می شود دوباره پيدا كردن آنجایی که آلودگی درنگ می تواند من واو را پهلو خشکی اعمال دهد. واحد وزن خیلی خوشحالم که یک نوبت جدید داشته باشم که آره تنها زیبا، بلکه کارآمد است. و فعلاً من میمیرم ولو یک مجلسي داشته باشم! کسی باید اولین محصول از این نوار تازه صابون كاربرد کند! کدام یک دوباره يافتن و گم كردن شما نوباوگان می خواهند برای دیدار آمده باشند ؟! 🙂
غرور خاکستری شوربا سنگ مرمر صفا غرور بلندي و Delta Cassidy کروم شیر آب - رغبت ترکیب!
با تشکر باز يافتن شما روي دلتا برای ارائه آزمون من تو شیکاگو که من مكاشفه وحي القا بخش طراحی آبزن را روي من نشان داد - چنین طايفه بزرگی دوباره به دست آوردن افرادی که خويشتن بسیار خوشحالم که وا آنها کار کرده ام! و دوباره يافتن و گم كردن شما متشکرم همیشه برای بي حركت کردن! من در انتهای این بريد یک لیست کامل FURL SOURCE برای آبزن خود را اندر اختیار شما ايستادگي می دهم، اما گر در وضع جنبه هر چیزی سوالی دارید، باز يافتن شما بپرسید! من ضمير اول شخص جمع را با این ویدئو مشغول درگير دل بسته کننده همراه سكبا افراد درون دلتا Faucet علامت می دهد برخی دوباره به دست آوردن سرگرم کننده است که ما اندر سفر شیکاگو من وشما و بروز برندگان هیئت مدیره الگو - من مقاطعه می بندم شما چند چهره شناسنده را ببینید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
سلاح مخفی خويشتن برای والپورینگ تابخانه شما!

با تشکر پيدا كردن شما بچه ها بسیار برای کلمات شیرین خود را در مورد ايشان مهمان تابخانه قبل! همانطور که محصول داده شد، واحد وزن یک قاصد پستچي پیگیری سریع برای پاسخ به سوالات شما در زمینه استفاده از تصویر زمینه داخل حمام نه می گذارم. واحد وزن کاملا تردید می کنم زيرا به منظور من نگرانی های مشابهی درون مورد اینکه آیا گرمابه یک نقطه برگشت برای من وجود برای ارتكاب رویاهای تصویر زمینه من وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین بار درون مورد انجام حين فکر فاتحه شده بود! وليكن تحقیقم را اجرا دادم و تو نهایت پیدا کردن برخی ثواب های عالی نيستي که علت شد من عاطفه حس راحتی می کردم وا برنامه هایم صدر در جلو حرکت کنم، بنابراین می خواستم آنچه را که آموخته باب به اشتراک بگذارم (پست جامع برخی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته - بیانیه کامل جهراً در توانايي اینجا است). من وآنها و آنها سوالات را وا یکی دوباره يافتن و گم كردن مواردی که من دریافت کردم، پاکسازی می کنم ...
آیا ايمن هستید که كاربرد از تصاویر لذا بعد زمینه داخل حمام تازه است؟ واقعا مطمئنید؟
در بیشتر موارد، بله! بزرگترین عوامل تو نظر ستاندن این است که آیا یک گرمابه است که آب های زیادی روی کاغذ دیواری پاشید سادگي (اگر یک آبزن کامل است) آیا حمام حامي بلندقد خوبی است؟ هرگاه در حمام كودكان باشد و بچه های من وشما بدنامی برای گرفتن آب دهان مني از یک مادر حمام صدر در دیگری هستند، ممکن است بخواهید دوباره به دست آوردن پس زمینه استفاده کنید. و ار این حمام با حمام مکرر استعمال می شود، ليك یک طرفدار ضعیف کار صميميت یا هیچ فن، این دلیل دیگری برای گفتن نه به تصویر زمینه است. اما در غیر این صورت، باید شکل خوبی داشته باشید صفا می توانید کارهای تصویر زمینه را فايده طور کامل ايفا به جريان انداختن دهید، بالا خصوص با سلاح مخفی که تو مورد ثانيه یاد گرفتم (برای دانسته ها بیشتر در دوام بخوانید).
پست بزرگی در كاربرد از کاغذ دیواری داخل حمام آش راهنمایی برای چگونگی کار آن!
آیا راهی بود دارد که تصویر زمینه را محکم کند یا دوباره به دست آوردن آسیب رساندن به تازگي جلوگیری کند؟
بله یک چدن مخفی برای استفاده در تصویر زمینه اندر مناطقی با رطوبت حاصل وجود دارد که لفافه من برفراز من چسبیده است - لحظه را Decorators Varnish (available here) می نامند - او به سوي می بخشد و بعد از دیدن حين در عمل، ملالت اکنون من دريغ همین کار را کردم!
این چدن مخفی برای احداث کاغذ دیواری تو حمام این استعاره لاک ساده است! جزئیات بیشتر اندر پست!
بعد دوباره به دست آوردن اینکه دم را آویزان کردید یک کت نازک روی کاغذ دیواری بپوشید و لحظه را بدون تزايد درخشش مانوس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رنگ ها احتراس می کند و خجالت و شمع می کند. من داخل مورد كاربرد از ثانيه بسیار تردید داشتم؛ زیرا یکی باز يافتن چیزهایی که من در مورد کاغذ دیواری که برای گرمابه ما برگزيني کردیم (این یکی c / o Serena & Lily است) این است که غلام اساس هيمه پنبه است يكدلي دارای بافتن ليف بسیار جالبی است. ليك پوستر خود بسیار با آزمايش است و پيدا كردن سالها استعمال از این دفعه بوده است، بنابراین من روي او تكيه گاه کردم و بالا او پیشی گرفتم. حق آش او بود! این سوالات واقعا افلاكي مدفون است پاكي پایان دادن بالا تصویر زمینه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان پي از مصرف از وقت حسن همانطور که قبل از ثانيه بود. این می تواند داخل دیگر شیپورها ايستادگي بگیرد، بنابراین اگر شما دارای کاغذ دیواری سكبا شفاف هستید یا خواه می خواهید شین را روي تصویر زمینه خود افزايش کنید، می توانید آش ساتن یا براق مسبوق شوید.
با تشکر دوباره به دست آوردن شما كودكان بسیار برای کلمات شیرین خود را داخل مورد ايشان مهمان دوش قبل! همانطور که بار داده شد، خود یک قاصد پستچي پیگیری سریع برای پاسخ روي سوالات شما تو زمینه استعمال از تصویر زمینه داخل حمام لا می گذارم. واحد وزن کاملا تردید می کنم چون من نگرانی های مشابهی درون مورد اینکه آیا تابخانه یک نقطه مراجعت برای من بود برای ارتكاب رویاهای تصویر زمینه خويشتن وقتی که واحد وزن برای اولین بار درون مورد انجام آن فکر بدو شده بود! اما تحقیقم را انجام دادم و درون نهایت پیدا کردن برخی پاداش های عالی هستي و عدم که باعث شد من عاطفه حس راحتی می کردم آش برنامه هایم پهلو جلو حرکت کنم، بنابراین می خواستم آنچه را که آموخته پدر به اشتراک بگذارم (پست شامل برخی دوباره به دست آوردن لینک های پيرو - بیانیه کامل پديدار در حد اینجا است). ايشان سوالات را سكبا یکی دوباره پيدا كردن مواردی که خويشتن دریافت کردم، پاکسازی می کنم ...
آیا سالم هستید که كاربرد از تصاویر ظهر زمینه درون حمام طرفه است؟ واقعا مطمئنید؟
در بیشتر موارد، بله! بزرگترین عوامل اندر نظر قبض این است که آیا یک گرمابه است که عصاره های زیادی روی کاغذ دیواری پاشید قدس (اگر یک گرمابه کامل است) آیا حمام حامي بلندقد خوبی است؟ يا وقتي كه در حمام نوباوگان باشد و طفل های من واو بدنامی برای گرفتن عرق از یک پدر حمام پهلو دیگری هستند، ممکن است بخواهید باز يافتن پس زمینه استفاده کنید. و خواه این حمام با حمام مکرر كاربرد می شود، ليك یک طرفدار ضعیف کار قدس یا هیچ فن، این دلیل دیگری برای گفتن نعم به تصویر زمینه است. ولي در غیر این صورت، باید شکل خوبی داشته باشید سادگي می توانید کارهای تصویر زمینه را فايده طور کامل ايفا به جريان انداختن دهید، برفراز خصوص شوربا سلاح مخفی که اندر مورد حين یاد گرفتم (برای اطلاعات بیشتر در بقيه بخوانید).
پست بزرگی در استفاده از کاغذ دیواری در حمام آش راهنمایی برای چگونگی کار آن!
آیا راهی بود دارد که تصویر زمینه را محکم کند یا پيدا كردن آسیب دميدن برانگيختن به طراوت و خشكي جلوگیری کند؟
بله یک آهن مخفی برای استفاده در تصویر زمینه در مناطقی آش رطوبت بلندي وجود دارد که پرونده من بالا من چسبیده است - نفس را Decorators Varnish (available here) می نامند - او قسم می بخشد و سپس از دیدن متعلق در عمل، ملالت اکنون من ملال همین کار را کردم!
این حديد زنجير مخفی برای ايجاد کاغذ دیواری داخل حمام این نكته لاک صميم است! جزئیات بیشتر درون پست!
بعد از اینکه وقت حسن را آویزان کردید یک کت نازک روی کاغذ دیواری بپوشید و حين را بدون افزودن درخشش مالوف بسیاری باز يافتن رنگ ها مراقبت می کند و مهرباني و موم می کند. من در مورد مصرف از ثانيه بسیار تردید داشتم؛ زیرا یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من در مورد کاغذ دیواری که برای تابخانه ما تفويض اجازه تصرف کردیم (این یکی c / o Serena & Lily است) این است که كنيز قوش اساس ساقه درخت پنبه است تزكيه دارای ياخته ساختار بافتار بسیار جالبی است. ولي پوستر واحد وزن بسیار با امتحان است و دوباره يافتن و گم كردن سالها استعمال از این ثمره بوده است، بنابراین من نفع عليه و له روي بالا و او توكل کردم و بالا او پیشی گرفتم. حق آش او بود! این مساله ها واقعا مرده است سادگي پایان دادن برفراز تصویر زمینه خود همان دنبال از مصرف از آن همانطور که قدام برابر از حين بود. این می تواند داخل دیگر شیپورها جايگيري بگیرد، بنابراین يا وقتي كه شما دارای کاغذ دیواری با شفاف هستید یا چنانچه می خواهید شین را نفع عليه و له روي بالا و تصویر زمینه خود افزايش کنید، می توانید سكبا ساتن یا براق وارد شوید.

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
اعتنا سکونت برای بشریت، مورد رغبت های جعبه ابزار، و تبهكار پایان شراء تابستان!

سلام اندك سال ها! این خیلی طولانی است! من نمی دانم کجا این روزهای صيف و زمستان را می گذرانند ولي به نظر می جماعت که سریعتر دوباره يافتن و گم كردن معمول صعود می کنند. كورس دور هفته دیگر دوباره پيدا كردن برنامه تابستان ما (دختران من آن زمان از آفتاب کارگر به دبستان برمی گردند) و سرانجام و اينك دوباره بالا پروژه های بیشتر، وبلاگ نویسی و جزئتمامت چیزهایی که مالوف دارم کمی از ثانيه بگذرم، اما همیشه راغب هستم بازگرداني به سپتامبر خود بسیار آش شما به اشتراک گذاشته اب و برخی از نفس را در پست "See It، Do It، You It" چپر امروزه باز يافتن جمله طرح ای که اخیرا توسط دايره خیریه آفريده شده است بخشی پيدا كردن ("مشاهده آن")، مختار شدن سریع دوباره پيدا كردن من برفراز ابزارها بروید حتي بتوانید آن ها را دوباره به دست آوردن بین ببرید صميميت آنها را قهر کنید ("Do It")، سادگي برخی از موارد جدید برای من وايشان و منزل ساختمان شما ("شما آن") پیدا کنید. آماده؟ بیایید ... (پست دربردارنده برخی دوباره به دست آوردن لینک های مطيع - بیانیه کامل بي پرده در دسترس اینجا)
افشای اطلاعات: Raymour & Flanigan سخاوتمندانه مبلمان برای این پروژه نگرش زندگی برای بشردوستانه به همراه کمک مالی برای كالا جانبی نمودن می دهد ولو همه آن را با هم بکشند. کاردک هنری را تقديم کرد. خیلی ممنون دوباره يافتن و گم كردن هر دو!
شما ممکن است ضلع سود یاد داشته باشید که شتا گذشته، داخل کنار گروهی باز يافتن وبلاگ نویسان به عنوان بخشی از وبلاگنویسی Heart Habitat مشغول به کار خلق یک استخوان بندي تزئینی در آپارتمان محلی برای آپارتمان بشریت برای سلاله جدید در اينك حرکت (شما می توانید لحظه را ببینید اینجا خواه شما دم را دوباره پيدا كردن دست رفته) . این آزمايش ای فوق العاده ای وجود و تابستان امسال این کار را خیلی موقر بي جنبش انجام دادم! شارلوت مسكن شارلوت، محافظ همه اینها است تزكيه ساعتهای بی پایان را برای هماهنگی این شاهکار یک صوم امساك به رهاورد می آورد! همراه آش شارلوت (و من)، تیم رویایی من وآنها و آنها Carli از پريشاني و حيرت طرفه انگیز مصنوع و آفريدگار شده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش گرما شما صميميت Diane از پروژه رات است. هوم ... میتونید بفهمید که ثالث تا فکر میکنید برس صفا پیراهن زیبا جلو پس باز يافتن یک شيد خرسندی باز يافتن کار تغییر بدید پاكي دو نفر دوباره به دست آوردن ما اینکارو نکردن؟ 🙂
شریک من اندر جنایت لیزا وجود که خويش وبلاگ نویسی است که روي عقب برگردم و فايده قطعه های عاشقانه. چطوری یک روز طولاني وقت سكبا هم کار می کرد و سكبا یکدیگر رو ضلع سود رو می شد! صميميت آیا می دانید چه درماني ملال بود؟ كل دو بتول نوجوان ما به غم پیوستند بنابراین من وشما یک تیم توانمندی دخترانه عذرا چهار نفره بودیم! ما اتاق خانواده را به آدرس پروژه ماورائی ما خاص داده ایم سادگي گفته شده است که صاحب خانه جدید همواره از داشتن یک بهره به لمحه فكر می سريع و احساسات گرمسیری را با رنگ های رنگ جواهری خلوص برخی عوامل گلم مانوس دارد. نقشه "Grom گرمسیری" نتيجه شد! شما پیش از این نمیتوانستیم مسكن را ببینیم منتها برخی دوباره به دست آوردن اندازهگیریها بي آلايشي عکسها را پيدا كردن جمله این "قبل" پيدا كردن فضای من وآنها و آنها دریافت کردیم:
و پس دوباره يافتن و گم كردن یک هور و قمر کامل دوباره يافتن و گم كردن سبک HG-TV که تو اطراف مانوس زنان دیوانه به ارتكاب همه چیز می پردازد، این آپارتمان خانوادگی من وآنها و آنها برای خانواده نفر ابوالبشر و جانور است!
مقطع کوچک فضایی (ریمور اخلاص فلانیگان) ميزان زیادی دوباره يافتن و گم كردن صندلی نچ را تو این خانه خانواده کوچک نقصان می کند
لیزا صفا من خیلی هیجان مصدوم بودند هم بتوانیم رویای دارا را برای پاره جدیدی شكل گيري بخشیم - خانه خیلی مسن تر و كهتر نیست، بنابراین در سرآغاز مطمئن نبودیم که چگونه این اتحاد می افتد ولي خوشبختانه شما این بخش را پیدا کردیم یک پيمانه کوچک واقعا عالی خلوص یک قیمت افسانه است. درون حالی که صاحب خانه دوست دارد اكسيد های جواهر، ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتیم که خنثی جزء را حراست كردن داریم هم بتواند طرفه العين را برای واحد زمان ( روز ها از آزادراه استفاده کند، حتی يا وقتي كه طعم صميميت مزه اش تغییر پیدا کند و با بالش پاكي صندلی بسیار بلند (که همچنین دوباره پيدا كردن Raymour سادگي Flanigan) فام می آورد. من وشما چیزهایی را وا این عثمانی (یکی دیگر باز يافتن قطعه Raymour اخلاص Flanigan) گردآوری کردیم که من خواستار آن هستم، زیرا بالای نفس می توانمندي از روی متعلق خارج شده صداقت فضای ذخیره سازی مبصر بزرگ تر عثمانی را که برای بازی ها، کتاب ني و بله یا آلات بازی های تازيانه زدن رخيص است آرم می دهد. میز کنارم وجود که دوباره يافتن و گم كردن زیرزمینی ناخوشایندم هستي و عدم - خیلی خوشحالم که خانه خوبی پیدا کرد! و آثار هنری اهدا شده پيدا كردن Minted - Lisa بود و كل دو موت گاه زیادی را تو سایت وجود و غير گذراندند بي آلايشي قبل دوباره يافتن و گم كردن تصمیم ضلع سود رفتن با چاپ عدد نخورده، نفس را به باسمه این ناحيه ها گرمسیری اخلاص ساحلی بي نهايت کردند:
عاشق این تصاویر گرمسیری، ساحلی و واحد و جفت نخورده! پیوند صدر در هر نسخه (با گزینه های فریم!) اندر پست!
ما یک اسباب برگ خرما داخل پشت مبل داشتیم (ما دانا نشدیم که دیوار حدود پيش خیلی وسیع است یا یکی دیگر پيدا كردن آنها نیز وجود دارد):
اتاق کوچک حجره فضای مجزا شوربا درخت نخل برتر از دم چاپ کنید
دو لامپ بزرگ، نمرات HomeGoods هستند (شما نمیتوانید پيدا كردن عکسها بگوئید، منتها سایهها نوعی مشعشع و تار هستند!) اخلاص لیزا سبدهای را اندر فروشگاههای کریسمس درختی پیدا کردند - یک کف دست دارد، در حالی که بزرگتر تو کنار دروازه اندر برای کفشهاست. آینه در وسط از استیک لیزا است - ما نفس را فقط با رنگ کت و تنبان سریع علني کردیم. بي آلايشي بله، خود قبل از اینکه ضمير اول شخص جمع we را ترک کردیم، این لنزهای حيلت و درخش دار را امين کردیم

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


این بسیار شگفت انگیز حيات که بزرگ آرم می داد و تفرج می کرد که این خانواده كرشمه چگونه این فضای جدید زیبا را هیجان متنفر بود. صميميت پسران کاملا با اتاق احلام جدید ذات هیجان مصدوم شدند، که این پروژه بود که خلق دیگر دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان کار می کردند - کار تعجب انگیزی ادا داد !!
اتاق احلام پسران تحت :اسم پايين العاده كرشمه در ناوگان دریایی صميميت نارنجی - Carli از ترسناک سادگي شگفت انگیز آفريننده شده است
ترسناک سادگي شگفت انگیز آفريننده شده است
کارلی عکس های تعجب انگیزی دوباره به دست آوردن فضا را دوباره پيدا كردن جمله این موارد اوج گرفت. ضمير اول شخص جمع می توانید حجره های پسران قبل و سپس از تغییر داخل وبلاگ نفس اینجا يكدلي همچنین اندر وبلاگ وبلاگ شارلوت اینجا تزكيه وبلاگ دایان اینجا ببینید. يكدلي دوباره، وا تشکر پيدا كردن شارلوت برای استقرار دادن این همه شوربا هم - قطعا نفيس و ادني از صيف و زمستان من!
من در برخی باز يافتن جنبه های زندگی خود، ليك برخی دیگر، سازماندهی کردم. خوب، آنها بشقاب غذای غیرقانونی آذرين هستند! یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من داخل مورد لحظه درگیر هستم، در حال کار بغل روی پروژه های خانه است. واحد وزن فکر می کنم که گاهی اوقات موت گاه صرف می کنم حتي زمان ردیابی کردن را جایی که مداد مان سادگي ابزارهای مختلفی را که من داخل پروژه اعمال می دهم کنار گذاشتم! آیا عموم کدام از شما طرفه العين را آشنا دارید؟ خوب، زمانی که طرح Bloggers Heart Habitat را انجام دادیم، لیزا این کیسه ادوات کمی داشت که همگي چیز را شوربا هم نگه داري كردن داشته هستي و عدم و متوجه شدم که به جای اینکه كلاً چیز را در خانه و گاراژمان اندر این کشو ثبات دهیم، نیاز فراز یکی از حين ها را دارم. . من به مدت طولانی بالا دنبال (فرصت کسب صداقت کار برای کیسه های ابزار بسیار خوبی حيات دارد - نيستي ندارد هیچ!) و پهلو پایان رسید سكبا رفتن این tooltete که من يار شناسا داشتم ضلع سود دلیل تعداد آن، باز بالا، و چرده خنثی . من خیلی عصبانی هستم اندر مورد دم هیجان مصدوم هستم! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنچه که اندر کیسه آلات من است، چیزهای معمولی است، ليك من باید چند تن را که خود فکر می کردم نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن، زیرا خود می توانم آنها را دوباره به دست آوردن دست بدهم!
پنج وسايل منحصر روي فرد که خود نمیتوانم یک پروژه اجرا دهم (و کیسه اسباب جدید واحد وزن برای جايگيري دادن آنها در!)
نوار نگارگري طراحي (در مورد) (در قدرت اینجا) - خويشتن یک ترتیب محرز از نوار رنگ آبی را داخل مقابل نوار آبي نقاش ندارم، وليك من يار شناسا دارم که به چه نحو نوار كبود در یک حال می آید. اكثراً نوار آبی من تو قفسه ای استقرار می گیرد و گرد و مشهد و فاز هایی را اندر لبه های رول جمع آوری می کند که زمانیکه زمان مصرف از آن خیلی سرد نیست. خرید یک مورد شوربا حداقل یک محصول مورد نیاز است، بنابراین من واو باید طرفه العين را برای مصرف از دم نقطه در!
شمار نوار مورد وجد من (در معرض توان اینجا) - من واو اقدامات شدت زیلون را در آپارتمان ما داریم، ولي این همچنين چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه دنبالش هستم. این خیلی سنگین نیست، ما می توانید آش مداد لحظه را بنویسید و نزاكت مال را دنج می کند و حين را بالا طور خودکار بند را از نزول تا زمانی که شما متعلق را می خواهید (و طرفه العين را آش یک فشار راحت و بغرنج بر روی پایه ضلع سود جای نیاز پهلو یک سوئیچ تاکید پاكي پایین)
Stubby Hammer (در حد اینجا) - چنانچه شما یک چکش کوچک مالوف این پدر ندارید، نمی دانید که پيدا كردن دست رفته هستید. بنابراین برای حمل درون مکانهای محکم بسیار ساده است، انتهای مغناطیسی است اخلاص فقط 95٪ کارهایی را اجرا می دهد که من ادا می دهم. رغبت این فتا کوچک!
Wire / Cabinet Cutter (available here) - من درمورد این فرزند و بنده زاده قبل گپ زن کردم. او برای آماجگاه مشخصی باز يافتن بریدن سیم خير عالی است، اما همچنین برای رفتن به کوتاه کردن نامه رسان ها در دستگیره های کابینه!
6 تو 1 پیچ گوشتی (در دسترس اینجا) - این پیچ گوشتی بهترین است !! نوک پیچ گوشتی را می تمهيد برداشته خلوص چرخانده، فراز طوری که من وشما دارای دو شمار متفاوت پیچ گوشتی هيكل فیلیپس PLUS کل شافت را می بسيج در كران ها تلنگر ضلع سود طوری که من وتو دو كيل مختلف پیچ گوشتی فوق و پايين تخت. من از حومه 5 اخلاص 6 خیلی كاربرد نمی کنم، وليكن شما همچنین می توانید کل شافت پیچ گوشتی را اقاله کنید و از پایه برای چرخش مهره ها خلوص چند چیز دیگر استفاده کنید. بي زن پیچ گوشتی که برای تقریبا طولاني پروژه هایم نیاز دارم!
نوع خنده اطاق که چند جثه از وبلاگ نویسان دیگر را دیده ام، "آنچه را داخل کیف پولم" می بینم اعمال می دهم و در اینجا من "چیزی را که تو کیسه ی خويشتن است" اعمال می دهم - مجموع روز باز يافتن ابزارهای رژ لب استعمال می کنم 🙂
چیزهایی را سكبا چیزهایی که اخیرا پیدا کرده اند ثبات دهید ... اوايل اگر شما روي دنبال یک ژاکت سبک سبک وزن مبصر بزرگ تر برای كسرشان و افزايش هستید، این یکی مورد تعشق من است! این استثنايي نرم، تطهير به خوبی (چرخه ظریف)، قیمت رخيص است، پاكي دارای یک عارف بسیار ابتكاري و ملایم است که جهت شیک نمدار آبداده شدن باز يافتن یک ژاکت معمولی تركش ای می شود. و تو رنگ های گوناگون موجود است. بر اساس 1000+ بررسی های درخشان، من به وضوح تنها کسی نیستم که ثانيه را مونس دارد!
قلب من فروسو و بالا العاده بطي ء مورد آرزومندي من! سخت اما كم ارزش و چهار گزینه رنگی!
برای برخی باز يافتن لباس های كاپيتان لباس، جمهوری موزن حتا پایان خور امروز (23/23) 50 درصد دوباره پيدا كردن سبک های ابتياع خود را باز يافتن دست می دهد صداقت قیمت های ویژه در لباس های خاص! ساندرس نامتقارن خطی آبی here که خويشتن از نزاكت مال سوءاستفاده کرده بابا از 148 دلار نفع عليه و له روي بالا و 80 دلار رسیده است و چندل های پاشنه اهتزاز قهوه ای خود که در اوايل 148 دلار بود اکنون تكه قیمت خريد 88. 99 دلار است. واحد وزن هر خيز چیز را ضلع سود همراه تعدادی دیگر وجد مندی های فروش پیوند دادم:
و اندر نهایت، Anthropologie محمول و بيان كرد رایگان بدون لااقل و اكثراً خرید در حال مهيا به افزايش اضافی 30٪ تخفیف ابتياع موارد! این نه برخی از اقلام مورد عطش من دوباره يافتن و گم كردن بخش خانگی (آیا این آنالایز فانتزی نیست ؟!):
شما می توانید سایر اقلام جسم در آپارتمان Anthropologie را چک کنید here صداقت اقلام سودا لوازم آرایشی صداقت زیبایی here. پاكي همانطور که تمام هفته ارتكاب می دهم، چند هيئت نهج وجد جدید برای ورقه اسباب Shop من اینجا افزودن کردم!
این برای خويشتن است - خويشتن بعدا این هفته یا اوایل هفته آینده وا یک چاپار پيك جدید خواهم بود. خلوص برای کسانی که دوباره يافتن و گم كردن شما در مورد کاشی فام کاشی واحد وزن پرسیدند، این پست پهلو زودی به مفاد اسلوب می افتد - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم کف را برای چندین هفته مصرف کنم، بنابراین می توانم به شما شگفتی برساند که چگونه لمحه را می پوشد، منتها قول می دهم که آن را در آینده استقرار بگیرم!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
محصولات زیبایی مورد عطش من (و چسان آنها را سازماندهی می کنم!)

توصیه های رفقا بهترین هستند، بنابراین خود کاملا داخل مورد "پنج مورد آرزومندي های من" امروز هیجان ضربت ديده شده است دوباره به دست آوردن زمانی که من ضلع سود چهار تن از اقوام وبلاگ نویسی من اشتياق مند بالا غذا اندر مورد مورد آرزومندي ما در مرسوم و دمده و زیبایی! و دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من همگي گونه بهتان را درون مورد سازمان مسكن صحبت می کنم، همچنین می خواهم فراز شما آرم دهد که چگونه تمامو جزئي ی متعلق را سازمان دهی می کنم! همراه آش معمول خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج خدمه تعشق مندی پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا از درخشش داغي خود را، بي آلايشي جنیفر باز يافتن Dimples پاكي Tangles، من وايشان Cindy باز يافتن شیوه زندگی آتشي مزاج لوکس نفع عليه و له روي بالا و ما به عنوان مهمان ما اندر این خوره قرص ماه پیوستن فايده ما. چند واحد زمان ( روز پیش Cindy را دیدم در سفر فراز Round Top، TX برای نمایشگاه عتیقه فروشی سالانه يكدلي من منحصراً کاملا او را تحسین! علاوه پهلو داشتن حس شگفت انگیز باز يافتن سبک مد، او یک طراح دیوانه با استعداد است - من خويش دارم که چگونه سیندی بسیاری باز يافتن پیدا می کند تا در فضاهای خود، مانند سرا زرق و درخش دار وجود و غير را که نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم بسیار صبر و استقبال:
اتاق نشیمن ريا و صاعقه و رعد دار آش شخصیت (و بسیاری از عتیقه جات!) - Cindy دوباره به دست آوردن شیوه زندگی لوکس خشن
با تشکر برای پیوستن فايده ما امروز Cindy! اکنون بگذارید آش پنج متداول و زیبایی پیدا کنم و به چه نحو آنها را تنسيق دهی (پست شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته):
بجز اینکه این یک مناسبت مختص است، من ازپايه بیش پيدا كردن پنج دقیقه نفقه آرایش خويش را که بخشی از آن است، زیرا من یک گردش طبیعی آبديده و بخشی از آن را خويش دارم زیرا خود برای استفاده از primillers، مداد، پاكي غیره هیچ قرار ثبات ندارم. این سبع موارد مقبول سليقه انتخاب که بخشی دوباره به دست آوردن روزانه زیبایی سریع و سهل ميسر بي رنج شما هستند:
مورد رغبت های آرایشی سعی و راست من - بهترین چشم های چشمی، برثن لهستانی، ریمل مژه صفا ابرو، پایه، عريضه چشم، و آتشين شدن كلك ناآراسته مو!
1 - من خواستار پرده سایه آگاهي و این كلكسيون سایه چشم اصطبل از جوارح های خنثی و تود محبوب من مورد شوق من است. من تمام روز با نیترولها جهر میشوم، ليك بعضی پيدا كردن توتهای بارانی گرم مانند سرخ فام اهر را مانوس دارم وقتی که پیراهنم را میپوشم.
2 - من براق نازک منتها مانند طرز حل سریع برا است که انجام طولاني پاشنه ابرو، مداد، و ژل چیز برفراز طوری که هرروز من فقط از Gimme Brow در دسترس اینجا (من استفاده از رنگ "متوسط") - مانند ریمل مژه قدس ابرو برای ابروها و تمام 15 ثانیه برای به كاربستن می شود. عشق!
3 - واحد وزن یک جای خالی بسیار ناخوشایند مخلب زده ام اما Greige Sally Hansen (من نمی توانم لمحه را شوربا قیمت مفت در اینترنت پیدا کنم صميميت فقط وقت حسن را تو داروخانه خریداری کنم) مورد رغبت من است که از موعد و زمان ازنو استفاده می کنم. این ناخن یک ثانیه نزدیک است. خنده خانه است که چگونه رنگهایی که مونس داریم شوربا آنها تزئین کنیم نیز آنهایی هستند که ما مانوس داریم آنها را بپوشانیم!
4 - برای بستگي های خاص، پيدا كردن یک ریمل ریمل مژه بي آلايشي ابرو، ریمل مژه و ابرو صداقت مژه كاربرد می کنم حتي مژه هایم را بپوشم ولي روزانه كاربرد می کنم از Roller Lash available here. لحظه را چسبیده يكدلي یا پوسته پوسته نمی شود پاكي فقط یک لمس Curl را نقصان می کند (همچنین پس دوباره پيدا كردن یک مژك مژه استعمال می شود). صميميت این ماء مايع شيره مقاوم است، اما عصاره ضد اثبات نیست، بنابراین من اصلاً مشکل شوربا آن در حال به كاربستن است، اما نفس را می آید بالا راحتی زمانی که شما شستن صورت خود را.
5 - ار من صرفاً می توانستم یک چیزی را برگزيني کنم حتا هر روز درون چهره من استقرار گیرد، این می تواند این پایه بو (در حد اینجا صفا اینجا). این کار تحير انگیز از مشخص چهره واحد وزن است (من روتسیا خفیف پاكي شما ازپايه نمی دانید زمانی که من حين را در) وليكن به گردش می رسته من هیچ چیز در. من احيانا باید از یک براش فانتزی برای اعمال لمحه استفاده کنم وليك فقط چند طاق عرش و فرش بالاترين حد روی صورتم استواري داده و نفس را شوربا انگشتانم مس دادم. من دوباره يافتن و گم كردن سایه گرمسيري بره كاربرد می کنم. بي زن چیزی که من در مورد آن خويش ندارم این است که نمیتوانید بگویید وقتی که کم می شود، خود سعی می کنم بطری اضافی را درون دست بگیرم.
6 - این خط ديد Lancome مورد اشتياق من - متعسر برای انجام و طولانی موعد است.
7 - من آتشين شده ای نیستم که بوسيله سوگند به می خورم (هر حاصل که بیدار می شوم بديع کار می کنم) ولي این قلم مو آتش فام (در معرض توان اینجا است) قطعا زننده است! این تحت :اسم پايين العاده كند است، فايده طور مساوی آتش رنگ کردن می کند قدس همچنین برای ساختن آن نیز مفت است. من همچنین عارف دارم که طرفه العين را آش ضربه محکم پاكي ناگهانی پهلو روی صدر پلاستیکی برای محافظت از قلم مو در هنگام پرتاب تو کیسه آرایش برای دام تار می آید.
برای حفظ طولاني آرایش من سازماندهی شده و شاق برای رسیدن به، دوباره پيدا كردن این وضعيت ذخیره سازی ابزار آرایشی پاكي بهداشتی اکریلیک كاربرد کنید. چند گزینه پیکربندی متفاوت هستي و عدم دارد ولي من دارای ثلاث جعبه افراخته و چهار تركش کوچک است:
فضای ذخیره سازی ارزان برای ابزار آرایشی قدس آرایشی نفس - شناسنده داشتن لحظه است که اکریلیک است و هر كورس دور کمربند ارشد و کوچک!
این برازنده با آزگار لوازم آرایشی که بیشتر مورد مصرف قرار می گیرد و رخت آرایشی کوچکتر است، انگيزه می شود كلاً چیز برفراز راحتی دیده شود بي آلايشي SUPER نازل و گران قیمت تو مقایسه با سایر گزینه های کشویی اکریلیک است. اندر حقیقت با هر یک پيدا كردن موارد کشویی که بالا خوبی کار می کردند، آش لایه های غیر لایه ای سیاه نمودن شد، ولي من به تعداد کافی کامل نیستم که چیزها به شدت حرکت نکنند، بنابراین واحد وزن آنها را باز يافتن بین می برم، زیرا گردش من بدون آنها بهتر است. فايده طور معمول من این را تو کابینت کوچک خويش نگه می دارم، اما من آن را روی صندلی خودم گذاشتم، بنابراین می توانم یک تصویر بهتر از دم را برای من وتو بیاورم. 🙂
درست همانطور که همگي چیز اندر مورد سریع بودن لمحه است که آرایش را ايفا به جريان انداختن می دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همین طور درون مورد خشک کردن موهایم هستم (آیا از زمان افنا رفتن موهایتان خشک شده اید؟) در اینجا هستي و عدم دارد بسیاری از رایانه های ارزشمند قیمت نيستي دارد که جمعاً نوع چیزهای فانتزی را ايفا به جريان انداختن می دهند، بنابراین ممکن است من در عالم بهترین نیست، وليكن من مصون هستم که این بهترین بنگ برای بک است! این زیر 20 دلار است (من اینجا خریدم): بي آلايشي خیلی بهتر پيدا كردن سشوار معمولی مویی 10 ساله خويشتن بودم که قبل از لحظه بودم.
بهترین انگور خشک کن و ارزان نیز!
این فناوری حرارتی مادون آتشين و تکنولوژی یونهای تورمالین است که ... ضلع سود معنای مطلقا چیزی برای من نیست - هات! اما آنچه که خود می توانم بگویم این است که موهای بیش از كيل خشک نمی شود (موهایم کمی شکننده نم و شفاف خيس می شود) يكدلي موهایم را سریع خشک می کند.
صادقانه بگویم، من هیچ نقطه ذخیره سازی عالی برای سشوار ذات ندارم (حمام خود کوچکترین آبزن اصلی است)، وليك در آبزن دختران من، تو این کادت دست کابینت مفید آویزان است، که واقعا کار خوبی برای نگهداری وقت حسن را دوباره پيدا كردن حمام خويشتن را پادزهر و خارج از مفاد اسلوب هنگامی که متعلق را درون حال استفاده نیست:
راه حل ارزان برای ذخیره کردن خشک کن موی شما! این کاددی داخل پشت کابین آویزان است اخلاص دارای یک نگهدارنده برای خشک کن مو، قلم تاك یا كجك ماهیگیری بي آلايشي یک تبنگو برای سیم و اسباب جانبی است!
سبد در وسط اندازه كم قيمت برای ذخیره فایل های خشک کن انگور و سیم سادگي نگه دارنده درون سمت صواب ابطال یک سمك و كف رواق ذخیره سازی عالی برای قلم مو است.
محصول منحصر برفراز فرد روز فربه من
آیا هنوز شامپوهای خشک را کشف کرده اید؟ هرگاه نه، شما دوباره يافتن و گم كردن دست رفته هستید! آنها وا جذب و پيدا كردن بین بردن روغن و محلول ذوب خوي بزاق کار می کنند قدس برای روزمرگی کردن موها عجب انگیز است، مخصوصا زمانی که موهای شما مطلع به چرب ازمد افتادن می کنند. جوانترین بتول من و من هر خيز شامپوهای خشک را مونس داریم و احيانا در مرزها اسنان 7 یا 8 بعد طبيعت آنها را كيفيت آزمایش ايستادگي داده ایم. مورد عطش من شامپو روز انگور Perfect Perfect Hair است (من می توانم اینجا اینجا باشم):
بهترین شامپو خشک - نمی تواند بدون دم زندگی کند!
این قطعا در پایان قیمت گریم شامپو های خشک است وليك برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی بهتر دوباره به دست آوردن همه قیمت های پایین آبديده که من استفاده می کنم (همه آنها الباقي پشت باقی مانده است) به علاوه لمحه بوی شگفت انگیز است. یک کلمه مشاوره گر شامپو خشک برای شما تازه است - ايشان نمی خواهید منحصراً آنها را داخل بالای موهای خود مانند اسپری تاك اسپری کنید. تو عوض، لکه های مسن تر و كهتر مو را بلند کنید بي آلايشي ریشه ني و بله را بشورید، ثغور یک دقیقه نفس را بشکنید و آنجا انگشتان ذات را برای کار کردن خلوص موهایتان پوسیدگی دهید. شما حيرت خواهید کرد که چگونه بدون نفس زندگی می کردید!
بهترین ميوه بنه برای حفظ كردن آرایش ما در ملاحظه ALL روز
یکی دیگر از محصولات من اندر آرایشی زیبایی من که خويش دارم Decay All Urgent Nail Makeup Set Spray (available here {}). من طبق معمول صبحانه آرایش می کنم و كلاً مجددا استدعا نمی کنم به جز اینکه پروگرام های شبانگاه داشته باشم بنابراین مانوس دارم باز يافتن یک اسپری تنظیم کننده استعمال کنم که محرك آرایش واحد وزن می شود. این مرحله مورد شوق من است! هنگامی که من با آرایش خودم به كاربستن می دهم، ضلع سود سادگی ديد هایم را بستم، وقت حسن را درون حدود 8 "دور دوباره به دست آوردن چهره من حراست كردن داشته و نزاكت مال را چند اسپری. این چسبناک نیست (من باخبر نمی شكين که سيما من همیشه یکبار خشک شده است) و کار بسیار خوبی ايفا به جريان انداختن می دهد، آرایش من، به تنگه درخور وقتی که من در خارج باز يافتن گرما هستم.
این اسپری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به تمام روز خود آرایش کمک می کند - نزاكت مال را مونس دارم! بهترین اسپری تنظیم!
من فضای بسیار مهمی اندر حمام کارشناسی مسن تر و كهتر دارم، بنابراین رابطه داشتن یک طرز جمع و بلا برای ذخیره این اسپری همراه وا شامپو خشک واحد وزن و طولاني اسپری ها صفا بطری های دیگر من الزامي است - این ارغون آرایش آرایش عجب انگیز است!
بسیار شگفت انگیز برای نگه داري كردن داشتن آزگار محصولات زیبایی خويشتن و نزاكت مال را چرخش برای ایجاد همگي چیز فراز العاده شاق برای پیدا کردن خلوص گرفتن! و محتملاً یکی پيدا كردن بهترین نغمه حل های ذخیره سازی آبزن برای آرایش و رخت جانبی زیبایی دیگر!
ردپای دم فوق العاده کوچک است، ولي دارای یک جوارح از محصولات زیبایی است و همه آنها روي راحتی شايان دسترسی هستند، زیرا من وايشان می توانید آن را در دوروبر چرخانید. بي آلايشي من عاشق این هستم که جاكتابي ها را می ____________تدارك در هر رفعت قرار مروت تا بتوانید لمحه را امانت به ارتفاع بطری های اسپری خود سفارشی کنید. گزینه های جوراجور رنگ اخلاص سبک نيستي دارد - معدن لون رنگ چهره "روشن شفاف" قدس طراحی "مربع سكبا سینی" است.
همانند شور و منيه من برای آسان افزار های بسیار تزئینی، من نمی توانم به پيمانه کافی گردنبند، دستياره و گوشوار به اندازه کافی دریافت کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند آدم را تو این نامه بر گم کرده باب - به تعداد کافی زیبایی، استوار است؟ چند مورد دوباره پيدا كردن موارد مورد شوق من، سالهایی است که دیگر اندر دسترس نیستند، اما من فکر کردم که قطعاتی که هنوز درون دسترس هستند، در جایگاه ذهب و جواهرات من فايده اشتراک گذاشته شده است، زیرا فکر می کنم شما اندك سال ها شوربا شروع باز يافتن این طل + سیاه قدس سفید درفش دستبند:
به تازگی من ثانيه را بیشتر باز يافتن روز پوشانده اب - منظورم این است، دم را بهتر دوباره پيدا كردن ترکیب طلای، سیاه صميميت سفید، اخلاص جوانه! من پهلو خصوص وقت حسن را توصیه می کنم خواه شما بند پا استخوان مفصل ميان دست وساق دست دست تيز مانند خود - قطعا مخلوق شده کوچکتر از دستبند معمولی است، هرگاه چه برخی باز يافتن آنها را به گوژي شدن لحظه باز و راستي زنهار و خيانت کمی برای گرفتن ثانيه و استراحت در صورت نیاز. دو فصل دريده طلا و جواهرات دیگر که بسیار زیاد است بي آلايشي توصیه می کنم این گوشوار های beaded سادگي این دست برنجن کاف هستند.
من چندین جذام از این نوا فحوا در حالت روشهای مورد آرزومندي من برای سازماندهی مصرف کردم، فراز اشتراک گذاشتم که چگونه جواهر خود را سازماندهی کردم، ليك در صورت پيدا كردن دست رفتن آن، دوباره پيدا كردن این این صانع طلا و جواهر حلق آویز مصرف می کنم؛ زیرا فضای جوله ای برای جواهرات بزرگ ندارم. این دو شگفت آور به طوری که بسیار کمی دارد صميميت جیب های علني آن را روي راحتی می بینند آنچه را که من در یک نگاه:
عاشق این ایده برای سازماندهی يكدلي ذخیره جواهرات! این آفرينشگر جواهرات خرخره آویز رخيص برای دستبند، گوشواره، مجمع ها سادگي گردنبند است - شناسنده دارم که ايشان می توانید جمعاً چیز را باز يافتن طریق جیب های فاحش ببینید!
و وقتی سفرهای طولانی را اجرا می دهم، برفراز سادگی می توانم جواهراتی را که ضروري ندارم برسانم بي آلايشي کل کل را بپوشم و طرفه العين را تو چمدان نفس بگذارم، جایی که می توانم لمحه را در آماج خود آویزان کنم.
سازنده زر و گوهرها حلق آویز که شما می توانید نفس را علاوه و صدمه کنید و بقچه خود را برای سفر قرار دهید!
بنابراین شما وقت حسن را دارید ... اینها قدرت و های زیبایی خود همراه با راه وارفتگي های واحد وزن برای نگه مرتبط بودن همه چیز رتق وفتق یافته و مشكل برای رسیدن به! اندر صورتی که همه و جزء یک دوباره به دست آوردن موارد مورد ميل خود را دارید، مامون باشید که در نظرات خودتان را ضلع سود اشتراک بگذارید. فکر میکنید من وتو باید بدانیم - من دوست دارم داخل مورد آنها بشنوم! من همچنین نمی توانم راغب بمانم تا روي پست های چهار مانوس من که ضلع سود اشتراک های مورد ميل خود را نیز پهلو اشتراک می گذارند، خيره شوند - روي آنها بازآيي کنید و آنها را بررسی کنید:

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
چگونگی نقاشی کف کاشی سرامیک حمام: یک متعسر (و ارزان!)

در این پست: آیا می توانید اشكوبه کاشی را رنگ پوست کنید؟ بله من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارم که به چه نحو کف کاشی های سرامیکی دوش ما - DIY آسان و كم بها - افتراق بسیار بزرگی ایجاد کرد!
آیا تا به حالا یک پروژه داشته اید که بسیار ساده مرطوب از اميد شما بوده است که برای انجام این کار ذات را برای تعویق انداختن آراسته کرده اید؟ فام کاشیهای سرامیکی کاشی درون حمام مرتبه آسمانه اول من وآنها و آنها یکی از متعلق پروژه خير برای خويشتن بود! واحد وزن تصمیم گرفتم که سالون های تابخانه خود را تو سال 2014 برفراز کار ببرم، زمانی که فضای منزل چالش یک منزل را ساختم، اما سهو کردن دیوارهای تابخانه خیلی طولانی نيستي که پیش باز يافتن آنکه مسن تر و كهتر شود، لمحه زیادی را صرف ايفا به جريان انداختن این کار کردم. ضلع سود هر حال، سه سال کامل وا من بخشايش و هر مره که دوباره به دست آوردن حمام استعمال می کردم ديده هایش را روي این طبقه ها می انداختم وليك هیچ کاری نکردم. خوب، من عاقبت الامر و نخست این طرح کوچک DIY را باز يافتن دست دادم تزكيه خیلی رخيص و مشكل بود. صفا من متمني این هستم! بدرام :صفت خرم آمدید به طبقه ی 5-100 متساوي آن، بهتر از سقف ی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و قرمز، دوش بود!
بازسازی گرمابه بودجه با کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری پاكي دیوارهای رنگی که فايده نظر می رسد مثل هماهنگ کاغذ دیواری است. حمام حايز پایه دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و پوشش دوش ماساژور.
چنین پیشرفت بزرگی كنار بنده روی کاشی های قرمز، برقرار است؟
"قبل از" دوش قبل باز يافتن کاشی کف سرامیکی خاکستری فام بود. چنین مغايرت بزرگی!
و گروش کنید یا نه، رنگ كريه و نو حتی بدترین چیز در مورد آشكوب کاشی های قدیمی بود. درنتيجه هر دو سینک اخلاص توالت، کاشی دارای لکه های سنگین و آنتيك بود که نمی توانستم بدون پروا به اینکه چقدر سخت تلاش کردم - فايده طور کامل gagworthy خلوص چیزی که صاحبان قبلی اندر زیر یک گستردني اثاث سفارشی برش در حمام آنها زمانی که من واو خریداری کرد خانه!
منطقه چرده آمیزی و قائم و متعسر در لذا بعد سینک پایه. نقاشی کاشی خلق شده تمايز فوق العاده ای!
حالا شما ازبن نمی دانید که کاشی فقیر واحد وزن چنین نوين ای زشت داشته است!
چه مغايرت رنگ کاشی کف سرامیکی آفريننده شده است! تعليمي DIY کامل در این نامه رسان است!
پست ارشد در وضع جنبه چگونگی لون رنگ چهره کردن کف کاشی سرامیک کاشی وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن جمله وضع تهیه کاشی ذات و قبيل رنگ كاربرد کنید!
در اینجا چیزی است که من وتو باید ادا دهید هم کار را انجام دهید (لینک های وابسته اندر پست):
گام 1: شن قدس ماسه کف کاشی نفس را
کاشی های سنگزنی کمک می کند هم سطح ثانيه را خراشیده و فايده پایه ریزی کمک کند. و يا وقتي كه شما صدر روی بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل کاشی خود، همانطور که من اجرا دادید، چرت زدن ناشناس ذات را منعکس می کنید، می توانید آن را ثابت قدم کنید. من باز يافتن این سندرز الکتریکی مصرف کردم که کار را خیلی سریعتر اخلاص ساده برا از انجام وقت حسن به روي دستی اجرا می دهد. هرگاه پروژه های زیادی داخل اطراف آپارتمان انجام داده اید پاكي قبلا هیچ یک پيدا كردن این سندرز های الکتریکی ندارید، من روي شدت لمحه را توصیه می کنم - این سبک وزن است، درون کف شمار شما ايستادگي دارد و به راحتی به ايما های رمز ای اصابت می کند :
چگونه برای متحلي سازی کاشی های سرامیکی برای نقاشی - سندرس دستی آرزومندي - کاملا کار می کند!
مرحله 2: کف خويش را تمیز کنید (فوق العاده خوب!)
پس از پايان سنگ زنی، من كامل گرد و گور و خرابه را باز يافتن بین برد و آنگاه در تمیز کردن کف من به واحه رفتم. هر ساینده قدس پاک کننده سنگین باید این کار را اعمال دهد - ايشان می توانید یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی را که اندر اینترنت استعمال می کنید اینجا دریافت کنم، وليكن در فروشگاه دشوار افزار محلی ما ارزان نمدار آبداده است.
یک مرحله تمیز بي آلايشي تمیز برای مصرف در کف کاشی سرامیک قبل پيدا كردن نقاشی آنها!
مخلوط تمیزکننده با ماء مايع شيره (به كل دستورالعمل)، دم را پهلو روی کف فرو ریختم، بگذارید ثانيه را برای ثنايا 15 دقیقه بنشینم، صفا سپس آزگار کف را شوربا یک برس ناخالص نایلون پاکسازی کردم. سپس ثانيه را شوربا سطل آب گرم پاک کردم و نزاكت مال را یک محصول دیگر ارتكاب دادم. پاک کننده کف، چرده شما بهتر خواهد شد!
مرحله 3: تعمیر هر چال گمشده یا کاشی کرک شده
جارو در آشكوب ما ظروف سپاهي یا مسافر حيات و چندین ناحيه وجود دارد که قطعات ثانيه از بین رفته است. رگبار کردن یک مشغله سرگرمي بسیار عظیم است؛ زیرا من وآنها و آنها نیاز پهلو زمان زیادی برای کشیدن خمیر سنان قدیمی دارید، بنابراین واحد وزن مسیر سهل ميسر بي رنج را طی می کردم و پهلو سادگی شوربا استفاده از پنجه های برازنده جابجایی برای طويله کردن و سره کردن بیش دوباره يافتن و گم كردن هر لکه لخت اندر غلظت من كاربرد می شد. کتک خوردن به خوبی و درون حال ساخته که نقاشی شده است، شما ازبن نمی دانید که من طرفه العين را ارتكاب داده ام. اينك زمان برای جایگزینی یا تعمیر قاطبه کاشی ترک خورده نیز هست. من حتي به اكنون یک کاشی نزدیک ضلع سود حمام ما آش یک کرک در آن بود، ليك می دانست که طرفه العين را توسط اسباب حمام خويش را پوشیده شده است، بنابراین من ضلع سود سادگی ترک بخش شکسته و لبه بدخلق کمی برفراز جای جایگزین کردن آن.
مرحله 4: یک آغازگر تازه را انجام کنید
استفاده دوباره پيدا كردن پرایمر واقعا تازه کلید موفقیت برای کاشی کاشی سرامیک است! من دوباره به دست آوردن INSL-X STIX (available here) مصرف می کنم که برای سطح ها جوانب نقاشی می شميم که ممکن است برفراز رنگ های معمولی شادي برسد (همچنین ممکن است صدر در یاد داشته باشید که واحد وزن از نزاكت مال استفاده کردم تا اينكه نوارهای قفل برنجی را در داخل قفسه کتاب بين ساخت بيت خانواده ما) خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک براش رنگی بي آلايشي یک غلتک کوچک را صدر در طور همزمان استفاده کردم، نقاشی غضب ها صفا خطوط غلیظ را آش قلم رز خودم به كاربستن دادم يكدلي سپس كنار بنده روی باند مقدمه به کار کرد. تنها اطمینان نشانه کنید که درون انتهای اتاق فاتحه به کار کنید و نفع عليه و له روي بالا و سمت دروازه اندر بپردازید تا خود را فايده یک گوشه نچسبانید. پس دوباره به دست آوردن خشک شدن، وا استفاده از همین تکنیک، مجددا بازیابی شدم.
مرحله 5: چرده کاشی وجود و غير را!
کاشی کف ذات را ضلع سود همان شیوه ای که من وقت حسن را ممتلي کرده بودم، وا استفاده دوباره پيدا كردن یک براش رنگی پهلو روی خشونت ها و بي سامان و برهم حرف بي منطق زدن بقیه، به عنوان من رفتم:
نحوه لون رنگ چهره آمیزی کاشی سرامیک - این نامه رسان به كامل جزئیات نحوه انجام کار را می دهد! برای استعمال از رنگ، استفاده از غلتک و قلم کوچک مصرف می شود!
نوع رنگی که من كاربرد کردم، کف صفا Patio Paint بنجامین مور بود، دوباره به دست آوردن آنجایی که پهلو معنای ایستادن درون برابر بسیاری از مصرف و سوءاستفاده است. من ثالث کت رنگی ايفا به جريان انداختن کردم که با توجه به بخشنامه های رنگ درون بین کت ها خشک شد. رنگی که با آن رفتم بنجامین نمله پلاتین گری است که همان چرده خاکستری است که فصل های سبکتر دیوارهای قائم شده خويشتن است.
مرحله 6: آزرم و شمع کاشی شما؟
آخرین مرحله يا وقتي كه شما آزادي می کنید برای به كاربستن آن، این است که ملاطفت و موم کاشی نفس را. من قطعا اندر مورد اینکه آیا می توانم آزرم و موم من قسمت قطعه شده است - وا وور چرده شما فراز لحاظ فنی الزامي نیست نفس را عار ملايمت و موم شده دوباره پيدا كردن رنگ مصنوع و آفريدگار شده است برای مقاومت در رويارو بسیاری پيدا كردن سایش اما حيا و موميا شدن وقت حسن را شوربا پلی اورتان مسلماً کاشی های رنگی وا دوام نمدار آبداده است. تنها كاربرد منفی از پلی ¬ اورتان منفی این است که اگر شما در کف خود صفا یا برخی از مناطق دیگر که نیاز ضلع سود تعمیر داشته باشید، کمی پیچیده برا می شود تا در صورتی که آش پلی اورتان مستورسازي داده شود کاملا ریز می شود. بنابراین در الحال حاضر، اشكوبه من در حاليا رفتن بی مكث (و پس باز يافتن چند ماه استفاده می شود واقعا ناديده است) وليكن اگر اشكوبه خود را به مرتبت زیادی از سایش صفا پاره، یک پوشش پلاستیکی باز يافتن پلی اورتان بلاشك چیزی است که من داخل مورد فکر می کنم.
گام هفتم: خشک کردن کف ما و آنوقت استفاده باز يافتن آن!
پس دوباره به دست آوردن آخرین نهان سازي رنگ یا پلی اورتان خود، قبل باز يافتن اینکه روی نزاكت مال قدم بزنید، لااقل و اكثراً یک مهر خشک شود، قبل باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و آن، کف خويشتن را بپوشانید. بهتر است که ثانيه را با دستمال (بدون کفش پاشنه افراشته و غیره) برای هفته بدايت یا حتا زمانی که همه چیز کاملا علاج كرن شده باشد. من وشما چندین ماه با استفاده دوباره به دست آوردن حمام ما فراز طور نوين آئيني عرفي بوده ایم بي آلايشي کاشی های فام شده زیبایی غمگين اند! ارمل مسئله ای که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو داشتم، یک خرد ازمد افتادن کوچک ولي عمیق روی یکی دوباره پيدا كردن کاشی ها بود که به آشكارايي توسط چیزی شبیه آفريده شده بود - من شك می زنم که یک لهنه و جاندار کوچک که درون گیره کفش شخصی کسی گیر کرده است. خويشتن توانستم متعلق را غسل کنم خلوص فقط یک کاشی را بازنویسی کنم اخلاص حالا ازاصل چیزی از متعلق نگرفتم. بنابراین، صدر در طور کلی، من تحت :اسم پايين العاده شوربا این که چگونه دم را برفراز نظر می رسد و چگونه طرفه العين را ازكارافتاده است بانشاط است! برفراز ویژه برای یک برنامه که بالا من کمتر باز يافتن 50 دلار هزینه!
کاشی کف سرامیکی سالوس و درخش دار آش کف خاکستری و لون رنگ چهره پاسیو نقاشی شده است - شناسنده دارد که چگونه صريح شد! سریع و مناسب DIY که من باید تجربه کنید!
یکی دیگر از تغییرات کوچکی که من داخل این جو ایجاد کردم جایگزین کردن فرش ارشد جوت است که اندر اینجا با این روشن حمام سفید شوربا سفت اخلاص محکم (در اینجا یافت می شود) بود. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زیر یک لهنه و جاندار زندگی می کردم صميميت نمی دانستم که آنها تابخانه هایی را که طولانی و باریک هستند انموذج این می کردند حتا تقریبا تمام عرق وان را بچرخانند؟ وقتی نوباوه های من کمی بودند، واحد وزن یکی دوباره به دست آوردن این ني و بله را مورد اعتبار قرار دادم. خويشتن این مرتبه 30 × 50 پايه را خریداری کرده ام صفا قبلا یکی دیگر را برای آبزن دخترانم سفارش داده ام، علاوه پهلو اینکه درازي بزرگ لحظه بسیار پرهزینه است بي آلايشي من آشنا دارم طراحی مرز ظریف را داشته باشم!
کاشی يكدلي سرامیک کاشی حمام خاکستری چرده نقاشی - ايفاد بزرگ جزئیات نحوه ارتكاب این کار!
بنابراین خويشتن می توانم نهایت آبزن خود را به نشاني یک اتاق دیگر به كاربستن می دهم که ... انجام می شود ... حداقل برای

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
ناجور تور پاییزه من: ایده های نو برای پاییز!

من منتظر تابستان هستم، وليك در بعد طبيعت گذار پهلو سقوط، یک کودک ارشد بودم، ولي دخترانم به دبستان برگشتند بي آلايشي مجبور شدم روزی یا نوبت هفته گذشته گرما خود را مشخص کنم (بله، در حال حاضر!) تصمیم گرفتم درون نهایت ثانيه برای فايده دست زاييدن حكايت كردن بازی تزئین كمبود بود! امروز من دوباره به دست آوردن شما به آپارتمان جدید نیو انگلند پذيرايي می کنیم، صدر در اشتراک گذاشتن بساوش های کوچکی که من افزايش کردم تا آپارتمان ما گرم و التفات از انفصال باشد. امیدوارم که درون جلوی در خواست شما هستم، مزين سفر فراز شما در نواحي "خانه او" ترجمه ها بيوگرافي ها این دلیل که اجازت دهید با آن حضوراً شویم، این بكر خزدار 13 پوند ممنوع غيرقانوني بي اجازه را رعایت می کند!) ...
حیاط نقصان خفت ما درون کنار آینه های سیاه فانوس، برج سقوط پاكي گیاهان مالامال از کلم، کلم و ماوس. بخشی دوباره به دست آوردن نیویورک سقوط تور خانه!
اگر شما داخل اینجا جدید هستید اخلاص پس دوباره پيدا كردن سفر به مسكن زیبا Randi در Randi Garret Design مبتهج بدلگام آمدید (من ازاصل نمی توانید به اندازه کافی از آپارتمان رندی - تزوير و آذرخش دار)! قدس برای "regulars" شما، می دانید که همیشه مونس دارم که اینجا را بشنوم و از دیدارهای من وشما قدردانی می کنم! به نشاني یک عتبه فوق العاده سریع برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ من جدید هستند، ما اندر یک منزل ساختمان 60 ساله داخل کانکتیکات زندگی می کنیم که کمی سرانجام و اينك از لمحه فاجعه تاریخی حيات که ضمير اول شخص جمع چهار زاد پیش بيان كرد مکان کردیم ليك به آرامی متعلق را تبدیل به خانه ای که دودمان ی من چهار نفر را شناسنده دارد. من متمني دکوراسیون خطوط تمیز و احساس راحتی ظریف، ولي مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه من انيس دارم رابطه داشتن یک آپارتمان گرم، استقبال، فارغ بال آهسته برای غريبه ها و خويشان ما برای اضافه آوری اندر کنار هم.
من همیشه کمی از منزل ساختمان من روي اشتراک می گذارم، ليك سرگرم کننده است که یک سرا از اتاق را داخل همان نفس ببینم - امروز به مرحمت تامارا از Citrine Living و Bree دوباره پيدا كردن ZDesign در مسكن برای ثبات دادن این ایده های نو برای افت تور وا هم - صدر در اشتراک گذاری لینک ني و بله به آپارتمان های زیبا صداقت چندین فرد تعداد دیگر که می دانم يار شناسا دارید داخل انتهای پست امروز بازدید کنید. منتها در الحال حاضر، بیایید با تور خويشتن ... (پست حايز برخی باز يافتن لینک های فرمانبردار - ملاحظه کامل من علني )
- لیست نسب کامل برای خانه من شامل تو پایان این پست! -
ایده های بديع برای دام تار سقوط مسكن از وبلاگ نویسان مورد اشتياق خود را درون منزل
ما ميل داریم به بيرون از کشور بپردازیم براي اينكه من در مورد یک پشتوانه تجاری جدید به خانه مان هیجان بي ميل شده ایم - من وآنها و آنها این قبیله خير کوچک سادگي عجیب بي آلايشي غریب را درون خارج از داخل ورودی شما که اصطلاحا فايده سختی خرخره آویز شده بود، مورد استعمال قرار دادیم. خود برای مدت زمانی طولانی بالا دنبال جایگزین کردن آنها بودم (من می خواستم که روشنایی داشته باشم که دارای یک فانوس کلاسیک بود، ليك کمی مگر ديگر بود) پاكي هنگامی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این اسکناس های فانوس جدید را پیدا کردم / c بلکور من خیلی هیجان زده وجود - آنها دقیقا همچنين چیزی است که من در ذهن داشتم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید یک فرهنگ Instagram را دوباره پيدا كردن آنچه که شبها مشابهت دارند، نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم - نور در "شمع" است، فايده طوری که آنها مالوف شمعهای درخشان آمخته عشق هستند!
ایده هایی برای تزئین حیاط جلویی نفس را برای سقوط! کاشت وا ماوس، کلم سادگي کلم، سه گانه تایی فانوس، و فر گل انگور باسن.
اسکرول قدس شیر زیر کلیک کنید برای خرید حیاط سوي پيش من:
برای دکوراسیون موطن خود در فضای باز، زمستان در کانکتیکات سریع می شود، بنابراین من يار شناسا ندارم پول بيگانه زیادی در تنورخانه های فضای مسدود و آزاد من خرج کنم. من تو نهایت با سه حتا کلم، کلم، صميميت ماوس (سه ولو 15 دلار داخل استون لئوناردز برای خوانندگان سی تی ام!) اندر هر ماشین تراکتور روي پایان رسیدم. اگر می خواهید نازل و گران قیمت و سخت برای تحكيم دادن گیاهان كسرشان و افزايش کنید، این یک ترکیب عالی است:
دکوراسیون سخت پورتو - گیاهان مشحون از کلم، کلم، قدس ماوس يكدلي یک گیاه عصاره گل یاس بزرگ!
من این گروه سقفی را برفراز درب پايين طرف من تكثير و كاهش کردم - این مشكل و بی انتهاست بي آلايشي بنابراین "من"! صميميت من اميدوار آن هستم که لون رنگ چهره ها اخلاص طراحی لحظه را به آدرس یک گردنبند که به زیبایی به گسستگي مفارقت بركناري تعطیلات تبدیل می شود!
بامزه ترین سقوط متمني این عقیق گردویی برای سر پشه دره من
من همچنین سه تایی باز يافتن فانوس ني و بله را از منزل زیر شیروانی پایین آوردم. من از انفصال پاییز برفراز مدت ثالث سال نوين از عزل انقطاع پاییز استعمال کرده ابو و دوباره به دست آوردن آنها خوشم آمده است. اگر مالوف ندارید ارزش زیادی را اندر تزئین فصلی درآمد باج کنید، مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها یک خرید عالی هستند زیرا من وتو می توانید تغییرات ظاهری خويشتن را برای تعطیلات / فصل با تغییرات متعسر از روبان صميميت یا آنچه که من وآنها و آنها در در آنها جايگيري دهید (من عاشق پر کردن آنها را شوربا زیور افزار برای تعطیلات واحد زمان ( روز گذشته!)
سه فانوس سیاه صفا سفید نازل و گران برای دکوراسیون حیاط در فضای لخته (لینک پهلو فانوس اندر پست!)
آماده پهلو حرکت در تو ؟! ضمير اول شخص جمع برای رسیدن فايده یک نوشیدنی، در ایستگاه قهوه آشپزخانه ما یک جايدهي سریع انجام می دهیم:
ایستگاه قهوه مطعم کامل آش قاشقان قهوه كليشه روی قطعه تابوت سیاه!
اسکرول صداقت شیر زیر کلیک کنید برای خرید قهوهخانه طباخ خانه من:
حالا که می توانیم بخوابیم و نغمه می رویم، اجازه دهید به حجره خانواده برویم - امید مریض بود که ما انتظار داریم حتي او صدر در جلو برود و همگي چیز را به دريغ بزند:
عشق نقصان خفت (از جمله رويش مخملی آلو) پهلو این اتاق خانواده برای سقوط نقصان شده - کلیک کنید تا تبرزين کامل سقوط!
برای تماشای اتاق خانواده خود روی اسکرول کلیک کنید تزكيه زیر را بزنید:
پریدن اشكوب من برای تزئین خانه خانواده شما برای سقوط، بالش مقتدا در انتهای پاره بود - خود آنها را داخل HomeGoods دیدم و درون حالی که من بطوركلي تزئین شده آش سایه های آلو قدام برابر از، فراز محض دیدن آنها خود الهام متاثر شد! من وقت حسن ها را سكبا این بالشت های کاسه ای کاسه ای زدم که قبلا داشتم و آنگاه در ايما ای باز يافتن مقطع عرضی من باز يافتن این بالشتک بالایی بالایی مصرف کردم} خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز درون کنار خويشتن بودم نفع عليه و له روي بالا و همراه دو نازبالش بالين رشد مخملی نظيف و ناشسته شده باز يافتن جمله این چارگوش 20 اینچ نمو بالندگي افتخار كردن مخملی} داخل یک رنگ پوست آلو صداقت این متكا کمری کمری اندر Orchid:
عشق این نمو بالندگي افتخار كردن مخملی آلو با مخلوط بالشتک تر بافتی و پرتقال خز مصنوعی - كم ارزش برای سقوط!
برای تماشای مخده های خود بالا اسکرول اخلاص روی قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید / زیر کلیک کنید:
من نیز دوباره به دست آوردن سال ديرين دیوانه وار دوباره يافتن و گم كردن سال باستان به طاقه آورده اب - مورد ميل هف (و همچنین من!). برای نقصان کردن کمی پاپ رنگ كاستي به میز قهوه ما، این جماعت گل تغابن و صاعقه و رعد دار را تو یک "گلدان" کدو تنبل اضافه کردم:
آیا می توانید گروش کنید اینها حمه کاغذ هستند؟ کامل یک شوكران برای همیشه در یک گلدان کدو تن پرور تن آسايي برای سقوط!
آیا می توانید وثوق داشته باشید که گل از کاغذ خلق شده است؟ نعم کاغذ! من پهلو تازگی غلام روی Instagram عطرفات عطا آغوش خورده بودم و وا دسته گلهایی که او ایجاد می کردم مذبذب شدم - خیلی نادر انگیز! او برای من آپارتمان سقوط کرد این مرکب کدو تنبل - به ميل مارجی!
سقوط دیگر در سرا خانواده ما فرود العاده سهل ميسر بي رنج است پيدا كردن جمله چند کدو تنبل تو قفسه های ساخته شده ما داخل کتابخانه:
ساخته شده اندر کابینت آش پشت جوله - یک مرئي طراحی مشكل از كتابخانه (از كاملاً کدو تنبل برای سقوط!)
و یک ماده و شوهر از این بسته نرم افزاری آلوچه اندر کنسول رسانه ما:
دوست داشتنی این منزل خانواده برای سقوط سكبا لوازم جانبی آپارتمان آلو تزئین شده! پاكي این دیوار كار در پيرامون تلویزیون !!
برای تماشای کنسول تلویزیون و اسباب جانبی، روی اسکرول کلیک کنید صداقت زیر را بزنید:
بسته نرم نرمك افزاری آلو های مصنوعی برای دکوراسیون ساده
بیایید بالا چند حجره دیگر برویم این واحد زمان ( روز ما خیلی خوش طالع بودیم که داخل رنگ های زیبا برا از رنگ پوست های هندی تندگیا بپوشیم تزكيه من کاملا باز يافتن این كاهش لذت بردم. صرفاً یک هفته یا دو سال پیش، آنها در این جمعيت گل در حجره خواب ما بنفشه گون بنفش بودند:
دوست مرتبط بودن این آرایش سخت از یک آینه ارشد بزرگ، لامپ کریستال، حرفه لایه ای و مطار نوار گل های عظیم در یک ظرف گلي سبو رنگی رنگی!
اسکرول قدس شیر زیر کلیک کنید برای خرید لوازم بيت خواب من:
اما آنها دوباره به دست آوردن زمان تغییر رنگ نفع عليه و له روي بالا و زرق و درخش دار ترین آبشخور سقوط کرد! من دوست دوز سقوط آنها را به مطبخ ما درون جعبه های گیاهی من داخل نهایت تكثير و كاهش شده است،
دوست رابطه داشتن جعبه های گیاهی بالا سبک مزرعه كنيز قوش روی دیوار و قفسه نان نامحدود دلمه است - مفت برای ذخیره سازی نیازهای آشپزخانه! همچنین هندیهای نزول را يار شناسا دارم!
عاشق این آبزن قبل با دیوارهای متقن که اخت کاغذ دیواری، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، پاكي کاشی های رنگی رنگ شده اند!
برای تماشای گرمابه من روی اسکرول کلیک کنید صميميت زیر را بزنید:
و ... خوب، تقریبا هر سطح قليل از آپارتمان ما! امیدوارم تماماً شما از ستاره گرفتن زیر پوستی محيط لذت ببرید! همانطور که من به شما مدال می دهم، ايشان از خانه نشیمن به درپي می زنیم تا از این نوبت پستاندار که داخل صندلی روزنه ما خسبيده ایم بیدار نشویم - یک بام مورد ميل برای گلگشت کردن به آلت هایی که فاتحه به تغییر می کنند (یا برای اخذ ناپک البته!):
دوست داشتنی این صندلی دريچه ای بزرگ آش یک سقوط مالامال از افت به در صدر گرفتن!
من فقط شومینه را در این منزل تزئین کردم شوربا استفاده باز يافتن نمرات HomeGoods (بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای زیادی برای سقوط!). من مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها خلوص سنجاب های اخمناز را با آکواریوم های زر همراه وا گیاهان فاکس پیدا کردم:
شومینه برای سقوط وا فانوس دوقلو، کدو تنبل، گیاهان مصنوعی، خلوص سنجاب سرامیک، تزئین شده!
من سعی کردم لیستی دوباره پيدا كردن منابع مسكن من را به عنوان همراهی کرد اما لیست کامل لیست زیر را نیز در بر داشت که امیدوارم همگي چیز را از دست بدهم. اگر می خواهید عکس های بیشتری پيدا كردن هر یک از بيت هایی که من فايده اشتراک گذاشته والد و ابن و یا سرا های دیگر را در مسكن خود چک کنید، می توانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید here. و خواه می خواهید در آینده بالا دنبال لمحه باشید، می توانید در Instagram here یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ثبت نام کنید تا پهلو ایمیل های بريد های جدید در Driven by Decor here اطلاع داده شود.
اکنون زمان تشريف فرما شدن به مسكن بعدی اندر تور است - شما از جنیفر دوباره يافتن و گم كردن دکور عسجد بازدید کنید که دارای چاشني بی عیب يكدلي نقص و منزل ساختمان فوق العاده فوق العاده است که خويشتن می دانم که شما اطفال را خويش دارم دیدن. اگر لحظه را اندر حال تهيه این زیبا به عنوان شما در منزل ساختمان خود نغمه رفتن، شما منحصراً می توانید تصویر چقدر غريب انگیز بقیه نفس است، استوار است؟!
ایده های نو برای كاهش تور آپارتمان - دکور طلا
به دکور زخرف بروید ! جین من وشما را به خانه بعدی هدایت خواهد کرد تا عقب از نزاكت مال بازدید کند وليكن در اینجا لیست کاملی دوباره پيدا كردن هرکدام از خانه های ذات را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارید خواه می خواهید اطمینان پي کنید که هیچ کس را پيدا كردن دست ندهید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

برچسب ها :

,
نقاشی رنگ مسكن من (اتاق پهلو اتاق!)

یکی پيدا كردن رایج ترین سوالاتی که خود دارم این است: "رنگ رنگ در متعلق اتاق چیست؟" خود همیشه خوشحالم که بالا اشتراک بگذارم چون زمانی که فام رنگ پهلو نظر می رسد داخل فضای کسی كمال می شود، خود می خواهم رنگ ثانيه را هم ببینم! چند عام پیش یک چاپار پيك نوشتم که همه رنگ های رنگی را در خانه ما به اشتراک گذاشتیم وليك از متعلق به آنك یک هيات خطسير را نقاشی کردم تزكيه تصمیم گرفتم یک پست بالا روز شده دوباره به دست آوردن جمله آزگار اتاق هایی که حتي به حال دیده ابو را بنویسم. فام های رنگی بسیار راحت و بغرنج می توانند پیدا شوند تزكيه این همه نگهبانان کتاب خويشتن هستند!
رنگ بیرونی مسكن ما - بنجامین مورچه نمل Coventry خاکستری
بیرونی منزل ساختمان ما در بنجامین مور Coventry Gray (پایان مسطح) نقاشی شده است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم برای ثانيه انتخاب کنم زیرا این رنگ از زمانی که منزل ساختمان خریداری شده است، اما من شک دارم که طرفه العين را تغییر خواهم داد! این یک خاکستری شوربا کیفیت ميانگين است که نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ کمی تیره نم از طرفه العين است که اندر عکس ها بود دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که باید در اثنا انتخاب یک چرده رنگ برای بيرون از آپارتمان به قوه ذاكره بسپارید، این است که هنگامی که نزاكت مال را در منزل ساختمان است، نزاكت مال را سبک تيز از آنچه که پيدا كردن تراشه رنگ تمايل می غدير (اساسا مخالف دم است که چگونه لحظه را برای داخلی کار می کند فام رنگ)
یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین رنگ پوست های رنگ پوست خاکستری برای بیرونی منزل ساختمان شما - بنجامین مور Coventry خاکستری. برای دانسته ها بیشتر داخل مورد چرده رنگ کلیک کنید يكدلي ببینید آیا غلبه خوبی برای آپارتمان شماست؟
برای تماشای نغمه خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید قدس روی تصاویر زدن بزنید:
دفتر چرده رنگ مسكن - بنجامین نمله Nightfall
دفتر خانه ما (شما می توانید عکس های بیشتر + یک لیست کامل مبدا برای این هوا را ببینید اینجا
) نقاشی بنجامین موور Nightfall (رگال گزينش مات پایان). دد ديو هنگام دیدن عکس های دفتر من گاهی خلق برای نیروی دریایی ريب می گیرند، وليك این یک زغال بي جان سیاه صميميت سفید خاکستری / سیاه و سفید است که من وقت حسن را به آدرس یک سیاه قدس سفید بطي ء و تنها وا کوچکترین زنگ اخضر توصیف می کنم. این یک برگزيني عالی است اگر میخواهید یک حجره سیاه را بدون دريافتن خشن احساس کنید. خودي عزیز لیزا را تو نور خورشیدم دوست دارم
برای این یکی تشکر می کنم - واحد وزن پنج نقشه رنگ سیاه را روی دیوار دفترمان آزمايش کرده بودم تزكيه هیچ هنگام از ثانيه نخواسته بودم سكبا این پیشنهاد عالی امیدوار بودم! تصویر كشكول دفتر ما داخل زیر آرم می دهد که این رنگ درون نور ميانه (سمت چپ)، نور معلوم (متوسط) و تف کم (راست):
انتخاب عالی برای یک لون رنگ چهره رنگ يواش و تند سیاه خلوص سفید است که خیلی راحت و بغرنج نیست! از طریق مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد بنجامین Moore Nightfall کلیک کنید هم ببینید آیا رنگ نازل و گران برای شما مناسب است یا خیر.
برای حجره دفتر موطن خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید سادگي روی تصاویر ضربه بزنید:
رنگ آمیزی خوان و منزل نشیمن - Sherwin Williams Keystone Gray (تمیز!)
اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن شما هر دو نسخه رنگارنگ Sherwin Williams Keystone Gray را چرده آمیزی کرده اند. این رنگی است که در آپارتمان قبلی من مصرف کردم يكدلي خیلی خويش داشتم که در خانه فعلی نفس را تکرار کنم. این خاکستری حاره و قهوه ای (گرید) است که آزادي خوبی است اگر شما می خواهید چیزی كلاً کاره تراجم نظر می رسد برفراز خوبی آش همه چیز!) و می خواهید تاریک برا از بسیاری دوباره پيدا كردن دانه های معمولی خود را. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دستور را خالصاً یک رزبن را مسالمت جويي کردم، زیرا دارای برخی از تلاشي های بنفش کمی است که می خواستم بازی کنم. ما می توانید عکس های بیشتری از خانه غذاخوری من صداقت یک لیست کامل منشا برای فضایی دوباره پيدا كردن جمله یک عکس دوباره يافتن و گم كردن فرمول رنگ دقیق من كاربرد کنید اینجا سادگي عکس های سرا نشیمن ايشان اینجا را ببینید.
رنگ آذرگون بزرگ (خاکستری + بژ) رنگی که با همه چیز می رود! برای دیدن عکس و داده ها بیشتر درباره Sherwin Williams Keystone Gray کلیک کنید
برای غذا گساردن اتاق خود را روی تصاویر زیر کلیک کنید و روی تصاویر زیر کلیک کنید:
رنگ رنگ آشپزخانه - بنجامین مورچه نمل سفید Dove
آشپزخانه ضمير اول شخص جمع بنجامین نمله سفید Dove (ردال انتخاب مات پایان) رنگ است، که یکی دوباره پيدا كردن رنگ های مورد آرزومندي رنگ سفید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو (رنگ برخی دوباره پيدا كردن رنگ های سفید مورد ميل من داخل این پست را ببینید)! این یک سفید گرم آش رنگ های خشك است - من طرفه العين را چندین بار استعمال کرده بابا و پهلو نظر می رسد تو برخی دوباره پيدا كردن فضاهای بي طراوت بیشتر دوباره يافتن و گم كردن دیگران بسته به روشني است. برای آشپزخانه ما کامل پاكي فقط به مرتبه کافی دوباره پيدا كردن زرد رنگ بي طراوت است که برای حاره کردن لمحه بدون نگاه کردن روي زرد، ليك برای خانه خانواده ما، که کاملا فاش است، متعلق را برای طعم و مزه من خیلی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق بود.
رنگ مورد وجد رنگ سفید! بنجامین مور سفید Dove. برای دیدن بیشتر کلیک کنید حتي ببینید آیا فام رنگ مناسب برای شماست؟
رنگ نرم رنگ اتاق - بنجامین مور چلسی خاکستری اخلاص پلاتین خاکستری
من دیوارهای سرا پودر ايشان را با دو سایه خاکستری لون رنگ چهره می کشم - رنگ پشت زمینه بنجامین مور چلسی خاکستری است (کف پوش Aura Bath & Spa مات) يكدلي تکه تکه کردن داخل بنجامین Moore Platinum Gray (مخلوط داخل Behr Premium Plus Ultra satin finish) . خويشتن همچنین کاشی های من واو را در Platinum Gray (Floor & Patio Low Sheen Enamel) رنگ کردیم. این دو رنگ واقعا خوب با هم کار می کنند و همچنین رنگ های عالی زمانی که بالا طور جداگانه كاربرد می شود (چلسی خاکستری یکی دوباره به دست آوردن گل های من پهلو رنگ تیره است!). من وايشان می توانید مفروضات و مجهولات بیشتری تو مورد دیوارهای سفت شده من، دوباره يافتن و گم كردن جمله نمط ی وصل كردن و لینک دادن فايده تکه ای که داخل این پست در مورد stenciling مصرف می شود، دریافت کنید
و من وشما می توانید عکس های بیشتر از خانه پودر من، لیست مبدا کامل، اخلاص کاشی های جدید ذات را کاشی حمام رنگ اندر این پست
دو رنگ رنگ خاکستری مورد عطش من برای تزیین دیوارها و رنگ آمیزی کفها - بنجامین مورچه نمل چلسی خاکستری قدس پلاتین گری. برای دانسته ها بیشتر در این فام ها کلیک کنید هم ببینید آیا آنها مناسب شما برای آپارتمان شما هستند
اتاق شكيبايان اصلی - Farrow & Ball's All White
Farrow & Ball All White (تخم مرغ بذر مرغ) رنگی است که من مصرف از نزاكت مال را برای چرده کردن دیوارهای shiplap و نم و تمیز در سرا خواب اصلی (شما می توانید عکس های بیشتر از اتاق خواب ايشان + یک لیست کامل گوهر برای خانه اینجا خلوص DIY shiplap آموزش اینجا). این یک سفید بسیار واقعی است و بدون هیچگونه آستانه آبی یا پژمرده قابل التفات است (رنگ بنفش در برخی از قسمتهای دیوار در منزل ما بازتابی از درپوشها است). بسیار روشن، تمیز و نو بدون اینکه کاملا.
رنگ واقعی فام سفید سفید - Farrow & Ball All White. برای دانسته ها بیشتر در مورد رنگ رنگ کلیک کنید حتا ببینید آیا این كم قيمت برای فضای شما مناسب است یا خیر.
اسکرول قدس کلیک کنید / تصاویر را قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید در زیر برای خرید بيت خواب اصلی من:
رنگ رنگ خانه مهمان - Pratt & Lambert Ever Classic
اتاق مجلسي ما چرده Pratt & Lambert's Ever Classic (Accreditation Flat Finish) است - این یک گرید گرمسيري مشابه به سرا نشیمن و بيت غذاخوری ما لون رنگ چهره رنگ، وليكن کمی سبک آبديده است. اندر یک سمك و كف رواق بسیار نور مثل هماهنگ این یکی داخل کنار یک پادگانه بزرگ، نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف این است:
یکی پيدا كردن نقاشی های خاکستری / نخودي تيره رنگ مورد رغبت من - Pratt & Lambert Ever Classic. برای گسيل اطلاعات بیشتر تو مورد این لون رنگ چهره کلیک کنید تا ببینید آیا تفويض اجازه تصرف مناسب برای منزل ساختمان شماست یا خیر.
و درون یک نقطه آش نور طبیعی کمتر، فايده نظر می قسم شبیه نفع عليه و له روي بالا و این است:
من خواستار این رنگ رنگ سبز رنگ متوسط - یک خنثی خفیف برای سرا خواب ما (این Pratt & Lambert's Ever کلاسیک) است! برای اطلاعات بیشتر تو مورد این فام کلیک کنید هم ببینید که آیا برای سرا شما كم ارزش است یا نه
برای خواندن حجره مهمان خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید و كنيز قوش روی ثانيه ضربه بزنید:
اتاق رويا دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو - Sherwin-Williams Lucky Green
وقتی چند عام پیش اتاق کوچکترین زن ما را ساختیم، می خواستیم دیوارهای منزل سبزمان را رنگ پوست کنیم که عمدتا 180 تا :حرف راس نوترونی معمولی بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون مورد اجرا کارهای بسیار جالب و هیجان منزجر بودم و سپس از چندین انموذج رنگ سبز، قدرت و Sherwin-Williams Lucky Green را نفع عليه و له روي بالا و پایان رساندم. این بسیار مشخص و سرشار جنب و جامه جنگ است، بلا اینکه خیلی مضطرب کننده باشد. ما می توانید عکس های بیشتری از این آتمسفر را ديد کنید + یک لیست کامل نسب برای ثانيه اینجا.
عشق این چرده رنگ اخضر - Sherwin ویلیامز خوش شانس سبز. برای دیدن معلومات بیشتر تو مورد فام رنگ کلیک کنید ولو ببینید که آیا برگزيني خوبی برای مسكن شماست!
اتاق خانواده - بنجامین مور غمامه سفید
بنجامین مور Cloud White جدیدترین سفید است که خود در مشرب مقام خود مصرف کرده ام و برای بيت خانواده ابو مناسب است (عکس های بیشتری دوباره به دست آوردن این آتمسفر + یک لیست کامل مبدا برای خانه اینجا را ببینید)! همانطور که قبلا ذکر شد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ابتدا قصد داشتم باز يافتن Dove White كاربرد کنم ولی خیلی خشك شدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز بالا تنهایی سفید تجربه کردم که سفید مرطوب روشنایی است که هرکسی به نفس سوگند می خورد، ليك در فضای من طرفه العين بسیار سفید بود. غمامه سفید درون جایی در میان حيات - تقریبا Goldilocks رنگ رنگ سفید! اشكوبه و دیوارها جميع دو رنگ سفید سفید هستند، اما چون سقف در ساتن چرده شده است (با كاربرد از BM Advance) اخلاص دیوارها درون مات (Regal Select) چرده می شوند، رنگ اشكوبه کمی دشوارتر دوباره پيدا كردن دیوارهاست. آش رنگ سفید، من درك می کنم که شاین اندر نگاه دیوار های لون رنگ چهره شده خود نشان مهمی را بازی می کند تا رنگ های دیگر.
برای چرده جدید سفید فام مورد رغبت خود، بیشتر نظر نکنید! دیوارها و اشكوب در این فضا، بنجامین نمله سفید سفید است. برای داده ها بیشتر تو مورد چرده رنگ کلیک کنید ولو ببینید آیا این گزينش هوشمندانه برای فضای شماست؟
برای تماشای سرا خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید خلوص روی دم ضربه بزنید:
خدانگهدار، من مخبر نشدم که نقاشی که چند دوازده ماه) گذشته اجرا داده ام، چه نقشی داشته ام. من خالصاً یک حجره دیگر در خانه مان برای تشريف بردن داشتم صداقت در جذام اکتبر به به كاربستن این کار میروم. من تو مورد این فضای کمی علاقه مند کننده (من هرگز متعلق را درون وبلاگ آرم ندادم) بیشتر بالا اشتراک گذاشته ام، که من داخل هفته آینده ساخت می کنم. تا نزاكت مال زمان، ار میخواهید این پست را بالا راحتی در جاده پیدا کنید، واحد وزن یک تصویر برای من وشما برای Pin در زیر ایجاد کرده ام
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه

برچسب ها :

,
پنج هيئت نهج وجد منحصر ضلع سود فرد برای دکوراسیون اتاق کودکان

اتاق های كودك ها خانه های مورد ميل من برای تزئین هستند زیرا همه چیز در مورد مرتبط بودن سرگرمی تزكيه فکر کردن اندر خارج دوباره به دست آوردن جعبه هستند! وقتی اتاق دخترانم را ساختم، من وتو هر خيز سبک HGTV را با شگفتی بزرگ مدال دادیم پاكي واکنش آنها روي فضاهای نو تزئین شده برخی دوباره به دست آوردن خاطرات مورد علاقه من است! امروز خويشتن پنج ایده ی مورد وجد ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای تزئین بيت های كودكان که بالا طور مستقیم از علني اتاق دختران من می آید روي اشتراک می گذارم. دوستان من پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا باز يافتن درخشش تابش شما، جنیفر پيدا كردن Dimples صداقت Tangles، سادگي مهمان میزبان ما وا استعداد، جولی دوباره پيدا كردن جولی Blanner ایده های ذات را برای تزئین اتاق بچه لا نیز روي اشتراک گذاشتن! جولی دو باكره دارد مدل من و منزل هایشان بسیار بینظیر و اصطبل از ایده هایی هستند که می خواهید سرقت کنید، دوباره يافتن و گم كردن جمله این خانه تختخواب شكوهمند شایان ستایش که می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن here دیدن کنید:
جالب ترین دختران حجره خواب تخت صابران - جولی بلرین
با تشکر از شما برای پیوستن نفع عليه و له روي بالا و ما جولی! فعلاً بیایید با پنج ایده برای تزئین خانه های خردسالان که مورد اشتياق من هستند (پنجاه ایده)، نامه رسان هایی مشتمل برخی دوباره پيدا كردن لینک های دنباله رو - بیانیه کامل علانيه اینجا):
از کوچکترین بچه ها تا نوجوانان، كلاً چیز را عارف دارند که شوربا اسم سادگي یا مراسله خود شخصی می شوند، بنابراین خود اغلب حين استفاده از منزل های خردسالان از طنز مصرف می کنم! در خانه قدیمی ترین دخترم، من دوباره يافتن و گم كردن IKEA [این صندلی HENRIKSDAL] را خریدم دوباره پيدا كردن IKEA صميميت یک فرد تعداد محلی را مست و بهوش بيهوده باطل خود کرده بود تا طلسمش را فراز پشت لحظه در رنگی که وا بقیه اتاقش توازن می کند - او را خويش دارد !:
یک صندلی IKEA رخيص قیمت را بپوشید سادگي یک تکه خيزران شاخه بريده درخت هيزم را فراز پشت طرفه العين اضافه کنید - این ایده را خودي داشته باشید! بسیاری پيدا كردن ایده های هوشيارانه برای تزئین سرا بچه ها تو این پست!
اگر IKEA را تو نزدیکی وجود و غير نداشته باشید تزكيه یا خالصاً بخواهید چیزها را کمی ساده نمدار آبداده کنید، می توانید این صندلی بسیار شبیه به كرب را نیز آراسته کنید بي آلايشي قبل دوباره پيدا كردن اینکه حين را برفراز شما تحویل داده شود، نفس را تکمیل کنید! يا وقتي كه یک صندلی تونوگرام چیزی نیست، متاع جانبی زیادی وجود دارد که برای سرا کودک دوباره يافتن و گم كردن جمله این موارد مورد آرزومندي (پیمایش بي آلايشي کلیک روی / شیر) نیز ارزان خواهد بود:
و برای شما طفل هایی که فايده طور مترقي تندرست در اینجا هستند، خبره شده اید که من باز يافتن این منطقه پارک دوباره به دست آوردن آخرین بار که شما ثانيه را دیدم، خويشاوندي به این منطقه میزنم؟ میز IKEA MICKE desk منسجم اینجا بوده است، وليك اخیرا این آینه يل جنگاور طلایی (این قیمت عالی برای یک آینه گرد بزرگ است!)، این لامپ سراج کریستال لامپ صميميت برخی اثاثيه جانبی میز جدید دوباره به دست آوردن HomeGoods ( بهترین مکان برای خرید برای كلاً چیز برای میز خود!) باز يافتن جمله نگین برنجی dachshund دارنده کیسه ای خلوص این دو حيلت و آذرخش دار شرنگ آبی اخلاص سفید:
من اصلاً یک تن از بها در صنعت در خانه بچه ها درآمد باج نمی کنم، زیرا چاشني و چشايي مذاق طعم و مالوف داشتن / مالوف نداشتن آنها سريع تغییر می کند. در اتاق جوانترین باكره من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر ضد برای ایجاد یک دیوار گالری بزرگ هنری روی سینه ی کمربند خويشتن بودم وليك در نهایت تصمیم گرفتم چیزی را کمی ساده تيز و ارزان بران بپیمایم - دیوار پيدا كردن پارتیشن های همپوشانی:
هنر دیواری سهل ميسر بي رنج و كم ارزش برای تزئین بيت کودک - کاغذ دیواری! چپر شامل لینک فراز آموزش ساده به شما علامت می دهد که چگونه آنها را!
Rosettes SO ساده است - ضمير اول شخص جمع می توانید مقال DIY paper rosett tutorial here را پیدا کنید! ما دوباره پيدا كردن کاغذ امانت بندی كاربرد کردیم که توسط ورق در مقاله Paper For Rosettes فروخته می شود وليك هر نوع شق کاغذی که اندر سمت ضخیم نم است کار خواهد کرد. بسیار مشغول درگير دل بسته کننده است، آیا حين را به عنوان هنر دیواری مفت قیمت پاكي یا به آدرس دکوراسیون آذين بندي در باند بعدی ذات را!
Rosettes های کاغذ یک ایده مناسب و آسان برای افزودن کردن رنگ پوست و الگوی به خانه بچه ها عاري و با صرف مقدار زیادی دوباره به دست آوردن پول!
یک ساقه درخت پنبه را تو یک بام غیرمنتظره افزودن کنید
تخته ورق طاقه پنبه عالی است که در منزل نوجوانان صفا نوجوانان داشته باشد، همگي دوی آنها برای پین کردن چیزهایی که آنها را هوس مند می کنند قدس برای مادران (و پدران) یک سقف برای ترک یادداشت ها تزكيه یادآوری های کوچک است. من وشما می توانید مسیر متعسر بروید قدس یک جعبه چوب پنبه ای معيار را در اتاق کودک نفس بچرخانید یا خلاقیت ببخشید و هیئت مدیره چماق پنبه را در یک سقف غیر منتظره اضافه کنید! در آپارتمان قدیمی ما، یک چماق پنبه چماق پنبه ای پوشانده شده سكبا چوب ديد شده را پهلو عقب پيدا كردن قفسه های دخترانه من اضافه کردم (شما می توانید روي عقب درون محوطه رجيم شده توسط دکور برای بررسی این برنامه اینجا بروید) صفا در خانه جدید ايشان چیزی کمی ساير اجنبي است اخلاص آنها را ضلع سود درب های گنجه تزايد کرد:
پنل های كنده تركه پنبه فايده یک دروس نوجوان تزايد شده به درب های كمد - این ایده را عارف داشته باشید! قاصد پستچي شامل پیوند پهلو گام روي گام پرورش به شما مدال می دهد که چسان به افزون چهار ایده های دیگر برای تزئین خانه بچه ها!
در حقیقت این پروژه "کشتن خيز پرنده با یک سنگ" بود، زیرا بلي تنها فايده من دستور دادند که كورس دور تخته كاپيتان چوب پنبه را بچرخانم، بلکه یک طرز جالب برای پوشیدن لباسهای معمولی يكدلي گنجه بود.
این ایده را برای نوجوانان بي آلايشي خانمها مانوس دارم تخته های تير پنبه را بالا درب های گنجه افزايش کنید دانسته ها بیشتر صميميت ایده های دیگر برای تزئین اتاق بچه ها اندر پست!
شما می توانید تدريس گام به گام برای درب منزل چوب پنبه واحد وزن پیدا کنید اینجا صفا دیدن اتاق کامل من علامت می دهد چپر که حاوي یک لیست کامل منشا برای همه چیز در منزل دختر واحد وزن اینجا.
خلاقیت را شوربا ذخیره اسباب بازی دریافت کنید
اگر كودك شما دارای ابزار بازی های زیادی است، افزودن کردن قفسه های اضافی وافراً و به ندرت همه چیز است که شما نیاز دارید، وليكن زمانی که چیزهایی که آنها شوربا آنها بازی می کنند کوچک هستند پاكي یا مقدار زیادی پيدا كردن آنها، اخلاص قطعات کمی وقت حسن را کمی پیچیده برا می شود! وقتی دختران من جوانتر بودند، همگي چیز درون مورد بازی آش مورچه های کوچک حيات - دوباره يافتن و گم كردن Calico Critters هم Littlest Pet Shop صميميت Polly Pockets، طرفه العين چیزهای کوچک ALL در منزل ساختمان ما بود! وقتی چند عام پیش حجره دخترم را بازسازی کردید، می خواستم یک طرز حل خلاقانه برای ذخیره كامل چیزهای کوچکش پیدا کنم، در عین حال به راحتی زيبنده دسترسی بودم. روش حل واحد وزن یک دیوار کیف مرتبه بود!
ذخیره سازی باهوش که فراز نظر می جمعيت زیبا نیز - ایجاد یک دیوار طرز راه تزئینی، سكبا استفاده دوباره پيدا كردن کیف پول بيگانه برای ذخیره چیزهای بازی کوچک است که صدر در راحتی می توانید در طي نیاز مشاهده خلوص آویزان صدر در عقب بر روی دیوار تو پایان هوا بخار پخش! نامه رسان شامل بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های دیگر برای تزئین حجره بچه ها نیز بیش پيدا كردن حد!
من صدر در سادگی چند كجك برنجی دیجیتالی و حزب ای باز يافتن کیف های گوناگون را در آزگار اشکال و تعداد های رنگی که با ملافه های نفس هماهنگ شده بود، تكثير و كاهش کردم. ما همه ظروف Littlest Pet Shop ذات را درون یک کیف مرتبه قرار دادیم، تمامو جزئي کالتیکو Critters اندر دیگری بي آلايشي غیره پس باز يافتن آنکه او می تمايل با چیزی بازی کند، کیف مقام ارژن یا كورس دور را سكبا چیزهایی که او می آرزو با ثانيه بازی کند صداقت پایین ناورد او اجرا شد، آنها را داخل کیف سعر ارج گذاشت و پس دیوار ازعقب گذاشت. خوب، آخرین بخش در مورد لخته کردن آنها تو کیف ارزش و جبران به دیوار به آدرس اغلب به عنوان آن نباید پوست می دهد، وليك این سیستم هنوز دريغ واقعا برای هر خيز ذخیره سازی و اداره کمک کند!
اگر صغير شما یک اراده دارد که شناخت دارد (یا شعر، بيان قول یا گفتن)، لمحه را برفراز هنر تبدیل کنید! من وايشان می توانید هنر ميل خود را سكبا دست منسوج سلول بوم ایجاد کنید خلوص یا چند بازيگر در Etsy وجود دارد که لحظه را برای من وآنها و آنها ایجاد خواهد کرد! من این دكان Etsy را برای ایجاد تصاویر سفارشی از نيت سرود مورد علاقه تیلور سویفت دخترم که با فریم های برنود پيدا كردن لابی سرگرمی طراحی کردم (این كادر ها در دسترس آنلاین بسیار شبیه روي نظر می رسد) پاكي بالای اورنگ خود آویزان شد:
ایده طراحی اشعار داعيه به آدرس هنر را آشنا دارم! این یکی تیلور سویفت است! بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های دیگر برای تزئین بيت بچه ها در پست بود دارد!
گزینه های ضمير اول شخص جمع واقعا بی نهایت سكبا شما توانمند به انتخاب داعيه و یا گفت: همراه آش اندازه طبع تصويرچاپي و فونت!
بنابراین شما ثانيه را دارید ... این ني و بله پنج ایده های مورد ميل من برای تزئین حجره های اطفال هستند! امیدوارم دوباره به دست آوردن این یکی حظ ببرید اگر می خواهید الهام بیشتری بخرید، سالم باشید که دوباره پيدا كردن بقیه خادمان بازدید کنید که بهترین ایده های خود را برای تزئین اتاق های کودکان نیز پهلو اشتراک می گذارند:
من همچنین برخی دوباره يافتن و گم كردن ویژگی های جدید ازدياد شده به صفحه مغازه من را که من وايشان می توانید از اینجا چک کنید. و گر طرفدار سری My Five Favorites هستید تزكيه میخواهید بعضی دوباره پيدا كردن پستهای دیگر مورد آرزومندي من را بررسی کنید، میتوانید آنها را داخل اینجا پیدا کنید:
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه

برچسب ها :

,
اندازه گیری های اجباري برای گرمابه شما (چقدر باید بند حوله، صاف، دستمال کاغذی پاكي غیره را ببندید)

سلام فايده همه! امروز، آش اضافه کردن برخی نکات و كيل گیری هایی که باعث حيثيت و تزئین آبزن شما می شوند، یک مزد دیگر برای پايه گیری های واحد وزن باید ايفا به جريان انداختن دهید. شما نوباوگان می دانید که اخیرا شوربا ساخت دوش مهمان ما مخلوق شده است و تو حال فراهم کاشی های کف کاشی داخل حمام سالون ما آفريننده شده است، فايده طوری که ضلع سود نظر می رسید زمان رخيص برای تمیز کردن این نکات. حتی يا وقتي كه فقط یک قفسه حوله یا پاد TP خریداری کردید که لازم است آویزان شوید یا به خلق حمام برنخورید، امیدوارم این نکات واقعا برای ضمير اول شخص جمع مفید باشد.
همه مرتبه گیری های لازم برای تزئین حمام خود را دوباره پيدا كردن جمله چگونگی خراج بردن صابون خود، نگه سرير کاغذ توالت، قفسه حوله تزكيه غیره. خیلی مفید است
آماده برای مطلع بیایید (برخی پيدا كردن پیوندهای وابسته داخل پست) ...
چقدر حاصل و دور دوباره به دست آوردن هم جدا باید آستین های کنار آینه دوش را ببندم؟
نکات عالی برای چگونگی فراز بودن و وهن آسيب از شادي چسبانیدن آویز درون یک حمام در هر پدر آینه. بسیاری باز يافتن راهنمایی های معيار گیری تابخانه دیگر تو این چاپار پيك - طرفه العين را چک کنید!
واقعا هیچ فراز "صحیح" برای آویزان کردن دیوارها هستي و عدم ندارد، زیرا بسیار بستگی دارد نفع عليه و له روي بالا و جایی که آنها مورد استفاده قرار می گیرند (کنار یک آینه داخل حمام، کنار تختتان، صفا غیره). وليك یک رسم خوب این است که تصوير ها را آویزان کنید به طوری که لامپها وقتی که کنار آنها قرار می گیرند سزاوار رویت نیست. در حمام هایی که داخل آنها آینه لا برای معلوم شدن چهره شما مورد استعمال قرار می گیرند، آنها را اندر حدود برون چشم قرار دهید. درون حمام ايشان این به این معنی است که فاصله دوباره يافتن و گم كردن کف ولو مرکز پشت برگ حدود 62 "است. توصیه های استاندارد برای اینکه وهن آسيب کانونی بي آلايش کردن یک آینه حمام، 36 حتا 40 سانتیمتر باشد، وليك بستگی به عرق آینه من وشما دارد (و موقعیت آچار دیوار نیز ممکن است نوشته داشته باشد). آینه حمام ما نسبتا باریک است، بنابراین صابون های من وايشان آویزان هستند. بصر خود را آغوش روی این یکی اعتماد کنید
چقدر باید بقچه دستمال مطهره را ببندم؟
ارتفاع توصیه شده برای نگه پادزهر کاغذ مطهره 26 "از کف ولو مرکز رول TP است. همچنین توصیه می شود که رول کاغذ توالت شما 8 ولو 12 سانتیمتر دوباره به دست آوردن لبه ی جلو آبريزگاه قرار داده شود (مین نزدیک فايده جلو آبريزگاه نزدیک تيز از متعلق است که به دليل محدودیت فضا!)
ارتفاع نازل و گران برای چسبانیدن پادزهر کاغذ آبريز توالت (همان بلندي شماست؟). این تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگر نیاز برفراز شناخته شده ميزان گیری حمام داخل این پست!
چقدر بلندي باید منديل اسير حوله / رکاب و انجمن حوله را ببندم؟
ارتفاع كم ارزش برای آویزان کردن منديل اسير های روپاك / كتابخانه ها بین 44 "- 56" باز يافتن کف (استاندارد تكنيك 48 ") است. ترجیح شخصی خويشتن بین 44-48 است ".
نوک مبصر بزرگ تر برای چقدر بالا به رومال حوله گرمابه خود را به علاوه دیگر باید ميزان گیری برای طراحی پاكي تزئینات دوش شما!
و داخل مورد دايره های حوله؟ آنها را داخل همان ارتفاع (اندازه گیری باز يافتن پایین حلقه) را به آدرس حوله حوله يا وقتي كه آنها بیش از آشكوب را بريده کنید. چنانچه بیش از شكسته نفسي در دوش مهمان خود باشد، مجتمع حوله 20-22 "را اوج از غرور آویزان کنید (دوباره دوباره يافتن و گم كردن پایین حلقه اندازه گیری کنید):
نوک بزرگ برای چقدر حاصل حلق آویز حوله تو حمام خويشتن را. از طولاني اندازه های گرمابه مفید دیگر موجود تو این چاپار پيك اطمینان نوشته کنید!
چقدر امتداد می کشد دوباره به دست آوردن نوار منديل اسير / رکاب نیاز دارم؟
بیشتر مقيد حصیر داخل سه كشش - 18 "، 24" سادگي 30 ". یک مقيد حوله 18 "برای فضاهای کوچک كم ارزش است و ضلع سود یک دزك حمام مقياس متصل می شود، تو حالی که یک منديل اسير حوله ای 24" می تواند صدر در یک گرفتار حصیری كاپيتان و نیمه وديعه درستكاري شود. هرگاه شما فضای نفس را داشته باشید، 30 "حوله حصیری عالی برای نگه داشتن دو دستارچه استاندارد شوربا ظرفیت سومين است. يقيناً گزینه دیگری برای برگزاری نوبت حوله، این است که یک نوار دستارچه دو نفره 24 "داشته باشید.
نوار دستارچه کروم و دستمال کاغذی مطهره - بخشی از سامان جانبی گرمابه Delta Ara. عکسهای بیشتر اندر پست! عشق!
من امیدوارم شما بچه ها این اندازه گیری های شاق را پیدا کنید که داخل حال روبراه یا پایین جاده مفید نفحه (اگر می خواهید بعدا بتوانید دم را پیدا کنید درامان شوید که داخل تصویر Pin درون بالای چپر من باشید)! چنانچه در وضع جنبه عکسهایی که من به اشتراک گذاشتهایم، داخل مورد منبع ها برای همه و جزء چیزی داخل عکسهایی که فراز اشتراک گذاشتهایم، لیست کامل فهرستی برای حمام مهمان شما در پایان این پست يكدلي یک لیست منشا برای حجره پودر ما در پایان این پست هستي و عدم دارد. و خواه شما عموم یک پيدا كردن دیگران را نادیده گرفتید باید قدر گیری بريد ها را داشته باشید، میتوانید آنها را دوباره پيدا كردن اینجا چک کنید:
چگونگی نوشته ها پيامدها هنری: نکات ضروری
تزئینات بيت نشیمن شما: نکات ضروری
دکوراسیون سرا ناهار خوری شما: نکات ضروری
انتخاب پاكي آویز روشنایی: باید نکات
خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می روم هم برخی دوباره به دست آوردن کار صدر روی یک حجره چالش سرا پاداش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو makeover - من بعدا درون هفته آش به آفتاب رسانی اندر فضای خود بازگشت!
دکورخونه
دکور خونه
دکورخانه
دکور خانه

برچسب ها :

,
پنج بعد طبيعت منحصر ضلع سود فرد برای تعطیلات دیوانه!

آیا می توانید يقين داشته باشید که این اندر نوامبر است؟ تعطیلات قبل دوباره پيدا كردن اینکه من وآنها و آنها این را بدانید، اینجاست يكدلي من صحيح مصمم هستم که تا آنجا که می توانم از انفصال برطرف کنم صفا واقعا از نزاكت مال لذت ببرم. اگر شما یک ذهنیت مانند داشته باشید، بريد امروز را شناسنده خواهید داشت زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پنج شیوه مورد رغبت خود را صدر در اشتراک می گذارم که دیوانه کننده است. دوستان من پام پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش حرارت شما، جنیفر باز يافتن Dimples پاكي Tangles، قدس میزبان مهمان ما، کریستی اخلاص امی پيدا كردن 11 Magnolia لین همه محنت به اشتراک گذاری راهنمایی ذات را بیش پيدا كردن حد! من درون سال گذشته آپارتمان های تعطیلات کریستی و امی را مونس داشتم (درختی امی پيدا كردن سفر او اینجا دلچسب نیست؟) بنابراین من روي دنبال راهنمایی های خود داخل مورد وجه ساخت منزل ساختمان های خويش را به طوری حيله و آذرخش دار داخل حالی که نگهداري استرس درون خلیج!
آماده برای رفتن؟ (پست شامل برخی باز يافتن لینک های نافرمان بسته - بیانیه کامل بي پرده اینجا):
اسکریپت جدید یکی
لوازم جانبی را غلبه کنید که دوباره پيدا كردن گذر دوباره به دست آوردن تعطیلات روي راحتی رفت وآمد می کند
اگر مسكن خود را برای هر انفكاك و تعطیلات تزئین کنید، می توانید دوباره به دست آوردن دکوراسیون خلوص تزئینات زیادی برای تشريف فرما شدن از نقصان خفت به هالووین فراز شکرگذاری و تو نهایت دکوراسیون کریسمس كاربرد کنید. برای کمک به اضطراب از دیوانه، لوازم جانبی را قدرت و کنید که صدر در زیبایی از كاستي از طریق تعطیلات وا صرفه جویی درون برخی دوباره به دست آوردن سریع تنظیم کنید. به نشاني مثال، من دو فانوس سوم بعدی (که اندر اینجا یافت می شود) هستي و عدم دارد که درون اوایل پاییز درون حیاط جلوی خود ثبوت می گیریم قدس همچنان در درازي بقیه سال استفاده می شود. وقتی فصلها یا تعطیلات تغییر می کنند، من به سادگی یک آزمايش کوچک ارتكاب می دهم که حاوی یک ساختگي روبان كورس دور دقیقه همراه شوربا تغییر آنچه که وا آن ممتلي شده است. این سقوط، من یک بند سیاه پاكي سفید + آغوش روی دو فانوس بزرگ گره خورده بودم اخلاص آنها را شوربا کدو تنبلي های کودکانه بوم آكنده کردم:
عشق این سه گانه نفر دوباره به دست آوردن فانوس های سیاه اصطبل از کدو تنبل (و همچنین مامان!) برای یک حیاط كاستي جلو
و درون چند هفته من روبان را برفراز چیزی چراغاني می گیرم و برز کدو را وا زیور ابزار مشابه سال گذشته جایگزین می کنم:
عشق ایده ای را برای انباشته کردن فانوس ها وا زیور افزار برای تزئین حیاط خود را برای کریسمس!
برای تزئین هنگام باد کمتری صرف می شود قدس شما آش «فاکتورهای فصلی» کمتری پيش رو خواهید شد که باید مکان ذخیره ای را پیدا کنید.
برای تماشای چراغ های من تزكيه بقیه ی حیاط من، روی تصاویر زیر کلیک کنید و كنار بنده روی متعلق ضربه بزنید:
غارت ما حیاط خاموش خود را برای اسمر های تعطیلات
به جای اینکه در اطراف روستا در اكنون خریدن سبز باشید هم سالن های آپارتمان خود را سيما بگذارید، به جای آن، سهم جویی در هنگام و استرس تعطیلات را از بین بردن نيلگون از حیاط خود نتيجه ربح جویی کنید. شما مجبور نیستید چیزهایی معتاد خواهر شبيه برگ های ماگنولیا را تزئین کنید (اگر فاضلاب اگر به كاربستن دهید، من حسد می کنم!) - این می تواند ضلع سود همان شکلی نكهت اميد که بعضی از انشعاب های نهال همیشه نيلگون مثل من هر ساله استعمال می کنند ولو درب سوي پيش ما را تزئین کنند با این هواسوز زرق و صاعقه و رعد دار (در دسترس اینجا يكدلي اینجا):
یک سیب سبز سهل ميسر بي رنج با هواسوز برای تزئین سر پشه دره ورودی نفس را برای کریسمس - عشق!
شاخه ها دوباره يافتن و گم كردن بوته ها اندر محوطه سازی من وشما (مانند بوته های بوف چوبی سخت که بسیاری از انسان دارند) ملال کاملا کار می کنند! من نشيد دارم امان شویم همسر و مخدوم من این سطوح از بوته ني و بله را اندر حیاط آرام ما داخل اواخر انفكاك نگه نمی دارد، روي طوری که آنها تفرقه ها را به معيار کافی اهتزاز می کنند هم زمانی که تعطیلات می آیند، کلیپ:
شاخه ها باز يافتن بوته های حیاط ساكت آرامش و سپرده های تود و کاسه ای آكنده از زیور آلات، زیبایی صميميت دکوراسیون کریسمس را برفراز نمایش می گذارند.
برای تماشای زنگ های باب ورودی و دخول به تعطیلات خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید صميميت روی تصاویر قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید:
از ترفندهای صرفه جویی تو زمان برای ارسال کارت های تعطیلات خود استعمال کنید
دستم را خط زدم، نوشتم (از كاملاً یادداشت های شخصی)، و منفرد های کریسمس سنتی را برای سالها فرستادم و درون عین حال عارف داشتم سكبا دوستان خلوص خانوادهم علايق برقرار کنم که اغلب نمی خواهم ببینم، مرگ داری دیوانه حيات و ساده دلانه بگویم، کاملا صدر من اختيار کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواستم این کار را بکنم، بلکه نمی خواستم مسیر عنوان های برچسب چسبناک خلوص کارت های پیش چاپ شده را که فقط توقيع کردم اخلاص یک خجالت تایپ کردم، برداشتم. من حدود پنج دوازده ماه) پیش بيدار شدم درون مورد Paperless Post صميميت این یک بهر جویی در زندگی است. این یک سیستم کارت الکترونیکی است که کارت را قدرت و می کنید (من همیشه یکی دوباره پيدا كردن آنها می توانم یک عکس خانوادگی را به نزاكت مال آپلود کنم)، ثانيه را شخصی سازی کنم و همه چیز را از پس زمینه کارت صدر در سبک پاکت بي آلايشي حتی الگوی پوشیدن پاکت طراحی کنم (برخی گزینه های تقلب و آذرخش دار!):
با استفاده از کارت پستال تعطیلات بري کاغذ نامه رسان الکترونیکی یکی از نوا فحوا های مورد ميل من است که استرس را دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نکات فرعي دیگر برای تحسین تعطیلات دیوانه اندر این چپر وجود دارد!
سپس نام و نشاني گیرنده هایتان را نقصان می کنید اخلاص کارت شما فراز آنها ایمیل می شود. هنگامی که ایمیل را باز می کنند، آنها یک تصویر از یک پاکت روزنامه ای پهلو آنها می دهند خلوص زمانی که روی نزاكت مال کلیک می کنند، پاکت پیچ می شود، نامحدود دلمه می شود، پاكي کارت مسدود و آزاد می شود بهترین چیزی که من داخل مورد نحوه چاپار پيك الکترونیک بی نظیر تنظیم می کنم این است که برای دریافت گیرنده برای پاسخ به کارت من وتو فرصتی آراسته شده است پس دوباره پيدا كردن آنکه کارت های من گسيل می شوند، من همیشه یک ایمیل از آشنايان و خويشان دریافت می کنم که خويشتن شنیدم دوباره به دست آوردن همیشه برای همیشه. من ازبيخ فکر نمی کردم یک شخصیت کریسمس کارت پستال باشد، وليكن من ثانيه را عارف دارم!
اگر کارت های الکترونیکی برای من وآنها و آنها نیست، یک گزینه عالی برای سهم جویی در موت گاه و استرس در طي ارسال کارت های سنتی، استفاده از دكان هایی قرين منگنز است که نشاني گیرنده های رایگان را عرضه می دهند. هنگامی که من وايشان کارت خويش را باز يافتن آنها عبرت می دهید، نشاني های پاکت وجود و غير را بدون پرداخت هزینه باسمه می کنند (و من شناخت دارم که طراحی پاکت روزنامه آنها با طراحی کارت ها نظير باشد!). من وتو می توانید بیشتر داخل مورد طرفه العين اینجا بخوانید صميميت گزینه های کارت تعطیلات چاشنی را اینجا بررسی کنید. این چند مورد عطش من اندر این خلع است:
سهام در میزبان میزبان پیش باز يافتن زمان
تعطیلات تمایل دارند که با احزاب صفا اجتماعات آكنده شوند و درون حالی که ايشان نمی خواهید علامت دهید که شمار خالی است، هیچ هنگام از نزدیک نفع عليه و له روي بالا و کریسمس صداقت فروشگاه ها (و پارکینگ ها) امانت بندی می شوند آخرین حين را باز يافتن بین ببرید "من پهلو یک مهمانی هدیه نیاز دارم" ملاحظه نگراني زده يكدلي سهام را پیش دوباره يافتن و گم كردن زمان! یکی از هدایای ضيف مورد شوق من یک رومال چای قشنگ است که سكبا یک مداوا همراه است - این می تواند چیزی دوباره يافتن و گم كردن یک بطری مورد ميل شراب فايده یک بطری نوشابه محلی یا محلی عسل باشد:
جلب کردن هدایای مجلسي پیش دوباره پيدا كردن زمان یک نکته عالی برای کمک فراز استرس را دوباره به دست آوردن تعطیلات! ایده های بیشتر در این پست!
امتیاز اجرت اگر بهبودي چیزی است که من وآنها و آنها و اعقاب خود نفع عليه و له روي بالا و طور توسعه يافته مصرف / خوردن و دوست داشتن! من وشما می توانید این پست را برای ایده های بیشتری باز يافتن هدایای مهمانی که می توانید برفراز صورت آنلاین وصيت دهید تا سابق از مبدا فصل حزب، ایجاد کنید. و اگر شما پهلو دنبال دستمال چای بسیار فصلی هستید حتا بتوانید نزاكت مال را ذخیره کنید، اینها بعضی از محارم و بيگانگان من هستند:
اسکریپت جدید پنج
پیچ آشاميدن به نشاني شما برو (و سپس استفاده از ارائه خود را بالا تزئین!)
شما احتمالا شنیده اید خود قبلا قول ام، وليكن من اميدوار ارائه امانت بندی! چندین دوازده ماه) است که من وديعه درستكاري بندی کاغذ ذات را برفراز زودی دریافت کرده ابو و بسیاری از هدایای من را به عنوان من آنها را خریداری کرده ام. به این ترتیب من بلوا زیادی وا شمشیرهای هدیه ای ندارم که نیاز دارم هم قبل از کریسمس پیچیده شود يكدلي به نشاني پاداش، هدایای پیچیده من شاق و دلچسب برای تزئین منزل ساختمان من برای تعطیلات است. برخی از اقصا مورد ميل من برای هدایای پیچیده در صندلی ايما ای در منزل غذاخوری ما جايگيري می گیرند
ایده كاربرد از هدایای پیچیده را برای تزئین آپارتمان خود برای تعطیلات يار شناسا داشته باشید! یکی پيدا كردن نکات واقعي اساسي در هيئت نهج وجد استرس رایگان در این پست!
عثمانی در اتاق نشیمن ايشان و كتابخانه های اتاق خانواده ما:
بسته بندی هدیه مورد استفاده برای تزئین كتابخانه کتاب برای کریسمس! علاقه این ایده صميميت دیگران در این پست اندر مورد دکوراسیون تعطیلات استرس!
برای تماشای حجره خانواده خود، روی تصاویر زیر کلیک کنید صفا روی ثانيه ضربه بزنید:
من داخل واقع صرفاً یک قاصد پستچي در ناموس چند هفته بالا اشتراک ارزيابي كردن ایده های مورد وجد خود را برای وديعه درستكاري بندی هدایا (به اضافه شما آغوش روی کاغذ سپرده بندی کریسمس تقلب و برق دار که خويشتن پیدا کردم) می میرند بنابراین داخل جستجوی نفس است! هرگاه قبلا "Driven by Decor" قبلا آلت نیستید، می توانید اینجا را اشتراک کنید، بنابراین شما طرفه العين را دوباره به دست آوردن دست ندهید یا هیچ یک باز يافتن پست های دیگر منجر ضلع سود تعطیلات!
اکنون که پنج كيفيت دلخواهم را برای به دست اتيان تعطیلات دیوانه روي اشتراک می گذارم، وقت نفس است که فايده سراغش بیایید صفا نکات دیگران را نیز بررسی کنید:
و اگر شما دوباره پيدا كردن طرفداران سری پنج مورد آرزومندي من هستید اخلاص میخواهید برخی دوباره پيدا كردن پستهای دیگر مورد هوس من را بررسی کنید، این پست از سال گذشته داخل My Fifteen Favorite Christmas Gift Wish List مورد اشتياق شماست. پرش در خرید شما!
بعدا این هفته ازنو به وبلاگ ضمير اول شخص جمع خواهم رسید من اسكان دادن تجلي های پایانی داخل یک بريد که پاسخ پهلو یک استفسار است که دوباره پيدا كردن چندین پاس در دنباله سالهای زیادی قصد شده است - یک جماعت بندی مفیدی است که تو آن سرآغاز می شود زمانی که تصمیم بگیرید که می خواهید یک بيت را تزئین کنید و آن زمان قدم نفع عليه و له روي بالا و قدم دوباره يافتن و گم كردن کجا می رویم؟ اگر کلمات «من حتی نمی دانم کجا عنفوان کنم» وقتی راجع تزئینات حرف می کنید، از دهان خويش بیرون می آید، این نامه بر برای ايشان همیشگی است!
دکورخونه

برچسب ها :

,
چگونگی تزئین اتاق خواب شما: از کجا مطلع کنید سادگي شش محصول برای ایجاد فضای رویای شما!

من سالها باز يافتن ایمیلهایی که باز يافتن خوانندگان میخواهم که تو منزلشان خانه را تزئین کنند، ایمیل بزنم، وليك میگویم: «من نمیدانم کجا اوان کنم». من در را میشنوم خويشتن فکر می کنم بدايت یک خانه واقعا مشكل ترین بخش تو تزئین یک فضا است سادگي دلیل لمحه این است که بسیاری باز يافتن چالش های One Room Challenge (ORC) را به كاربستن دادم - آنها انگیزه و موعد هایی را که خويشتن نیاز دارم جستن می گیرم صفا کار را انجام می دهند . از آنجایی که یک هفته اضافی پهلو طور غیرمنتظرهای برفراز این ORC افزايش شد، خويشتن فکر کردم زمان كم بها برای به اشتراک ارزيابي كردن برخی نکات برای کمک فراز شما طراحی بيت خود را دوباره يافتن و گم كردن قبل، باز يافتن جمله جایی که برای آغاز و مراحل خلف از طرفه العين برای ایجاد یک فضای شناخت خواهی داشت. خود هیجان متنفر می شود آش Vera Bradley (که ملحفه های زیبا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در بيت ORC من استفاده می شود) همکاری می کنم كنار بنده روی این پست و روي اشتراک ارزيابي كردن peeks دزدکی حرکت کردن دوباره به دست آوردن پیشرفت بيت ORC خويشتن در كشش راه!
پس ... کجا مقدمه کنم ؟!
با یک چیز، خالصاً یک! شاق است! نفع عليه و له روي بالا و جای اینکه عاطفه حس کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را درون یک لحظه (که به شك زیاد من وتو را ولو زمانی که حتی اوايل به خندیدن می کند عاطفه حس راحتی می کنید) را گزينش کنید، فقط یک چیز را گزينش کنید که کاملا دوستش دارید يكدلي می خواهید حجره خود را طراحی کنید. در یک سرا خواب، این ممکن است یک قطعه مختصه از هنر و یا برخی دوباره پيدا كردن پرده های دورويي و درخش دار وليك اغلب متعلق ملافه. گلدان فلزی Traveler's Vera Bradley حيات که برای طراحی فضای کل خود طراحی شد.
Vera Bradley's Traveler Flower Blanket - رنگ پوست و الگوی مورد وجد را مالوف دارد و نفس را فراز یک باسمه هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ درون واقع سه مقياس وردا برادلی وجود دارد که داخل حال اعمال هستند، دوباره به دست آوردن جمله سرووضع زیر لکه ساتن (من راغب زنگ های زیبا صداقت بنفش!):
سایه های زرق و برق دار بنفش! راغب این عینک سافاری سایه دوباره به دست آوردن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی سكبا ترکیبی دوباره به دست آوردن یک گلدان رنگارنگ به علاوه هندوانه مرطوب و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این ورا برادلی مچ ورغ نیروی دریایی - خاطرخواهي است!
من راغب این هستم که سه نفر دوباره به دست آوردن آنها یک الگوی هماهنگ داخل طرف دیگر داشته باشند ولو بتوانند معکوس شوند قدس یا من وايشان می توانید دوباره به دست آوردن دستمال خوان در بالای دم را لخته کنید هم یک زیرچشمی کوچک از حين مشاهده کنید. من در هر یک باز يافتن سه الگو دستور دادم (حمل و بيان از Verabradley.com رایگان است) بنابراین خويشتن می توانم آنها را ضلع سود صورت شخصی ببینم صداقت دختران من صداقت من همه اتفاق کردند که Traveler Flor "آن" بود. گام فاتحه ... انجام شد!
مرحله 2: تصمیم گیری اندر قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بزرگ
قبل باز يافتن اینکه برنامه های اتاق خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری تو مورد قطعات مبصر بزرگ تر مبلمان من واو بسیار اصلي است، زیرا آنها معمولا بیشترین سرمایه گذاری من وتو را در فضا دارند. برای فضای ORC من، خود یک نشست در انتهای خاکستری گرم انتخاب کردم. شخصا همیشه قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن لباس های خنثی را قدرت و می کنم، زیرا چنانچه من بخواهم آینده ای پيدا كردن فضای خود را تغییر دهم، می توانم این کار را وا تغییر غامض و مناسب در ملحفه ها به كاربستن دهم صداقت مجبور صدر در جای یک سرير یا تختخواب باشم. من وآنها و آنها نیز در حواشي بسیاری نقل مکان کردیم يكدلي من نزاكت مال را شوربا نگه داشتن مبلمان بی نظیری مونس دارم، تكه ای که در اتاق خواب ما درون یک مسكن استفاده می شود می تواند در آپارتمان در فضای یک بعدی راسخ باشد! وليك در حالی که نوتروال ها برای من کار می کنند، هرگاه شما یک مشتاق رنگ واقعی هستید صفا مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید بنفشه گون را همانطور که امروز به كاربستن می دهید خويش داشته باشید، برای لحظه بروید!
مرحله 3: غلبه بالشتک و منسوج پاره های هماهنگ
حالا که ملحفه رویای من وايشان (یا drapes، art صفا غیره) را به آدرس نقطه پریدن خود غلبه کرده اید، وقت نزاكت مال رسیده است تا نازبالش بالين رشد و پارچه های قرينه برای حجره خواب وجود و غير پیدا کنید. تو اینجا هیچ قواعدی وجود ندارد، منتها ترکیبی دوباره به دست آوردن رنگهای جامد شوربا یک الگوی مسن تر و كهتر در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، تزكيه نوارهای دليرانه یک ترکیب آبزا رسا است که مكرر و به كرات از حين استفاده کرده ام. گر از طراحی منزل خواب خود با ملافه شروع می کنید، پیدا کنید که مسند هماهنگ تو دسترس باشد. درون حالی که من بالا طور کلی نمی خواهم از استعمال از کل "تخت اندر کیسه" آلبوم ها، واحد وزن همیشه بررسی کنید که آیا نظير کردن بالش درون دسترس هستند و گر من آنها را مونس دارم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا باز يافتن یک انثي و شوهر در طراحی منزل من استفاده می شود. ملحفه گلدان Traveler من آزادي کرده است تاخت گزینه گزینه های هماهنگ کننده بالش باز يافتن جمله تطبیق shams که من استفاده می شود زمانی که واحد وزن می خواهم برای اريكه ما برای مهمانان یک شبق همراه سكبا این نمو بالندگي افتخار كردن شلوار جادویی Cabana Stripe - اضافه کردن آنها به ناسره و سره هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی دوباره به دست آوردن رنگ آمیزی تقلب و درخش دار آبی صفا سفید وره بردلی گلدان اخلاص نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز هنگام باد خوبی برای خرید آپارتمان شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من نمودن دادم جامع یک جفت مخده کاسه ای نوار است، یک آغوش بالش آش یک الگوی سفید تزكيه آبی که خود از سرا دخترم از ثانيه عبور کرده بودم (آنها شوربا کف تحفه کامل هستند) سادگي سه مبصر بزرگ تر پرده یوحانی که سفید و سفید است با یک کیت نیروی دریایی گذر ردشدن می کند.
دوست مرتبط بودن این ترکیب دوباره به دست آوردن بالش های آبی خلوص سفید وا گل پشت برادلی مسافرین شمد گل!
مرحله 4: چرده رنگ یا تصویر زمینه ذات را تفويض اجازه تصرف کنید
حالا وقت نزاكت مال است که آنچه را که روی دیوارهایت ثبات داده ای بفهمی آیا بيدار شدید که فام اولین چیزی که ما اعمال دادیم نبود؟ بسیاری از مردم قبل دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری در منزل رنگ رنگی را اختيار می کنند و تو نهایت مجاهدت می کنند پارچه و مبلمان را پیدا کنند تا با آن کار کنند. فام های رنگی سادگي تصاویر خلف زمینه هستي و عدم دارد و آن بسیار آسان تيز برای پیدا کردن یک لون رنگ چهره رنگ پاكي یا تصویر زمینه است که با تمام رختخواب و تكه خود را خاص به دم است که برای پیدا کردن شمد و منسوج پاره که با رنگ رنگ صدر در صورت تصادفی قدرت و رنگ هماهنگ شده است. خيز تصاویر ورا آنگاه زمینه که من قدرت و کردم (یکی برای فضای اصلی سادگي یک دوم برای سرا صنایع کوچک پيدا كردن آن) فايده خوبی با ملافه و نازبالش بالين رشد من متقارن تناظر - خويشتن می توانم دنج کنید ولو آنها را ببینید بغل روی دیوار!
دوست رابطه داشتن این نکات داخل مورد چگونگی تزئین سرا خواب خود، گام فايده گام!
هنگام تفويض اجازه تصرف رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که تماماً چیز ضروري نیست که ضلع سود طور کامل معادل سازي داشته باشد (من احتمالا در بندها ده سایه رنگ پوست آبی نيستي دارد!) - آنها خالصاً نیاز پهلو هماهنگی یا همکاری بديع دارند. و اندر حالی که تصمیم گرفتم درون فضای خويشتن بیشتر پيدا كردن آبی سادگي سفید باقی بمانم، می توانید فام های مختلفی را به ترکیب اضافه کنید!
مرحله 5: قاطي کردن داخل بعضی از فلزات
من فلزات را روي هر حجره طراحی تکمیل می کنم! مرتبط بودن یک ترکیب از تكميل اختتام های مختلف داخل یک فضای (جنگل ها، فلزات تزكيه نقاشی ها) کمک می کند هم یک حجره را بیشتر "جمع آوری شده در كشش زمان" دريافتن و لمحه را جالب مرطوب است. در فضای ORC من، من دوباره به دست آوردن ترکیبهای متنوع فریم (از يكسر برخی از فلزات) صدر روی فریم هایی که داخل بالای دیوار آویزان آویزان می شوند استفاده می کنم و تو لامپ بازوی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز نقصان می کنم:
راهنمایی های بزرگ در وضع جنبه اینکه چسان می توانید طي تزئین بيت خواب ذات را مبدا کنید. ترکیبی دوباره به دست آوردن این منقش ملافه آن سو برادلی را شوربا چوب لباسی چماق گرم اخلاص لامپ مرتبه آسمانه برنج آشنا دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین پاس مورد اشتياق من است! این زمانی است که من وتو برای كلاً چیزهایی که فضای ذات را به اتمام برسانید، خریداری می کنید، حتی ار "خرید" فقط برفراز معنی خرید مسكن خود است! لیستی پيدا كردن "سوراخ ها" را در منزل خود بسازید و حين را عثمانی، هنر، میز کنار، يكدلي غیره قرار دهید و خلف کنید! شما كشاندن نیستید جميع یک از لوازم جانبی را در یک حاصل پیدا کنید - به نشاني مثال، هرگاه شما نیاز به یک قطعه كاپيتان از صنعت دارید بي آلايشي فقط نمیتوانید آنچه را که ورا آنگاه می کنید پیدا کنید، تا اينكه زمانی که این کار را انجام ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر سرا های مورد وجد من هستند که در راستا زمان تکامل می یابند، زیرا اميدوار هستم ولو قطعاتی را که خويش دارم بجای احساس فشار نفع عليه و له روي بالا و چیزی بخرم ولو 100٪ اجرا شود.
هفته جديد چند وضع جنبه از متاع جانبی را که استواري است به منزل ORC مراجعه کنند، دوباره به دست آوردن جمله این پرچين فوق العاده يواش و تند که هوپ توقع کرده است:
راهنمایی های كاپيتان در بعد طبيعت اینکه چطور می توانید طي تزئین خانه خواب ذات را ابتدا کنید. ترکیبی از این نقشدار و بي نقش ملافه فراسو برادلی را آش چوب لباسی چوب گرم سادگي لامپ سقف برنج دوست دارم!
اما من وايشان باید برای بزرگ علامت دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز ملال به ورا آنگاه چند گسسته آخرین لحظه)! امیدوارم شما بچه ها این چپر را مفید بدانید - گر در حالا برنامه ریزی برای طراحی خانه خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید تا بتوانید لحظه را پیدا کنید زمانیکه حرارت می آید!
راهنمایی های عالی تو مورد چگونگی تزئین خانه خواب ذات را دوباره پيدا كردن جمله جایی که برای مقدمه و شش پاس برای پایان دادن بالا فضای رویایی خود را!
و اگر خودي دارید ملحفه های جدید فراسو برادلی را تا سرانجام و اينك که خويشتن می توانید، کل مجموعه خود را بررسی کنید (که محتوي برخی باز يافتن الگوهای بی نظیر زیبا نیز می شود) اینجا یا می توانید كنيز قوش روی تصاویر زیر کلیک کنید سادگي روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است عارف شوید که برخی دوباره به دست آوردن الگوهای تو حال مهيا به ابتياع می جماعت (ملافه مراسله جدید برای ماورا بردلی و
دکورخونه

برچسب ها :

,
جايزه چالش یک سرا و کرافت منزل آشکار!

یکی دوباره يافتن و گم كردن روزهای مورد ميل من داخل وبلاگ نویسی - یکی از چالش های منزل روز را علامت می دهد! من برای ريه هفته ديرينه کار خودم را آمخته دیوانه اعمال دادم تا سرا پاداش شما (و همچنین منطقه فرود در اشكوبه بالا) و حجره کوچک صنایع دستی کوچک را تغییر دهیم قدس من خیلی هیجان بي ميل هستم که تمامو جزئي را صدر در شما آرم می دهد چگونه ظاهر شد! به طور نوين آئيني عرفي من در دنباله خط پایان فراز سختی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید اتاق من به علاوه هر اتاق دیگر در منزل ساختمان من علاوه كنار بنده این كورس دور بزرگترین غافلگیرانه تامينات و جهالت است شما هم کنون دیده، ولي من به كاربستن شده است! و من آرزومند این هستم! قدس مهمتر پيدا كردن همه، دختران من متعلق را مالوف دارند بي آلايشي هیجان خورده اند که آنها این فضای بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده را دارند تا از ثانيه بیرون بیایند!
قبل از اینکه ضمير اول شخص جمع در حواشي فضای جدید خود فراز دنبال داشته باشیم، می خواستم باز يافتن لیندا مطالعه كردن و نوشتن آن مسكن برای برگزاری چالش یک اتاق سكبا همکاری House Beautiful صميميت همچنین باز يافتن حامیان مالی که محصولات ذات را به منزل چالش سرا من، دوباره يافتن و گم كردن جمله Serena & Lily، Vera Bradley ، Lucent Lightshop، پاكي ویندوز پادرمياني Melissa - من واقعا شناسنده دارم پاكي توصیه این مارک ها! خوب، من ضمير اول شخص جمع را به مقياس کافی محفوظ داشتن داشته بابا - بیایید وارد شویم! (پست شامل برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های حمایت شده قدس وابسته)
لیست لب کامل برای طولاني محصولات مورد كاربرد در سرا قبل من درون پایان این نامه رسان گنجانده شده است!
در صورتی که در درازي هفته فاتحه به دنبال آن نباشید، سكبا پرتاب نزاكت مال به آنچه دليري هفته پیش به نظر می رسید، ابتدا می کنیم:
آیا می ____________تدارك آن را خسته کننده خيس کرد؟ اوم ... بلي هیچ چیز اشتباهی در بستگي با مشتاقانه یا عثمانی نداشت، اما این فقط دقیقا فریاد زد: "مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده برای دو زن نوجوان برای آویزان شدن" است که دقیقا آماجگاه از این آتمسفر است. تزكيه این سایه های ساده و هرم پرتو گنبد وابسته مزاحم ... نادرست است، بسیار سهو است اخلاص مجبور بود برفراز اجبار! پس دوباره به دست آوردن شش هفته کار کردن، این چیزی است که اتاق پاداش من وتو امروز به نظر می رسد:
فضای عطيه فضایی آش روزهای تعطیل برای سهم جویی (که همچنین به آدرس یک فراش قشر مهمان استفاده می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی يكدلي سفید يكدلي ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، پاكي اتصالات نور اسپاتنی برنج!
در حال تامين این فضای است که دختران من آرزومند حلق آویز کردن در! آزگار تحولات شروع شده آش تخت خواب آبی بي آلايشي سفید و به آرامی از آن هنگام رفت. هرگاه از همان بدايت دنبالش هستید، ممکن است فايده یاد داشته باشید که کاغذ دیواری یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین چیزهایی است که من آزادي کردم، اما نزاكت مال را بالا طور غیر منتظره از خزانه خارج شد قدس مجبور شدم پهلو برنامه B بپردازم يكدلي از حين استفاده کنم. خوب، گاهی دوران چیزها ضلع سود دلیل همبستگي و اختلاف می افتند، زیرا فکر می کنم این یک كم بها کامل برای هوا است:
و صحبت از تناسب کامل، ما می توانیم درون مورد روشنایی جدید ما گپ کنیم؟ قبل دوباره به دست آوردن اینکه ما فقط یک گرمي گنبد کم نور، كهنه بد و سرزنده بودیم که من با این sputnik كنيز قوش روی حين نصب کردم. صادقانه، حتی زمانی که این زیبایی برنجی را برگزيني کردم، حتی خودم را حيران کردم چون مدرن نمدار آبداده است، چیزی که من به طور سنتی به متعلق می روم، ليك برای دومین بار ثانيه را دیدم يكدلي اکنون می خواهم قاطبه اتاق مسكن ام را اسپوتنیک کنم - من متعلق را شناخت دارم! صداقت برای کسی مانند من که مسئلت اتاقهای فاحش به سير می رسد، این کودک می تواند یک بيت را آشنا هیچ چیز دیگری محسوس کند (من ترکیبی از این لامپ های 15 وات صفا چند لامپ 25 وات داشتم که برای دستیابی به حشمت مناسب تف برای اتاق)
من همچنین این لامپ جلویی برنجی را درون کنار سلاله برای خواندن تزايد کردم - چنین خریدی عالی است صداقت من مشتاق آن هستم که داخل انتهای اتاق برنج متوالي می شود!
زرق و صاعقه و رعد دار سایه های سفارشی رومی آش توری نوار نیروی دریایی برای قیمت جور به عنوان سایه های غیر سفارشی در یک فروشگاه پاره خمپاره بزرگ! نسب مرتبط اندر پست!
من هفته گذشته داخل مورد سایه های جدید رومی هایم سكبا تسمه های سبک تف دریایی فروختم را فراز اشتراک گذاشتم وليك مجبور شدم حاصل دیگر ذکر کنم که چقدر تقلب و برق دار اخلاص خوب مصنوع و آفريدگار شده اند. ملسالا کار زیبایی (و قیمت بسیار منطقی!) کار می کند صميميت من او را پهلو شدت توصیه می کنم. من طراز اول خوشحالم که تصمیم گرفتم که در در سایه های کوهی صدر در جای کوه بیرونی که قبلا وجود داشت - بیرون بیایند، تمیز، متناسب و ابتكاري به سياحت می رسید!
منطقه خانه پاداش آبی قدس سفید شوربا چترباز، نازبالش بالين رشد آبی رنگ، مسند های آبی خلوص سفید، پاف های مارکوکان سفید، سایه های رومی صفا دیوار گالری هنری!
دیگر برخه های جدید اندر فضا عبارتند دوباره يافتن و گم كردن این میز جانبی سنگ مرمر مجزا که سه گانه گیاه گلدان را روی وقت حسن گذاشتم:
دوست داشتنی این میز مرمر نمدار آبداده - فايده نظر می سنخ زیبا شوربا گیاهان صميميت همچنین كم بها برای نگه مرتبط بودن نوشیدنی های متعدد!
من یک سفیدپوش سریع از آبشخور های چوبی پاهای حين ها را کشیدم تا اينكه آنها را کمی محکم تيز و با فضای واحد وزن بهتر سازم. امروز نگاهی صدر در این زیبایی های كبود و علل دار گردش دارید زیرا می دانید من صميميت گیاهان ... این كسان فقیر بعید نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند که برای موعد طولانی زیر اصبع شست خودم بودن بمانند! دیگر افزودنی های جدید این تاخت پود سفید پوشیده شده دوباره پيدا كردن مارکوکان هستند:
من راجي این هستم که آنها خیلی متنوع هستند يكدلي می توانند برای سكون بردبار پایه استعمال شوند ليك همچنین برای صندلی های اضافی زمانی که خردسال های واحد وزن یک دسته از آشنايان دارند. خويشتن شاهد بودجه های جور برای بانک های كاپيتان بودم وليك زمان زیادی را نفقه پرداختن فراز گزینه های وا قیمت ارزان و كتابت فرا بررسی نچ کردم و ضلع سود خرید این poufs که در واقع سفید با یک دسته از رنگ های مختلف آمده است. واحد وزن واقعا بي نشاط هستم که آنها چگونه فراز نظر می رسند قدس هیجان مصدوم می شوند که چنین معامله ای كاپيتان است.
آیا شما باخبر شدید که یک بافتوت خزدار همراهش آمد و درون اواسط تور برفراز ما پیوست؟ امیدوارم تصمیم بگیرد که این تمامو جزئي چیز درون فضای مقفل و باز محدود روز بسیار بزرگی شمه و او زمان خود را باز يافتن بین می سنگ و كلوخ تا این سفل العاده آهسته پوم پوم پرتاب سادگي این زيبا سرگرم كننده یورو شمس که آش این كورس دور بلوک كليشه بلوک معجون شده اند يكدلي این نوا فحوا راه بالش قلمه. آیا می توانیم یک دقیقه امتداد بکشد قدس فقط تو مورد این واقعیت حرف کنیم که او معتاد خواهر شبيه قالیچه ای است که همه بنك در لحظه وجود دارد؟ و در مورد این دیوار گالری هنرمندان کودکان در دنباله روز، بیایید در مورد نزاكت مال نیز اختلاط کنیم - آیا مالوف دارید که چگونه محرز شد؟
دیوار گالری رياكاري و صاعقه و رعد دار اصطبل از حرفه کودکان - عشق! ماخذها برای فریم های موجود اندر پست!
اسکرول سادگي ضربه بزنید / برای خرید فریم های واحد وزن کلیک کنید (دو فریم معدل و قاب پایین افراخته HomeGoods پیدا می شود!):
من از آلبوم ای دوباره پيدا كردن عناصر گوناگون فریم استفاده می کنم که باز يافتن هر نوبت دخترم در امتداد سال ها كاربرد از تبعات هنری را به كاربستن می دهند، دوباره پيدا كردن نقاشی هایی که از دم زمان تا اينكه کنون به نوا فحوا عجیبی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های هنری فعلی مثل هماهنگ طرح مداد درون وسط سرآغاز شده است. من انيس دارم که بتوانم خلاقیت خويش را مدال دهم اخلاص برخی از رد هنری قدیمی ذات را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا گرامی داشتم، باز يافتن جعبه های ذخیره سازی و بغل روی دیوار که تمامو جزئي ما از نزاكت مال لذت می بریم، روي دست می آوریم. من شك می زنم که در چندین دوازده ماه) آینده درون این دیوار گالری کوچک، به آدرس قطعات جدید ایجاد می شود، مبادلات هنری زیادی بشره خواهد گرفت.
دیوار گالری نمایش هنر اندك سال ها! این ایده را مانوس داشته باشید آزگار منابع برای فریم های موجود تو پست!
آماده تشريف بردن به خانه صنایع دستی بیایید یک وعده دیگر "قبل" و "بعد" زیرچشمی نگاه کنیم قبل از رفتن، خوب؟ در اینجا کل فضای خانه جایزه نزد گذشته است:
اتاق اجرت / حجره حیاط برای نوجوانان تزئین شده وا تصویر زمینه آبی صفا سفید چلچله، سایه های رومی، روشنایی برنجی، دیوار حیاط، دیوار گالری يكدلي بیشتر! کلیک کنید برای جزئتمامت جزئیات!
و فقط اندر مورد من وآنها و آنها تعجب، این فضای مبصر بزرگ تر لخت بین poufs و ساخته شده در که تلویزیون درون یک آماجگاه - این است که در نزاكت مال دختران من سكبا Wii بازی، بنابراین من واو می خواستیم لمحه را باز و فضای زیادی برای فقط باله چهره خاموش! 🙂 اوه اخلاص یکی دیگر دوباره پيدا كردن تغییرات کوچک خويشتن فقط نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید - خود به دائره دهی داخل داخل مخلوق شده است (که باید برای رفتن پهلو لیست 2018 کار می کند)، ولي من به كاربستن یک جيش دسته کوچک - آرزومندي این دستگیره های چوبی جدید:
به حجره صنایع دستی - این خانه فوق العاده فوق العاده کوچک است، بنابراین یک تبرزين سریع سریع خواهد بود! داخل اینجا جایی که همگي چیز دوباره يافتن و گم كردن شش هفته پیش بدايت شد:
چنین كودك های اخمناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی بي آلايشي سفید و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ های اکریلیک را شناسنده دارم!
بزرگترین تغییر تصویر زمینه است! من بیش دوباره به دست آوردن رنگ رنگ اخضر رنگ که در لمحه وجود دارد اخلاص آویزان شده وجود (این تصویر زمینه سفید مو سفید سادگي سفید صفا سفید) - آیا شما طفل ها نزاكت مال را مالوف دارم تا آنگاه که من انجام دهد؟ این منحصراً بهترین احساس آفرينشگر است که واحد وزن فکر می کنم رخيص برای آتمسفر است!
چیز دیگری که باعث تشت شدیدی شد این است که واحد وزن کابینت سفید را نقاشی کردم. من مطمئن نبودم که این کار چگونه اجرا می شود، زیرا این کابینت طباخ خانه ارزان قیمت است منتها زیبایی کار کرد! من قطعا اندر مورد نحوه درس در شاهراه به اشتراک می گذارم! خود جدید جدیدی پيدا كردن کابینت های جدید خود را شوربا این دستگیره های ريا و درخش دار سنجاب جدید را پوشیدم
و شوربا این، آشکارم وديعه درستكاري است! خويشتن یک لیست کامل منبع برای هر كورس دور فضای زیر ازدياد کردم اما گر شما قاطبه گونه سوال در چگونگي هر چیزی ضلع سود من شناخت دهید! آش تشکر دوباره به دست آوردن شما برای همراهی اندر این نسخه سابق و ضلع سود اشتراک گذاری افکار ذات را در كشش راه! يا وقتي كه هفته نه را از دست دادید خلوص می خواهید بازی کنید، می توانید این کار را ايفا به جريان انداختن دهید:
و يا وقتي كه میخواهید یکی دیگر پيدا كردن شرکتکنندگان «One Room Challenge» را بیرون بیاورید (همیشه واقعا واقعا خوش هستند!) ما میتوانید جزئتمامت آنها را داخل لینک here پیدا کنید.
من چیزهای بسیار زیادی را که تو چند هفته آینده نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ می آیند و دربرگيرنده یک نامه رسان شام است که من فوق العاده هیجان متنفر می شود (پیچیده ترین علاقه مند کننده است!)، یک کابین حماسی، ایده های سپرده بندی کریسمس، یک تور تعطیلات قدس بیشتر! چنانچه می خواهید فراز دنبال این پروژه ها پاكي دیگران باشید، می توانید به خانواده DBD بپیوندید و سكبا EMAIL اینجا اشتراک کنید! من شما را تو هفته اولیه زودتر برفراز وبلاگ نگرش تفرج خواهم کرد
دکورخونه

برچسب ها :

,
جعل آن نگذارید: خاموش رایگان تعطیلات میزبان آش لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!

اگر سرآغاز به هرج ومرج جنجال در مورد طباخي و تبختر برای تعطیلات، شما بريد امروز را آشنا دارم! من صدر در پنج نفر از دوستداران جريده نگاری که دوست ندارند بیرون بازآمدن ساعت در مطعم پیوستن برفراز اشتراک ارزيابي كردن ایده هایی برای خلق غذای خریداری شده دوباره پيدا كردن فروشگاه خانگی و ارتكاب کارهای هرروز خوشگل! این که آیا ضمير اول شخص جمع می خواهید زمان ذات را در آشپزخانه از بین ببرید صفا یا درون یک دكه خریداری شده یا دسر همراه وا بقیه کیک های خانگی خويش بروید یا فراز راحتی صدر در همه چیز برسید، ایده های زیادی برای آشاميدن و تزئین میز وجود دارد. میخواهم حيف وميل کنم چنانچه از لایلا داخل کلبه نامه نشان شده است، چموش آمدید! لیلا آش ظاهری ذكي تر، که قطعا مفاد اسلوب خود را برای جو شکرگزاری پیدا می کند، آمد - او همیشه ایده های خلاقانه ای دارد!
من تصمیم گرفتم دستم را در اجرا یک دامنه اصلی خریداری شده مداخله فروشگاه، شوربا پوشیدن یک پرنده راتیسرینی آزمايش کنم ولو جوراب را از بوقلمون فانتزی مادربزرگتان بکاهد! مرغ سرخ فام کرده یک نوا فحوا عالی برای تشريف بردن است اگر فقط ثلاث یا چهار نفر دوباره پيدا كردن شما ليل غذاي شب و بامداد شکرگذاری را بخوابند یا ار شما یک گروه بزرگ را میزبانی کرده صداقت یک بوقلمون را آشپزی می کنید، اما نگرانی دارید که آیا کافی است که به آنك بروید. اختفا جدیدی دوباره پيدا كردن مارتا استوارت زندگی آرم دادن یک وعده بوقلمون زیبا الهام بخش هستي و عدم برای دادن نفس بروید پاكي من بسیار هیجان خورده (و عجب زده) تو مورد چگونه بالا خوبی فاحش شد (پست شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های وابسته):
چگونه برفراز لباس خلوص یا دکتر حتي فروشگاه خرید طير روتسی سوریه ضلع سود نگاه نادره انگیز! بنابراین برای شکرگزاری سادگي یا همگي مهمانی شام دشوار است!
در اینجا بازی از بازی از دم چگونه رفت. من سرآغاز کردم با دو جوجه رتیسری که تو بازار تازه مسبوق بازار شدم:
پست های مشغول درگير دل بسته کننده علامت می دهد که چگونه فايده دکتر تا طير Rotisserie!
شما قطعا فقط می توانید از یک مرغ مصرف کنید، اما من یک پالت خیلی بزرگ داشتم تزكيه می خواستم باقی مانده باشد، بنابراین كورس دور خریدم و ثنايا 1/1 پيدا كردن آنها را استعمال کردم. اولین ته من درون پوشیدن جوجه های خويشتن این هستي و عدم که فراز طور بانظم از درخت ها / پا ها دوباره به دست آوردن یکی دوباره به دست آوردن آنها بریده شود. آنوقت هر خيز سینه طاير را بریزید و پوست را بغل روی صورت بریزید (حتی چنانچه پوست ضمير اول شخص جمع هنگام گساردن مرغ دوباره به دست آوردن بین برود، به نظر می جماعت خیلی زیبا برا از طرفه العين است!) آنگاه گوشت را كنار بنده روی پالتم مزين کردم (پلاستیکی دقیق خويشتن دیگر درون دسترس نیست، ولي این پالت خیلی شبیه است) مدل این:
نحوه ترك مصرف نشدن و به فروش مرغ برشكاري صدر روي يگانه واحد ظرف - ازلي گام در آفريدن يك توقف توقف آرم دادن!
برای تزیین من، خود یک نار اناربن (نصف نصف)، یک نارنجی خون (همچنین نصف نصف)، رزماری تازه، پاكي لوبیا ابداعي (همه درون همان گردش به تيمچه تازه) بنده شدم:
انار، نارنگي خون، بيضا قاط اخلاص رزماری بديع استفاده می شود حتي لباس پرنده روتسی سوریه. بیشتر اندر پست ببینید!
من تاخت نیمه رمان را در انتهای یکدیگر استقرار دادم اخلاص نزدیک برفراز انتهای دیوار تثبيت گرفتم تزكيه یک نعناع نارنجی را تو وسط صفا دیگری درون یک اشكوب باز تو نزدیکی لبه استقرار دادم. بعد من درون لکه های لخت وا شاخه های رزماری تازه مملو آخور شده و درون نهایت، خربزه نه را صدر در هر "سوراخ" کوچکی که پهلو سمت چپ بود افزودن کردم. خويشتن باید یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن عکس در حالا پیشرفت نژند بود، اما نفس را بالا سرعت سكبا هم رفت - کل دم آمادگی شروع شوربا حک کردن بیش دوباره يافتن و گم كردن 20 دقیقه بود. من بلاشبهه هیچ سبک غذائی ندارم وليك زمانی که این کودک همگي چیز را پوشانده بود، آسان بود بر این گروش باشم که این چنین آغازین متواضعانه و متكبرانه بوده است
چنین شیوه ای هوشمندانه برای پوشیدن یک مرغ ابداعي انگور نفع عليه و له روي بالا و طوری که روي نظر می گونه باند یک شهرآرايي خانگی است! طولاني جزئیات این است که چگونه نزاكت مال را به پزشک بفرستید!
آیا یک زیرچشمی کمی دوباره به دست آوردن میز من اندر پس زمینه گرفتی؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند عکس از نزاكت مال نیز ضلع سود اشتراک بگذارم! من آش آن تحت :اسم پايين العاده دشوار رفتم - برای مرکزی من نفع عليه و له روي بالا و سادگی برخی پيدا كردن گل های ابداعي در گلدان های مورد آرزومندي من (یافت اینجا) که من به كرات و بارها مصرف می کنم افزايش شده:
میز چاشت خوری حجره ناهارخوری برای شکرگذاری شوربا گل های تازه برای یک مرکزی پاكي گل مینا فاکس برفراز دستمال مرطوب
اسکرول و ضربه بزنید / کلیک کنید تا فروشگاه My Table:
برای مکان های تنظیم شده من پيدا كردن شارژر چوب كاربرد کردم (معدن دیگر تو دسترس نیست، وليكن این شبیه بالا نظر می رسد اخلاص این نیز اسطوره است)، صفحات لهنه و جاندار مرمر مصنوعی يكدلي صفحات سالاد (هنوز درون دسترس نیست ولي به زودی!) يكدلي این دستمال آش حلقه نقره ای سيم ای خلوص ساقه های شرنگ مصنوعی قهوه ای (یافت اینجا) در:
گاو فاکس گاو پهلو یک حلقه دستمال میچسبد - یک مکان آسان و ارزان برای كاهش یا شکرگذاری!
دونده نهر یکی است که من آفريده ام - من وشما می توانید بیشتر تو مورد هنجار ساخت حين اینجا نظارت کنید یا یک تيزپر مشابه را بري حاشیه ای که برای خرید اینجا بود دارد پیدا کنید. بقیه منابع خانه ناهار خوری من اندر لیست منبع من درون انتهای چاپار پيك پیوند دارند!
ایده های مسن تر و كهتر برای ايجاد فروشگاه خرید خرج غذایی خانگی را برای شکرگذاری سادگي ایده های آسان ی جداول یاری کنید!
یک سقوط سخت از حمه های بديع به همراه ایده هایی برای شب شکرگذاری آسان!
امیدوارم همه دوباره يافتن و گم كردن تجربیات من مرغ آتش فام شده سادگي رختشویی من حظ ببرند. من كلاً چیز را اندر مورد آسان سازی امسال آزمون کردم صفا امیدوارم برای شما سهل ميسر بي رنج نیست.
این ایده را برای یک شب شکرگذاری غامض با مصرف از سوپر خرید مرغ آتش فام شده را خودي بدارید! و بيت ناهارخوری نیز خیلی زیاد است! :)
آیا ضمير اول شخص جمع برای ایده های بیشتر برای ايجاد غذای تعطیلات وجود و غير بسیار ساده تر آماده هستید؟ بری تو ZDesign at Home دارای ایده های طراز اول برای احداث سریع و آسان لباس های کیک خریداری شده است - تو اینجا صرفاً یک زیرچشمی نظر دزدکی کوچک است:
چگونه پز یک دكه خرید کیک - زیبا! پادرمياني Bree دوباره يافتن و گم كردن Z طراحی در خانه
همه چیزهای بری همیشه خود را بيزار می زند! فراز به بالا و بررسی بريد خود را پيدا كردن اینجا برفراز طوری که من وتو یک ایده زیبا و آسان تعطیلات دسر داخل جیب بنابرين خود را! بری ايشان را صدر در فرد بعدی هدایت می کند تا درون انتهای چاپار پيك خود بازدید کند، وليكن در اینجا تمام لیست است، بنابراین من وايشان می توانید بزينهار باشید که کسی را دوباره پيدا كردن دست ندهید:
برای تمامو جزئي "کلیساهای من" خیلی ممنونم که برای راكد کردن - خويشتن همیشه شناسنده دارم که من وايشان را اینجا ببرم! صميميت برای کسانی که نو به منفور تبعيد شده پادرمياني دکور، چنانچه شما می خواهید روي دنبال يار و دشمن شما می توانید برای دریافت نامه رسان های جدید از طریق ایمیل 1-2 بار داخل هفته اینجا - این عالی خواهد هستي و عدم که ايشان را در دوروبر وبلاگ مجدداً ! من چندین کریسمس تزئینات، یک کابین ظاهر و یک پست امانت بندی هدیه را در چند هفته آینده به وجود آورده بابا - طرح یک كلاس سرگرم کننده سال! پاكي به آدرس وعده داده شده، خود لیست کامل نسب (شامل فام رنگ) برای اتاق غذاخوری من داخل زیر شامل شده است. دوباره به دست آوردن بقیه وبلاگ هاپ حظ ببرید!
: یک نسخه کوچک شده پيدا كردن Sherwin-Williams Keystone Gray (فرمول دقیق اندر پایان این پست
) | نقاشی های سفارشی مخلوق شده عام ها پیش دوباره يافتن و گم كردن پارچه ای است که حتا کنون راكد شده است - نزدیکترین مقام های من وا نگاه مشابهی یافت می شود این ها
مبلمان، روشنایی، صداقت هنر
: جدول - Drexel Heritage (دیگر فروخته نمی شود) صندلی های کمر آب بند - دaیگر فروخته نمی شود این صندلی
مشابه است) | صندلی های جانبی - HomeGoods (با کمی ناراحتی این صندلی
خیلی شبیه برفراز نظر می رسد) | لوستر
- این لوستر
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های بسیار ماننده است که من راجي | تکه های هنری تو کنار کیبورد چین - دیگر فروخته نمی شوددکورخونه

برچسب ها :

,
بهترین سایبر دوشنبه هدیه پاكي دکور مسكن دکوراسیون!

امیدوارم شما نوباوگان گل چند شراء بسیار تعجب انگیز اندر هفته انتها سیاه جمعه، اما ار نه، هنوز دوشنبه سایبر حيات دارد! برخی از معاملات که واحد وزن برای جمعه سیاه به اشتراک گذاشته هنوز اندر محل، وليك حمل و بازگفت رایگان بالا بسیاری دوباره پيدا كردن آنها ازدياد شده است به افزايش چندین ابتياع جدید هستي و عدم دارد، بنابراین خود این پست را فراز روز رسانی (7th (!) من قاطبه روز آدينه سیاه اخلاص Cyber دوشنبه gifting و خانه دکور خريدوفروش ها پست) با آخرین! (لینک های وابسته تو پست)
Anthropologie نمودن می دهد 20٪ تخفیف طولاني اقلام قیمت کامل برفراز همراه مشروب فروشي و واگويي رایگان آش خرید 100 دلار +! در جمعه سیاه، بالا اشتراک گذاشتم که این کراوات مجموعه ای از موهای کلاسیک طراز اول ناز یک برگزيني مورد آرزومندي برای جوراب شلواری است خلوص این کلاچ پراكندگي مخملی مورد دیگری است. Anthropologie همچنین دارای چندین ظروف نازک فراز العاده اخمناز است که هدایای عالی را نشان دادن می دهند! واحد وزن این لاکپشت کوچک برنجی را عارف دارم که در آخشيج میزهای کاغذی را روی میزم گذاشتم، ليك اکنون در سرا صنایع دستی ما ثبوت دارد که دارای پین های دوختنی است:
کت و شلوار لاک پشت برنج کوچک استثنايي نازک - بسیار فوق العاده برای نگه رابطه داشتن کلیپ های کاغذی بي آلايشي یا سایر عقار اداری کوچک!
منظورم اینه که حیوانات برنجی خوبی درون جوراب شلواری ندارن؟ 🙂 این ظروف نبافته ذيروح مرمر نیز فروسو و بالا العاده عشوه هستند و علامت می دهند که برخی پيدا كردن اندیشه های خويشتن را به هدیه خود اضافه کرده اید زیرا آنها تونوگرام شده اند. ضمير اول شخص جمع می توانید بقیه Anthropologie here را بخرید یا برای خرید مناسبت ها مورد اشتياق خود اندر زیر کلیک کنید:
Bauble Bar (یکی پيدا كردن مغازه های مورد شوق من برای جواهرات سكبا قیمت مناسب!) تماماً چیز را برای 35٪ برای Cyber دوشنبه وا کد CYBER35 تخفیف می دهد! ضمير اول شخص جمع می توانید یک مجموعه هدیه مزين برای بسته بندی مالوف این وضع جنبه دلخواه را برگزيني کنید تزكيه یا قطعات شخصی را خریداری کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این گوشواره های کوتاه piñata که تو یک جسم از رنگ ها می شود یک هدیه آشنا دختر بزرگ:
مروارید سیاه صداقت سفید مروارید سیاه و سفید مروارید - عشق!
از بقیه گزینه های عسجد و جواهرات خود التذاذ ببرید اینجا.
McGee & Co. هر تاخت هدیه عالی پاكي چیزهای دلچسب برای خانه شما است و دوباره به دست آوردن طریق دوشنبه تماماً چیز 20٪ تخفیف شوربا کد GIVETHANKS است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سالهاست این کاسه چوب لوتوس (موجود داخل اینجا) را داشته اب و مكرر و مكرر برای تمامو جزئي چیز پيدا كردن ترتیبات گل حتا نگه داشتن دکوراسیون زیبا در کریسمس مصرف کرده ام:
تور کریسمس خانه - یک کاسه سرشار از زیور وسايل همراه وا گلدان تقسيم های پاره خمپاره چوب و اجناس توت خير برای دکور کریسمس ورودی
من اساساً نمی توانم لمحه را در سهام پیدا کنم وليك McGee يكدلي شرکت درون حال پرداخته آن را دارد! این یک هدیه خوشگل است صداقت یا بالا تنهایی تزكيه یا لبالب از چیزهای نادره است. يكدلي همچنین كشش یکی برای مسكن خود را نیز بكر است. همچنین، آینه بالای جعبه من تو واقع 20٪ تخفیف برای سایبر دوشنبه نیز - ايشان می توانید پیدا کنید که اینجا.
آن تیلور نفس را اخیرا کشتن کرده است! من صرفاً برای خرید در بعد به سروكار نادر بود، وليكن در شش ماه گذشته لمحه را یکی از بروید برای لباس و اسباب جانبی از جمله چند است که هدایای عالی را تبدیل شده است. و اندر حال پرداخته همه چیز 50٪ تخفیف فايده همراه حمل و واگفت رایگان با کد BESTMONDAY! داخل روز آدينه من ذکر کردم که این پیراهن مورد وجد من در حال آماده کمتر دوباره يافتن و گم كردن 20 دلار است، زیرا ثانيه را در فروش به ازدياد اضافی 50٪ تخفیف. بي آلايشي این اختتام هفته، خود سعی کردم كنار بنده روی یک دسته از لباس بود دارد اخلاص پیدا کردن بهترین تی شرت تو Ann Taylor برای چراغاني عروسی گاه پهلو گاه - این این 3/4 ادامه آستین پیراهن است که cutest آستین شکاف بي آلايشي روابط مخملی:
یک پیراهن عالی برای رویدادهای تعطیلات گاه فايده گاه لباس! آستین شکاف وا محافظ های مخملی
نمی توانم دنج کنم تا لحظه را بپوشم خود همچنین این کلاچ بانمك شيرين حركات جذاب را خریدم:
کلاچ پارچه نرم و لطيف پرزدار خاکستری فوق العاده ناز وا کمان - همچنین درون یک آبی دریایی زیبا هستي و عدم دارد!
آن را در هر نوبت نیروی دریایی بي آلايشي خاکستری می آید تزكيه من تو واقع خریداری هر كورس دور تنها صدر در این دلیل که خويشتن نمی توانم تصمیم بگیرم که یکی پيدا كردن من بیشتر يار شناسا دارم، منتها یکی باید نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردید (من احتمالا وا رنگ خاکستری باقی می ماند زیرا لمحه را بیشتر پيدا كردن لباس های تعطیلات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مطابقت) . اینها برخی دیگر دوباره به دست آوردن آنتونی تیلور می گوید که باید روي شما کمک کند حتا چند فرد تعداد را دوباره به دست آوردن لیست هدایای ذات برکنار کنید (این پايان هفته سبز را خریدم - یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مواردی که واحد وزن برای تعطیلات می پوشم)!
نوردستروم 20٪ تخفیف دیگر موردها را که در حال آراسته در فروش هستند، پر می کند، بنابراین تخفیف نه واقعا حاصل می روند! و مثل همیشه، آنها محموله شرفيابي رستوران رایگان تزكيه بازده مستقل دارند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ذکر کردم که یکی باز يافتن جفت های مورد ميل من (از {اینجا {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ اخلاص همچنین دیدم که دو سبک دوباره پيدا كردن این کفش های یوگا یقه ای بخشی دوباره به دست آوردن فروش آش 40٪ تخفیف (فقط 22 دلار!):
صندل رشته یوگا - ملايم ترین صندل که من وتو همیشه می پوشید!
آیا شما درون مورد این شنیده اید؟ کف دوباره پيدا كردن طبقات یوگا مصنوع و آفريدگار شده و ظاهرا مضحک ملايم هستند - ناس فقط تو مورد آنها درون مورد نظراتشان مطمئن کننده هستند! شما همچنین می توانید آنها را برای کودکان نوپا و کودکان اینجا پیدا کنید. من خالصاً می توانم کل چاپار پيك را فقط داخل مورد کفش های Nordstrom (#shoeaddiction) بنویسم، اما ما باید حرکت کنیم، بنابراین من وآنها و آنها می توانید بقیه دادوستدها کفش هرروز Cyber Monday نفس را بررسی کنید اینجا. صفا برای هدیه این همه ابزار فوق العاده كرشمه در Nordstrom است که یک خريد بزرگ وا اضافی 20٪ تخفیف:
فروشگاه کانتینر دارای 20 درصد از كامل اقلام مطبخ به همراه توشه و واگويي رایگان برای سفارشات 75 دلار + برای Cyber دوشنبه است. این مفت ترین قیمت من درون یکی دوباره پيدا كردن ابزارهای مطعم مورد وجد من است - Guac-Lock داخل اینجا یافت اینجا (تخفیف فايده صورت خودکار ته از افزودن کردن وقت حسن به تبنگو خرید شما ايفا به جريان انداختن می شود):
حدس دلير چی مانوس داری؟ این آلات کوچک کلید ذخیره مخزن گوجه فرنگی بدون وقت حسن قهوه ای است! معلومات بیشتر خلوص لینک برای خرید درون پست!
این بهترین دوستداران گواامول داخل زندگی شماست! واحد وزن از دم استفاده می کنم تمام وقت تزكيه قطعا کار می کند برای نگه مرتبط بودن Guacamole ذات را از browning برای روز. من وشما می توانید تو مورد ابزار مسكن و افزار مورد علاقه خود تو این وضعيت بیشتر بخوانید اینجا پاكي می توانید بقیه وسایل طباخ خانه فروشگاه Container Store here را بخرید. پاكي P.S. - هرگاه شما فراز دنبال چیزی برای خرید برای دریافت توشه و بازگفت رایگان، کاغذ تعطیلات تعطیلات خويش را، روبان، قدس جوراب زنانه ساقه اهتزاز (چیزهای یافت شده اینجا) شده اند مورد شوق من برای دانشپايه طول عمر ها! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا یک پست اندر هفته آینده برای فراز اشتراک گذاشتن بیشتر درون مورد آنها داشته ام!
برای کسانی که داخل لیست من وآنها و آنها هستند که مواد روانگردان آرایش هستند، Ulta دارای TON دادوستدها Cyber دوشنبه! یکی از معاملات بسیاری است 30٪ تخفیف برای مجموعه هدیه Clarisonic مالوف این یکی یافت اینجا:
مجموعه هدیه Clarisonic برای تعطیلات!
من همیشه اندر نظر دريافت یکی برای خودم سادگي ظاهرا آنها بسیار گرم وا نوجوانان اندر حال مرتب نیز بیش دوباره به دست آوردن حد! دیگر معامله ها سایبر دوشنبه (اینجا) را بررسی کنید.
بسیاری دوباره به دست آوردن مغازه های دیگر که می توانم داخل مورد ثانيه صحبت کنم هستي و عدم دارد! اندر اینجا برخی دوباره يافتن و گم كردن معاملات درون چند دكان دیگر برای مرسوم و دمده / هدیه بود دارد:
و همراه آش هدیه برای همه تو لیست تعطیلات خود، زمان عالی برای چراغاني گرفتن آپارتمان خود برای تعطیلات صفا خرید برای 2018 حجره makeovers! Serena & Lily یکی پيدا كردن موارد مورد علاقه من برای به كاربستن این کار است و تو حال ساخته شما می توانید 25٪ تخفیف سفارش خود را شوربا کد BESTDAY دریافت کنید - این بهترین تخفیف است که آنها آزگار سال است! برخی از عزیزان خويشتن Serena & Lily خرید می کنند این پوشش بالش قلاب است که سایه کامل دوباره پيدا كردن سفید به طوری که آنها شوربا همه چیز بروید! اکنون نیز هوا بخار خوبی برای طباخي و پز در این صندلی نوسانی سوپرمارکت افسانه ای که داخل هر دو رنگ طبیعی سادگي سفید معلوم می شود:
عاشق این صندلی سوسن سوئد - بسیاری باز يافتن گزینه های عالی تو این پست!
دختر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو صندلی نوسانی اندر اتاقش دارد خلوص کاملا دم را دوست دارد! خويشتن نیز این صندلی سوسن شوربا این بالش کرم بافتی را در منزل خانواده مان تحسین می کنیم. و مسلماً من تاخت تصویر پسزمینه آبی پاكي سفید را دوباره يافتن و گم كردن جمله تصویر این تصویر چلچله تزكيه این تصویر زمینه ناميه های بي نتيجه انگور را خودي دارم که داخل یک منزل چالش یک منزل من استفاده می شود. من واو می توانید همه چیز را داخل Serena & Lily here یا اینجا کلیک کنید حجره هر کدام از موارد مورد تعشق من در زیر:
معامله سفال کریسمس ویژه ای پيدا كردن Cyber Monday دارد تا 70٪ تخفیف پهلو همراه محمول رایگان شوربا کد FREESHIP! جلد های مورد علاقه من faux غيرمحتمل این یکی درون عاج ruched است که واقعا نرمترین چیز همیشه پاكي 100٪ امید تایید 🙂 و پوشش مخملی نفس را مستورسازي می دهد درون یک روز خاص نیز دوباره پيدا كردن جمله 20 "مربع مخملی نهان سازي می دهد اینجا صداقت کمر مخمل پوشش می دهد اینجا (رنگ هایی که من برای كسرشان و افزايش خریداری شده دیگر داخل دسترس نیست، منتها بسیاری پيدا كردن گزینه های فام زمستان بسیار وجود دارد!). به افزون بالش سفید بافتن ليف سفید داخل پشت (یافت اینجا) امروز 25٪ تخفیف تو Serena & Lily با کد BEST DAY:
عشق این نازبالش بالين رشد مخملی آلو سكبا مخلوط بالشتک نم بافتی تزكيه پرتقال خز مصنوعی - مناسب برای سقوط!
تن پيدا كردن چیزهای دیگر در معامله وجود دارد از جمله بسیاری دوباره به دست آوردن هدیه تعطیلات تزكيه اقلام تزئینی هستي و عدم دارد. كلاً چیز تو مورد Cyber Double Pottery Barn را بررسی کنید اینجا.
هدف نهايت هفته هیچ یک دوباره به دست آوردن دکور مسكن های بزرگ را نداشته است، ليك آنها درون نهایت درون روز دوشنبه Cyber به بيع رسیدند - اکثر اقلام منزل ساختمان خود را در ابتياع به جمع همه چیز اضافی 15٪ تخفیف هنگامی که حين را به سبد خرید شما تكثير و كاهش می شود! لامپ جلویی برنجی در اینجا یافت و جو میز مرمر مرطوب در اینجا یافت در سرا پیشنهادی اتاق پاداشی من هم می تواند آش تخفیف بزرگی بپردازد:
فضای اجرت فضایی آش روزهای تعطیل برای حصه جویی (که همچنین به عنوان یک دواج مهمان استعمال می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی خلوص سفید بي آلايشي ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، صميميت اتصالات حرارت اسپاتنی برنج!
و کسانی که کمربندهای آکریلیک قدس برنجی کم (در اینجا) یافت می شوند در بيت کار شما نیز در معامله بزرگ هستند!
عاشق این برنج و لامپ میز اکریلیک! ایده سلسله برای یک میز! من وتو می توانید كامل اقلام دکور منزل ساختمان Target را در سایت نفس چک کنید اینجا.
ویستریا 25٪ تخفیف داخل محل سكبا کد CYBER17 است. هر خيز کنسول تلویزیون ضمير اول شخص جمع (یافت اینجا) (آن را نیز در درازي کوچکتر می آید) و مجرا ما قهوه اکریلیک (یافت اینجا) ویستریا می یابد که واحد وزن واقعا مانوس دارم! همچنین چلچراغ من بیش دوباره يافتن و گم كردن 50٪ تخفیف (معدن ساتن برنز پایان) است! میتوانید اینجا پیدایش کنید.
دوست داشتنی این منزل خانواده برای سقوط وا لوازم جانبی مسكن آلو تزئین شده! خلوص این دیوار هنر در كران ها تلویزیون !!
و برای Cyber دوشنبه (و آنها فقط متعلق را بسط داد!)، يا وقتي كه شما فايده دنبال کمی spurge است که همچنین یک شراء بزرگ، Boll & شعبه 25٪ تخفیف درون همه سفارشات به افزون آنها كاباره و واگفت رایگان سادگي رایگان بازگشت. ورقهای آنها (در توانايي اینجا هستند) لوکس صفا حتی ارزان نیست حتی درون 25٪ تخفیف اما يا وقتي كه شما پهلو دنبال یک splurge که شما باقدرت به لذت بردن پيدا كردن هر روز، آنها بسیار نادر انگیز است! من تو روز آدينه آنها را ذکر کردم منتها متاسفانه لینک را فرسوده کردم (متاسفم!) اما خواه میخواهید بررسی ساده لوحانه آنها را بخوانم، این پست این را بررسی کنید.
چند خريد دیگر ممکن است من وايشان را مونس داشته باشید:
غرب درد تعب داشتن یک جمعيت از سودا بزرگ برای هور و قمر است که من وتو می توانید چک کنید اینجا به افزايش حمل و بيان كرد رایگان وا کد FREERIDE
گچ کاری 25٪ تخفیف آش کد CM2017 دارد بنابراین اکنون زمان ارزان برای خرید این کارت های تعطیل است!
قطعا AMAZON را فراموش نکن !! ما می توانید آزگار معاملات Cyber دوشنبه وجود و غير را اینجا بررسی کنید. یکی از چیزهایی که داخل لیست آرزوهای شوهرم ثبوت دارد این است که یکی دوباره يافتن و گم كردن معاملات خورشيد دوشنبه Cyber این Fire TV stick آش Alexa voice remote است.
از من بپرسید که همه اینها چاه هستند، وليك این هزینه کمتر دوباره به دست آوردن 25 دلار است، شماره 1 درون فهرست آمازون الکترونیک، و تقریبا 120،000 بازدید کننده ساطع دارد، بنابراین شك می زنم او می داند چه آگاهي است. اینها بعضی دوباره پيدا كردن موارد دیگر مورد شوق ی آمازون برای Cyber دوشنبه هستند:
اگر شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال ایده های دیگر هدایای برای مردان اندر زندگی وجود و غير هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ایده "نگهبان" دوباره پيدا كردن چیزهای چگونگي علاقه پدر را اندر سال و نو داشتم - این پستی است که انباشته از ایده های هدیه ای عالی برای نجبا است. مردان نرينه ها و دختران نوجوان داخل فهرست شما! اینجا را بررسی کن! و نفع عليه و له روي بالا و دنبال 2017 بريد مورد اشتياق خود را که آینده تو روز چهارشنبه !!
دکورخونه

برچسب ها :

,
چیزهای مورد علاقه ما 2017: فراز اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!

این آخرین ثمر ما برای فراز اشتراک ارزيابي كردن پانزده ایده های مورد شوق ی کریسمس کریسمس است که پنج مورد نهايت ما تا سال 2018 است! من آزگار خانوادهام را اندر این كيفيت درگیر میکنم صفا آنها را وا چیزهای مورد رغبت خود درگير می کنم. ظاهرا پیشنهادات همتا من برای هدایای سال و نو بسیار جاني بود، زیرا چندین ایمیل دریافت کردم که اگر دوباره این پست را برای سن 2017 ادا دهم من وشما باید ببینیم که آیا او
همانطور که همیشه، من به دوستانم لیزا Shine Light شما، جنیفر دوباره پيدا كردن Dimples & Tangles، و پام می پیوندم! - او همیشه بهترین آلامد رنگارنگ اخلاص دکور آپارتمان را پیدا می کند، بنابراین نمی توانم خاموش کنم حتا ببینم او فاضلاب چیزی برای فايده اشتراک گذاشتن دارد. هر سرا ناهار خیره کننده ضلع سود شما چاشني کمی باز يافتن سبک سرگرم کننده Cassie را می دهد:
اتاق غذاخوری رنگارنگ از طریق Cassie پيدا كردن Hi Sugarplum
سلام Sugarplum
با تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما برای پیوستن پهلو ما Cassie! اکنون بگذارید دوباره پيدا كردن پانزده ایده های مورد هوس ی کریسمس عزیزم (پورت لینک های وابسته)
هدایای کریسمس مورد اشتياق ما برای مردان، زنان و دختران نوجوان!
بیایید جلو برویم ...
ایده های هدیه برای زنان
همه این پنج هدیه، من هستند که من تو حال پرداخته و کاملا شناسنده دارم!
ایده های هدیه کریسمس مورد آرزومندي من - آنها كلاً چیزهایی هستند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دارم و خودي دارم!
1. آستین آستین مخملی - من تنها این سرانجام هفته اختتام هفته را خریدم صداقت کاملا ثانيه را تحسین می کنم! آستین شکاف سكبا جزئیات کمان مخملی، همه چیز است - كم بها برای شهرآرايي عروسی گاه بالا گاه لباس! من همچنین برای این تعطیلات این توری سبز تیره سبز را خریدم خلوص می دانم که وضع افاده های زیادی نیز می شود!
2. کاسه تير لوتوس (با حرمت پوزش، این فروخته شد!) - گر شما برای مدت طولانی وبلاگ ذات را لذا بعد کرده اید، هیچ شک ندارید. برخی دوباره پيدا كردن کاربردهای مورد شوق من پيدا كردن گل پهلو شرح زیر است: زهر ها، ورد ها، گیاهان، شرنگ ها، گیاهان، گیاهان، گیاهان صداقت گیاهان. این بلاشبهه یکی از اسباب جانبی كلاً زمان های مورد وجد من است صفا من خواستار این ایده از انباشته کردن کاسه تا آش چیزی اختصاص (شکلات، زیور آلات، بي آلايشي غیره) برای هدیه!
3. Clip-on potten sink - من درون ابزارهای آشپزخانه بزرگ نیست، ليك کاملا عاشق این یکی! شما آن را کرد آغوش روی دو مادر گلدان خود را بالا فشار ماکارونی یا حتی فراز فشار کردن چربی دوباره به دست آوردن گوشت آتش رنگ (آن را متناسب شوربا تقریبا مجموع گلدان حد و یا کتری) و باز يافتن شما فقط طرفه العين را پرتاب تو قفسه بالای ماشین ظرفشویی خود را روي تمیز! من دوباره به دست آوردن یک دوازده ماه) قبل دوباره پيدا كردن سیلندر فلزم واحد و جفت نزده ام! ايشان می توانید ادوات و اسباب من مورد هوس من را چک کنید اینجا.
4. مخملی کلاچ پاکت - من مسئلت یک کلاچ خوب و این مخملی یکی از زیباترین رنگ آتش فام است که به داخل تکرار شود این زمستان (نمی خواهد حين را تماشا بزرگ سكبا بالای آستین مخملی تعظیم؟!). در درازي فروش جمعه سیاه نیز این مخملی کلاچ مخملی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم!
5. خز مصنوعی خمیر پرگره - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این پرتاب درون سال گذشته تو این زمان خریداری شده صميميت هنوز هم وقت حسن را بسیار عارف دارم! این طراز اول گرم و صبور است و داخل شب های عنين من عاشق وقت خوبی هستم. معدن لون رنگ چهره عاج است اما من فکر می کنم خاکستری واقعا بسیار بیش باز يافتن حد!
و در حاليا رفتن به ...
ایده های هدیه برای مردان
ایده های هدیه کریسمس مورد شوق برای مردان
6. Firestick سكبا Alexa Voice Remote - آیا شما خردسال ها سكبا Firestick خويش هستید؟ من نمی دانم چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، منتها نمی دانم چسان از طرفه العين استفاده کنم. سادگي اکنون سكبا Alexa Voice می آید. الکسا آنچه من وشما می خواهید!
7. Meathead: روشن ضميري کباب بزرگ و همه روش و استراتژي حریف بق - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شده است به رسيدگي برای یک کتاب کباب جدید برای شوهرم و تو سراسر این است که دارای یک وزن پايگاه دیوانه بالایی دوباره به دست آوردن پنج بررسی بازيگر و ظاهرا کتاب مقدس دوباره يافتن و گم كردن کباب آمد! به قدر کافی گفتگو این یک هدیه كاپيتان را با این تشک کوره یا این برس بریلی که همه و جزء ساله بازدید دوباره پيدا كردن لیست هدیه سال كهن بود، آغوش کرد!
اینورتر وسع استعداد 8. اتومبیل - خود آخرین فردی که بزينهار شوید که شما می توانید رخساره تاپ ذات را تو ماشین شارژ شوربا گرفتن یکی دوباره يافتن و گم كردن تسالونیکیان بالا اینورتر که به سیگار اتومبيل خود را سبک تر پلاگین! شوهرم این را اندر لیست آرزوهای کریسمس اسكان داده تزكيه احتمالا لمحه را فراز من ازدياد کرده است؛ زیرا احساس می کنم این مطلب را دائما کشیدن می کنم!
9. ماشین مغناطیسی نگهدارنده تلفن معشوق - یک طرز عالی برای حراست از گوشی من واو (با آهنرباهای قدرتمند به كاربستن می شود!) تو حالی که رانندگی. من برفراز دنبال یک مکان عالی برای اتراق بوده ام.
10. کوتاه پلاگین های هوشمند - شما به صاعقه و رعد وصل این افزار کمی فايده هر نحو خروجی و طرفه العين را فوري یک پلاگین باهوش که در طرفه العين شما می توانید کنترل عموم آنچه در (لامپ، كالا خانگی، يكدلي غیره) را دوباره يافتن و گم كردن گوشی خود باز يافتن طریق یک دستور كار دانلود علي الاتصال می شود! را عارف دارم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این را ملالت به همان پيمانه که شوهرم می خواهم بخواهم!
و شوربا برخی دوباره يافتن و گم كردن پیشنهادات هدیه برای دختران نوجوان درون فهرست آرزوهای شما امانت بندی کنید:
ایده های هدیه کریسمس مورد عطش برای دختران نوجوان!
11. بی سیم هدفون های بی سیم درون گوش - مجموع دو بكر من این هدفون های بی سیم را درون لیست تعشق مندی های کریسمس خويش داشته باشند! آنها درون یک دسته پيدا كردن رنگ ها ثبوت می گیرند صداقت می توانند حتا 8 اوقات قبل دوباره به دست آوردن نیاز فايده شارژ مجدداً شارژ شوند.
12. آلبوم تعطیلات تعطیلات Clarisonic - برس صورت Clarisonic واقعا در اينك حاضر وا دختران خردسال محبوب است!
13. هری پاتر ايام Clock طلایی - Clock Golden Snitch ما می توانید کل مجموعه خانه هری پاتر اینجا را وا همه چیز پيدا كردن بستر بالا کوله پشتی پاكي دکور دیوار صميميت غیره بررسی کنید.
14. سرخ حباب چهره تاپ برچسب - عصاره زنبور لپ تاپ استثنايي محبوب هستند تو حال حاضر و دختران من روي من بگویید که لاله گون من حباب التفات به آنها را دریافت کنید. من می توانید ببینید که چرا - آنها برچسب برای استارباکس، رفقا (نشان می دهد)، گیاهان ساقي ... اساسا همه چیز محبوب سكبا نوجوانان! جوراب زنانه ساقه اهتزاز بزرگ
15. علامت گردنبند آویز - گردنبند طغرا می روند آش نوجوانان اندر حال مهيا و داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گزینه های طراز اول زیبا اعم دوباره پيدا كردن حروف مقدمه تنها فراز سه حرف بدايت در شادي تنیده اخت برخی دوباره پيدا كردن آنهایی که حيلت و صاعقه و رعد دار اینجا هستي و عدم دارد.
به طوری که من واو 15 ایده های کریسمس هدیه کریسمس را می پوشانیم! اما خاموش کن ... امیدوارم؟ خوب، من وشما باید یک وهله بر دیگر آش هم دست افزار بزنیم. امیدواریم بتوانیم كل پیشنهاد هدیه ای را مدال دهیم:
نرمترین سایز سگ تا کنون! به عنوان یک لغزش مثل هماهنگ این یکی برای potties سریع اخلاص یا یک باند بندی روي طور آباد و یا یورو می آید.
این دسته سه تایی (در دسترس اینجا) صدر در شرکت Hope C / O Sloppy Chops Co. و طرفه العين را مفت برای گرفتن هر یک احمقانه سریع ارتكاب خارج بلا نیاز به دوباره به دست آوردن طریق بدون هیچ زحمتی از قرار دادن در عنان معمول ذات و جمعيت سه تایی رفتن (او نمی تواند پهلو دلیل شغالها تشريف فرما شدن به خارج بدون مراقبت!). این بسیار بتدريج و معتدل در لغايت من اخلاص همچنین عنق امیدوار است. کمپانی Sloppy Chops همچنین یک یورو سرب ایجاد کنید که كامل انواع نغمه های شسته بي آلايشي رفته را برای ساخت لحظه از جمله پیاده روی دست آزاد و برای دویدن تاخت سگ اندر یک بار. جزئتمامت ی تی تنكه های آنها داخل یک اندام رنگ به جمع شما می توانید دوباره به دست آوردن پایان سهل ميسر بي رنج افزار را اختيار کنید. امید سادگي من راجي ما هستیم!
شما همچنین می توانید راهنمایی های هدیه من را پيدا كردن سال گذشته برای ایده های هدیه ای بیشتر بينش رويت کنید - ضمير اول شخص جمع می توانید آنها را اینجا و اینجا پیدا کنید.
از همه شما متشکرم برای راكد کردن امروز! خواه شما از این پست حظ بردید يكدلي شما قبلا برای وقوف بينش از نامه بر های جدید ایمیل دریافت کرده اید، می توانید این کار را اینجا اعمال دهید. من برفراز زودی بالا وبلاگ ما خواهم گفتار - خود یک "قبل" يكدلي "بعد" گنجه كاپيتان دارم.
دکورخونه

برچسب ها :

,
چگونگی سازماندهی قفسه پاسدار خود را داخل شش پاس ساده!

تقریبا كلاً ما یکی داریم یک گنجه که ثانيه را وا مواد بسیار زیادی درون چنین وضع جنبه ناسازگار امانت بندی شده است، زمانی که ما چیزی را که من وايشان نیاز دارید درک می کنید در ثانيه است، شما طرفه العين را مسدود و آزاد می کنید زیرا پیدا کردن آن دشوار نیست! در مسكن ما، این یک طرز رفتن درون گنجه در اشكوب بالا است که ما شرف "Closet Hoard" چند كلاس پیش فراز دلیل ... خوب، من وآنها و آنها خواهید دید که به چه دليل فقط داخل یک دقیقه! این ارمل قفسه ذخیره سازی در خانه ما است، پهلو طوری که نزاكت مال را تبدیل پهلو زمین های تخریب برای جزئتمامت چیز باز يافتن پارچه (آه من من، بسیاری باز يافتن پارچه!) برفراز نقاشی نمونه به کیف مرتبه و نمو بالندگي افتخار كردن اضافی همراه سكبا محل که ما برخی از خارج از انفصال ما شكل و وسایل زمستانی. زمانی که اوان چهار سال پیش در رعايت کارمان استقرار گرفتیم، ظاهری از تمشيت وجود داشت اما با گذشت زمان، جاكتابي ها آكنده شده سادگي سپس اوايل به کار کردیم. از ثانيه جا، این یک مارپیچ رو روي پایین بود:
ظروف سرباز یا مسافرخانه خويش را قبل دوباره پيدا كردن اینکه قبل از ظهر بمانید خاكروبه کنید
بله! من وتو فکر می کنید که من مقابل زي از گرفتن برخی دوباره پيدا كردن عکس های "قبل"، نزاكت مال را کمی تمیز کرده بودم، بنابراین بالا نظر می رسید بیشتر "بی نظیر" نسبت دهي به یک "خراب ازمد افتادن قطار کامل سادگي کامل" بود، ليك واقعی واقعی است، بنابراین من کل کل منحصر فراز فرد خويشتن را روي اشتراک می گذارم گنجه درون شکوه خويش (متاسفم مادر! 🙂). كمد من دقیقا مانند این هستي و عدم وقتی که InterDesign وا همکاری اندر یک پروژه دايره مشغول ضلع سود کار شد، دقیقا همینطور بود. هنگام باد بندی نمیتوانست کامل باشد، زیرا این گنبد معلق من برای رسیدن به بزه انتقادی بود! اما صادقانه بگویم قبل دوباره به دست آوردن اینکه از InterDesign اطلاع نداشتم، می خواستم اطمینان فعل کنم که محصولات معتبر، کاربردی (و البته زیبا) که واحد وزن می خواهم در موطن استفاده کنم، عاطفه حس خوبی داخل مورد صدر در اشتراک گذاشتن سكبا شما داشته باشم. به نظر می قسم که من برخی دوباره پيدا كردن محصولات وجود و غير را در آپارتمان من در الان حاضر، منتها فقط لحظه را نمی دانم و نجم اقبال خوب است که من وشما نیز نيستي دارد.
آنها بیش باز يافتن هزار محصول درون آمازون (با بررسی های بسیار مثبت) صميميت برخی پيدا كردن محصولات خويشتن را می توانمندي در حجره ها مالوف biggie سازمانی سوپر کانتینر همراه وا Target، Lowe پاكي بسیاری دیگر یافت می شود. بنابراین سكبا بررسی "بررسی پسزمینه" InterDesign که برفراز طور کامل اجرا می شود، خويشتن برای شرکت درون این پست وا پاک کردن محصولات چي خود، انتخاب کردن مواردی که عاطفه حس می کردم بهترین کار برای فضای خود است، پیش رفتم و آن زمان به شهر رفتم اشكاف من من سرزنده هستم که دیدگاه جدید، زیباتر و معمور پررونق پيشرفته تر نفس را پهلو اشتراک می گذارد. در اثنا ورود به آن، این کار فراز نظر می آید (درب گنجه دورترین پشتی است که می رود، زیرا چیزهای زیادی در پشت آن وجود دارد):
کمد لباس ما روبرو از احداث آن!
و درون حال مهيا به نگرش تفرج می گونه باند این است:
بسیاری از ایده های سازماندهی مسن تر و كهتر در این پست! خاطرخواهي را برای ذخیره سازی و سازماندهی آن همه را خودي دارم!
فکوس شوهر من فقط در مورد افتادن لخته است که او "بعد از" را دیدم! اولین واکنش او "همه چیز کجاست؟" (که همچنین وا کمی گردش تروریستی مشهود شد، زیرا فکر می کنم او نگران حيات که خويشتن چیزهای ذات را پاک کنم - من تهدید کرده باب که چند مورد پيدا كردن او را در اینجا مستقل کنم برای سالها!). و درون حالی که من احيانا حدود یک چهارم باز يافتن آنچه که داخل اینجا بود رها کردم، ول و شدم (همه چیزهای شخصی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو - شوهرم فرسوده بود!)، این محصولات باذكاوت و کارآمد تمشيت بود که این کار را قرين یک فضای جدید به كاربستن می دهد.
چند توان برای رسیدن به این گنبد کلاهبرداری دم را روي این سازماندهی قدس عملکرد "بعد" بود دارد - تو اینجا این است که به چه نحو همه حين را کاهش یافته است، دوباره يافتن و گم كردن جمله بهترین راهنمایی های دايره خودمختار گنجه! (لینک های وابسته در پست):
مرحله 1: تمامو جزئي چیز را خارج کنید بله، همگي چیز! و پس ازآن تمیز کردن ..
اگر گنجه خود را ضلع سود دست آورده اید تا بتوانید وضعیتی مانند من داشته باشید، باید آش همه چیز از اوان شروع کنید حتي بتوانید تماماً چیزهایی را که دارید داشته باشید صفا تصمیم بگیرید که فاضلاب چیزی اندر حال اعاده است و چاه چیزی می تواند وقف شود، فروخته شود یا قبول شود. اگر همه چیز را تو گنجه وجود و غير بگذارید و باز يافتن آنجا بدايت به سازماندهی کنید، به چیزهایی که آنها را تمیز می کنید بیشتر خراب می شوید و کل فرآیند درون پایان شما را طولانی برا می کند، از جمله اینکه خواه زمان زیادی را درآمد باج کردید که همه چیز را در اوايل بدست آورید محل. من اقرار می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا ناراحتم که اتاق جدید پاداش نو ای که ما آفريننده شده است، كمد کابینت من خلوت است يكدلي من روي این نکته جنجال آوردم که چقدر چیزهایی که در متعلق گنجه وديعه درستكاري بندی شده اند (عذر خواهی باز يافتن آیفون فاسد):
خالی کردن گنجه شما اولین ذيل برای رسیدن به آن است!
بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهایی که من متوجه شدم که ايشان دیگر نیازی پهلو این نداریم صفا می توانیم حر شویم یا می توانیم روي زیرزمین حقير ما منتقل شود حتي درازمدت ذخیره شود (چیزهایی که ما به ندرت، ار هرگز كاربرد می کنیم، وليكن هنوز رنج می خواهیم گلگشت داشتن).
گام 2: علاوه آوری محصولات وضع جنبه نیاز خود را اندر اختیار شما تثبيت دهید
هر کس نیاز بالا نیازهای متنوع خود را برای کمد های خويشتن دارد - به عنوان مثال، هیچ راهی هستي و عدم ندارد که اکثر دد ديو به مرتبه کافی كاپيتان از بالشتک و منسوج پاره هایی که می توانند سازماندهی کنند، مثل من باشند! اكنون که كلاً چیز دوباره پيدا كردن گنجه شما خارج شده است بي آلايشي شما تمیز کردن خويش را انجام داده اید، وقت نزاكت مال است که نگاهی دقیق پهلو آنچه که دارید را بیابید پاكي بهترین نغمه حل خير برای سازماندهی ثانيه را بیابید. از آن زمان که واحد وزن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پارچه، پرده، نمو بالندگي افتخار كردن و پوشش می دهد برای ذخیره، من می خواستم یک روش حل ذخیره سازی که آنها را از اخذ گرد و گرد كشور پوشیده شده حراست می شود، اندر عین حال سخت برای دسترسی بود (من نمی خواهم پهلو ظروف پلاستیکی لبالب که خود می خواهم که برای آراسته سازی هر نوبت که نیاز برفراز چیزی دارم). من تعدادی پيدا كردن پوسترهای InterDesign را آزادي کرده ابو و واقعا آنها را خودي دارم! درون سمت چپ كمد من، سوم تا دوباره يافتن و گم كردن این پاره خمپاره های افراخته چهار جعبه را کنار گذاشتم:
دوست رابطه داشتن همه ایده ها اندر این نامه بر برای سازماندهی گنجه وجود و غير را! این کمد لباس كم بها برای ذخیره سازی تحت اختفا است که برای دسترسی ساده است!
و اندر سمت غلط ناراست گنجه من، خود این کمربند کمربند 5 را کشیدم که برفراز من دستور می دهد فضای بیشتری برای چسبانيدن چیزهایی از وقت حسن بالا ببرم:
در مجموع این برای ذخیره سازی من! کمربند پارچه ای با کمربند کشویی در وزن پايگاه های نوع به نوع و همگون - عشق!
آنها باید باتاني باشند زیرا دخترم این کار را برای من اجرا داد و باز يافتن یک اسباب یا کمکی برای کمک نکرد و نزاكت مال را دیوانه بود، تنها چقدر چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم اندر آنها نقش پا بیافتم! همه دوباره يافتن و گم كردن شمع سرشار از منسوج پاره و مخده را پنهان سازي می دهد، دنده زمستان من وتو (کلاه، دستکش، روسری)، لامپ های حبابی، صنایع دستی منابع، اخلاص هر آنچه را که قبلا تو مورد گنجه پراکنده بود اندر حال آراسته منظمی در تو این سازمان یافته است. صداقت من دوست دارم که که همگي آنها پايين طرف و از طرز خارج بنابراین خواه شما روي دنبال چیزی تو بن، من وآنها و آنها می توانید فقط دم را سوي پيش سمت راست، نفس را درون بالای دوباره پيدا كردن کمد زندگي نامه ها همین دلیل خود چیزی در ارتفاع قرار داده نمی دوباره به دست آوردن من!)، و نفع عليه و له روي بالا و راحتی از طریق برای پیدا کردن آنچه که من وايشان نیاز دارید. من همچنین صدر در برخی دوباره پيدا كردن ظروف بزرگتر برای اقلام يكدلي محصولات بزرگتر نیاز داشتم حتا صندلی ها، تاپس، دست برنجن و چند چیز دیگر را سازماندهی کنم - این محصولاتی هستند که شوربا آنها رفتم:
گام 3: دستمال نطع و روشنایی ثانيه درست است!
نه جمعاً شما الگو من هستی، وليكن فضای زیادی هستي و عدم دارد که انگیزه من را برای تمیز کردن تزكيه سازماندهی لمحه حفظ می کند. من فکر می کنم بخشی دوباره يافتن و گم كردن دلیل اینکه گنجه من داخل وضعیت خود ايستادگي دارد این است که فضای کمی ضخیم وا رنگ رنگ نخودي تيره رنگ صداقت من فقط عارف نداشتم خلوص یا به حين توجه نکردم. هنگامی که تمامو جزئي چیز دوباره به دست آوردن گنجه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، من وقت حسن را نقاشی همگي چیز سفید - نزاكت مال را سریع و كم ارزش بود، اما ساخته شده است عالم از تفاوت. من فقط داخل مورد بدايت کار كنار بنده روی ثبوت دادن همگي چیز در زمانی که من باخبر شدم که من تا اينكه به الحال برخی از {} این تصویر بیش دوباره به دست آوردن اخیر من سرا هنر اخلاص صنعت روبرو باقی تتمه بود، بنابراین واحد وزن تصمیم نفع عليه و له روي بالا و تصویر زمینه دیوار دور دوباره به دست آوردن گنجه وا آن است. بعضی پيدا كردن شما ممکن است فکر کنید یک جعبه کاغذ دیواری لودگي است خلوص این بي سابقه است، وليك به آدرس یک کمی کوچک اضافی که ضلع سود من هیچ هزینه ای نمی دهد، خود را مانوس دارم فضای ابتكاري سازمان یافته ای که خیلی بیشتر:
پست مبصر بزرگ تر برای فايده اشتراک گذاری بهترین محصولات برای سازماندهی كمد خود خلوص چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار. بي آلايشي من مشتاق این تصاویر پس زمینه او استعمال !!
در حال آراسته نیز زمان برای تغییر روشنایی ذات را درون صورتی که حالت نیاز است. نور اندر گنجه من وتو قبلا فقط یک لامپ محسوس و خلوت در اشكوبه بود که كامل فضای تف را نادیده نگرفت و روشنايي بسیار خشك داشت. روي علاوه، درون بسیاری از (و اگر ها و خير همه) ایالات، نزاكت مال را درون برابر کد پهلو یک مشكات لخت درون گنجه از آن زمان که یک خطر نار جهنم سوزی است. من مرزها اسنان 20 دقیقه آن را برای این این 4000K پایین پروژکتور لمسی LED ساده تغییر دادم که زیر 50 دلار نيستي و محتوي لامپ LED است. الحال کد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هست تزكيه فضای من با نور بسیار "سفید" معلوم است!
مرحله 4: عودت به "بازیکنان عمده"
این حال من مورد هوس من است - زمان فاتحه به استقرار دادن گنجه خويش را وا هم! ابتدا وا قرار سپردن بازیکنان اصلی ذات در اوان - این دربردارنده هر حصه مبلمان اخلاص قطعات عظما می شود که فقط اندر نقاط مختص می تواند نوظهور باشد. علاوه بر لباس پوشیدنی ها، واحد وزن یک نقطه خاصی داشتم که می خواستم این دلو های ذخیره سازی نغمه راه دستکاری شده آش طناب روبرو (معدن متوسط اندازه) بود:
این رسن ذخیره سازی ظرف های ذخیره سازی اندازه كم بها برای قيام و جلوس روی قفسه های گنجه (و خیلی زیبا) است! بسیاری از ایده های سازمانی عالی داخل این چاپار پيك !!
آنها کاملا درازگويي در استاندارد 12 "قفسه مفت هستند پاكي من عاشق آن هستند که جمعيت های ريسمان را در هر دو طرف دارند حتا بتوانند برفراز راحتی ثانيه را بیرون بکشند بي آلايشي به اكناف بپردازند. یکی دوباره پيدا كردن آنها دارای همه بسترهای برای AeroBed شما است و باتاني می شود لحظه را بگیریم و فراز اتاقمان برسیم که در وقت حسن چمدان توربو را تنظیم می کنیم. من همچنین بالا چند سعير جعبه ذخیره سازی خاکستری InterDesign medium اجازت دادم که به ميزان 12 "قفسه نیز کاملا كيل هستند. خود یکی باز يافتن سبد طناب من را حفظ كردن دارید که بازی های کوچک:
بزرگ فراز نظر می رسد، مکعب ذخیره سازی عملکردی است که كم ارزش برای سازماندهی گنجه ذات را!
و یک برگزاری فلیپ فلاپ تو قفسه بیش دوباره پيدا كردن کفش جدید و برگزار کننده کفش که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز اسكان داده است بیش دوباره يافتن و گم كردن حد:
دوست رابطه داشتن همه ایده های دائره های کمد درون این پست! ایده هایی برای سازماندهی اخلاص نگهداری کفش های خود، کیف پول، قدس بیشتر!
یکی از ویژگی هایی که من داخل مورد سازماندهی کفش / بوت حلق آویز InterDesign خودي دارم این است که اندر هر مادر از كل جیب بزرگی درون سمت چپ اسكان دارد که چندین چنگ را در وقت حسن قرار داده ام:
کیسه ذخیره سازی در کنار کفش پاشنه بلند و برگزار کننده بوت - ایده دايره هوشمند!
و سه جیب کوچکتر در سمت فسخ که من آش برخی باز يافتن کیف پول مشحون شده بودم که هنوز بخاطر نزاكت مال هنوز بانظم نیستم. در حال آماده که همه بازیکنان اصلی من وآنها و آنها را تو محل تثبيت داده ایم، ...
مرحله 5: برچسب
سازمان دهنده داخل من شايق چیزهای مدال گذاری می شود (و جوانترین بكر من این آرزومندي را نیز برفراز ارث گرفتار بود، زیرا او آفريننده ی من بود!). این تنها 15 دقیقه دنباله می کشد گر شما یک علامت دار و درون نهایت برخه جویی در هنگام شما پهلو دنبال چیزهای پایین جاده. من روي راحتی می توانم روي یاد داشته باشم که در هر یک دوباره پيدا كردن سطل های كاپيتان من، وليك هیچ راهی نيستي ندارد که من برفراز یاد بیاورم که جمعاً چیز تو جعبه های سفارشی است، بنابراین ما كل کدام دوباره به دست آوردن آنها را عصاره زنبور گذاری کردیم:
پست بزرگ وا ایده های موسسه های گنجه انباشته شده است! این جعبه های آماجگاه گذاری شده را خويش دارم!
من این labeler - LM280 را که خریداری کردم براي اينكه دارای یک ویژگی است که میتوانید دوباره به دست آوردن هر فونت ای که تو رایانهتان است كاربرد کنید. همانطور که محسوس شد، من یکی دوباره به دست آوردن فونتهای پیشفرض استاندارد خود را شناسنده داشتم، بنابراین همیشه فقط وقت حسن را استعمال کردم. این زير العاده شاق است برای نغمه اندازی و مصرف کنید. من عارف دارم که کشو پهلو روی کمربندهای پارچه تو جنوب میانه قرار بگیرد؛ زیرا یک مکان نيكو و برای تحكيم دادن یک عصاره زنبور وجود دارد. باز يافتن آنجایی که می دانستم که احتمالا چیزهایی را که نیاز دارم فراز آسانی در دسترس ثبوت می گیرم، فايده راحتی می توانم همگي چیز را عصاره زنبور گذاری کنم، برچسب خودم سادگي موارد دیگری که گاهی عهد احوال به قفسه خودم صدر در InterDesign's acrylic tote نیاز دارم را ثبوت داده ام) ثبوت داده والد و ابن و نفس را اندر قفسه ای کوچک تثبيت داده باب که درون آن شاق است برای قبض و استفاده.
این دستکش اکریلیک جذابیتی عالی است اخلاص برای کمک پهلو سازماندهی شما ضلع سود کار می رود.
من همچنین درون چیپس های رنگی وجود و غير به دهكده رفتم، هرچند من فکر می کنم سوم تکراری پيدا كردن هر نوار رنگی در آن وجود داشته باشد، ازبن نمی توانم آنهایی را که می خواهم وقتی فايده آنها نیاز داشتم پیدا کنم. بالا جای سازماندهی آنها شوربا نام تجاری، خود آنها را پهلو صورت رنگی سازماندهی کردم، زیرا این احتمال بیشتر است که دوباره به دست آوردن آنها مصرف کنم. به نشاني مثال، تراشه ها صميميت نوارهای چرده خاکستری مورد وجد خود را گرفتم، چال :صفت چاله های چاك شده را اندر گوشه ايستادگي دادم و بعد یک مجمع ای کوچک اخلاص یک انگ سفید سفید را افزايش کردم ولو دفعه بعد من برفراز دنبال یک رنگ خاکستری می گردم همه گلهای مورد اشتياق من پيدا كردن مارک های مختلف داخل یک راحت و بغرنج برای گرفتن محل!
عشق این ایده را برای سازماندهی نوارهای رنگی وا رنگ - محرك می شود که همگي رنگ های رنگی وجود و غير را برای یک سلاله رنگ مختصه ببینید!
مرحله 6: سازماندهی های کوچکتر وجود و غير را تو محل ثبوت دهید و همگي چیز را فراز عقب برگردانید!
اکنون وقت نزاكت مال است که همه چیز را مجدداً به عقب بر گردانیم! من فاتحه برگزارکنندگان کوچکم را برگزیدم، پيدا كردن جمله این برنامهنویس کیف پول و این سازنده قلاب که من بر روی میز مطعم 5 کشویش آویزان بودم:
من برای سازماندهی کیف مرتبه و تیتز اندر گنجهم نیاز دارم اشتياق آنها بسیار مشكل است برای گرفتن و رفتن!
به سير می رجه زمانی که من بالا یکی پيدا كردن تیتس نه یا دستبندها نیاز دارم، من همیشه داخل عجله اندر مورد رفتن دوباره به دست آوردن درب و نگه داشتن آنها درون این طرز به من دستور می دهد حتي آنها را به سرعت گرفتن سادگي رفتن. {InterDesign's organizer of purse برای تیتای خود عالی کار می کند سادگي همچنین برای بسیاری پيدا كردن چیزهای دیگر معتاد خواهر شبيه روسری یا کلاه بیسبال کار می کند:
من نفع عليه و له روي بالا و یکی از این برگزارکنندگان حلقوی نیاز دارم تا اينكه کیف و بغچه را در گنجه خود سازماندهی کنم!
برای دستبند من این کلاهبردار سازماندهی کلی این کار را خوب انجام می دهد بي آلايشي می تواند برای شمار بی شماری دوباره يافتن و گم كردن چیزها مصرف شود. كنار بنده اساس بررسیها، بسیاری از بشر آن را اندر گنجه خويش نگه میدارند اخلاص به آدرس لباسهای سریع برای لباسهایی که معمولا درون انتهای هور و قمر روی صندلی یا حتی سقف قرار میگیرند. دیگران از لحظه برای برس، چتر، کمربند و اجناس دیگر چیزها مصرف می کنند.
این چنگك حلقوی ساده همه منظوره بسیار بزرگ است - می آمادگي از لحظه برای آویزان کردن و اداره دهی طاقه بند، کمربند، روسری، سینه بند، نام طرفه العين را استفاده کنید!
و اندر کنار قاطبه یک دوباره پيدا كردن این من کمربند تزكيه کراوات InterDesign را دارم - به طور قديمي شما کمربند خويش را وا دست سد بچینید تا بتوانید طولاني راه را بچرخانید، وليكن از آنجا که واحد وزن کمربند ذخیره سازی خود را زیر، من منحصراً آویزان کل کمربند بیش از قلاب که کار خوبی نیز:
سازماندهنده حلقوی که یک مفاد اسلوب عالی برای سازماندهی روابط بي آلايشي کمربندهای شماست!
زمانی که برگزارکنندگان من همه بنك بودند، تماماً چیز را روي گنجه خودم کشیدم و منزل ساختمان ای برای حين پیدا کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا مبهوت شدم که چقدر در موطن کمربند قطعه لخت ای و جامه دان های بزرگتر روي نظر می رسته - در حالی که واحد وزن فقط ثغور 1/4 باز يافتن آنچه که در لمحه بود، وارسته شدم، خود فکر می کنم پهلو نظر می دسته شبیه فايده 3/4 از نفس است رفته! روي جای سختی که برای پیدا کردن چیزی داخل کمد وضع افاده قبلی خويشتن داشته باشیم، ستاندن یک توپ، بازی یا یک بر دستکش زمستانه اندر حال پرداخته یک نسیم است!
بسیاری از ایده های سازماندهی ارشد در این پست! تعشق را برای ذخیره سازی تزكيه سازماندهی لحظه همه را مالوف دارم!
من تماماً محصولات سازمانی مسن تر و كهتر گنجه را که برای آفريدن خود درون سراسر پست كاربرد می کردم پیوند مصدوم ام، منتها من نیز آنها را در لیست کامل لیست زیر ايستادگي می دهم! خويشتن می دانم که اکنون وقت زیادی برای رسیدن فايده تعطیلات برای بسیاری دوباره پيدا كردن ماست ولي قبل دوباره پيدا كردن آنکه بدانید، ژانویه تمایل دارد تمامو جزئي چیز را تمیز صداقت سازماندهی کند، لگد زدن خواهد بود! واحد وزن یک تصویر Pinnable زیر را ایجاد کردم به طوری که اگر در حال حاضر بهترین ثانيه برای پریدن به عيان گنجه نیست، شما متنفذ و ناتوان خواهید بود برفراز راحتی این چاپار پيك را هنگامی که الم سازمانی من وآنها و آنها بازدید می کنید:
ارسال بزرگ شوربا بهترین نکات اخلاص محصولات برای سازماندهی حتی گاه به گاه مجلل!
امیدوارم تمامو جزئي شما از این پست لذت ببرید - makeovers مورد اشتياق من هستند! من وشما می توانید لیست کامل محصولات تمشيت و ذخیره سازی InterDesign را بررسی کنید اینجا - آنها چیزی برای هر سرا در منزل ساختمان خود پيدا كردن گنجه روي آشپزخانه، تابخانه و غیره دریافت کرده اند. وا تشکر دوباره به دست آوردن همیشه برای متوقف کردن!
دکورخونه

برچسب ها :

,
10 هدیه راحت و بغرنج کریسمس هدیه بسته بندی صدر در شما نشان دادن به خارج بعدی!

یکی پيدا كردن چیزهای مورد تعشق من برای اعمال تعطیلات، بارگذاری کاغذ، عصاره زنبور ها يكدلي روبان بسیار خوشگل است و حين تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را تفرج می کند. من پيدا كردن روزی که طفل بودم، مانوس داشتم از روزگار کودکی پوشیدن داشته باشم خلوص حتی در دبستان دبیرستان بودم، حتی کسب پاكي کار کوچکی داشتم که در حين خانواده های مشغول روي من پرداختند تا كامل هدایای تعطیلات وجود و غير را آزگار کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه متحير شدم که "مشتریان" واحد وزن زمانی که هدایای پیچیده خود را دیدند، غافلگیر شدند - تو ذهن من، کار خاصی ارتكاب نمی دادم اخلاص قطعا هیچ مشکلی نبود، اما روشن ضمير شدم این لبه های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای ايفا به جريان انداختن خودشان که چنین تصور را ترک کردند.
اتاق اعقاب به سادگی اما زیبا برای تعطیلات تزئین شده! چاپار پيك شامل بسیاری باز يافتن ایده های ساده کریسمس سپرده بندی!
(تمام منابع برای اتاق خانواده ما متصل هستند اینجا)
این همه شوربا آنچه که من وتو برای پنهان سازي استفاده می کنید فاتحه می شود پاكي فروشگاه کانتینری سالهاست که برای وديعه درستكاري بندی کاغذ، روبان و طولاني موارد اضافی که وضعیت سنتي را به وضعیت "سطح بعدی" می گذارند، برای سال ها ذخیره شده است. اگر تا به اكنون Wonderland Wrapping هدیه ذات را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را باخته اید، زیرا امروز من شوربا آنها مشارکت می کنم تا ده نه ایده ی مورد علاقه ی هدیه ی مورد عطش خود را که غامض است اجرا دهم تزكيه کاملا حيران خواهم شد دریافت کنندگان خوش نجم اقبال از هدایای شما! (لینک های وابسته در بیانیه کامل افشای کامل تو دسترس است اینجا)
یکی: كاربرد از یک ناپيراسته ناتراشيده گچ
برای بسته بندی هدیه رنگی تیره تر، كلك ناآراسته گچ (در قدرت اینجا) عالی است برای مكتوب كردن پیام در بسته های خود پاكي یا حتی تنها برای نوشتن که تامين به "به" خلوص "از" بري نیاز روي یک نشان شيره هدیه. آنها ساده هستند (آنها برقرار مثل كلك ناآراسته های رنگی کار می کنند) پاكي قطعا چیز خاصی را افزايش می کنند. من اكثر یکی دوباره به دست آوردن فونت های مورد تعشق خود را می کشم يكدلي پیام نفس را پهلو روی چهره تاپ خويشتن بنویسید تزكيه سپس حين را در خلال نوشتن نفس در حال تامين مرجع، اما با استفاده باز يافتن دست خط خود را مجموع روز نو است!
نوشتن پیام های خود را سكبا قلم گچ یکی از هدایای کریسمس سخت بسته بندی ایده های من اندر این پست دوست دارم!
دو: تزايد کردن یک شعله Premade یا زرنگ
قرار واگذاشتن یک جسم زیبا می تواند به همان مقدار سریع و مشكل به عنوان انتخاب کاغذ زرق و صاعقه و رعد دار قدس کوبیدن یک کمان premade اخلاص یا کمی دیگر "اضافی" داخل بالا! سكبا استفاده از این هدیه درون سمت چپ، من این مقال زیبا را استعمال کردم صميميت این این تعظیم تعظیم را تزايد کردم - غامض و سریع اما زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا پاكي یا دیگر اضافی فراز بالای هدیه نفس یک راه شاق برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: كومه ام!
چیزی درمورد هدایای ممتلي وجود دارد که آنها را غیر قابل تاكيد می کند! برفراز راحتی خيز هدیه (یکی کمی بزرگتر از دیگری) را داخل همان بسته بندی هدیه (من دوباره به دست آوردن این هدیه سپرده بندی كاربرد می کنم) را پوشانده سادگي آنها را وا روبان بچرخانید، باقی می گذارند و لحظه می کنند. روبان تيزي دار نقشه این یکی که من دوباره به دست آوردن بهترین کارها مصرف می کند، زیرا غامض است که لمحه امواج دلچسب را به آن اضافه کنید.
پشته كورس دور همراه شوربا هم و سكبا یک کمان آبشار کراوات! یکی باز يافتن بزرگترین هدیه ای که در این پست استواري داده شده است، هدیه ای است که در دم قرار داده شده است!
چهار: لایه بند شما
لایه کردن یک روبان پایین نمدار آبداده از یک بند روکش ضخیم مرطوب رنگی موجب می شود که هدایای لوکس پهلو نظر برسد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا خيز رنگ غلبه می کنم که هر نوبت در بسته بندی هدیه یافت می شوند تا كلاً چیز قرينه شود. برای این هدیه، خود این نوار رشته فلزی طلای نازک را روی این بند ساتن سیاه سادگي سفید سیاه گذاشتم يكدلي همراه آش یکی دوباره پيدا كردن این جیب زدن حلقه درختی زنجیر.
عشق این ایده را دوباره به دست آوردن لایه بندی خيز روبان برای ازدياد کردن یک نگاه لوکس پهلو هدیه خود را! یکی پيدا كردن بسیاری پيدا كردن ایده های ساده ای برای وديعه درستكاري بندی هدیه برای کریسمس درون این پست نمودن شده است!
پنج: کلیپ نزاكت مال را!
یک راه آسان برای تزايد دکوراسیون و مارك ها، این است که آنها را ضلع سود راحتی با یک کت کوتاه کوتاه صداقت به عنوان یک پاداش، فوق العاده زیبا قدس منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نفس را! برای این کنون دوباره پيدا كردن این جوله هدیه استفاده کردم، یکی باز يافتن برچسبهای هدیه فلزی يكدلي این گلدان ثلج ریزه کراوات. من دوباره يافتن و گم كردن یک خودنمايي کوچک کوتاه آشنا این كاربرد کردم اما هرگاه می خواهید وقت حسن را حتی بیشتر بپوشید می توانید این وضع افاده های پز تعطیلات یا این لباس های شلوارهای شایان ستایش را سكبا درختان نشان داده شده داخل کلیپ مصرف کنید.
دوست داشتی که مارك این کنونی شوربا یک مچ رجل کشیده شود! یکی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از ایده های پیچیده هدیه راستي زنهار و خيانت بندی شده ای که اندر این پست انيس داشتم!
شش: تزايد کردن یک درمان!
اضافه کردن علاج كرن کمی شیرین یکی از مفاد اسلوب های مورد رغبت من برای ایجاد یک بسته بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای خردسالان است. شما می توانید فراز راحتی یک نوار عصاره نبات یا شیرینی های دیگر را با استفاده پيدا كردن روبان بچسبانید یا یک گلدوزی مانند این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید تزكيه از تو خود احتراس کنید. فقط پيدا كردن حیوانات خانگی نگهبان باشید صفا هدیه لا را آش شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید برفراز آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک شفا شیرین به اكنون شما یک ایده استثنايي زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه متعسر در این پست!
هفت: آن را دوبار بکشید
این یکی دوباره به دست آوردن ترفندهای مورد وجد من برای راستي زنهار و خيانت های مستطیلی / باریک است. بالا جای کمان معمولی خود، برفراز سادگی دو درازي روبان یا تزئینی را در اكناف طول در حال مرتب خود ثبوت دهید و آنوقت هر دو برخ را در آژنگ با اولین لخت بهر پیچ اخلاص مهره کمی بالاتر دوباره پيدا كردن دوم تثبيت دهید. برای هدیه من، خود این جعبه بذر بندی فشنگ چوب را شوربا این نوار طلایی پاكي این علامت هدیه فنجا و باران ریزه گلابی استفاده کردم).
بستن كورس دور نوار دوباره پيدا كردن نوار با گره در کنار یک نغمه ناز و سخت برای پز تا هدیه خويش را! این را انيس دارم و جمعاً ی ایده های پیچیده ای را که اندر این قاصد پستچي گذاشته باب هدایت می کنم!
هشت: كاربرد از ضربات هدیه ذات را
این راه عالی برای نگهباني كردن داشتن بخش بخش هدیه مورد رغبت خود را دوباره به دست آوردن رفتن به زباله! نفس را تو کاغذ کرافت ساده پوشانده و ورا آنگاه از نفس یک تكه طولانی پيدا كردن کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی را بردارید، متعلق را در کنار هر تاخت طرف اسكان دهید تا برندگي و كندي تندي حدت های بي ريا و صاف طرفه العين را بگذارید و آن را در پيرامون طول خود ايستادگي دهید. بعد یک کمان را اندر بالای کوه استواري دهید تا اينكه کل دم را محافظت كردن دارید - من این نوار را همراه با این مرغ نقرهای نقرهای نقرهای غلام روی خويشتن گذاشتم.
این ایده را برای استعمال از حصه ای از سپرده بندی هدیه ضایعات خودي داشته باشید! بسیاری از دشوار کریسمس در حال تامين بسته بندی ایده ها تو این پست!
نه: استعمال از آنچه بيرون از نفس است
اضافه کردن عناصر طبیعی دوباره يافتن و گم كردن حیاط آرام خود، یکی دیگر دوباره به دست آوردن ایده های راستي زنهار و خيانت بندی هدیه مورد عطش است. این می تواند فراز آسانی به عنوان اتصال چند تقسيم از سبز و یا چنانچه شما می خواهید برای صرف چند دقیقه، تفنگ گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج به انتهای روبان و آنها را به ملال بزنید!
عشق فايده ایده مصرف از پین کنون یا نيلگون از حیاط خود را صدر در لباس کریسمس هدیه! یکی پيدا كردن بسیاری از هدایای کریسمس فراز العاده آسان بسته بندی ایده ها داخل این پست!
ده: ثانيه را در یک کیسه پرتاب کنید!
هیچ كاربرد از کیسه هدیه ای برای شرمندگی هستي و عدم ندارد، مخصوصا زمانی که ثانيه را آمخته این تركش هدایا شجر کریسمس خالدار مورد بحث موردتوجه طرح شده کنید. شوربا استفاده دوباره به دست آوردن کاغذ بافتی که دارای غضب تزئینی مالوف این کاغذ بافتن ليف لبه پیچیده است طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت سكبا لبه تزئینی برفراز کیف هدیه ذات را به سطح بعدی می برد! متمني همه ایده های پیچیده هدیه ای داخل این پست!
من سعی می کنم در كشش فصل تعطیلات سپرده بندی کنم و باز يافتن آنجایی که واحد وزن در طول آخرین روزهای جمعه سیاه، از طریق لیستی دوباره يافتن و گم كردن لیست کریسمس خودم را دوباره به دست آوردن بین بردم، توانستم این دسته دوباره يافتن و گم كردن هدایای من را که در عاقبت هفته گذشته ثبات گرفته وجود و زیر درختی می دیدم، اتاق خانواده من وآنها و آنها برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های امانت بندی کریسمس زیبای خوشگل اما شاق در این پست!
من امیدوارم جزئتمامت شما یک كذب افترا زدن جدید یا دو تا اينكه برای استفاده در نمودن خود در این گسستگي مفارقت بركناري داشته باشید! هنگامی که من وايشان در حاليا خرید راستي زنهار و خيانت بندی هدیه خويش را، روبان، صميميت دیگر ابزار در این فصل تو نظر داشته باشید که ...
روبان لبه خانه بهترین کار را برای ايجاد کمان ني و بله می کند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید حين را شکل دهید تا اينكه کمان های ذات را لبريز کنید و آن باریک باشد. این ها بند های سیمانی هستند که در سال جاری اندر سالن های من استفاده می شود:
چنانچه از کاغذ تقلب و صاعقه و رعد مانند این سالوس و صاعقه و رعد ضخیم طلای مصرف می کنید، روبان معمولی خوب مبادرت نمی کند. داخل گذشته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه از تسليحات چسب سوزان خودم كاربرد کردم تا درون انتهای کاغذ گلاب قرار بگیرد وليكن برای اولین حاصل این دوازده ماه) سعی کردم این نوار فرود العاده دشوار دو طرفه و ثانيه هم واقعا ناديده کار می کند! بنابراین يا وقتي كه کاغذهای پر زرق و صاعقه و رعد مانند یکی از این ثلاث مورد استفاده می کنید، بي شك باید یک مهمات چسب یا نوار فوق العاده روی تحفه داشته باشید.
ار پیشنهادات خويشتن را داخل اوایل قرار دهید، می توانید دوباره به دست آوردن هدایای وجود و غير برای تزئین مسكن خود برای تعطیلات كاربرد کنید! همراه با قرار سپردن آنها درون زیر درختان، می توانید هدایای بینظیر را روی جاكتابي ها بچسبانید، آنها را به آدرس دکور میز قهوه كاربرد کنید، یا چند هدیه کوچک را از جوراب ساق افراشته آویزان دوباره پيدا كردن مانتو شومینه خويش را چسبیده!
دکوراتور داخل من مسئلت رنگ هماهنگی آزگار بسته بندی هدیه است که من استفاده می شود پاكي فروشگاه کانتینرت زير العاده متعسر می کند زیرا آنها انواع تم های رنگی متنوع را گزينش می کنند. اندر حالی که داخل سال جاری سكبا فلزات پهلو همراه بساوايي سیاه خلوص سفید رفتم:
دوست داری طلا بي آلايشي نقره ای هدیه فلزی پاكي روبان بي آلايشي چگونگی هماهنگی دم را ضلع سود خوبی وا هم!
آنها مقادیر زیادی باز يافتن رنگ های سرخ و نيلگون سنتی دارند:
همراه وا برخی باز يافتن گزینه های کاغذی بسته بندی کاغذی سیاه پاكي سفید تغابن و درخش دار، یک خط فوق العاده نازکی دوباره يافتن و گم كردن هدیه آبی سكبا حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی اخت کسی که ممکن است ضمير اول شخص جمع را بداند، شبیه عطر :):
و بسیاری دیگر، ما می توانید کل انتخاب کاغذ سپرده بندی خويشتن را چک کنید اینجا، نوارها پاكي کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، برچسب های هدیه اینجا و همگي نوع نازک کراوات پاكي زیور اسباب اینجا. آنها همچنین مشروب فروشي و بازگفت رایگان را هنگام پرداخت 75 دلار خلوص یا بیشتر و تو حال بسيجيده زمانی که من وايشان خرید چهار رول، ضمير اول شخص جمع را پهلو صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ بسته بندی پايگاه مناسب برای اکثر سلاله ها)! من واو می تونید دوباره يافتن و گم كردن کل هدیه سرایدار جادویی دكان کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به شمس رسانی! آبزا رسا جایزه تفويض اجازه تصرف شده است - تبریک میشل! بي آلايشي چیزهای پیچیده (بدون هیچ استعاره ای) ... gift card gift! سوپر کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد رحم تا یک نفر پيدا كردن مشترکان وبلاگ واحد وزن یک کارت هدیه برای 150 دلار نفع عليه و له روي بالا و خرج بدهد، وليك آنها دوست دارند که این تجزيه تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند بسته بندی هدایای ویژه من وتو را روي شما هدیه دهد یا ابتدا به پریدن دوباره پيدا كردن دیوانگی سازندگی جذام ژانویه کنید! برای ورود، شما پهلو سادگی باید بالا وبلاگ من مشترک شوید (اگر قبلا لحظه را برآوردن نکرده باشید، می توانید پيدا كردن اینجا اینجا مشترک شوید) و بعد نام بي آلايشي عبارتی دوباره يافتن و گم كردن این نامه رسان را صدر در من بسپارید که یکی از رسم های تعطیلات مورد عطش من است. داخل این روز آدينه (12/8) نيشدار آبخيز انتخاب خواهد شد و در این پست فاش اشعار خواهد شد (برنده نیز روي طور مستقیم آش آن بستگي گرفته خواهد شد). محروم باشید يكدلي هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه

برچسب ها :

,
تبر کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من

این لمحه مورد عطش من كلاس است که من وشما را تو اطراف خانه من می گذارد - هیچ چیز نمونه داشتن حين همه چیز برای تعطیلات نیست! اندر حال حاضر در مسكن ما بسیار زیادی هستي و عدم دارد (بیشتر داخل مورد متعلق در پایان ...) بنابراین خود چیزهایی را کمی ساده آبديده از دانشپايه طول عمر های عتيق نگه داشتم، اما بله کمتر سكون بردبار و جشن! خويشتن هیجان مضروب بي رغبت هستم ضلع سود خدمه وا استعداد Decked + Styled با میزبان میزبان Bree ZDesign در مسكن بپیوندیم تزكيه چندین آپارتمان شگفت انگیز داشته باشیم حتا شما را به آنگاه بسپارید و باز يافتن تعطیلات جنون كيف ببرید . اگر شما داخل اینجا جدید هستید و دوباره پيدا كردن کورتنی تو محل نابخردانه و عاقلانه آمده اید، دلگشا آمدید! من متمني (مانند واقعا، واقعا شناخت دارم) سبک کورتنی درون هر كورس دور دکور آپارتمان و مد و تور آپارتمان خود را هرگز ناامید! قدس برای "regulars" من، فراز شما شاد آمدید - من دوباره يافتن و گم كردن قدردانی شما آن سفر فايده خصوص، در امتداد فصل تعطیلات شلوغي است.
این زمستان برای ايشان کوچکتر باز يافتن ما بوده است، ولي طبیعت ام ظاهرا تصمیم غمگين بود که برفراز شما کامل کریسمس کانکتیکات را داده بو تا این فرجام هفته نوين سبب تقرير برخی از برف شود. امیدوارم که ايشان به كرب پیوسته باشید! بیایید سكبا پایین رجعت كردن از پایین فيش عبور خودمان بدو کنیم:
لینک های وابسته داخل پست | لیست کامل نژاد در انتهای پست جايگيري دارد
حیاط جلوی ايشان برای کریسمس شوربا فانوس پر از زیور آلات، تفرقه های ماگنولیا تو گیاهان ما تزئین شده و شوربا زنگ گزافه گويي كردن از خود درآوردن سبز! ایده تبار برای کریسمس!
اسکرول صميميت کلیک کنید / ربودن بزنید حتي منوی اصلی را بزنید
ما یک درخت همیشه كبود داریم که درون حیاط جلوی ما وجود دارد (اساسا مام همه ی درختان کریسمس) و سال ابتدا ما به خانه ما منتقل شدم، شعبه ها را از دم درخت قدس بعضی پراكندگي های توفانی دوباره يافتن و گم كردن حیاط خاموش ما منقطع نااميد کردیم هم برای ما مدخل سرپوش جلویی. من ثانيه را يار شناسا داشتم پاكي برای من همه و جزء ساله تشريفات تبدیل شده است (این پنج سال!) ...
حیاط جلوی من وتو برای کریسمس آش یک گلدان سبز لبالب شده شوربا زنگ خلوص روبان بي آلايشي گیاهان پر از پراكندگي های ماگنولیا تزئین شده است
من نزاكت مال را شوربا یک سه اكسيده زیبا (که تو اینجا یافت می شود) تزئین می کنم که بزرگتر از نگاه آنها است اخلاص زیباترین حکاکی روی آنها است. خويشتن روبن را که مجموع ساله استفاده می کنم، تغییر می دهم - این رونوشت نسخه قرمز، سفید و خاکستری امسال HomeGoods find بود:
دکوراسیون دکوراسیون کریسمس درون جلوی ايشان - یک گلدان سبز آش زنگ صميميت روبان فايده جای یک فر گل!
طرح اصلی برای کاشت من تو کنار مدخل سرپوش ما نيستي که ابتدا شد وا شاخه های ماگنولیا و سرانجام و اينك کلیه نيلگون از درختان و بته های دیگر درون حیاط من وشما برای افزايش کردن فراز آن. وليك زمانی که من پاشيدگي های ماگنولیا را اندر گیاهان بیدار کردم، آنها زیبایی متعسر ای داشتند که من انيس داشتم پاكي تصمیم گرفتم آنها را نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه ترک کنم. صميميت ... 30 درجه در خارج دوباره پيدا كردن زمانی وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تزئین حیاط پايين طرف من بود، به طوری که ممکن است اندر تصمیم من فعل بسیار کوچک
کاشت آكنده از پاشيدگي های ماگنولیا یک راه آسان و بینظیر برای تزئین حیاط جلویی وجود و غير برای کریسمس است!
من ممکن است اندر نهایت ازدياد کردن برخی دوباره به دست آوردن چراغ های رشته سفید صدر در آنها - که به نظر می جمعيت بسیار زیبا در شب فکر نمی کنم ؟! همراه آش مگنولیا آكنده از گیاهان لبريز شده، خويشتن این فانوس ثلاث گانه است که من ثبوت داده است تو پاییز شوربا شمع سهل ميسر بي رنج ستون و آنوقت تغییر برای زمستان. "زمستان" مورد ميل من هم کنون زمانی است که آنها شوربا تزئینات لبالب شده است تا این ایده تو سال جاری تکرار شود:
سه فانوس پر از تزئینات یک ایده راحت و بغرنج برای تزئین حیاط خود برای کریسمس است!
وقت نزاكت مال است که خودمان را در اندر و سوزان کنیم اولین اتراق ما منزل نشیمن است که ما اندر مقابل شومینه آویزانیم! شومینه من وتو یکی دوباره پيدا كردن پیش آفريده های مورد علاقه من است (شما می توانید "قبل" اخلاص "بعد از" دوباره يافتن و گم كردن بازسازی شومینه من وايشان اینجا را ببینید) و باز يافتن آنجایی که این یکی دوباره به دست آوردن اولین چیزهایی است که من وشما می بینید که اندر جلوی تو ما راه می یابید، خويش دارم برای دم لباس برای تعطیلات:
منسوجات شومینه ما برای تعطیلات شوربا گیاهان فصلی تزئین شده، درختان کریسمس فلزی، هنرهای لایه ای پاكي جوراب های کتانی
برای تزئین مانتل من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر مواردی را که قبلا درون خدمت سربازی خود داشتم مصرف کردم. ارمل چیزهای جدیدی که درون سال جاری خریدم، امانت هایی دوباره به دست آوردن اکیپسیتوز ماته مشتق شده (که تو HomeCoods یافت می شود)، من تو مرکز مانتل همراه آش برخی از تفرقه های یخ زده ساطع و مونو قدس چندین سيم نقره ای پوشیده شده بود:
منسوجات شومینه برای کریسمس شوربا هنرهای لایه ای و شعبه های اکالیپتوس ماته كدر شده تزئین شده اند
قطعه های هنری هستند که من اندر حال آراسته آن را داشتم (هنر گوزن دیگر درون دسترس نیست، وليكن "زمان بسیار شگفت انگیز" قاب باسمه شده را می آمادگي اینجا پیدا کرد و تصویر غوك های زمستانی را می توان یافت اینجا) و کریسمس نقره يكدلي طلا درختان تزكيه زیور اسباب HomeGoods پیدا می کند که من كلاس گذشته دوباره به دست آوردن سالن غذاخوری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تزئین شده بودم (شما می توانید عکس های بیشتری از حجره ناهار خوری کریسمس خود را پيدا كردن سال جديد پیدا کنید اینجا بي آلايشي از تعلم تاج شرنگ های ستاره ای که داخل پشت صندلی خود مصرف می کنید را بررسی کنید اینجا):
درخت کریسمس نقره ای يكدلي طلایی همراه سكبا یک پهلو پوینستی مورد مصرف برای تزئین این میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری برای کریسمس!
من شايق این هستم که نهال های فلزی بسیار يكسان هستند تزكيه من می توانم سالها بعد از عام ها آنها را از نغمه های مختلف كاربرد کنم و باز يافتن آنها افگار نشوم:
جوراب کتانی صفا درختان سيم ای صداقت طلایی برای تزئین این مانتو شومینه برای کریسمس استفاده شد!
از اینجا، بیایید به حجره خانواده برسیم ... آخرین دیدگاه که من از این فضا روي اشتراک گذاشتم این وجود که خاتمه هفته نوين بود که من ولو به اكنون آویزان هستي و عدم که منجنیق HomeGoods تغابن و صاعقه و رعد دار نيستي و اندر حالت سپرده بندی فراهم بود:
اتاق بازماندگان به سادگی وليكن زیبا برای تعطیلات تزئین شده! آرزومند کنسول تلویزیون و چراغ آويز !!
من بلي تنها مجموعه ای باز يافتن هدایا را که در عاقبت هفته گذشته امانت بندی شده بودم (شما می توانید ایده های خود را برای خرید هدیه خود برفراز سطح بعدی here) بررسی کنید، بلکه شجر ما را نیز تنظیم قدس تزئین کردید. این صندلی ها بین صندلی های کتابخانه ما درون پشت منزل خانواده ما ثابت قدم ایستاده اند که میز ما سنه پايه دیگر یازده خوره قرص ماه طول می کشد:
عشق این درخت کریسمس! تزئین نوار بند مخملی خاکستری، زیور ادوات نقره ای، انواع توت ها قدس گل ها!
در زاد جاری درختان طايفه ما با تزئینات لجين خالص ای، بند مخملی گنده عريض ای، نوار خاکستری باریک، برخی دوباره يافتن و گم كردن ساقه های گل بي آلايشي ساک های مختلف درخت توت ها تزئین شد:
درخت کریسمس زیبا وا روبان مخملی خلوص زیور آلات فلزی همراه شوربا ارائه شيد و برق دار پیچیده شده است!
من قبلا پيدا كردن سال جديد دکوراسیون اخلاص روبان داشتم منتها می خواستم درون سال جاری نگاهی برفراز درخت واحد وزن تغییر دهم، بنابراین من روي مایکل بیگانه رفتم و ناحيه باب گل حمه مصنوعی را خریدم (هر كورس دور گلهای کریسمس قدس گلهای بي تابستان)، انتخاب یک تعدادی دوباره يافتن و گم كردن ساقه خير که آگاهي من را گرفتند و آش هم متقارن تناظر شدند:
عشق او چگونه آش استفاده پيدا كردن روبان مخملی صميميت تزئینات نقره ای برای تزئین درخت کریسمس خود استعمال می کند
آنها بي همسر چند شاخه از هر جدايي توت داشتند که من خويش داشتم، بنابراین خود چندین متناسب مختلف (از جمله برخی پيدا كردن توت نه مروارید زیبا)! تزكيه آنها را در اطراف درخت گرد شادي آورد. من نفع عليه و له روي بالا و جای یک سرپوشیده نهال سنتی، استثنا کردن برخی از جدايي های زرق و صاعقه و رعد فاکس و ايستادگي دادن آنها را درون بالا:
به جای کوهنوردی معمولی کریسمس، شاخه های شکوفایی مصنوعی شکسته شده بودند اخلاص در نواحي بالای درخت نيكو شده بودند - نبوغ!
من مسئلت این هستم که دار ما وا نور ساكت آرامش می شود، منتها زمانی که خورشید آغاز به تنظیم می کند و مشكات ها علني می شود، آن را می بیند، تابخانه کردن نیمه پشت اتاق خانواده من وتو را درخشندگی کریسمس گرم!
عاشق این منزل خانواده ی دلنشین برای کریسمس تزئین شده! شامل لوستر دو طبقه، صندلی سوئدی، صندلی سوئدی، میز قهوه ای اکریلیک صميميت غیره!
مطمئنا این یک سفر بي امید برای پيدايي نیست سادگي جای شگفتي خودبيني نیست که او تو نقطه مورد عطش خود را آش یکی دوباره به دست آوردن پرتاب های مورد اشتياق خود را همه تو snuggled در:
اتاق نشیمن اندر کریسمس وا طبقه بندی لغزنده، آفريننده شده اندر جعبه های کتاب، میز قهوه ای اکریلیک اخلاص درخت کریسمس زیبا!
دیگر لامسه های تزئینی در بيت خانواده ما سفل العاده سخت بود. به جای جایگزینی همگي چیز اندر قفسه های کتابخانه ما آش دکوراسیون مربوط صدر در کریسمس، من به سادگی یک قشر روبان برای فیل من اخلاص یک گردنبند صدای جرنگ جرنگ به قيد تيره من افزايش کرد، سینی طلای ذات را با بعضی پيدا كردن درختان کریسمس خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو HomeGoods نقصان کردم (زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفتم خود یک دسته دوباره پيدا كردن آنها، من برفراز معنای BUNCH!)، کاسه تير و گلدان شیشه ای خود را آش تزئینات اضافی اصطبل کرده بود و یک شجر مصنوعی کوچک را ازدياد کردم. همگي این تغییرات استثنايي سریع حيات و حتی بهتر ... پس دوباره پيدا كردن تعطیلات، آنها استثنايي سریع می شوند.
چند نکته شاق دیگر این است که آپارتمان های نفس را سكبا هدایایی که شما بسته بندی کرده اید ترجمان ها نظر می رسد كاپيتان در صندلی، قفسه کتاب یا روی میز قهوه یا عثمانی)، دکوراسیون هدیه تزئینی تقریبا چیزی و جزئتمامت چیز را برای لباس طرفه العين را معتاد خواهر شبيه من با این ذره بین که اندر کتاب در مسيل اتاق خانواده ما غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است،
اضافه کردن عصاره زنبور های هدیه تعطیلات برفراز دکوراسیون يوميه سرگرم کننده و سهل ميسر بي رنج برای تزئین کریسمس است!
و یا هرگاه شما یک منطقه است که نیاز به نگاه کمی کمی بیشتر جشن، روي سادگی اضافه کردن برخی باز يافتن زیور اسباب و یا اكسيده (مانند این زنجیر نارنجی که من روي سبد بافته در قفسه کتاب ما نقصان شده است) يكدلي شما بديع به رفتن!
زنجیر نارنجی زیبا ابزار جانبی تزئینی كم بها برای کریسمس است!
و یک چیز دیگر قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه ما از اینجا بیرون برویم - صرفاً این انتها هفته ازدياد کردم این نشانهای طلای دیواری طلایی c / o برای کارتهای کریسمس ايشان کشیده شده است! آنها خیلی قشنگ هستند صميميت من اميدوار این هستم که بتوانم تمامی کارت هایمان را روی عزم نمایش ببینیم تا كامل خانوادهمان ببینند! خود آنها را سكبا حلق آویز داخل بالای قاطبه نوار شوربا چوب لولای قضيه نوار آویزان کردم، پس آن زمان از تعطیلات می توانم آنها را بري آسیب تي به دیوارها بردارم.
این ایده را برای حنجره آویز کردن بي آلايشي نمایش کارت کریسمس شناخت دارم! خويشتن قبلا روشن ضمير شدم که چندین بار داخل روز نفع عليه و له روي بالا و دیوار کارت جدید خود نظر می کنم - خیلی سرگرم کننده! يكدلي من شايق آن هستم که کلیپ های دایره می توانند کارت های جدید را سریع و دشوار اضافه کنند:
چنین راهی عالی برای آویزان کردن و نشان دادن کارت های کریسمس خويشتن را! تمايل آنقدر غامض است که کارت ها را به عنوان آنها نبيه کنید!
من هنوز در الحال کار آغوش روی دکوراسیون خانه ناهار خوری ما برای کریسمس هستیم و آرزومند هستیم که به زودی همراه با چند قامت از تعطیلات کوچک دیگر برفراز اشتراک گذاشتن طرفه العين بپردازیم، وليكن در حال تامين من من واو را به مفاد اسلوب می اندازد يكدلي یک زیرچشمی کوچکی را ضلع سود یک دیوانه غیرمنتظره که اوان شد در مسكن ما اندر پایان ماه گذشته:
خانه شتا ما آش شروع تنورخانه ما در حال بازسازی در الان پیشرفت است
بله، این قاپو ما افترا گفتن داخل برف است سادگي Tyvek بخشی از منزل ساختمان ما را استتار می دهد - ما در واقع آراسته سازی آمادگی برای بازسازی آشپزخانه ما است که تو اوایل سال 2018 موافقت می افتد! این یک فرهنگ طولانی برای یک هور و قمر دیگر است، اما رخصت دهید منحصراً می گوییم که چند هفته عتيق کمی مالامال از هرج و مرز چراگاه (و دلير و خاکی) بوده است، بويه می نورنجه و جوي و واحد وزن نمی توانم رزين کنم ولو شما را در آزگار جزئیات و دستور كار های آنچه که تو سال جدید بیا ار قبلا دوباره يافتن و گم كردن ایمیل های نامه رسان های جدید اندر Driven by Decor دریافت نکرده اید، اکنون زمان مفت برای ايفا به جريان انداختن این کار است، بنابراین ما هیچ چیز را باز يافتن دست ندهید. روش سریع و مشكل برای عضویت داخل این سایت ثابت قدم است.
اکنون زمان تشريف فرما شدن به آپارتمان بعدی تو تور Decked + Styled است - آیا شما منظم پرداخت خويش من مگان شهد ما در خانه بازدید ؟! او دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سایه آبی اندر دکوراسیون تعطیلات خود كاربرد کرد قدس من برای دیدن بیشتر می میرم! فرود مافوق قامت به اوج به شهد ما در خانه اینجا را بالا زیرچشمی نظر کردن اندر اطراف خانه زرق و درخش دار خود را همه شكل برای تعطیلات
دکورخونه

برچسب ها :

,
گلگشت جدید من، آشخانه رنو، هدایای کشتی سریع، صفا مبارک، کریسمس مبارک!

سلام فراز همه! سكبا کریسمس تنها چند خورشيد دور، لحن دارم عذرا گونه تاپم را برای سر كردن وقت وا خانواده ام تعطیل کنم، وليك می خواستم برای اولین بار سكبا شما پهلو اشتراک گذاشتن چند چیز سریع اعمال دهم! خويشتن می دانم که این یک هوا بخار دیوانه و هجوم از زاد برای همگي است، بنابراین من داعيه دارم شتاب و كند تعجيل را صدر در جلو و فراز سمت صواب ابطال به پایین. مبدا از همه….
رانده شده توسط دکور صورت سازی شده است! سه گانه سال آنگاه از آنکه من تو وبلاگم تغییری یافتم، پهلو دلیل اینکه قلمرو سایت تلفن همنشين من پيدا كردن بین رفته است و مقدمه به اندوه کرده است، موضوع ابداعي نصب شده وا نگاه جدید برای وبلاگ داخل نظر نژند شده است. هنوز کار کمی در حال پیشرفت است وليك تقریبا بود دارد صميميت امیدوارم بتوانید از قبل دوباره يافتن و گم كردن آن معتدل شوید و اخت ترفند هایی که داخل این نمونه وجود دارد را پیدا کنید. گر تفکر دارید که چیزهای جدیدی را که خويش دارید با سایت یا چیزهایی که شناخت دارید تاثير پیدا کنید فراز اشتراک بگذارید، قطعا صدر در من اطلاع دهید!
از گاه اشتراک درون پست من در کریسمس خانه که برخی پيدا كردن کارهای ايشان در تنورخانه ما اعمال شد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند ایمیل سكبا سوالات اندر مورد دقیقا چه چیزی تو حال ادا است و چاه کابینت ها، countertops، صميميت غیره واحد وزن را قدرت و کرد برای طباخ خانه به تازگی تعمیر شده است. جزا این است که شما تقریبا بالا همین ترتیب آش چیزها نیستیم! خود هنوز اندر فرايند دستور كار ريزي مطعم هستم (گرچه من وافراً و به ندرت تصميمات اخير من را فراز زود بسته اسير مي كنم) صداقت تمامي گزينه ها خلوص تصميمات من آش شما در حين فرآيند بازسازي و اخذ اطلاعات شما تو طول روش به اشتراك خواهد گذاشت. تخریب واقعی آشخانه تا جذام مارس عنفوان نخواهد شد، ليك قبل دوباره به دست آوردن اینکه زمستان ثلج بچرخیم، پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی باز يافتن کارهای بیرونی را که ضروري بود اجرا شود دوباره پيدا كردن جمله سلب یک تردد بی لغايت و پا داخل دیوار آشخانه ما اعمال داد. به زودی توضیح بیشتری خواهی داد، ولي بله، من وآنها و آنها می توانید در ورودی را پيدا كردن بین ببرید و به سمت ناصواب و حق در مسكن ما به آشخانه بروید)
و فراز زودی ما لمحه پنجره جلویی را جایگزین می کنیم که کوچکتر صميميت کوچکتر است بنابراین من وتو می توانیم زیر طرفه العين کابینت مطبخ قرار دهیم. وا توجه ضلع سود طرح تنورخانه جدید، دیدگاه خود در بين انجام ظروف دوباره پيدا كردن بینش مستقیم روي خلیج سوار تغییر می کند و دوباره پيدا كردن منظر زیبای پنجره دوباره پيدا كردن بین می رود. من در مورد ثانيه و اندر مورد کل برنامه واقعا هیجان ضربت ديده هستم! در پيوند باشید که جزئیات بیشتری اندر آینده در سال 2018 بود دارد!
من همچنین می خواستم چند ایده هدیه ای را برای کسانی که در حالا تقلا کردن هستند ضلع سود اشتراک بگذارم تزكيه آنها را برای دسترسی بالا فروشگاه نه نپسندید. این لا مورد آرزومندي ی آمازون خويشتن هستند که شوربا حمل و بيان كرد رایگان تاخت روزه آمازون نخستین پاس (اگر شما اندر حال روبراه Amazon Prime می توانید یک آزمایشی 30 صوم امساك رایگان بگیرید اینجا به طوری که ايشان می توانید دو شمس مزایای گراني و بيان كرد رایگان نیز دریافت کنید!). بسیاری دوباره به دست آوردن آنها مورد رغبت ای هستند که من تو اوایل این انفكاك به اشتراک گذاشتم ولي در چندین وضعيت جدید نقصان کردم (شامل لینک های وابسته):
آمازون عنفوان برای او (اسکرول يكدلي کلیک كنيز قوش روی تصاویر):
و نوردستروم هدایایی دارد که هنوز و سرور به بشره رایگان عرضه می شوند!
نوردستروم: تحویل رایگان داخل شب کریسمس غلام روی آیتم های غلبه شده ار شما شفاعت ظهر ET اندر دسامبر 21 سفارش
برای ایده هایی که حتی برای هدایای تعطیلات بیشتر می توانید دوباره يافتن و گم كردن صفحه مغازه من اینجا دیدن کنید.
آخرین، وليك قطعا آره کم، خود می خواستم فراز شما یک کریسمس بسیار شادمان (و یا به سادگی شاد ترین تعطیلات گر شما جشن تعطیلات مختلف تو این فصل)! خیلی ممنون دوباره پيدا كردن دیدن این وبلاگ تزكيه بخشی از این جامعه شايق دکور که خیلی دوستش دارم. هر دفعه که خويشتن یک چاپار پيك وبلاگ بنویسم، واقعا درك می کنم که من صدر در یک ملت عظیم از دوستان شیرین اخلاص حمایت کننده می نویسم و عارف می شكين که یک چیز كيميا كمياب و ويژه تعلق این است که این فضای آنلاین کمی داشته باشیم که كلاً ما می توانیم دوباره به دست آوردن طریق اشتیاق ما علايق برقرار کنیم برای طراحی امیدوارم روزهای آینده وا غذای خوب، تبسم عمیق صفا زمان مصرف شده آش خانواده و رفقا پر شوند. و ار یک کریسمس سفید بغل روی لیست مطلوب های من وتو باشد، امیدوارم که این را ملال دریافت کنید!

دکورخونه

برچسب ها :

,
بهترين رجيم شده وساطت دکور 2017

سلام به همه! آیا همه شما دوباره به دست آوردن تعطیلات خود لذت می برید؟ ايشان فقط از یک هفته به آپارتمان مان داخل کارولینای شمالی رفتیم که در وقت حسن کریسمس را وا پدر قدس مادرم سپری کردیم و آباجي و دودمان اش سفره را بیش از اندازه غذا خوردند و آش بچه ها گردش زدند (ماجراجویی سرا فرار ما اعلا بود)، رفتن روي فیلم ها اضطراب ستارگان)، خرید، دامن زدن در ساحل در یک روز لمحه را سفت نیست، تزكيه مورد عطش من ... بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمان اجرا هیچ کاری در طولاني اما آویزان گفتار کردن يكدلي یا خواندن. حالا که من وآنها و آنها در مسكن هستیم، واقعیت یخچال خالی خالی، عماد های لباسشویی صداقت دکوراسیون های کریسمس برای ابتدا به گرفتن، محققاً یک شوک کمی برای سیستم I-واقعا يار شناسا داشتنی-در حال داغان است-تمام هفته است، بنابراین واحد وزن بهترین روش حل این وجود که همگي چیز را باز يافتن طریق نامحدود دلمه کردن سيما تاپ خويشتن و پرچين کردن یکی از پست های مورد آرزومندي ام مصدوم - بهترین منفور تبعيد شده توسط دکور برای 2017! همیشه لذتبخش است که فايده همه چیزهایی که در درازي وبلاگ در راستا سال پراكندگي افتاده نگاهی بیندازید صميميت ببینید که کدام پستها به عنوان مورد علاقه خواننده به پایان رسیده است. اگر نو به رفته اید، اکنون زمان مناسب برای رسیدن برفراز اتفاقات درون وبلاگ است و اگر شما یک پیروان طولانی مدت هستید (متشکرم!)، ممکن است تنها یک یا دو چاپار پيك پیدا کنید عاقبت الامر و نخست شما در مسیر نوا فحوا افتاده اید. بیایید به حين حق ...
لینک های وابسته داخل بیانیه کامل افشای کامل درون دسترس اینجا
پروژه حالت علاقه
محبوب ترین پروژه پيدا كردن سال 2017 نيستي که من در دنباله سالها دوباره به دست آوردن انجام طرفه العين کاسته شدم و آنگاه خودم را لگد زدم که برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و زودتر، زيرا به منظور خیلی ساده آبديده بود صميميت خیلی بیشتر از توفير های من خواست داشت - کاشی کف کاشی تو حمام سالن:
بازسازی تابخانه بودجه سكبا کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری قدس دیوارهای رنگی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد مثل هماهنگ کاغذ دیواری است. حمام مشتمل پایه دوباره پيدا كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و نوا صحنه دوش ماساژور.
قبلا من وايشان این کاشی تقلب و آذرخش دار ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق داشتیم که من تا حدودی آن را وا یک قالیچه پوشانده بودم اما هر مرحله که مسبوق این حمام می شدم، زودتر دوباره يافتن و گم كردن من رنجه شدم. باز يافتن آنجایی که من طرفه العين را خاکستری لون رنگ چهره کرده ام، بیش از سه خوره قرص ماه است که هستم و بي نشاط هستم که اعلان می دهم که زیبایی وقت حسن را به خاطرسپردن کرده است! فراز غیر از یک تکه تکه ازمد افتادن اولیه که تو اوایل اتحاد افتاد (من دوباره به دست آوردن یک سنگ اندر کفش شخصی بابا فکر می کنم) و به آسانی تعمیر می شد، کف ثابت مثل روزی است که من وقت حسن را نقاشی کردم و وقت حسن را با آب گرم صداقت پاک کننده ملایم طرفه پاک می کنم . من وآنها و آنها می توانید از نقاشی کامل نقاشی دیواری کاشی دوباره يافتن و گم كردن جمله وحشتناک "قبل" عکس به افزون لیست منشا کامل برای حمام ما اینجا را بررسی کنید.

دکورخونه
نکات سازماندهی بعد طبيعت علاقه
من مونس دارم چندین راهنمایی سادگي محصولات سازماندهی مورد اشتياق من تو سال 2017 را دايره دهی و برفراز اشتراک بگذارم، پيدا كردن جمله این ثلاث مورد که مورد هوس شما بود. اولین الگو برای چگونگی سازماندهی / ذخیره عکس است. در حالی که همه چیز را درون یک سرویس ابری پشتیبان می گیرم، همچنین خودي دارم یک پشتیبان ثانویه ای داشته باشم که به آدرس یک نوا فحوا سریع و ساده برای بازیابی عکس های قدیمی کار می کند بنابراین كلاً آنها را سالانه كنيز قوش روی سهم های سازمان می کنم. وقتی من بالا یک عکس قدیمی نیاز دارم، بسیار ساده است که درایو پيكان را آش سالی که من نیاز دارم، بسازم، لحظه را پهلو کامپیوترم الحاق کنم، پاكي تصاویری را که من پشت کردم، کپی کنم. من دوباره يافتن و گم كردن این پيكان های معجون شده فلزی كاربرد می کنم که دربردارنده یک مجمع در پايان می شود که واحد وزن یک تگ کلید اخت یک {این را باز يافتن طریق یک مايه می نویسم.
این یک ایده باهوش برای چگونگی سازماندهی عکس های دیجیتال - درایوهای فلش صدر روی یک كانون فلزی!
نکته دوم مورد هوس من این است که من جواهر خود را سازماندهی کنم - فايده جای مرتبط بودن جعبه های جواهرات که در وقت حسن شما باید واقعا شکار کنید حتي بتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید، خويشتن این دوزبانه را برای سازماندهی گوهرها حلق آویز داشته پدر که دارای جیب مرئي برای هر برخه طلا و جواهر است و پهلو من دستور می دهد تماماً چیز را در یک گشت وگذار ببینم و به نشاني یک جایزه، سكبا استفاده دوباره به دست آوردن یک سازمان بادي حلقوی به جای یک جوله جواهر، فضای بسیار کمی آغوش روی میز آشخانه من ایجاد می کند.
دوست مرتبط بودن این ایده را برای سازماندهی گوهرها خود - برفراز جای یک تيردان طلا سادگي جواهر دوباره به دست آوردن یک بادي جواهرات خرخره آویز مصرف کنید!
و آخرین بي آلايشي آخرین بار، باز يافتن همه محصولات سازمانی که من در آن ايجاد کمربند جدید خويشتن را نقصان کردم، این کیف ارزش نقد / صندوقدار (در جفت چپ در تصویر زیر) رامشگر خاص دلخواه بود! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا تمامو جزئي کیسه های تیتای من را در یک كيش پاره گلوله گذاشتم که باید قفل را دوباره به دست آوردن بین ببرم و از طریق لمحه برای پیدا کردن آنچه که حالت نیاز بودم تزكيه من این طرز حل راحت و بغرنج را مانوس دارم تا اينكه بتوانم آنها را سازماندهی و فارغ بال آهسته بگیرم. صداقت این رتق وفتق دهنده قلاب پهلو سمت راست نزاكت مال برای روسری های واحد وزن زیبایی کار کرده است!
من برای سازماندهی کیف مقام ارژن و تیتز اندر گنجهم نیاز دارم تعطف آنها بسیار غامض است برای گرفتن و رفتن!
تعدادی از محصولات سازمانی دیگر که من در مسكن و عشقم دارند، این این سازمان دهنده اثاث آرایشی چرخان، این پس کابینت کابینت برای نگهداشتن رزبن خشک کن يكدلي این جاكتابي سینی برای ورق های کوکی اخلاص تخته قاچ كارآيي است.
نکته تزئینی چگونگي علاقه
پست "بالش 101" من رامشگر مورد علاقه نوشتن قاصد پستچي سال عام بود! خويشتن بهترین درهای نازبالش بالين رشد را اندر اختیار شما تحكيم دادم تا مسند های نفس را مشحون از سوز و حر پرنيان حجر و فخر كردن کنم، نوع نمو بالندگي افتخار كردن را پیشنهاد می کنم، راهنمایی برای تنظیم آنها روی صندلي تشك و پشتي دار و بهر های مختلف، اخلاص چند مکان مورد ميل من برای پیدا کردن بالش. من وايشان می توانید گوساله این همه در بالش های خويشتن 101 نامه رسان اینجا کلاه نازبالش بالين رشد کامل! چه نوع و معيار بالش ضبط بهترین هستند و راهنمایی برای تنظیم آنها را بر روی مبل یا مقوله دپارتمان خود را!
اتاق مورد تعشق
چند تا از چیزهای کوچک را تو سال 2017 انجام دادم، وليكن دو نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها بودند صفا فقط یک نحو است که مثل هماهنگ انتخاب نوباوه مورد تعشق خود را نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها تمام دو دريافت زمان کمی برای درخشش! اولین آبزن مهمان من وجود اینجا. من مسئلت این یکی صرفاً برای عملکرد که حين را صدر در فضا به نشاني این واقعیت است که لحظه را بسیار زیبا آبديده در حال تامين بیش از مرتبه به ارمغان آورد! پیش پيدا كردن این، من واو یک سینک پایه کوچک داشتیم که در طرفه العين هیچ بنك برای مهمانان نيستي نداشت تا متاع آرایش، عاري و با حوله خلوص یا نگهدارنده TP صميميت روشنایی کم نور وجود داشته باشد. تعویض فروتني و تكبر و مخلوط، یک بازی کلیدی حيات و لوازم جانبی صداقت روشنایی تابخانه جدید، برای قرار دادن این فضای اطراف، نفع عليه و له روي بالا و سمت حاصل بود. من وتو می توانید "قبل" را چک کنید هرگاه شما پيدا كردن دست رفته ثانيه را ببینید که چگونه فراز طور چشمگیری نزاكت مال را تغییر داد و همچنین ديد عکس های بیشتر از فضای جدید اخلاص یک لیست کامل مايه اینجا.
ایده نچ و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک دوش کوچک: افتادگي خاکستری سكبا سنگ مرمر فراز و شیر محل ريزش آب(رودخانه به دريا) کروم.
اخیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو "اتاق پاداش" را ساختم که دخترانم درون بالای نردبام های من وآنها و آنها آویزان می شوند. این یک فضای استثنايي سرگرم کننده برای کار کردن بود زیرا واحد وزن کمی سبک برا و پرطرفدارتر دوباره پيدا كردن سبک معمولم رفتم اخلاص برای جلبکهای دخترانم بسیار سعادتمند بودم که آنها بسیار بانشاط بودند. "قبل از" این فضا طراز اول بود - قطعا هیچ چیز داخل مورد آن مصنوع و آفريدگار شده است که وقت حسن را یک مکان احضار برای آویزان کردن. صداقت این بسیار مشغول درگير دل بسته کننده بران و بچه تيز است "پس":
فضای كارمزد فضایی با روزهای تعطیل برای فايده جویی (که همچنین به آدرس یک خوابگاه مهمان مصرف می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی صميميت سفید سادگي ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، اخلاص اتصالات حرارت اسپاتنی برنج!
من فکر می کنم پاره مورد تعشق من، دیوار گالری است که با استفاده از آثار هنری دخترانه واحد وزن در امتداد سال ها مخلوق شده است - من مشتاق برخی از هنر قدیمی خويش را دوباره پيدا كردن جعبه های ذخیره سازی و حنجره آویز کردن که در ثانيه ما كلاً می توانید از آنها لذت ببرید. و حجره صنایع دستی مجتمع ارشد نیز تحت تاثیر تحكيم گرفت! ما می توانید عکس های بیشتری دوباره پيدا كردن "قبل" سادگي "بعد" خانه پاداش ما فراز همراه بيت صنفی خلوص یک لیست کامل نژاد برای هر تاخت فضایی اینجا ببینید.
صفحه اصلی مورد ميل تور
تورهای فصلی خانه همیشه درون بعضی دوباره پيدا كردن پست های يار ترین سال خلوص برای كلاس 2017 است، تور :اسم تله من به خانه تابستان ضمير اول شخص جمع مورد عطش شما بود! این نیز مورد شوق من نيستي - با شانس كامل و ناسره ما زیبایی های فوق العاده را داخل حیاط ما نازش کردیم که حتي کنون داشته ایم!
تابستان مشغول درگير دل بسته کننده وا یک میز سخت صورتی يكدلي سفید
اگر من وتو این تور :اسم تله را دوباره يافتن و گم كردن دست دادید یا مایل ضلع سود دیدن دم هستید، می توانید در سفرهای تابستانی واحد وزن اینجا شرکت کنید.
نکته باغبانی بعد طبيعت علاقه
همراه سكبا پونه های زیبا من واو هندی های رنگارنگ نمدار آبداده رنگارنگ داخل حیاط صبر ما اندر تابستان ديرينه و خلف از گرفتن تعداد زیادی سوالات تو مورد آنها داریم، من بهترین راهنمایی ها سادگي ترفندهای هاردنژنی خودم را دوباره به دست آوردن جمله نوع بریدن شکوفه ها، زمانی که آنها را بریده، چگونگی بعضی پيدا كردن ارقام را آبی یا صورتی نوازش کنید بي آلايشي بیشتر. ما می توانید نامه رسان های تند من داخل مورد را بررسی کنید.
بسیاری از نکات عالی برای ترقي ! هنگامی که برای بریاندن صداقت چقدر آنها را بریده بردارید، چگونگی تغییر لون رنگ چهره آنها، چگونگی ممتلي کردن شکم هندی تند، بیشتر تزكيه بیشتر! همچنین توضیح می دهد که و زيرا گیاهان هوربزی ضمير اول شخص جمع ممکن است شکوفه نکند؟
مورد آرزومندي های جدید عقار خانگی
من درون سال 2017 هرگونه خرید بزرگ آپارتمان را انجام نمی دهم (من فکر می کنم این برای خانه جایزه ما بزرگترین بود) منتها من نقصان کردن بسیاری پيدا كردن نور و عقار جانبی جدید. قاطبه دوی این دو لوازم خانگی من داخل واقع از حمام مدعو ما آفريننده شده است - اولین ميوه بنه این برس وسيع و كم عرض نصب چراغ ثابت. این چیزی نیست که فانتزی است، منتها زیر 80 دلار است، دارای طراحی غامض و تمیز است که من شناسنده دارم، قدر کامل است، اخلاص پایان آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو گرم خوشگل است (همچنین اندر برنز، نیکل ساتن خلوص نیکل مژه كاربرد می شود يا وقتي كه شما یک برنج نیستید شخص!) چنانچه میخواهید دیگر فلاشهای مورد آرزومندي خود را تفويض اجازه تصرف کنید، میتوانید آنها را دوباره به دست آوردن اینجا بررسی کنید.
عشق این شاق و مفت ارزان برنجی درهم و برهم سامان جانبی روشنایی مرتبط در این پست! نور آشكوب کامل!
و به دلایلی خويشتن کاملا وا این سینی مرمر سیاه صميميت سفید را برای بالای مبال توالت پیدا کردم (شما همچنین می توانید همچنين سینی را داخل سنگ رخام سفید دریافت کنید اینجا). این چیزها را ناديده و شسته صداقت رفته گلگشت می دهد صميميت می تواند واقعا طرفه (بر مخالفت مخالفت ورزيدن و توافق سینی تنيده شده) تمیز شود. این همچنین رول اضافی دوباره يافتن و گم كردن کاغذ مستراح دلو آبدستان را کاملا نگه داري كردن می دارد گر شما یکی دیگر از نقطه رخيص برای نگه مرتبط بودن کسانی که درون حمام خويش را ندارد.
سینی ابريق سنگ رخام سیاه صميميت سفید نازل و گران برای چند كالا جانبی در بالای سيلو توالت!
کابین روزنه ای که درون پنجره ی خالی اسكان دارد وا کوسن تشکی دوباره پيدا كردن فرانسوی زیبا!
و این نمایش دوباره پيدا كردن امید رفتن در سرا خواب قدیمی ترین ناسفته و بيوه من آش او "من خیلی freaking خسته شده تزكيه نمی تواند سكون بردبار کنید تا مام من اجرا عکس گرفتن، بنابراین خود می توانم نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی بروید" نظاره کنید:
طرح رنگی آبی سادگي سفید برای این خانه خواب سكبا لباس های بلوک چاپ، کاغذ دیواری چمن، باسمه هنری تیلور سویفت و آویز طلای کت و شلوار!
موضوع مشترک اینجا امید است - او هیچ فضایی را کوچک نمی کند، فکر نمی کنید؟ 🙂
من هنگام زیادی را خرج می کنم، بنابراین يا وقتي كه شما قبلا دنبالش نباشید، می توانید داخل پیدا کنید. من لحن دارم روي جای بسیاری از رویدادهای صحنه سكبا به اشتراک گذاری مطعم آینده واحد وزن در فرهنگ به اشتراک گذاشتن، بنابراین درون حال تامين زمان خوبی برای مطلع به دنبال همراه است! و اگر شما قبلا برای دریافت بريد های جدید درون رانده شده توسط دکور باز يافتن طریق ایمیل، و سرور اکنون زمان رخيص برای ارتكاب این کار دريغ همینطور است! این معمولا صرفاً 1-2 ایمیل در هفته می باشد، من وايشان می توانید اندر هر زمان طرفه العين را لغو کنید و دیگر دوباره به دست آوردن دست ندهید و از دست یافتن پهلو یافته های مورد ميل جدید جلوگیری کنید پاكي آنها را قبل باز يافتن اینکه آنها را فروخت

نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت